Resultatlista: F9 (flickor 2010-, 1.5km) start: 2019-10-20 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1611Lövborg, OliviaTjalve / Waria00:06:44
21506Blyberg, SiriSmedby00:07:05+00:00:21
31501Martini, MajaMotala AIF00:07:21+00:00:37
4610Lantz Carlsson, FrejaFaik Friidrott00:07:40+00:00:56
5602Bergendorff, KerstinBarhälls SK00:07:58+00:01:14
6612Mattsson, AliziaSandtorpsskolan00:08:34+00:01:50
7606Fasth, Malva3C Uttersbergsskolan00:08:36+00:01:52
81504Kleist, IsabelleOK Kolmården00:08:44+00:02:00
91508Pilvinge, MoaOK Kolmården, Svärtingehus00:09:26+00:02:42
101530Axelsson, Freja00:09:45+00:03:01
111531Axelsson, Hedda00:09:45+00:03:01
12608Gillerfors, Elsa00:09:50+00:03:06
131500Hjort, Linnea00:09:56+00:03:12
14603Boquist, NoelleTjalve IF Norrköping00:10:17+00:03:33
15613Nygren, MajkenKuddby IF00:10:22+00:03:38
161527Lind, SigneJurslaskolan 100:11:10+00:04:26
171533Överby, GerdaOK Kolmården, Jurslaskolan00:11:10+00:04:26
181512Nilsson, EllenAlbäcken00:12:12+00:05:28
19617Tomczak, IngridUttersbergsskolan klass 3c00:12:20+00:05:36
20614Petersson, IdaOk Kolmården, Uttersbergsskolan 3C00:12:25+00:05:41
21605Dominius, NellyOK Kolmården, Uttersbergsskolan 3C00:12:48+00:06:04
221535Johansson, RutJurslaskolan00:13:07+00:06:23
23616Sandell, SiriKimstad Goif00:13:07+00:06:23
-1521Rylander, JohannaDNF
-601Amle’, AliceUttersberg 3CDNS
-604Devgun Johansen, NatalieUttersberg 3cDNS
-607Fladrich, LottaKimstad GoIF, Grebyskolan F-klassDNS
-609Holvandus, AliciaDNS
-615Saksi, EstridSkarphagsskolan, Skarphagsskolan F blåDNS
Redovisat 29 av 29 st
Resultatlista: P9 (pojkar 2010-, 1.5km) start: 2019-10-20 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1632Ledel, LukasLgif00:05:38
2639Omar, AbdirahmanKarle IF00:05:40+00:00:02
31526Eriksson, Felix00:05:46+00:00:08
4635Matteusson, SixtenKarle IF00:06:04+00:00:26
51536Överby, FrodeOK Kolmården00:06:05+00:00:27
6618Abdirahman, MohammedamiinKarle IF00:06:23+00:00:45
7642Skoog Carlsson, OlleFaik Friidrott00:06:24+00:00:46
8630Houri, MohammedKarle IF00:06:28+00:00:50
9634Läthén, OlleTjalve00:06:29+00:00:51
10626Farah, ZakariaKarle IF00:06:30+00:00:52
11646Tingström, EmilSvärtinge SK, Klass 3D Svärtinge Hus00:06:30+00:00:52
12637Kashmar, YoussefKarle IF00:06:31+00:00:53
13620Badr, AhmedKarle IF00:06:34+00:00:56
14621Bajrami, NeimKarle IF00:06:40+00:01:02
15633Lindgren, William3D Svärtinge Hus00:06:41+00:01:03
16624Bång, GustavHagbyskolan Linköping00:07:02+00:01:24
17643Skuthälla, NoelTjalve, Oxelbergsskolan00:07:02+00:01:24
18640Saksi, EinarSkarphagsskolan, Skarphagsskolan 3a00:07:15+00:01:37
19647Wigander, ValentinSvärtinge00:07:24+00:01:46
201511Nilsson, AdamÅby mo skolan 1B00:07:48+00:02:10
211510Strömqvist, MalteSandtorpsskolan00:08:05+00:02:27
22619Andersson, FelixSvärtingehus 2blå00:08:10+00:02:32
23623Bergendorff, FrankBarhälls SK00:08:14+00:02:36
24631Kantarp, MarkusFinspångs AIK friidrott, Svärtingehus f-klass blå00:08:23+00:02:45
25648Örberg, Algot00:08:33+00:02:55
26644Svensson, AlvinJurslaskolan F-klass00:08:35+00:02:57
27625Dominius, LoveOK Kolmården, Uttersbergsskolan 1C00:09:43+00:04:05
28629Gillerfors, Alvar00:10:08+00:04:30
291505Kleist, FilipIK Akele00:11:41+00:06:03
301520Rylander, HugoFinspångs SOK00:11:54+00:06:16
31636Mohamed, AminKarle IF00:12:37+00:06:59
32628Flygt, WilliamKlass 3c, uttersbergsskolan00:12:48+00:07:10
331534Överby, OttoOK Kolmården, Jurslaskolan00:13:06+00:07:28
34641Sandell, SimonKimstad Goif00:13:51+00:08:13
-622Benterus Käcker, VilmerKlass 3D svärtingehusDNS
-627Fladrich, GeorgKimstad GoIF, Grebyskolan 3DNS
-638Nyblom, HarryDNS
Redovisat 37 av 37 st
Resultatlista: F11 (flickor 2008-09, 2.3km) start: 2019-10-20 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1658Göhl, MalinFinspångs SOK00:08:34
21503Magnell-Millán de la Oliva, AlbaTjalve IF00:08:59+00:00:25
31517Eriksson, FilippaTjalve IF00:09:27+00:00:53
4667Nygren, VeraTjalve00:09:42+00:01:08
5659Hadziselimovic, LamiaKlass 5 Kyrkskolan00:09:45+00:01:11
6649Axelsson, PixieKyrkskolan årskurs 500:10:33+00:01:59
7673Westerdahl, AlmaSkarphagsskolan 4A00:10:53+00:02:19
8671Söderbäck, AmandaÅk 5 Kyrkskolan00:11:27+00:02:53
9656Fagerkrantz, NoraOxelbergsskolan klass 400:11:46+00:03:12
10651Boquist, NellyTjalve IF Norrköping00:12:01+00:03:27
111525Lind, SigridJurslaskolan 300:12:06+00:03:32
12657Forsell Spehar, AndreaOxelbergsskolan klass 400:12:27+00:03:53
13653Engberg, Nova00:12:32+00:03:58
14672Tingström, TildeNAIS, Klass 4A Svärtinge Hus00:12:47+00:04:13
15662Hellman, EmmaKyrkskolan klass 500:12:49+00:04:15
16665Klereland, EllenOxelbergsskolan klass 400:12:53+00:04:19
17655Fagerkrantz, AlmaOxelbergsskolan klass 400:13:18+00:04:44
18660Hagberg, ChanellOxelbergsskolan klass 400:13:41+00:05:07
19669Schimanke, IdaSkarphagsskolan 4 a00:14:34+00:06:00
20661Hansson, AlvaKyrkskolan klas 500:14:36+00:06:02
21668Sahlqvist, MatildaKyrkskolan 5an00:14:39+00:06:05
22663Jaxner, BiancaSkarphagskolan, Skarphagsskolan 4A00:15:27+00:06:53
23654Eriksson, Nova4 skarphagsskolan00:15:31+00:06:57
24670Svanborg, StellaSkarphagsskolan 4A00:15:31+00:06:57
25666Nordin, EmmyOxelbergsskolan klass 400:15:47+00:07:13
26664Jusic, EmmaOxelbergsskolan klass 400:15:49+00:07:15
271507Jim Josef, DianaKyrkskolan00:18:21+00:09:47
28650Berggren, ElsaKyrkskolan åk 500:18:24+00:09:50
-652Eklund, AgnesKimstad Goif, KimstadskolanDNS
Redovisat 29 av 29 st
Resultatlista: P11 (pojkar 2008-09, 2.3km) start: 2019-10-20 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1693Malm, TheoLinköping GIF00:08:17
21516Vieweg, NoahKyrkskolan 500:08:28+00:00:11
3695Matteusson, AxelKarle IF00:08:34+00:00:17
4705Skuthälla, LeonTjalve, Jönsbergska00:08:51+00:00:34
5678Farah, AdamKarle IF00:08:55+00:00:38
6700Rylén, Herman00:09:13+00:00:56
71529Lindahl, ValterKyrkskolan 500:09:17+00:01:00
81532Tvetström, GustavKyrkskolan00:09:38+00:01:21
9696Odisho, EliasKarle IF00:09:44+00:01:27
10680Forsblom, SiggeOxelbergsskolan klass 400:09:45+00:01:28
11689Ledel, EliasLgif00:09:51+00:01:34
12677Dackemyr, KevinKyrkskolan, Kyrkskolan Klass 500:10:04+00:01:47
13681Grindvik Nesheim, VincentKyrkskolan klass 500:10:08+00:01:51
14682Halldin, NilsOxelbergsskolan klass 400:10:27+00:02:10
15698Ovelius, AlvinKyrkskolan klass 500:10:32+00:02:15
16691Lohvansuu, Karl Viljo4a skarphagsskolan Norrköping00:10:34+00:02:17
17699Papangelis, LeoKyrkskolan, 500:10:39+00:02:22
18675Alsne Bood, DavidOxelbergsskolan klass 400:12:00+00:03:43
19697Odisho, GabrielKarle IF00:12:05+00:03:48
20679Ferizovic, AjdinOxelbergsskolan klass 400:12:53+00:04:36
21692Läthén, Sigge4a Skarphagsskolan00:13:02+00:04:45
22690Lewander, NilsOxelbergsskolan klass 400:13:18+00:05:01
23703Serander, NoahOxelbergsskolan klass 400:13:31+00:05:14
24688Lannersund, FreddieOxelbergsskolan klass 400:13:33+00:05:16
25694Mases, SiggeKyrkskolan årskurs 500:13:52+00:05:35
26704Skarin, LudwigSkarphagsskolan, 4A00:14:34+00:06:17
27684Jaxner, LinusSkarphagsskolan, Skarphagsskolan 4A00:15:40+00:07:23
28687Kollberg, PhilipOxelbergsskolan klass 400:17:09+00:08:52
29702Salo, DexterOxelbergsskolan klass 400:17:12+00:08:55
30645Sörensen, Rafael00:17:21+00:09:04
31674Ahlqvist, ArvidÅby00:19:13+00:10:56
32686Kantarp, LukasFinspångs AIK friidrott, Svärtingehus 4C01:57:46+01:49:29
-676Bohman, AlwinKyrkskolan år 5DNS
-683Jansson, AxelKarle IFDNS
-685Jönsson, AlbinKyrkskolan, Kyrkskolan klass 5DNS
Redovisat 35 av 35 st
Resultatlista: F13 (flickor 2006-07, 2.3km) start: 2019-10-20 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1712Skuthälla, SofiaTjalve, Jönsbergska00:08:02
2708Kindbom, MoaMotala AIF00:08:16+00:00:14
3710Martini, MatildaMotala AIF00:08:21+00:00:19
4707Karlsson, HannaÅk 6 Jurslaskolan00:08:26+00:00:24
5713Widfeldt, ClaraTjalve IF Norrköping00:09:02+00:01:00
61509Enetjärn, Alice00:09:07+00:01:05
7800Hjort, Lovisa00:10:56+00:02:54
8711Rylén, Alice00:11:31+00:03:29
91541Möller, TuvaJurslaskolan 00:12:00+00:03:58
10706Boquist, NovaTjalve IF Norrköping00:13:26+00:05:24
-709Lövborg, SiriWariaDNS
Redovisat 11 av 11 st
Resultatlista: P13 (pojkar 2006-07, 2.3km) start: 2019-10-20 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1726Thollander, SimonKarle IF00:07:50
2714Alnajm, MohammedKarle IF00:07:51+00:00:01
3718Ismail, AbdikaderKarle IF00:08:01+00:00:11
4723Nunez Halldin, CarlOxelbergsskolan 600:08:42+00:00:52
5719Kadora, ThaierKarle IF00:08:45+00:00:55
6715Badr, AbdallaKarle IF00:09:01+00:01:11
7720Malki, RonyKarle IF00:09:38+00:01:48
8722Lagerlund, GustavJurslaskolan 600:09:59+00:02:09
9725Tawileh, FawziKarle IF00:10:30+00:02:40
10724Riismark, KalleOxelbergsskolan 600:11:08+00:03:18
11717Eriksson, Lowe00:12:16+00:04:26
12721Klanghammar, ErikOxelbergsskolan 600:15:07+00:07:17
13716Balkmar, AtleOxelbergsskolna 600:19:16+00:11:26
Redovisat 13 av 13 st
Resultatlista: F15 (flickor födda 2004 eller senare, 5.2km) start: 2019-10-20 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1733Pettersson, ElsaFinspångs SOK00:25:22
2730Ernstsson, IdaFinspångs SOK00:26:21+00:00:59
3732O'hanlon, NoraIK Akele00:28:17+00:02:55
4728Carlsson, EmmaTeam Morran00:33:19+00:07:57
5729Carlsson, SofiaTeam Morran00:35:54+00:10:32
61522Axbom, KerstinÅby IF, Jurslaskolan 400:40:32+00:15:10
7731Norden, Moa00:42:04+00:16:42
-727Andersson, EvelinaDNS
Redovisat 8 av 8 st
Resultatlista: K5 (kvinnor 5.2km) start: 2019-10-20 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1796Saksi, ElminaTjalve IF Norrköping/ASICS Frontrunner, Lag: Tjalves långa damer00:21:53
2742Bjerner, JennieTjalve IF00:23:17+00:01:24
3773Widfeldt, LinnTjalve IF Norrköping00:25:43+00:03:50
4755Kantarp, EmmaFinspångs AIK friidrott00:26:33+00:04:40
5747Göhl, EvaFinspångs SOK00:26:59+00:05:06
6774Widfeldt, SusanneTjalve IF Norrköping00:26:59+00:05:06
7762Nordström, Ann-KatrinNorrköpings Kommun00:29:07+00:07:14
8772Torstensson, Klara00:31:19+00:09:26
91540Melin, SofiaOK Kolmården00:32:04+00:10:11
10745Ericsson, Camilla00:32:36+00:10:43
11741Beckman, AnnaSvanbackens IF00:32:47+00:10:54
12753Johansson, Tina00:33:55+00:12:02
13405Karlsson, Ann00:34:08+00:12:15
14757Kjellgren, Agnetha00:34:09+00:12:16
15798Wilsborn, Maria 00:35:11+00:13:18
16771Tingström, CharlotteNAIS00:35:34+00:13:41
17760Lindqvist, Linda00:35:54+00:14:01
181519Tydén, Amanda00:37:24+00:15:31
19748Hollertz, Ingela00:38:36+00:16:43
20761Nordborg, Anita00:39:17+00:17:24
21749Hollertz, Theresa00:39:19+00:17:26
22750Holmström, MalinFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB00:40:01+00:18:08
23758Kovacs, AnnaFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB00:40:02+00:18:09
241524Axbom, Sara00:40:33+00:18:40
251542Eriksson, Ann-Sofie00:40:38+00:18:45
26754Jonsson, Gunnel00:43:50+00:21:57
27769Speda, JuttaFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB00:47:42+00:25:49
28752Jerhammar Rydmyr, Sofie00:58:14+00:36:21
29751Jerhammar, Marie00:58:16+00:36:23
30768Berglund, PiaBokklubben ILY01:01:19+00:39:26
31746Gustafsson, LindaBokklubben ILY01:01:19+00:39:26
-740Andersson, SusanneÅtvidabergs IFDNS
-743Bruch, PetraDNS
-744Dahlberg, MariaDNS
-756Kassel, IngelaDNS
-759Larsson, SofiaBokklubben ILYDNS
-763Olsson, MarieDNS
-764Persson, SandraDNS
-765Salcinovic, PernillaDNS
-766Sandell, JennieKimstad GoifDNS
-767Sandell Purvins, SarahDNS
-770Svensson, NinaDNS
Redovisat 42 av 42 st
Resultatlista: M5 (män 5.2km) start: 2019-10-20 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1778Ellervik, EmilTjalve IF00:20:02
2780Ernstsson, ErikFinspångs SOK00:21:57+00:01:55
31528Norden, Johan00:25:37+00:05:35
4776Aréus, SebastianPeking Atlhetes00:27:19+00:07:17
5781Ljungström, LarsFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB00:28:17+00:08:15
6786Westerdahl, Peter00:28:44+00:08:42
7784Nordström, Fredrik00:29:08+00:09:06
81539Melin, LeonardoOK Kolmården00:29:21+00:09:19
91537Nilsson, Edvin00:29:43+00:09:41
101545Brudin, TobiasFamiljen Brudin00:31:17+00:11:15
111518Berglund, Johan00:32:58+00:12:56
12779Ericson, RichardBillerudKorsnäs00:35:10+00:15:08
131538Nilsson, Andreas00:36:48+00:16:46
141523Dyberg Axbom, PerNorrköpings Skidklubb00:40:33+00:20:31
15777Bidö, Mats00:41:17+00:21:15
-788Widfeldt, FredrikTjalve IF NorrköpingDNS
-775Andersson, NiclasDNS
-782Lundmark, StefanDNS
-785Sundström, MatsSweden RunnersDNS
-787Wide, GunnarFreudenberg Home and Cleaning Solutions ABDNS
Redovisat 20 av 20 st
Resultatlista: P15 (pojkar födda 2004 eller senare, 5.2km) start: 2019-10-20 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1739Svensson, LoveJurslaskolan ÅK300:25:40
2734Aréus, EltonEneby BK00:27:17+00:01:37
3736Förberg, KevinTeam Förberg00:28:12+00:02:32
41543Överby, FrodeOK Kolmården00:28:24+00:02:44
5797Saksi, SixtenSkarphagsskolan 4a, Skarphagsskolan 4a00:29:20+00:03:40
6799Wilsborn, ErikVillastadskolan klass 500:31:07+00:05:27
71544Brudin, MilleFamiljen Brudin00:31:17+00:05:37
8783Mattsson, LukazSandtorpsskolan00:32:25+00:06:45
9738Knutsson, Alexander00:41:20+00:15:40
-735Blomstrand, HampusDNS
-737Jonsson, PhilipTjalve IFDNS
Redovisat 11 av 11 st
Resultatlista: V5 (5.2km utan tid) start: 2019-10-20 11:15
Nr.Efternamn, FörnamnKlubb
789Flügge, SabineFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
790Fogelberg, CorrinaFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
791Forsén, Camilla
792Härstedt, JessicaFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
793Lindell, EvaFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB
794Paulis, MichaelFreudenberg Home and Cleaning Solutions ABDNS
795Rindeborn, Carina
Redovisat 7 av 7 st
Resultatlista: F19 (flickor födda 2000 eller senare, 10.6km) start: 2019-10-20 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
14Jansson, MajaNocout00:49:55
26Wartewig, AnnaÄrla IF00:52:00+00:02:05
31Björklund, Johanna00:57:39+00:07:44
42Borg, EmmyOK Denseln01:03:09+00:13:14
53Illner, Clara01:10:23+00:20:28
-5Jansson, MajaNocout *
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: K11 (kvinnor 10.6km) start: 2019-10-20 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1454Olsson, AlvaIK Akele00:40:57
2434Michold, FridaIK Akele00:41:11+00:00:14
3399Johansson, SofiaLinköping GIF00:42:06+00:01:09
4350Ekblad, AmandaLGIF00:43:49+00:02:52
51502Magnell-Millán de la Oliva, AliceTjalve IF00:44:29+00:03:32
6803Bouvin, LisaFAIK00:45:03+00:04:06
7487Södermark, FridaTjalve IF Norrköping, Lag: Tjalves långa damer00:47:34+00:06:37
8515Axelsson, Minna00:48:32+00:07:35
9837Åberg, LisaNaturkicken00:48:34+00:07:37
10497Westerlund, LindaFunRun00:48:50+00:07:53
11318Bolander, JennyTjalve IF Norrköping, Lag: Tjalves långa damer00:49:35+00:08:38
12814Bäckström, Ingrid00:50:04+00:09:07
13421Lindblom, JennyFAIK00:50:13+00:09:16
14401Johnsson, Linda00:50:51+00:09:54
15320Borrvall, Charlotte00:52:10+00:11:13
16443Nilsson, ElinIK Akele00:52:13+00:11:16
17843Casta, MadelenFAIK00:53:00+00:12:03
18812Johansson, FridaÖrebro00:53:38+00:12:41
19343Domonkos, Martina00:53:48+00:12:51
20427Magnander, AmelieMera Lera MTB00:54:12+00:13:15
21422Lindebring, AnnaFAIK00:54:38+00:13:41
22300Ahlner, MalinHjo run for fun00:54:47+00:13:50
23376Gustavsson, Karin00:54:48+00:13:51
24425Lorentzon, AnnaTjalve00:54:48+00:13:51
25420Lind, SaraBillerudKorsnäs00:54:52+00:13:55
26321Boström, KarinLag: Måndagslöparna00:54:55+00:13:58
27361Forsbeck, Elin00:54:55+00:13:58
28370Gunnarsson, Sara00:55:05+00:14:08
29501Woxlin, Ida00:55:13+00:14:16
30481Styrenius, Anna00:55:14+00:14:17
31319Borg, AnneliOK Denseln00:55:18+00:14:21
32450Nymberg, PernillaTjalve Norrköping, Lag: Tjalves långa damer00:55:33+00:14:36
33307Armgarth, Astrid00:55:39+00:14:42
34473Setterberg, Ingrid00:56:03+00:15:06
35444Nilsson, MalinSogeti00:56:12+00:15:15
36494Vilhelmsson, OliviaSweco, Lag: Sweco00:56:21+00:15:24
37330Carlsson, Ulrica00:56:36+00:15:39
38428Magnusson, AnnaTjalve, Lag: Tjalves långa damer00:56:44+00:15:47
39485Svensson, Josefin00:57:12+00:16:15
40378Haglind, Susanne00:57:15+00:16:18
41392Holgersson, MirjaIshult00:57:15+00:16:18
42396Ivarsson, AngelicaNorrköping triathlon00:57:23+00:16:26
43416Lahtinen, Outi00:57:28+00:16:31
44446Nilsson Aguirre, Lena00:57:39+00:16:42
45331Carlund, Anna00:57:59+00:17:02
46358Eskesen, Sophie00:58:18+00:17:21
47484Svensson, Hanna00:58:22+00:17:25
48417Larsson, Sophie00:58:26+00:17:29
49397Jakobsson, Helen00:58:35+00:17:38
50384Hedlund, FridaFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Zuperznabba Zebror00:59:02+00:18:05
51451Ojala, AnnaUt Kolmården00:59:05+00:18:08
52369Greiff Kallentoft, Natali00:59:07+00:18:10
53302Almborg, Lovisa00:59:13+00:18:16
54355Enockson, CeciliaFriskochStark, Nyköping00:59:15+00:18:18
55479Ström, AnnaFriskochStark, Nyköping00:59:15+00:18:18
56352Ekman, EllenThorell Revision AB, Lag: Thorell Revision AB00:59:18+00:18:21
57440N Andersson, PernillaFinspång00:59:29+00:18:32
58423Lindholm, Carolin00:59:39+00:18:42
59408Karlsson, Sara00:59:41+00:18:44
60459Paulsson, Astrid00:59:43+00:18:46
61831Waxegård, AnnaMarby00:59:44+00:18:47
62406Karlsson, ChristelTjalve IF, Lag: Tjalves långa damer00:59:46+00:18:49
63437Molinder, Sara01:00:12+00:19:15
64308Aronsson, Kristina01:00:21+00:19:24
65313Bergendorff, SaraPantamera, Lag: Pantamera01:00:25+00:19:28
66445Nilsson, Maria01:00:28+00:19:31
67413Kåkneryd, Tatiana01:00:34+00:19:37
68317Bjerlöw, LenaIK Nocout.se, Lag: 1mILSlopp01:00:40+00:19:43
69393Holmlund, SofiaNärsjukvården i Finspång01:00:43+00:19:46
70433Meyer, SaraMatteus si01:00:43+00:19:46
71436Misic, EmmaNärsjukvården i Finspång01:00:44+00:19:47
72381Hawby, Jennifer01:00:54+00:19:57
73462Randleff, Jessica01:00:55+00:19:58
74323Brask Gustafsson, Åsa01:01:04+00:20:07
75402Jonsson, Frida01:01:10+00:20:13
76419Lilliecreutz, EvaIK NocOut.se01:01:26+00:20:29
77345Edström, LindaMatteus SI, Lag: Måndagslöparna01:01:31+00:20:34
78380Hansen, LindaFriskis o svettis01:01:52+00:20:55
79386Heigl, Elisabeth01:01:53+00:20:56
80431Martinsson, MarinaMålilla-Mörlunda SKI01:02:10+00:21:13
81316Billgren, CharlotteBokklubben ILY, Lag: Bokklubben ILY01:02:13+00:21:16
82486Sävenryd, Maria01:02:15+00:21:18
83335Danielsson, Malin01:02:16+00:21:19
84466Rosenqvist, ElinLag: Måndagslöparna01:02:36+00:21:39
85824Klintfors, Miriam01:02:38+00:21:41
86522Söderberg, AnnaFAIK Bandymorsorna01:02:43+00:21:46
87477Strandberg, ToraSweco, Lag: Sweco01:03:15+00:22:18
88339Degerman, Frida01:03:18+00:22:21
89347Edström, Sofie01:03:51+00:22:54
90363Fuchs, Rebecca01:03:53+00:22:56
91414Källman, Johanna01:03:57+00:23:00
92463Remnås, Helen01:03:58+00:23:01
93468Rylén, Erica01:03:59+00:23:02
94403Josefsson, Lotta01:04:05+00:23:08
95520Petersson, EmmaFAIK Bandymorsorna01:04:14+00:23:17
96805Arrelid, Minna01:04:23+00:23:26
97314Magnander Illner, SofiaBokklubben ILY 01:04:49+00:23:52
98367Giöstad, Alice01:04:55+00:23:58
99368Giöstad, Carina01:04:57+00:24:00
100432Matteusson, KarinKarle IF01:05:03+00:24:06
101341Deurell Åberg, CharlotteThorell Revision AB, Lag: Thorell Revision AB01:05:21+00:24:24
102449Nyman, Matilda01:05:23+00:24:26
103505Åström, Jennie01:05:27+00:24:30
104312Benzler, Sussie01:05:40+00:24:43
105388Hellstrandh, Emelie01:05:40+00:24:43
106354Engberg, Caroline01:05:48+00:24:51
107356Ericson, NorahBillerudKorsnäs01:05:52+00:24:55
108464Riberdahl, Charlotta01:06:01+00:25:04
109455Olsson, Sanna01:06:08+00:25:11
110373Gustafsson, Marie01:06:09+00:25:12
111346Edström, Malin01:06:19+00:25:22
112357Eriksson, Sara01:06:21+00:25:24
113306Andersson, Maria01:06:36+00:25:39
114353Elliot, Sofia01:07:02+00:26:05
115324Bratt, AnnaFriskis01:07:09+00:26:12
116474Sjösten, Liza01:07:19+00:26:22
117492Valberg, Anna01:07:39+00:26:42
118359Ewertsson, SandraNorrköpings Kommun01:07:48+00:26:51
119310Bajramovic, Elmedina01:07:57+00:27:00
120415Lagerström Dackemyr, Tina01:08:09+00:27:12
121404Jörne, Anneli01:08:11+00:27:14
122344Ebbemo, Christina01:08:12+00:27:15
123375Gustavsson, Carina01:08:23+00:27:26
124499Wigler, KatarinaBokklubben ILY, Lag: Bokklubben ILY01:08:26+00:27:29
125411Konradsdottir, Margret01:08:30+00:27:33
126395Ingå, Alice01:08:44+00:27:47
127483Svensson, Ellen01:08:53+00:27:56
128461Pietilä, Tuija01:09:12+00:28:15
129424Lindqvist, Jenny01:09:17+00:28:20
130491Uneram, Cecilia01:09:24+00:28:27
131839Olsson, Sarah01:09:35+00:28:38
132349Ejnar, Terhi01:09:46+00:28:49
133496Weflö, Lotta01:09:58+00:29:01
134360Falck, Gisela01:10:19+00:29:22
135400Johansson, Tuija01:10:33+00:29:36
136389Hermansson, IdaSjösätter01:10:39+00:29:42
137521Söderberg, VeronicaFAIK Bandymorsorna01:10:47+00:29:50
138429Magnusson, Sofia01:10:55+00:29:58
139457Pahverk, HelenLK Nyköpings Runners01:11:08+00:30:11
140309Augustsson, AnnelieWe run peking01:11:41+00:30:44
141441Nestor, Karin01:12:11+00:31:14
142311Barthelsson, SaraBokklubben ILY, Lag: Bokklubben ILY01:12:19+00:31:22
143333Chizari, Sharre01:12:21+00:31:24
144365Garrido, Maria01:12:21+00:31:24
145383Hedin, Frida01:12:27+00:31:30
146502Wykman, Emma01:12:27+00:31:30
147439Möller, KarinNorrköpings Kommun01:12:45+00:31:48
148471Sandberg, Astrid01:13:18+00:32:21
1491514Waltersson, MaudNorrköping Triathlon01:13:47+00:32:50
150452Okanovic, Amela01:14:04+00:33:07
151327Båtsby, Pernilla01:14:26+00:33:29
152519Gustavsson, MaudÅbymoskolan01:14:30+00:33:33
153448Nygren, VeraLag: Mammas flickor01:14:30+00:33:33
154460Pettersson, Linnéa01:14:51+00:33:54
155504Åkesson, AnnikaHjo run for fun01:15:02+00:34:05
156430Malmborg, Anna01:15:11+00:34:14
157305Andersson, JennyLk nyköpings runners01:15:22+00:34:25
158382Hedgärd, Klara01:15:22+00:34:25
159303Andersson, Anna Maria01:15:43+00:34:46
160482Suzuki, Ayumi01:15:47+00:34:50
161480Ström, LindaNärsjukvården i Finspång01:15:54+00:34:57
162390Hertzman, Irene01:16:21+00:35:24
163470Sandberg, Anna01:16:23+00:35:26
164500Wingårdh, Annelie01:17:10+00:36:13
165332Cederlund, Veronica01:17:14+00:36:17
166488Söderström, Jenny01:17:14+00:36:17
167379Hansen, DeliaFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Zuperznabba Zebror01:17:26+00:36:29
168374Gustafsson, Radojka01:18:06+00:37:09
169398Joelsson, Matilda01:19:50+00:38:53
170447Nygren, MalinLag: Mammas flickor01:20:20+00:39:23
171304Andersson, CatarinaNorrköpings Kommun01:20:54+00:39:57
172409Kaxell, MalinNorrköpings Kommun01:21:06+00:40:09
173326Båtsby, Linnea01:21:35+00:40:38
174391Hiltunen, JohannaLag: 1mILSlopp01:21:49+00:40:52
175506Österberg, Tessan01:21:50+00:40:53
176366Fransson, Karin01:24:19+00:43:22
177442Nikolic, Jelena01:26:02+00:45:05
178322Braam, LailaKimstad GoIF01:31:02+00:50:05
179340Denfors, KarinEdit & björnen01:31:21+00:50:24
180372Gustafsson, Annelie01:32:30+00:51:33
181325Broström, KarinLinköping01:33:01+00:52:04
182334Danielsson, KerstinLag: Mammas flickor01:35:16+00:54:19
183337Danielsson, ÅsaLag: Mammas flickor01:40:26+00:59:29
184458Palmer, EvaLag: Mammas flickor01:40:26+00:59:29
185387Heimdahl, Annsofi01:57:15+01:16:18
186435Minja, Monica01:57:16+01:16:19
-301Alm, LinaKärringlöpet *
-315Bergwall, Cecilia- *
-328Caesar, Emilie *
-329Carlsson, JenniferTjalve IF Norrköping *
-336Danielsson, Malin *
-342Di Luca, AngelikiHolmen *
-348Eilert, Pernilla *
-351Eklund, MonaKimstad Goif *
-362Frisk Hallstedt, JuliaNorrköpings Kommun *
-364Fälting, Vilma *
-371Gustafson, FannyMotala AIF *
-377Gustavsson, Maria *
-385Heed, CeciliaPuckelrygg.AB *
-394Hylander, KristinSLK Oxelösund *
-407Karlsson, JonnaPoIF *
-410Kiding, ZandraTjalve *
-412Kyndel, Susanne *
-418Lemon, Nina *
-426Lundahl, Kajsa *
-438Mossberg, AnnaPoIF *
-453Olausson, KristinaLinköping *
-456Olsson, Sarah *
-465Rimblad, Sheila *
-467Runo, Sara *
-472Schmid, Cecilia *
-475Skanser, EmmaNorrköpings Kommun *
-476Staaf, EmmaSweco, Lag: Sweco *
-478Stråhle, Cecilia *
-489Thunqvist, Jennie *
-490Törnqvist, PernillaLag: Team 2035 *
-493Viktorsson, Ida *
-495Viman, Linda *
-498Widlund, Eva *
-503Wärnelius Lundgren, Åsa *
Redovisat 220 av 220 st
Resultatlista: M11 (män 10.6km) start: 2019-10-20 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1150Kalered, OlleTjalve IF Norrköping00:34:28
2192Miruka Mogendi, ZachariahKenya00:35:35+00:01:07
388Fagerberg, JohanFinspångs AIK00:35:39+00:01:11
4518Ljungemyr, EmilOK Kolmården00:36:43+00:02:15
5151Kantarp, RobbinFinspångs AIK friidrott00:36:47+00:02:19
6516Johansson, VilleOK Kolmården00:37:08+00:02:40
7237Rezvani, RoushanLinköpings OK00:40:28+00:06:00
8274Tedborn, FredrikFK Studenterna00:40:30+00:06:02
962Chedid, RickardFinspång SOK00:40:52+00:06:24
10834Lundgren Björnqvist, ChristofferKatrineholm SK fridrott00:41:07+00:06:39
11273Söderberg, Tommy SvenOk Hällen00:41:48+00:07:20
12114Hellgren, AdamTjalve IF00:41:50+00:07:22
13216O'hanlon, NiallIK Akele00:41:50+00:07:22
14103Gründer, OscarÄrla IF00:41:51+00:07:23
15276Thorsson, TobiasTjalve IF Norrköping00:41:54+00:07:26
16297Åström, ErikIK Akele00:42:03+00:07:35
17178Lindman, PerFinspångs SOK00:42:13+00:07:45
18200Nilsson, MikaelLinköpings GIF00:42:16+00:07:48
19290Wigander, JonnySvärtinge00:42:36+00:08:08
20207Nordmark, AntonIK Akele00:42:45+00:08:17
21835Mellgren, Patrik00:43:08+00:08:40
22263Sundholm, PerOK Nolaskogsarna00:43:16+00:08:48
23222Olsson, ErikSogeti00:43:41+00:09:13
24826Ahlsen, OskarGamleby00:43:52+00:09:24
2552Bringert, KlasKatrineholms SK Friidrott00:43:57+00:09:29
26107Gustavsson, MartinGrytgöls IK00:43:58+00:09:30
27161Larsson, DanielNorrköping Triathlon00:44:03+00:09:35
28181Ljungemyr, PatrikSMHI IF, Lag: SMHI IF00:44:05+00:09:37
29234Putrus, AmirIK Akele00:44:11+00:09:43
30255Sjöholm, Alexander00:44:26+00:09:58
31169Lind, AndersIK Stern00:44:31+00:10:03
3230Andersson, RikardIK Akele00:44:35+00:10:07
331515Johnson, DanielNorrköping Triathlon00:44:38+00:10:10
34147Jonsson, JörgenTjalve IF Norrköping00:44:40+00:10:12
35149Kalén, RikardTjalve IF00:44:51+00:10:23
3663Claesson, Magnus00:44:53+00:10:25
37111Hansson, Martin00:44:54+00:10:26
38193Mohamed Ali, GulledFlens FS00:45:00+00:10:32
39126Holgersson, KristofferSnöveltorp00:45:01+00:10:33
40514Axelsson, Johan00:45:04+00:10:36
4178Eriksson, David00:45:06+00:10:38
42827Almgren, TomasVSoMK00:45:08+00:10:40
43160Könemann, MikaelDagsbegs if00:45:11+00:10:43
44289Widemark, MånsTjalve IF Norrköping00:45:17+00:10:49
45162Larsson, ErikTjalve IF00:45:19+00:10:51
4644Bergström, DavidProjkon Infrastrukturprojekt00:45:31+00:11:03
47275Thompson, RichardTjalve IF00:45:33+00:11:05
48201Nilsson, PhilipLinköping00:45:34+00:11:06
49258Sliwa, RodiKarle IF00:45:36+00:11:08
5090Fernberg, AndreasTjalve IF00:45:38+00:11:10
51109Göhl, HenrikMikkeller Running Club00:45:38+00:11:10
52210Nyberg, SimonFinspångs AIK00:45:38+00:11:10
5357Carlsson, LinusÖstgöta maskintjänst00:45:42+00:11:14
54124Hofman, Per00:45:42+00:11:14
55822Elmhester, PerTeam Nordic Trail00:45:49+00:11:21
56217Odell, Erik00:45:50+00:11:22
57249Sarajlic, Rijad00:45:55+00:11:27
5833Anliot, Manne00:45:58+00:11:30
59815Waldenborg, MicaelÖrebro AIK00:46:03+00:11:35
6077Eriksson, AndreasGållösa IF00:46:05+00:11:37
61196Nilsson, Andreas00:46:10+00:11:42
62813Johansson, FredrikÅby00:46:11+00:11:43
63177Lindman, OlleFinspångs SOK00:46:19+00:11:51
64212Nylander, ThomasFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Zuperznabba Zebror00:46:24+00:11:56
6569Dohlmar, Gustaf00:46:25+00:11:57
66251Schnaithmann, ChristophSON00:46:48+00:12:20
6798Fur, Filip00:46:56+00:12:28
68240Rodestrand, Robin00:47:01+00:12:33
6924Andersson, AxelBorensbergs IF00:47:02+00:12:34
70213Nyrén, HenrikFinspångs AIK00:47:05+00:12:37
71121Hillbom, DavidSaras Hälsokälla00:47:06+00:12:38
7297Fur, Anton00:47:20+00:12:52
73823Bodefalk, PeterBFAB00:47:26+00:12:58
74256Skoog, DavidAsptorpet Running Club00:47:30+00:13:02
75101Gert, Filip00:47:36+00:13:08
76279Trygg, RobinNyströms Trädgårdsservice AB, Lag: Bros 4 life00:47:37+00:13:09
7794Franzén, PeterHarmony Sweden00:47:42+00:13:14
78253Setterberg, Edvard00:47:46+00:13:18
79127Holmberg, JoakimTjalve IF Norrköping00:47:49+00:13:21
80209Nyberg, Eric00:47:56+00:13:28
81247Rörby, PetterRegion Östergötland00:47:59+00:13:31
82298Öberg, Björn00:48:14+00:13:46
83243Rydström, JonasKenyas landslag00:48:15+00:13:47
84244Ryman, Marcus00:48:28+00:14:00
85802Erenge, DavidSöderköping00:48:41+00:14:13
8639Beckman, JohanSvanbackens IF00:48:42+00:14:14
87287Wester, JohanSMHI IF, Lag: SMHI IF00:48:44+00:14:16
88808Sörling, Robert00:48:46+00:14:18
89172Lindell, JesperBenify AB00:49:01+00:14:33
9045Bigell, PontusThorell Revision AB, Lag: Thorell Revision AB00:49:11+00:14:43
9129Andersson, Per00:49:15+00:14:47
92829Stanic, IvanKroatien00:49:21+00:14:53
93526Nilsson, MattiasKolmården00:49:26+00:14:58
94269Svensson, TedIK NocOut.Se, Lag: 1mILSlopp00:49:34+00:15:06
95118Hermansson, Isac00:49:38+00:15:10
9684Eriksson, OlleFAIK00:49:49+00:15:21
97838Viklund, JonasRejlers IF00:49:50+00:15:22
98163Larsson, IngvarTjalve IF Norrköping00:49:51+00:15:23
99187Manning, ThomasSaab AB, Lag: 1mILSlopp00:49:56+00:15:28
100215Nyström, MartinNyströms Trädgårdsservice AB, Lag: Bros 4 life00:50:01+00:15:33
10183Eriksson, MikaelTeam Jursla Frisksporters00:50:04+00:15:36
102280Tuominen, Sami00:50:16+00:15:48
103205Nilzen, AndreasMikkeller Running Club Finspång00:50:32+00:16:04
104143Johansson, Viktor00:50:33+00:16:05
105158Käll, OskarNorrköping triathlon00:50:42+00:16:14
106214Nyström, Anton00:50:44+00:16:16
107173Linder, HåkanTjalve IF00:50:50+00:16:22
108821Leijon, OttoVreta SMOK00:50:56+00:16:28
109271Sverdrup, SvenRunacademy IF, Lag: 1mILSlopp00:50:58+00:16:30
110144Johanssson, ThomasJohansson & Scöttle Guldsmedsateljé AB00:51:05+00:16:37
111197Nilsson, David00:51:06+00:16:38
11231Andersson, StellanNorrköping00:51:10+00:16:42
113278Tingström, JohanSvärtinge SK00:51:18+00:16:50
11435Arvidsson, Oskar00:51:25+00:16:57
115233Pettersson, MagnusNyköping00:51:33+00:17:05
116183Lundén, MartinIFK Björkalund00:51:40+00:17:12
117259Stjerna, AndreasFriskis och Svettis Söderköping00:51:40+00:17:12
118202Nilsson, Rickard00:51:43+00:17:15
11967Dale, Sam00:51:49+00:17:21
120248Sandell, RickardKimstad Goif00:51:51+00:17:23
12127Andersson, Jesper00:52:00+00:17:32
122820Mollén, ChristopherOK Denseln00:52:01+00:17:33
123828Köhemann, Magnus00:52:06+00:17:38
12446Bjärestrand, BjörnTjalve IF Norrköping00:52:07+00:17:39
125267Svensson, RickardFinspång00:52:09+00:17:41
126816Olsson, HansIK NocOut.se00:52:12+00:17:44
12779Eriksson, JonasIK NocOut.se00:52:23+00:17:55
12885Erpelding, FlorianSON00:52:29+00:18:01
129228Persson, ViktorSchneider Electric00:52:30+00:18:02
130235Pålemark, Carl-JohanGållösa IF00:52:39+00:18:11
13193Forsberg, Henrik00:52:41+00:18:13
13272Edqvist, Pontus00:52:45+00:18:17
133106Gustavson, BjörnFinspångs AIK Friidrott00:52:48+00:18:20
13492Foborg, PeterWe Run Peking00:52:54+00:18:26
135175Lindgren, JohanFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Zuperznabba Zebror00:52:57+00:18:29
136338Wintenby, ChristianTjalve IF Norrköping00:53:02+00:18:34
137292Willén, SimonGållösa IF00:53:04+00:18:36
138238Richardson, David00:53:05+00:18:37
139138Johansson, FredrikNocout.se00:53:07+00:18:39
14023Ahlqvist, StaffanVirserum SGF00:53:11+00:18:43
14180Eriksson, Mathias00:53:15+00:18:47
142117Henriksson, Patrik00:53:18+00:18:50
143268Svensson, RobertAnOpIVA,Vrinnevisjukhuset00:53:18+00:18:50
144804Törnå, Rikard00:53:23+00:18:55
14570Ebbeson, ErikPantamera, Lag: Pantamera00:53:27+00:18:59
146137Johansson, Freddie00:53:28+00:19:00
147182Luks, MatsTjalve00:53:29+00:19:01
148294Wöbel, HeinzFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Grymma Gaseller00:53:31+00:19:03
149157Kristofersson, Niklas00:53:32+00:19:04
15060Carlund, ThomasSMHI IF, Lag: SMHI IF00:53:43+00:19:15
15134Arvehell, Richard00:53:44+00:19:16
15286Esping, Johan00:53:46+00:19:18
153836Lundberg, MagnusKolmårdens IF00:53:46+00:19:18
154523Söderberg, Steffan00:53:52+00:19:24
155130Höglund, Alexander00:53:56+00:19:28
156185Magnusson, Tobias00:54:01+00:19:33
15750Bradley, AndreasSkotvägen00:54:02+00:19:34
158281Törling, MartinNorrköping00:54:03+00:19:35
159102Gistrand, CarlProjkon Infrastrukturprojekt00:54:06+00:19:38
16036Asplund, MagnusLonesome Runners00:54:24+00:19:56
161131Höjefält, FredrikStokvis Tapes, Lag: Stokvis Tapes00:54:26+00:19:58
16256Camereus, Emil00:54:34+00:20:06
163257Skoog, P-OAsptorpet Running Club00:54:47+00:20:19
164105Gustafsson, StefanFAIK00:54:54+00:20:26
165261Strand, Nils00:54:55+00:20:27
166230Pettersson, ErikProletären FF00:54:59+00:20:31
167146Jonsson, FredrikFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Zuperznabba Zebror00:55:00+00:20:32
168142Johansson, Simon00:55:13+00:20:45
16966Dahlberg, PärBillerudKorsnäs00:55:19+00:20:51
17043Berglund, LarsTights MTB00:55:21+00:20:53
171527Lindblom, Jan00:55:28+00:21:00
172810Eriksson, RonnieLK Nyköpoing Runners00:55:39+00:21:11
173819Vuorenmaa, OlaviFinspång00:55:50+00:21:22
17428Andersson, JonasStenindustri00:55:51+00:21:23
175241Rosén, FredrikDagsbergs IF00:55:53+00:21:25
17664Cook, Robin00:56:00+00:21:32
17738Beasley, JeremyStokvis Tapes, Lag: Stokvis Tapes00:56:07+00:21:39
178141Johansson, MartinJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:56:09+00:21:41
179155Konradsson, AlexanderCrew K00:56:19+00:21:51
180841Ekman, Hannes00:56:22+00:21:54
181284Vinterlycka, Johan00:56:25+00:21:57
182188Matteusson, OskarKarle IF00:56:30+00:22:02
183120Hidenius, NiklasRunacademy00:56:40+00:22:12
184232Pettersson, JonasHolmen00:56:40+00:22:12
185246Rönn, Martin00:56:46+00:22:18
18674Eliasson, David00:56:47+00:22:19
18782Eriksson, Mats00:56:47+00:22:19
188136Johansson, Emil00:56:52+00:22:24
18955Calderon, Bertil00:57:06+00:22:38
190227Persson, MikaelBillerudKorsnäs00:57:10+00:22:42
191122Hiltunen, Mattias00:57:15+00:22:47
192231Pettersson, Johan00:57:26+00:22:58
19359Carlsson, Philip00:57:31+00:23:03
19476Engstrand, PhilipUmara sports club00:57:35+00:23:07
195221Olsson, DanielSjöfartsverket, Lag: Rederiet00:57:36+00:23:08
196832Tykesson, AndersMarby00:57:37+00:23:09
197830Carlsson, AndersVisual Sweden00:57:44+00:23:16
198809Hultgren, Fredrik00:57:46+00:23:18
199104Gustafsson, Rasmus00:57:58+00:23:30
200170Lind, Simon00:57:58+00:23:30
20191Fjärstedt, PatrikThorell Revision AB, Lag: Thorell Revision AB00:58:00+00:23:32
202224Oreman, HenrikFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Grymma Gaseller00:58:07+00:23:39
203250Sas, Sebastian00:58:13+00:23:45
204840Johansson, Ola00:58:16+00:23:48
205100Geihofer, Laurenz00:58:21+00:23:53
20622Ahlén, Johan00:58:26+00:23:58
207806Emtelid, Thomas00:58:28+00:24:00
208133Jerkku, JoakimPuckelrygg.AB00:58:39+00:24:11
209165Laursen, Johan00:58:49+00:24:21
210218Ojala, MikaUt Kolmården00:59:06+00:24:38
211125Hofvergård, AndersByn Kommunikationsbyrå00:59:12+00:24:44
212128Hultkrantz, AlexTjalve IF Norrköping00:59:12+00:24:44
213145Johnsson, FredrikSjöfartsverket, Lag: Rederiet00:59:18+00:24:50
214220Olofsson, Mathias00:59:24+00:24:56
21525Andersson, Christian00:59:37+00:25:09
21671Edholm, ViktorPantamera, Lag: Pantamera00:59:45+00:25:17
217110Hansen, Conny00:59:45+00:25:17
218295Zeuchner, JakobViN AnopIVA00:59:48+00:25:20
219219Okanovic, Salim00:59:49+00:25:21
220168Liljenborg, TedSjöfartsverket, Lag: Rederiet00:59:50+00:25:22
221140Johansson, JohannKunskapsgymnasiet01:00:10+00:25:42
22281Eriksson, MathiasTrisec01:00:19+00:25:51
22396From, KristerHolmen01:00:19+00:25:51
22442Berglund, John01:00:22+00:25:54
225171Lindebring, PeterFinspångs AIK01:00:26+00:25:58
22689Fagerberg, JörgenFinspång Byggplåt AB01:00:28+00:26:00
227296Åkerling, GabrielSweco, Lag: Sweco01:00:46+00:26:18
22853Brännström, JohanMjölby AI FF01:00:50+00:26:22
229288Wetter, Martin01:01:11+00:26:43
23087Estay, Sebastian01:01:14+00:26:46
231817Pettersson, AndersANPECO AB01:01:29+00:27:01
232270Svensson, ViktorSogeti01:01:35+00:27:07
233524Hjort, Andreas01:02:06+00:27:38
234156Krantz, JakobSogeti01:02:09+00:27:41
235211Nygren, FredrikÖst Media01:02:12+00:27:44
236174Lindgren, Filip01:02:14+00:27:46
237134Johansson, Björn01:02:18+00:27:50
23875Elliot, Staffan01:02:23+00:27:55
239108Gutierrez, Lucdy01:02:31+00:28:03
240260Storck, Karl01:02:39+00:28:11
241135Johansson, ChristerJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:02:43+00:28:15
242176Lindhén, Daniel01:02:57+00:28:29
24351Brage Jivrell, AndreasRegion Östergötland01:03:04+00:28:36
24468Danielsson, MichaelSweco, Lag: Sweco01:03:40+00:29:12
245199Nilsson, MatsStena Line01:03:47+00:29:19
246293Wärlander, RogerTransdev01:03:56+00:29:28
247801Hellgren, Bertil01:04:12+00:29:44
248191Mellberg, Mårten01:04:14+00:29:46
249206Nordholm, JonasSmedby AIS01:05:18+00:30:50
250112Hed Uhlenius, Tobias01:05:30+00:31:02
25121Ahlberg, StaffanFiskeby Bruk01:05:33+00:31:05
252123Hjortmark, PeterFAIK01:06:08+00:31:40
253825Berg, KristoferVreta SoMK01:06:15+00:31:47
25449Borud, Axel01:06:30+00:32:02
255254Siivonen, Dominique01:07:12+00:32:44
256242Rosenius, Fredrik01:07:43+00:33:15
257833Lundqvist, Andreas01:07:44+00:33:16
258186Malmehed, MatsBjörsäters SK01:08:05+00:33:37
259226Persson, Ingmarkolmårdens ok01:08:14+00:33:46
260245Rytter, StefanFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Grymma Gaseller01:08:38+00:34:10
261236Rehn, Jesper01:09:25+00:34:57
26258Carlsson, OlofTeam 2035, Lag: Team 203501:09:43+00:35:15
26365Csiffary, Kenneth01:09:48+00:35:20
264262Stråhle, Christoffer01:10:09+00:35:41
265204Nilsson, Tommy01:10:19+00:35:51
266132Illner, Fredrik01:10:23+00:35:55
267842Andersson, Gustav01:10:26+00:35:58
26832Andersson, Torbjörnsjösätter01:10:39+00:36:11
26948Bohlin, TobiasCGI01:11:03+00:36:35
270272Swartz, MagnusFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Grymma Gaseller01:11:11+00:36:43
2711513Pettersson, Mattias01:13:47+00:39:19
272818Pettersson, ChristofferANPECO AB01:16:54+00:42:26
27337Bark, RubenFinspång01:18:41+00:44:13
274525Båtman, Torbjörn01:18:47+00:44:19
275119Hertzman, Mikael01:19:04+00:44:36
27695Fredén, PjHV7101:21:49+00:47:21
277116Henriksson, LarsNorrköping Triathlon01:22:00+00:47:32
278807Gustafsson, Per01:25:30+00:51:02
279115Hellman, BengtFriskis&Svettis01:25:32+00:51:04
280285Wasteson, Thomas01:25:33+00:51:05
-26Andersson, Jens *
-40Bengtsson, Anders *
-41Berggreen, NichlasSOS Alarm AB *
-47Björhn, Johan *
-54Calderon, BertilFinspång *
-61Casperson, Jesper *
-1600Dure, Henrik *
-73Ekström, MarkusPoIF *
-99Galijasevic, Mirza *
-113Hell, Per *
-129Häll, DanielSweco, Lag: Sweco *
-139Johansson, FredrikIFK Växjö *
-148Kalén, Andreas *
-152Karlsson, Christoffer *
-153Karlsson, Ola *
-154Klittmark, JonathanVisualiseringscenter *
-159Källbom, Simon *
-164Larsson, MånsVisualiseringscenter *
-166Leandertz, Thomas *
-167Lewis, OlleFAIK Friidrott *
-180Ljungcrantz, LukasVegan Runners IK *
-184Lundin, TonySOS Alarm AB *
-189Meijer, JacobLag: 1mILSlopp *
-190Melin, JohanCombitech AB *
-194Mörk, TordHolmen *
-195Nesheim, Preben *
-198Nilsson, KristianTjalve IF Norrköping *
-203Nilsson, SamuelFinspångs AIK *
-208Nordqvist, JohanÖstmedia *
-223Olsson, ErikFreudenberg Home and Cleaning Solutions AB, Lag: Wettex Grymma Gaseller *
-225Pasik, FedericoSweco, Lag: Sweco *
-229Pettersson, BjörnTjalve IF *
-239Ringlander, FredrikTeam Ringlander *
-252Schön, PerSpringa vilse *
-264Svedahl, Reidar *
-265Svensson, Albin *
-266Svensson, PetterSON runners *
-277Thunqvist, Kim *
-282Vesterberg, RickardSweco, Lag: Sweco *
-283Viktorsson, Fredrik *
-286Wester, AndersSweden Runners *
-291Wiklund, MartinRavago *
-299Öhman, MathiasTjalve IF *
Redovisat 323 av 323 st
Resultatlista: Ö11 (10.6km utan tidtagning) start: 2019-10-20 11:30
Nr.Efternamn, FörnamnKlubb
507Brorsson, Anna-ChristaNärsjukvården i Fnspång
508Gustafsson, PerLinköping *
509Hallerboij, Joakim
510Nordberg, Lottie *
511Nordström, MariaTRVFF
512Rosspher, Elin
513Rylén, Petra
Redovisat 7 av 7 st
Resultatlista: P19 (pojkar födda 2000 eller senare, 10.6km) start: 2019-10-20 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1517Johansson, LeoOK Kolmården00:38:09
2179Linnér, ErikIK Akele00:41:38+00:03:29
316Renholm, EmilLinköpings GIF00:44:22+00:06:13
415Odell, LukasBråvikens kanotklubb00:44:35+00:06:26
520Uneram, Alfred00:45:19+00:07:10
69Fladrich, HenrikKimstad GoIF, Hagaskolan 9C00:45:34+00:07:25
718Staaf, OlleLGIF00:46:01+00:07:52
87Brännström, AntonMjölby AI FF00:50:43+00:12:34
910Henriksson, Sixten00:53:09+00:15:00
1019Svensgård, Theodor00:55:40+00:17:31
1111Illner, Theo00:57:01+00:18:52
1217Rylén, Jalmar00:57:28+00:19:19
13811Johnsson, NilsMatteus SI00:59:10+00:21:01
1413Johansson, LukasKunskapsskolan01:00:09+00:22:00
158Ericson, AlfredBillerudKorsnäs01:05:09+00:27:00
1612Joelsson, Jon01:19:50+00:41:41
-14Lindqvist, Noel *
Redovisat 17 av 17 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post