Resultatlista: F10-12 start: 2019-04-27 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1309Elofsson, TildeMjölby CK00:29:49
2310Carlsson, TuvaMjölby CK00:29:58+00:00:09
3312Molin, DisaRingmurens CK00:33:23+00:03:34
4311Gillerfors, WilmaRingmurens CK00:35:58+00:06:09
5308Schouter, KjerstinVreta Smok00:44:44+00:14:55
6319Eriksson, ViktoriaCK Ceres00:45:12+00:15:23
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: Motion 10 km start: 2019-04-27 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1317Doering, ElinGarphyttans IF00:38:27
2314Danielsson, OlleKolmården/Strömsfors00:38:59+00:00:32
3318Ståhlberg, Oliver00:41:10+00:02:43
4431Netz, EmilFCA00:44:21+00:05:54
5316Dahlqvist Jonsson, GunillaVreta SMK00:53:27+00:15:00
Redovisat 5 av 5 st
Resultatlista: P10-12 start: 2019-04-27 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1421Averbo, CasperSpårvägen00:27:39
2418Staaf, OlofSträngnäs CK00:29:10+00:01:31
3424Averbo, ElvisSpårvägen CK00:29:55+00:02:16
4303Karlsson, AntonEnköpings CK00:29:58+00:02:19
5304Lejergård, AlbertCK Dainon00:31:33+00:03:54
6302Brånth, EliasTrosabygdens orienteringsklubb00:32:15+00:04:36
7417Lageroth Lindblom, ViggoAlmby IK00:32:45+00:05:06
8419Carlsson, AdamMjölby CK00:34:21+00:06:42
9306Palmqvist, ToreKnivsta Cykelklubb00:34:45+00:07:06
10307Palmqvist, VictorCK Dainon00:36:51+00:09:12
11305Mattsson, Mattis00:38:59+00:11:20
12301Andersson, Laban00:40:16+00:12:37
Redovisat 12 av 12 st
Resultatlista: P/F Kidz 6-10 år start: 2019-04-27 10:10
Nr.Efternamn, FörnamnKlubb
401Andersson, Buster
425Aspman, OscarSöderköpings cykelklubb
315Averbo, ElmaSpårvägen CK
423Averbo, EmilSpårvägen
422Averbo, MalteSpårvägen
402Dahl, MiloTjust BRC
403Doering, JonnaGarphyttans IF
404Fridström, StinaSträngnäs Ck/ Strängnäs Bilforum racingteam
409Grahn, IrisKolmården MTB
408Grahn, RalphKolmården MTB
412Jansson, ElnalieTeamtemcykel.se
410Jansson, ValleTeamtcmcykel.se
413Jarl, IdaKolmården MTB
414Jarl, JuliaKolmården MTB
430Lagercrantz, VincentBorås GIF
420Larsson, Olle
313Larsson, Tove
405Leijon, AxelFinspångs CA
428Menck, LinusLjungsbro
427Menck, MartinLjungsbro
429Menck, MarusLjungsbro
426Netz, EmilFCADNF
406Olsson, Gustaf
407Olsson, Ludwig
411Skaregård, ElsaKolmården MTB
434Stenning, Charlie
432Wielander, Elmer
433Wielander, Selma
416Östergren, EmilTrosabygden
Redovisat 29 av 29 st
Resultatlista: Damer 30 start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
183Sjöberg, StinaGodegårds SK02:41:52
281Johansson, AnnaIK NocOut.se02:43:28+00:01:36
-82Lagercrantz, HeleneBorås gifDNF
Redovisat 3 av 3 st
Resultatlista: Damer 40 start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
184Dalhielm, ÅsaVästerås CK02:53:39
265Nilsson, MariaKarlskogacyklisterna02:56:54+00:03:15
385Fridström, TeresiaSträngnäs Ck/ Strängnäs Bilforum racingteam03:05:11+00:11:32
486Modig, MariaRingmurens cykelklubb03:11:35+00:17:56
587Winberg, HannaCK Lunedi03:15:29+00:21:50
Redovisat 5 av 5 st
Resultatlista: Damer Seniorer start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
179Moberg, CarolinRyska Posten Racing Team02:24:13
276Backman, SandraShe Rides CK02:30:04+00:05:51
380Zetterlund, EricaHjo Velocipedklubb02:32:43+00:08:30
4192Petersdotter, AliciaKolmården MTB02:42:47+00:18:34
578Jessen, CeciliaÖrebrocyklisterna02:44:16+00:20:03
677Ekblad, ElisabetTrosabygdens Cyklister03:16:20+00:52:07
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: F13-14 start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1336Ernstsson, IdaFinspångs CA01:10:32
2337Fridström, TovaSträngnäs CK/Strängnäs Bilforum Racing Team01:17:51+00:07:19
3338Palmqvist, AdeleCK Dainon01:26:56+00:16:24
4339Palmqvist, OliviaKnivsta Cykelklubb01:26:56+00:16:24
Redovisat 4 av 4 st
Resultatlista: Herrar 30 start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
117Bohman, MathiasLänna Sport CK/ Team Scott02:07:37
28Hermansson, FredrikDala-Järna IK02:10:01+00:02:24
33Jansson, HenrikLännaSport CK02:10:55+00:03:18
419Cimoszuk, KrzysztofTullinge SK02:13:39+00:06:02
510Andén, CarlUlricehamns CK02:14:49+00:07:12
69Carlsson, EmilCK ceres02:18:17+00:10:40
771Svensson, SImonCk Wimer/Team Motorsport02:18:29+00:10:52
872Gil, Alexander Kolmården MTB / Nocotion02:20:12+00:12:35
920Ek, MikaelCykelkraft CK / Team CKCK02:20:36+00:12:59
1028Åkerlund, MattiasMera Lera Mtb02:23:01+00:15:24
1125Landberg, DavidCk Wimer/cykel 33:an02:23:54+00:16:17
1218Carlsson, AlbinKisa SK/ Team Motorsport02:24:56+00:17:19
1326Larsson, ViktorSöderköpings SK02:26:38+00:19:01
1421Eriksson, MarcusCk ceres02:27:19+00:19:42
1590Johansson, JohnTjust BRC02:27:30+00:19:53
1697Karlstedt, JonasMotala AIF CK02:27:55+00:20:18
1724Lagercrantz, LudivigBorås GIF02:32:26+00:24:49
1827Nogéus, Johanuddevalla CK02:32:53+00:25:16
1969Tellmo, AndreasÅlems CK02:37:12+00:29:35
2023Jansson, RonnieTeam TcmCykel.se02:38:59+00:31:22
2122Jansson, ConnySträngnäs CK/Strängnäs Bilforum racingteam02:44:22+00:36:45
2229Österholm, ChristopherMera Lera Mtb02:45:43+00:38:06
-67Franzén, ChristianMariapark el CKDNF
Redovisat 23 av 23 st
Resultatlista: Herrar 40 start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
14Lagercrantz, FredrikKolmården mtb02:07:22
211Dalhielm, PärCRT02:10:44+00:03:22
3190Lond, RainMTB Täby02:14:52+00:07:30
434Cederberg, AndersEksjö CK02:16:14+00:08:52
543Lapajne, AlexanderCKX02:16:44+00:09:22
694Gaca, PawelHydrokraft AB02:17:04+00:09:42
788Myhr, DanielHiQ Sports Club02:18:27+00:11:05
846Lindström, AndersEskilstuna CK02:20:00+00:12:38
993Brenter, RasmusSaltsjöbaden CK02:20:12+00:12:50
1041Karlsson, MagnusEnköpings CK02:20:12+00:12:50
1130Ahston, MaxTeam TcmCykel.se02:20:45+00:13:23
1289Dahl, RobertTjust BRC02:26:02+00:18:40
1338Ivarsson, HenryCK Hymer02:27:01+00:19:39
1435Fridström, PeterSträngnäs Ck/ Strängnäs Bilforum racingteam02:28:37+00:21:15
1532Bergström, AndersMera Lera MTB02:29:06+00:21:44
1636Gingbäck, KayEskilstuna CK02:30:54+00:23:32
1747Nyman, EmilSkellefteå AIK02:31:24+00:24:02
1833Bäckelin, DanielAktivitus SC02:31:46+00:24:24
1945Lindqvist, AndersMTB Täby02:31:52+00:24:30
2051Zetterström, JohanSpårvägen CF02:42:42+00:35:20
2196Harrysson, MatsEnköping CK02:44:44+00:37:22
2250Sundberg, RogerJCK Järfälla CK02:45:07+00:37:45
2337Gustafsson, ChristianTrosabyggdens cyklister02:45:33+00:38:11
2448Smeds, HåkanMTB Täby02:47:26+00:40:04
2549Staaf, JonasSträngnäs CK02:49:34+00:42:12
2675Hjalmarsson, TomasÖstra Ards CK02:57:15+00:49:53
2742Karlsson, MikaelCykelkraft cykelförening02:59:18+00:51:56
-44Larsson, PierreGävle CADNF
-31Alexandersson, MagnusSpecialized Concept Store CKDNS
-39Karjalainen, PetriMotala AIF CKDNS
-40Karlsen, TonyTullinge SKDNS
Redovisat 31 av 31 st
Resultatlista: Herrar 50 start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
157Leitner, MikaelAXA Sports Club02:22:26
266Spjut, HenrikCSK Ludvika02:23:08+00:00:42
352Dertell, BoLänna Sport CK02:24:17+00:01:51
464Wizner, ZbigniewDinvelo CK02:27:59+00:05:33
554Eriksson, TommyEskilstuna ck02:31:43+00:09:17
656Karlsson, MikaelCK Uni02:33:34+00:11:08
762Spove, OlleVästerås CK02:38:01+00:15:35
853Ek, StefanSödertälje CK02:46:40+00:24:14
958Lernerud, Andersfriluftsboden.se Adventure Racing Team02:48:10+00:25:44
1055Jäderfeldt, PeterSödertälje CK03:01:03+00:38:37
-61Skoog, PerCK CeresDNF
-63Ståhl, PerMera Lera MTBDNF
-7Carlsson, StefanKolmården mtbDNS
-59Petäjä, UlfHalmstad MTBDNS
-60Rosenqvist, MikaelBorensbergs IF CSKDNS
Redovisat 15 av 15 st
Resultatlista: Herrar Juniorer start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
191Erntsson, JoelFinspång CA02:09:10
292Pettersson, OskarMjölby ck02:35:58+00:26:48
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: Herrar Seniorer start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11Flockhart, MikaelMTB Täby02:03:24
2191Ludvigsson, ViktorSkövde CK Elit02:04:08+00:00:44
368Lindblom, Johan "limpan"Almby IK02:04:21+00:00:57
495Rönnmark, PerAl saltlake02:05:59+00:02:35
52Sparr, HenrikTeam HiQ02:09:28+00:06:04
65Wennergren, DanielSerneke Allebike Ck / Serneke Allebike Mtb Team02:09:47+00:06:23
714Karlsson, AndreasKolmården mtb02:16:21+00:12:57
898Mattelin, ErikTeam Lapierre/ Highland Cycling02:20:32+00:17:08
974Jensen, JoakimCSK Ludvika02:23:40+00:20:16
1073Olssob, Fredrik CSK Ludvika02:24:54+00:21:30
1170Wäppling, FredrikHaga Cykel02:29:34+00:26:10
1212Gustafsson, EmilAlmby02:36:43+00:33:19
1313Gustafsson, NiklasUlricehamns cykelklubb02:40:25+00:37:01
1499Carlberg, AndreasÖstra Aros CK02:51:27+00:48:03
15100Sahlberg, Richard Östervåla IF02:51:28+00:48:04
-6Engström, AdamMera Lera MTBDNF
-15Sandell, FilipUmara Sports ClubDNF
-16Svensson, RickardKvänums ifDNS
Redovisat 18 av 18 st
Resultatlista: P13-14 start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1326Bjelkefelt, EliasSträngnäs CK/Strängnäs Bilforum racingteam01:03:52
2329Hogenfält, ErikRingmurens CK01:07:03+00:03:11
3331Martin, LeoCK Antilopen01:07:30+00:03:38
4330Lounela, LeoSträngnäs CK01:08:33+00:04:41
5332Nelsson, SimonTjust bike and running club01:12:19+00:08:27
6415Schounten, JesperVreta SMOK01:13:01+00:09:09
7327Fakt, NilsFCA01:15:23+00:11:31
8333Pettersson, KarlMjölby CK01:18:48+00:14:56
9334Sippmanne, AlfredRingmurens CK01:20:39+00:16:47
10328Hallberg, LudvigTbrc01:35:12+00:31:20
Redovisat 10 av 10 st
Resultatlista: P15-16 start: 2019-04-27 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1206Uveborn, Noahtjust bike and running01:30:36
2205Pettersson, ArvidMjölby CK01:33:02+00:02:26
3201Häggmark, TageEskilstuna CK01:33:14+00:02:38
4202Joelsson-Borger, AndreasMotala Aif01:33:50+00:03:14
5203Kvarmo, AntonMera Lera MTB01:33:50+00:03:14
6207Wallman, GustavKolmårdenMTB01:35:10+00:04:34
7204Molin, LucasRingmurens CK01:40:52+00:10:16
8209Naay, HampusCK Danion01:51:24+00:20:48
9208Ström, Victor02:02:42+00:32:06
Redovisat 9 av 9 st
Resultatlista: start: 1970-01-01 01:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
Ingen målgång registrerad
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: start: 1970-01-01 01:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
Ingen målgång registrerad
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: start: 1970-01-01 01:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
Ingen målgång registrerad
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: Motion 25 km start: 2019-04-27 11:01
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
363Björnberg, Linda02:13:34
342Blomstedt, MatsFinspångs CA01:39:52
343Blomstedt, WilmaFinspångs CA01:39:52
346Carlsson, AnnaTeam 2035 StadsbyggnadDNS
347Dannert, SofiaMeraLeraMTB01:17:05
348Doering, RasmusGarphyttans IF01:22:19
349Gårding, LindaStructor Norr ABDNS
364Högberg, HelenaTäby02:13:39
344Ivarius, ChrichanTajts MTB01:31:55
350Karlsson, RamonaMotala AIF CKDNS
351Kernell, Jimmy01:37:53
352Kufver, Jensklassbyte motion 35DNS
353Landberg Carlzon, Josefine01:44:29
354Landberg Heikne, Sandra01:44:29
345Lejonsjö, MarcusDNF
355Lilja, Richard01:22:43
356Lindh, Anna01:55:41
357Lounela, HannuSträngnäs CK01:18:46
365Lund, Jeanette02:08:00
358Lundell, RobinTajts MTB01:27:29
359Nilsson, Philip01:15:04
360Nyh, Anders01:26:40
361Petersson, Daniel01:39:13
362Ribbegårdh, CarlÅlberga GIF01:19:56
Redovisat 24 av 24 st
Resultatlista: Motion 35 km start: 2019-04-27 11:01
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
211Adamsson, Robin01:38:14
268Amrén, P-OSvärtinge02:03:29
212Baldvinsson, ElisabetShe Rides CK01:37:18
213Bekkhus, Anda02:53:17
214Borg, Johan02:01:56
275Casselsjö, ChristerKolmården Adventures01:27:44
215Doeirng, NiklasKanonadenDNS
216Ekholm, GunillaMera Lera01:54:13
217Eriksson, DanielDNS
218Eriksson, LarsSträngnäs CK01:40:56
210Eriksson, Per-Erik Kolmården/Strömsfors01:47:06
219Eriksson, Per-ErikCK CERES01:49:27
220Eriksson, RichardKanonadenDNS
221Eriksson, Satu02:02:17
269Erzell, Anders01:50:51
222Frogsjö, Fredrik01:53:34
223Gran, ChristerEskilstuna01:58:12
224Grytten, PernillaHölö02:22:55
225Grytten, RogerHölö01:47:59
472Gundberg, KarinKolmården Adventure01:52:17
226Gustafsson, MikaelHälsobruket01:58:28
227Gustafsson, Niklas02:18:06
271Gustavsson, Tobias ATEA IFF01:42:54
228Heintze, NiclasBSUDNF
229Holmberg, Elias02:03:14
230Holmberg, Olof02:03:15
231Hultén, MagnusSträngnäs ck01:40:47
232Häggmark, MikaelEskilstuna CK02:03:38
233Hällbom, JonasEskilstuna CKDNS
234Jarheden, PeterMera Lera MTB Linköping01:50:28
235Johansson, FredrikKanonadenDNS
236Johansson, MartinMotala Aif01:29:09
237Johansson, StellanMotala Aif01:56:59
238Johnasson, Hans01:56:13
272Karlsson, MikaelHIQ SPORTEZ01:42:55
239Karlstrand, NilsAhlsell AB02:01:25
276Kufver, Jens01:55:40
240Kustvik, Christer02:55:14
241Kustvik, Maria02:55:14
242Källholm, MikaelStalklubben01:59:08
243Köpsén, KristianMera Lera MTB02:06:31
244Larsson, AnetteDNS
245Larsson, Dick02:01:26
246Larsson, GöranDNS
247Lundgren, OlaTajts mtb Norrköping01:57:33
274Lundgren, ThomasLjungsbro01:59:37
267Löfgren, StefanSundbyberg01:47:54
248Mars-Kristoffers, Magdalena02:05:55
249Martin, PaulHiQ Sports Club01:50:50
250Mattsson, BjörnDNF
251Modig, AndreasTajta MTB01:44:52
456Nordenhem, HannaMjölby CK01:57:08
252Nyman Svensson, Håkan01:46:56
253Näsberg, Stephan01:41:32
254Palmfjord, HåkanCK Ceres01:41:09
255Pickl, JohanKöpings CKDNS
256Ranch Lundin, HansDNS
257Reinholdsson, AndersVingåkers CKDNS
258Ryman, Marcus01:39:05
273Rystedt, JoakimNorrköping01:49:32
259Sandqvist, Cecilia01:55:57
260Singelsö, Henning01:33:46
261Sterling, Fredrik02:06:12
262Strandmer, MarcusAhlsell AB01:58:39
266Svensson, Mattias02:09:00
270Theel, AndersMotala01:36:28
263Westerberg, AlexTeam PP01:59:10
264Wilhelmsson, Niklas7F-cyclingDNF
265Åstrand, ChristerVingåkers CK01:37:30
Redovisat 69 av 69 st
Resultatlista: Motion 55 km start: 2019-04-27 11:01
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
101Ahlström, FredrikSödertörns cykelklubb02:29:29
102Alvarsson, MattiasMera Lera Mtb02:39:04
103Alvarsson, UlrikTjust BRC03:12:49
104Andersson, HugoMeraLeraMTB02:40:27
105Andersson, HåkanStockholms RK03:18:04
106Andersson, JanGranheds IF03:16:26
107Andersson, MikaelVästerås CKDNS
108Andersson, PatrikMeralera Mtb03:07:38
109Andersson, ThereseVästerås CK03:14:51
110Bengtsson, Anders03:20:52
111Berggren, FredrikNocout03:13:16
112Bergström, JohanIK NocOut.se02:50:00
113Bräutigam, Kristian02:26:39
114Carlsson, OlofTeam 203503:35:26
115Carlstedt, MarcelCK Ceres03:45:49
116Dahlberg, AndreasAstaZero03:10:36
117Dahné, JoelSMHI IF02:44:57
118Danielsson, Ola02:32:08
119Detterfelt, JonasVreta SoMK02:54:42
458Egeland, AndersCK Ceres02:52:37
120Egelnor, RobertMera Lera MTB02:43:08
121Eklundh, OscarVästerås CK02:44:05
122Ekström, JohanMera Lera MTB02:48:19
123Elsberg, HenrikSheRidesCKDNF
463Eriksson, LinusQ-star Åby02:41:43
454Evez, Martin Örebrocyklisterna03:01:19
471Forsström, JörgenMTB Morgon03:20:27
124Franzen, JonasMTB Täby02:43:26
125Geiger, JonasVästerås CKDNS
451Gejvall, JohnTeam Skoda Enköping03:32:16
126Grimsell, HansMera Lera MTB03:00:34
127Grundström, Kristofer03:52:11
470Gråd, ErikMera Lera MTB02:29:43
128Gräntz, MartinNKK Cykling02:53:25
129Gunnarsson, ThomasVästerås CKDNS
459Gustavsson, MartinNorrköping02:55:31
130Gutlöv, Lars03:09:47
131Hagelin, Sebastian03:43:15
466Halldan, PeterMotala02:49:11
132Hammer, MiriamDNS
133Hedby, Fredrik03:24:21
134Herling, MikaelMera Lera MTB02:40:53
135Holm, BjörnAhlsell AB02:59:29
136Hörstam, Patricktrosabygdens cyklister02:52:08
137Ingemansson, KarinTajts MTB03:19:48
138Jacobson, EricMera Lera MTBDNS
452Jakobsson, NikhSträngnäs CK "strängnäs bilforum racing team"02:30:20
467Jaksen, PeterAntilopen CK02:49:42
139Jedenfalk, PaulVreta SOMK02:31:09
462Jönsson, ChristerILT MTB03:14:56
140Kalenius, Karl-HenrikFredrikshofs IF CK02:42:30
141Karlsson, Andreas03:08:28
142Karlsson, MartinMAIF02:55:08
143Karlsson, Martins.o.r.c.k.02:58:23
144Karlsson, Mårtentrosabygdens cyklister02:54:18
145Karlström, HåkanSödertälje Cykelklubb03:36:26
146Lagerström, Fredrik#MTB Morgon02:55:18
147Larsson, Joakim02:30:36
457Larsson, MattiasMalt02:45:31
148Larsson, SimonKolmården adventures02:54:24
149Leijon, OttoAhlsell AB02:27:58
150Lindbergh, NiklasMera Lera MTB03:45:01
151Lindgren, HåkanKolmården Adventures02:36:45
152Lindqvist, Niclas02:40:39
153Lindroth, Urban03:03:03
154Lindstam, MorganAhlsell AB03:01:51
468Loy, Henrik#MTB morgon02:46:08
155Lycke, Erik03:18:29
156Löf, ChristoferMTB Täby02:52:44
460Löfgren, PeterSundbyberg02:40:45
157Lönn, JohanGranheds IF02:52:30
158Malm, MikaelFinspång CA03:08:43
159Malmehed, DennisTjust bike and running club03:16:15
500Nilsson, ErikKarlskogacyklisterna02:55:56
160Nilsson, PeterTeam Projektpartner03:31:32
161Nordenhem, MikaelMjölby CK02:40:38
162Nordström, HenrikTjust Bike & Running Club Västervik02:52:17
461Norräng, MattiasIK Nocout02:59:58
163Pettersson, HenrikÖrebrocyklisterna02:48:06
164Poljen, ChristianTEAM SKODA Enköping03:00:35
165Rentoft, Martin03:29:25
166Rodiere, SoniaStockholm multisportDNS
469Runfeldt, BjörnSödertälje CK02:46:14
464Röjgård, Mats Kolmården adventures02:31:17
167Sandell, AndersAhlsell AB03:09:46
168Sedhav, ThommyDNS
453Segrell, Torbjörn02:42:48
169Selander, Tomas03:46:16
455Siljebrand, StigSödertälje CK03:12:00
170Sjöqvist, PerMera Lera MTB Linköping02:46:55
171Sjöström, Niclas02:42:47
172Stjernström, GöranKey2Compliance02:58:55
173Storm, ThomasSCSDNS
174Strömberg, SofieMatteus SI02:54:22
175Svensson, Daniel02:30:08
176Svensson, JonathanMera Lera MTB03:14:45
177Svensson, KristoferUmara Sports Club03:06:33
465Söder, ChristianMotala02:43:38
178Söderberg, Magnus03:00:05
179Taivassalo, TommiNorrtälje02:58:43
180Telldén, Erik02:55:08
181Thorsell, JonasTunabergs Mtb03:09:04
182Tilly, Tobias02:31:00
183Törnå, Rikard02:44:59
184Viking, Tobias03:08:50
185Viklund, JonasRejlers IF02:46:22
186Wilensjö, MatsTjust BRC02:49:38
187Åkerström, AntonTGIF03:03:26
188Åslund, FredrikPeab IFDNF
189Öjebo, UlfSweco Adventure02:34:55
Redovisat 110 av 110 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post