Resultatlista: Klass 9 start: 2019-06-07 18:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubb
290Ahlenius, MelissaOxelösund *
300Antonsson, StinaNyköping *
286Bergman, OskarOIK *
251Bergström, Gabriel *
252Borgström, Elicia *
291Brandt, CharlieOxelösund *
253Brandt, Kiara *
254Carlsson, Axel *
294Carlsson, EstherOxelösund *
255Cypriansen-Carlsson, StinaMatMattes Catering *
289Ekström, DewinOxelösund *
288Ekström, HaileyOxelösund *
293Eriksson, VidarOk Måsen *
297Folkesson, BosseSkärhamn *
304Forsberg/Eriksson, HollyOxelösund *
306Forsberg/Eriksson, JackOxelösund *
305Forsberg/Eriksson, VildeOxelösund *
310Gilander, AlbinOxelösund *
316Hillukkala, SixtenNyköping *
256Holmã©R, Clara *
257Holmã©R, Ella *
303Hultin, FolkeOxelösund *
258Immo, Livia *
259Johansson, Agnes *
260Johansson, Ludvig *
296Junger, EdithEskilstuna *
295Junger, IngridEskilstuna *
309Karlsson, MelkerNyköping *
261Kjellin Bååv, Novalie *
324Larsson, HannesNävekvarn *
262Larsson, Regina *
302Ledberg, AlvinOxelösund *
263Lehnbom, Felix *
264Lennander, Theo *
301Levin, BiancaNyköping *
265Lidstedt, Linnã©A *
266Lidstedt, Wilma *
267Lindberg, Elvira *
268Lindberg, Hugo *
269Lindgren, Elliot *
270Lindh, Erik *
271Lindh, Linnea *
298Lindqvist, AmandaOxelösund *
299Lindqvist, EliasOxelösund *
325Lundbom/Wallberg, LeiaOxelösund *
326Lundbom/Wallberg, MioOxelösund *
313Mellklint, MaximilianOxelösund *
312Mellklint, NellyOxelösund *
272Mikaelsdotter, Ella *
307Nestevik, MalteOxelösund *
308Nestevik, MayaOxelösund *
273Nilsson, Nils *
274Nilsson, Ossian *
287Norrgran, EnjaOxelösund *
311Nylen, AliceBorås *
275Pettersson, Alice *
276Pettersson, Ingrid *
277Rybnik, Nova *
322Rylander, MollyOxelösund *
321Rylander, NellieOxelösund *
278Sigvardsson, Casper *
317Skarfors, LovisTeam Sportia *
279Ståhlgren, Svante *
319Söderström, Carl Oxelösund *
320Söderström, NilsOxelösund *
280Waern, Vida *
323Wahlbeck/Hedman, PennyNyköping *
281Windestam, EnyaOxelösund *
282Windestam, MelkerOxelösund *
283Winell, ElsaOk hällen *
284Winell, ZackariasOk hällen *
318Wirqvist, KerstinNyköping *
285Wärmell, Casper *
315Ågren/Mellklint, LarsOxelösund *
314Ågren/Mellklint, LudvigOxelösund *
Redovisat 75 av 75 st
Resultatlista: Klass 6 pojkar ungdom 2 km start: 2019-06-07 18:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1191Lind, Carl00:06:40
2190Holmgren, HampusOK Måsen00:07:23+00:00:43
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: Klass 7 flickor ungdom 1 km start: 2019-06-07 18:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1212Pettersson, TuvaDFK Värmboll00:03:19
2215Karlsson/Sandberg, TuvaOK Hällen00:03:24+00:00:05
3218Karlsson , FilippaNyköping00:03:51+00:00:32
4210Jansson, Julia00:04:03+00:00:44
5220Alsshami, LaialOxelösund00:04:32+00:01:13
6216Almerius, AliceSLK Oxelösund00:04:40+00:01:21
7213Sjöqvist, Emma00:04:43+00:01:24
8214Norrgran, EllaOIK00:05:01+00:01:42
9219Wirqvist, ElsaNyköping00:05:30+00:02:11
10211Nilsson, Eleonora00:05:46+00:02:27
11217Silverbern, JosefinSLK Oxelösund00:06:12+00:02:53
Redovisat 11 av 11 st
Resultatlista: Klass 8 pojkar ungdom 1 km start: 2019-06-07 18:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1233Selander, Lukas00:03:08
2238Timan/Gustavsson, SvanteOIK00:03:09+00:00:01
3236Bergman, WilliamOIK00:03:13+00:00:05
4249Larsson, JonathanNävekvarn00:03:16+00:00:08
5234Selander, William00:03:33+00:00:25
6240Eriksson, HjalmarOK Måsen00:03:34+00:00:26
7239Ekström, MelwinOxelösund00:03:41+00:00:33
8247Wirqvist, OskarNyköping00:03:49+00:00:41
9230Lind, Gustaf00:03:50+00:00:42
10227Hammar, Malte00:04:09+00:01:01
11245Sedin/Gilander, MartinOxelösund00:04:14+00:01:06
12225Bååv, Vincent00:04:22+00:01:14
13237Bergman, AlbinOIK00:04:29+00:01:21
14226Gjersvold, William00:04:29+00:01:21
15228K.kjellin, Liam00:04:38+00:01:30
16235Sjöqvist, Alfred00:04:56+00:01:48
17243Almerius, LudvigSLK Oxelösund00:05:03+00:01:55
18250Alsshami, HossinOxelösund00:05:16+00:02:08
19232Santo, Julian00:05:18+00:02:10
20192Rybnik, Milo00:05:25+00:02:17
21244Ledberg, HugoOxelösund00:05:46+00:02:38
22241Lehnbom, AlfredIK Tun00:05:49+00:02:41
23246Nylen, AxelBorås00:06:25+00:03:17
-229Lehnbom, AlfredDNS
Redovisat 24 av 24 st
Resultatlista: start: 1970-01-01 01:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
Ingen målgång registrerad
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: Klass 1 dam motion start: 2019-06-07 19:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
13Cernerud, HannaEnhörna IF00:27:22
232Åström, NatalieOxelösund00:29:11+00:01:49
330Munter, LindaOxelösund00:30:32+00:03:10
49Jansson, Ã…saMontagegruppen Oxelösund AB00:30:47+00:03:25
511Johnsson, Linda00:30:48+00:03:26
627Koman Alm, DefneOxelösund Peterslunds fsk00:31:40+00:04:18
716Lindgren, Therese00:32:06+00:04:44
829Nygårdhs, SaraBGoIF00:33:18+00:05:56
921Vistinmäki, Johanna00:33:20+00:05:58
1025Norrgran, JessicaOxelösund00:34:18+00:06:56
1122Yngesjö, LouiseVrena IF00:35:59+00:08:37
125Eriksson, Susanne00:36:01+00:08:39
1328Bloss, Alva00:36:48+00:09:26
1412Karlsson, Karoline00:37:51+00:10:29
1510Johansson, Maria00:38:34+00:11:12
1620Tolvers, Monica00:39:03+00:11:41
1749Åslund, SaraSSAB Fäborunners00:39:28+00:12:06
1831Wirqvist, SaraNyköping00:39:58+00:12:36
198Hagel, Stella00:41:05+00:13:43
2024ÖRdã©N, AgnetaVita Berget00:42:28+00:15:06
2119Sandbacka, HarrietOxelösund00:43:11+00:15:49
221Andersson, JennyNyköpings runners00:45:42+00:18:20
232Bendel, Sofia00:45:55+00:18:33
2417Lundin, Lena00:46:15+00:18:53
2513Karlsson, Matilda00:49:36+00:22:14
2615Larsson, Ida00:55:37+00:28:15
2714Kokkonen, Leila00:59:44+00:32:22
-4Ericsson, Beatrice *
-6Garcia Bigott, PamelaLearning Well *
-7Gustafsson, Mathilda *
-26Koman/Alm, DefneOxelösund *
-18Riström, Karin *
Redovisat 32 av 32 st
Resultatlista: Klass 2 herr motion start: 2019-06-07 19:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
197Jansson, AndreasHässelby SK00:21:38
267Jansson, LinusHässelby SK00:24:07+00:02:29
378Nyström, JoakimOK Hällen00:24:34+00:02:56
450Anängen, HenrikLK Nyköping Runners00:25:36+00:03:58
590Johansson, JohanNyköping00:26:44+00:05:06
655Carlsson, MarcusFuck Stroke00:27:03+00:05:25
761Fasth, MattiasSSAB00:27:13+00:05:35
888Pramlid, Carl00:28:29+00:06:51
9101Enetjärn, HugoHällbybrunns IF00:28:39+00:07:01
1084Svensson, FredrikIK Tun00:28:41+00:07:03
1191Koman/Alm, PerKustbostäder00:28:42+00:07:04
1289Tesfamaran, FikreyOxelösund00:29:15+00:07:37
1358Danielsson, ClaesFC IF00:29:39+00:08:01
1487Wieczorek, MaciekSSAB00:29:50+00:08:12
1579Ohlsson, JohanTrosa00:30:09+00:08:31
1695Forsen, GöstaJogersö00:30:41+00:09:03
1781Pettersson, PontusOKK00:30:52+00:09:14
1899Walbeck, FredrikNyköping00:31:16+00:09:38
1965Hedström, Torbjörn00:31:25+00:09:47
2071Larsson, FredrikSSAB Fäborunners00:31:50+00:10:12
2162Gerber, DanielOxelö Energi00:31:58+00:10:20
2294Kölzow, TorbjörnOK Ravinen00:32:12+00:10:34
2373Lind, RobertSSAB00:32:23+00:10:45
2482Renfors, PeterSSAB Oxelösund00:32:45+00:11:07
2556Carlsson, Mattias00:33:11+00:11:33
2680Pettersson, Daniel00:33:11+00:11:33
2757Dahlström, FredrikKatrineholm00:33:26+00:11:48
2875Lindgren, AndersNyköpings bis00:34:57+00:13:19
29100Karlsson, LarsLonesome Runners00:35:26+00:13:48
3093Jonsson, RolfBGO IF00:35:31+00:13:53
3192Olsen, DanSSAB00:35:31+00:13:53
3276Lönnmo, MagnusMontagegruppen Oxelösund AB00:35:44+00:14:06
3351Blomkvist, AndersSSAB Fäborunners00:36:19+00:14:41
3459Erikson, AndersRiksbyggen00:36:35+00:14:57
3568Kapanen Kjellberg, Mathias00:37:40+00:16:02
3696Munter, ViktorSLK Oxelösund00:39:12+00:17:34
3783Saaf, JanKöping00:39:34+00:17:56
3852Calltorp, AndersNyköpings Boxningssällskap00:39:51+00:18:13
3970Konttinen, MattisSsab00:40:19+00:18:41
4086Ucinski, Edward00:41:28+00:19:50
4185Tallstig, SamuelSSAB Fäborunners00:42:13+00:20:35
4260Eriksson, PatrikVita Berget00:42:28+00:20:50
4353Calltorp, Andreas00:44:53+00:23:15
4498Ceder, AlexanderOxd Kyrkogård00:48:02+00:26:24
4572Larsson, Per-Erik00:55:37+00:33:59
-54Carlsson, AlexanderLearning Well *
-64Gunnlev, PatrikSSAB Fäborunners *
-66Holm, PatrikSSAB Fäborunners *
-69Kemi, StefanOK Hällen *
-74Lindell, KarriSSAB Fäborunners *
-77Matos, RuiIFK Nyköping *
-63Grindewih, Kjell-Ã…keSödra Vi IFDNS
Redovisat 52 av 52 st
Resultatlista: Klass 4 pojkar ungdom 6,8 km start: 2019-06-07 19:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1161Tengroth, WilhelmOk Måsen00:29:06
-162Aied, HayanOxelösund *
-160Haglund, PascalSlk Oxelösund *
Redovisat 3 av 3 st
Resultatlista: start: 1970-01-01 01:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
Ingen målgång registrerad
Redovisat 1 av 1 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post