Resultatlista: test start: 2018-10-21 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1818test, test00:15:52
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: F9 (flickor 2009-, 1.5km) start: 2018-10-21 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1758Engvall, SiriJurslaskolan F-klass00:07:11
2738Martini, MajaSkeninge IK00:07:28+00:00:17
3667Westerdahl, AlmaSkarphagsskolan 3A00:07:28+00:00:17
4755Blyberg, Siri00:07:31+00:00:20
5719Andersson, IdaSkattkammarön00:07:32+00:00:21
6658Lövborg, OliviaTjalve och IK Waria00:07:51+00:00:40
7663Smeds, ElinVäsby Ok00:07:55+00:00:44
8657Lindvall, IzabellaSkarphagsskolan 3A00:08:08+00:00:57
9665Strömqvist, Alma00:08:14+00:01:03
10714Österlund, MatildaMatteus IS00:08:16+00:01:05
11709Näsman, ElsaTeam Sportia00:08:29+00:01:18
12649Elvhage, AgnesSkarphagsskolan 3A00:08:33+00:01:22
13655Kostmann, Sara3A Skarphagsskolan00:08:36+00:01:25
14706Thyrberg, Olivia00:08:51+00:01:40
15740Kleist, IsabellaIK Akele00:09:01+00:01:50
16715Österlund, MyMatteus IS00:09:06+00:01:55
17668Åkerberg, KarinJurslaskolan Åk. 300:09:11+00:02:00
18652Haag, SiriHästen hockey, 3a Skarphagsskolan00:09:19+00:02:08
19654Josefsson, SannaOK Kolmården, Uttersbergsskolan 3:B00:09:22+00:02:11
20653Jaxner, BiancaSkarphagsskolan, Skarphagsskolan 3A00:09:38+00:02:27
21662Schimanke, Ida3A Skarphagsskolan00:09:42+00:02:31
22766Brander, EllenorTjalve00:09:43+00:02:32
23644Carlegrim, Agnes00:09:43+00:02:32
24666Wester, Sigrid00:09:45+00:02:34
25651Fältström, Astrid00:10:04+00:02:53
26659Mattsson, Alizia00:10:07+00:02:56
27646Edvinsson, EllieSkarphagsskolan, 3A00:10:10+00:02:59
28656Körnich, LovisaSkarpjagsskolan, 3A00:10:11+00:03:00
29710Sand, StellaTeam Sportia00:10:20+00:03:09
30708Näsman, AgnesTeam Sportia00:10:21+00:03:10
31751Rylander, JohannaFinspångs SOK00:10:25+00:03:14
32757Widén, Saga00:10:25+00:03:14
33752Dahlberg, EbbaNaturkicken00:10:35+00:03:24
34643Aus, MichelleUttersberg 3B00:11:02+00:03:51
35661Saksi, EstridTjalve IF00:11:04+00:03:53
36664Sponn, SandraSSK F12, Svärtingehus F-klass00:11:05+00:03:54
37650Eriksson, NovaSkarphagsskolan 3A00:11:08+00:03:57
38645Dahlqvist, EsterSkarphagsskolan klass 3A00:11:14+00:04:03
39648Eklöf, SigneBråvikens Kanotklubb00:11:49+00:04:38
40754Gundberg, YlraOK Kolmården00:12:19+00:05:08
41742Lundh, KajsaOK Kolmården00:12:22+00:05:11
42756Frogsjö, Lou00:12:31+00:05:20
43716Gillerfors, Elsa00:14:34+00:07:23
44761Överby, Gerda00:14:34+00:07:23
45762Johansson, Rut00:15:33+00:08:22
-647Ekblad Odelmar, EnyaSkarphagsskolan 3A *
-660Poll, RebeccaSaras hälsokälla *
Redovisat 47 av 47 st
Resultatlista: P9 (pojkar 2009-, 1.5km) start: 2018-10-21 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1693Skuthälla, LeonTjalve, Oxelbergsskolan00:05:59
2673Eriksson, FelixTjalve IF00:06:26+00:00:27
3736Forsblom, SiggeOxelbergskolan00:06:38+00:00:39
4676Hammar Bengtsson, JeremiahSträngnäs Malmby OL, Strängnäs Montessori åk 300:06:48+00:00:49
5685Läthén, SiggeSkarphagsskolan klass 3a00:06:52+00:00:53
6698Tingström, EmilSvärtinge Hus skola, Klass 200:06:53+00:00:54
7681Kantarp, LukasFinspångs AIK, Svärtingehus Grön 300:07:04+00:01:05
8728Lindgren, WilliamSvärtinge SK, Svärtinge Husskola Åk. 200:07:10+00:01:11
9743Lundh, EdvinOK Kolmården00:07:23+00:01:24
10689Rinman, AlbinÅby IF, Jurslaskolan åk 100:07:36+00:01:37
11694Skuthälla, NoelTjalve, Fågelsångens Förskola00:07:39+00:01:40
12672Domfors, SamuelTjalve IF Norrköping00:07:46+00:01:47
13705Larsson, LeonOK Kolmården, Sandtorpet00:07:49+00:01:50
14723Skullman, MelkerHalmstad OK00:07:49+00:01:50
15699Viking, VincentKimstad Goif00:07:50+00:01:51
16745Norin, MilleMSI00:07:51+00:01:52
17691Saksi, SixtenTjalve IF, Skarphagsskolan klass 3 a00:08:02+00:02:03
18674Fladrich, GeorgKimstad GoIF, Grebyskolan, 200:08:08+00:02:09
19695Sponn, SamuelSSK / Åby oilers, Grön svärtingehus Åk. 200:08:15+00:02:16
20696Strömqvist, Malte00:08:15+00:02:16
21683Klashed, ElliotSvärtinge klass 2D00:08:16+00:02:17
22690Saksi, EinarTjalve IF, Skarphagsskolan klass 2a00:08:16+00:02:17
23682Kantarp, MarkusFinspångs AIK, Slätmons förskola00:08:20+00:02:21
24775Bäckström, Axel00:08:40+00:02:41
25684Lindeberg, Ludvig00:08:43+00:02:44
26750Nilsson, AdamÅbymo F-klass00:08:50+00:02:51
27692Skarin, LudwigSkarphagsskolan, 3A00:08:51+00:02:52
28687Nilsson, LoveSmedbyskolan 1e00:08:58+00:02:59
29669Allstenius, Ludvig3A Skarphagsskolan00:09:16+00:03:17
30670Arja, Dorian3A Skarphagsskolan00:09:18+00:03:19
31680Josefsson, LinusOK Kolmården, Uttersbergsskolan 1:C00:09:22+00:03:23
32767Hildemark, OskarJurslaskolan Åk. 200:09:34+00:03:35
33678Himrell, MalteSkarphagsskolan 3A00:09:41+00:03:42
34771Svensson, AlvinJurslaskolan00:10:05+00:04:06
35633Gezelius, Olle00:10:10+00:04:11
36677Helbro, Hugo00:10:10+00:04:11
37675Gough, MaxSkarphagsskolan 3 A00:10:13+00:04:14
38686Mortensen, ViggoSkarphagsskolan 3 A00:10:18+00:04:19
39679Jaxner, LinusSkarphagsskolan, Skarphagsskolan 3A00:10:24+00:04:25
40724Skullman, MalteHalmstad OK00:10:27+00:04:28
41753Gundberg, NilsOK Kolmården00:11:40+00:05:41
42763Frisk, ElvinOK Kolmården00:12:56+00:06:57
43741Kleist, FilipIK Akele00:20:36+00:14:37
-671Carlegrim, ElisDNS
-688Pettersson, Daniel Jan ErikSkarphagsskolan 3ADNS
-697Thimberg, EmilSöders TyresöDNS
Redovisat 46 av 46 st
Resultatlista: F11 (flickor 2007-08, 2.3km) start: 2018-10-21 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1628Skuthälla, SofiaTjalve, Jönsbergska00:08:37
2627Lövborg, SiriIK Waria00:09:32+00:00:55
3626Karlsson, HannaJurslaskolan åk 500:09:35+00:00:58
4624Eriksson, FilippaTjalve IF00:09:41+00:01:04
5622Domfors, SigneTjalve IF Norrköping00:09:49+00:01:12
6629Smeds, AlvaVäsby OK00:10:58+00:02:21
7769Petersson, MoaOK Kolmården00:11:55+00:03:18
8625Gezelius, ToveOk Kolmården00:12:09+00:03:32
9630Tingström, TildeSvärtinge Hus Skola, 4A00:14:02+00:05:25
10768Friten, EmilieRåssla 4A00:14:22+00:05:45
11765Nestor Nilsson, MathildaRåssla 4A00:14:22+00:05:45
-623Eklund, AgnesKimstad Goif, Kimstadskolan *
Redovisat 12 av 12 st
Resultatlista: P11 (pojkar 2007-08, 2.3km) start: 2018-10-21 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1641Sanfridsson, SebastianIK Akele00:08:15
2638Malm, TheoLinköping GIF00:08:25+00:00:10
3642Vesterlund, OskarFinspångs SOK00:08:49+00:00:34
4764Brander, TimbastianTjalve00:08:50+00:00:35
5632Fältström, Sixten00:09:32+00:01:17
6640Rinman, WilhelmÅby IF, Jurslaskolan åk 400:09:58+00:01:43
7631Fladrich, JohanKimstad GoIF, Hagaskolan,4c00:10:47+00:02:32
8735Lagerlund, GustavJurslaskolan Åk. 500:10:47+00:02:32
9634Hammar Bengtsson, MatheusSträngnäs Malmby OL, Strängnäs Montessori åk 500:10:51+00:02:36
10637Lindeberg, Olle00:12:27+00:04:12
11639Nilsson, VilgotRambodalsskolan 4c00:12:52+00:04:37
12635Helbro, Loa00:12:55+00:04:40
13722Windh, Theo00:13:10+00:04:55
14636Karlsson, AlexanderRK:s kondition och styrka00:13:41+00:05:26
Redovisat 14 av 14 st
Resultatlista: F13 (flickor 2005-06, 2.3km) start: 2018-10-21 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1737Martini, MatildaMotala AIF00:08:18
2619Skoog, TyraKatrineholms SK Friidrott00:08:21+00:00:03
3618Orre Swärdborn, EvelinaNyköpings BIS00:09:02+00:00:44
4617O'hanlon, NóraIK Akele00:09:38+00:01:20
5620Widfeldt, ClaraTjalve IF Norrköping, Östra Ryds skola00:09:51+00:01:33
6616Brännström, AliceMjölby AI00:10:22+00:02:04
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: P13 (pojkar 2005-06, 2.3km) start: 2018-10-21 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1621Johansson, LukasTjalve IF Norrköping, Kunskapsskolan 6.200:09:13
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: F15 (flickor 2003-04, 5.2km) start: 2018-10-21 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1609Widfeldt, LinnTjalve IF Norrköping, Ramunderskolan00:25:46
2778Wiksand, MånsSkarphagen Åk. 300:33:42+00:07:56
3773Melin, SofiaOK Kolmården00:34:13+00:08:27
4610Österberg, Eila00:35:34+00:09:48
5608Palm, Märta00:46:16+00:20:30
Redovisat 5 av 5 st
Resultatlista: K5 (kvinnor 5.2km) start: 2018-10-21 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1555Bjerner, JennieTjalve IF00:23:45
2581Widarsson, ÅsaIK Akele00:23:55+00:00:10
3780Jelvegård, SaraEnhörna IF00:24:30+00:00:45
4718Bauer, BlendaKarsuddens fritidsförening00:24:58+00:01:13
5549A Kantarp, EmmaFinspångs AIK00:26:15+00:02:30
6559Hammar, PiaSträngnäs Malmby OL00:28:37+00:04:52
7550Adolfsson, VilmaNT00:29:07+00:05:22
8565Karlsson, HannaRK:s kondition och styrka00:29:20+00:05:35
9557Fjellner, AnnikaMSI00:29:33+00:05:48
10561Helbro, Sandra00:30:07+00:06:22
11739Martini, IngridSkeninge IK00:30:26+00:06:41
12573Nilsson, Emma00:31:23+00:07:38
13700Nylin, Helen00:31:37+00:07:52
14774Randleff, Jessica00:31:51+00:08:06
15562Hård, Erica00:31:59+00:08:14
16580Sverdrup, Sofie00:32:00+00:08:15
17576Olsson, SarahNT00:32:08+00:08:23
18554Bergqvist, Julia00:32:19+00:08:34
19748Andersson, SusanneÅtvidabergs IF00:33:17+00:09:32
20556Christensen, Belinda00:33:35+00:09:50
21563Isebäck, Camilla00:33:36+00:09:51
22578Rubensson, Caroline00:33:44+00:09:59
23746Pahverk, HelenLK Nyköpings Runners00:33:48+00:10:03
24553Andersson, Kristin00:33:51+00:10:06
25571Lindeberg, Åsa00:34:00+00:10:15
26558Frisk, Malin00:34:58+00:11:13
27566Karvonen, Krista00:35:34+00:11:49
28582Wiklund, AnnaOk Skogsvargarna00:36:01+00:12:16
29579Serander, EmyNT00:36:15+00:12:30
30575Nordenvall, Anneli00:36:26+00:12:41
31551Ahlby, Helena00:36:57+00:13:12
32567Kennberg, MalinNT00:37:18+00:13:33
33572Looyenga, EmelieNT00:37:18+00:13:33
34552Andersson, JennySLK oxelösund00:37:57+00:14:12
35570Leinonen, HannaOK Kolmården00:40:28+00:16:43
36749Jonsson, GunnelFrojerums skogsavverkning00:43:31+00:19:46
37569Krabb, Eva00:45:07+00:21:22
38564Jerhammar, Marie00:49:14+00:25:29
39560Heijl, Karin00:51:35+00:27:50
40577Palm, ÅsaHolmen01:00:09+00:36:24
-568Kindahl, LindaXL-Bygg Norrköping (Tope AB) *
-574Nordanslätt, LinaNT *
Redovisat 42 av 42 st
Resultatlista: M5 (män 5.2km) start: 2018-10-21 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1592Karlsson, RickardRK:s kondition och styrka00:20:56
2781Jayson, ClayTeam 1-4-200:22:12+00:01:16
3600Widfeldt, FredrikTjalve IF Norrköping00:22:40+00:01:44
4584Arvidsson, AlexanderKarsuddens fritidsförening00:22:47+00:01:51
5595Löfgren, Mikael00:25:06+00:04:10
6602Wändahl, Melker00:25:25+00:04:29
7591Hellgren, RikardFinspångs SOK00:25:43+00:04:47
8601Winkler, Sebastian00:28:15+00:07:19
9599Widerberg, MarcusRK:s kondition och styrka00:28:45+00:07:49
10589Granberg, SimonNT00:29:07+00:08:11
11583Andersson, DanielKarsudden00:30:44+00:09:48
12594Lindahl, MaxNT00:32:03+00:11:07
13585Bergqvist, Thomas00:32:19+00:11:23
14779Wiksand, Tommy00:33:42+00:12:46
15587Ericson, RichardBillerudKorsnäs00:35:38+00:14:42
16588Erlandsson, HenrikLonesome Runners00:36:01+00:15:05
17596Nilsson, Hans00:36:23+00:15:27
18597Nordenvall, August00:36:23+00:15:27
19777Hoatson, AlecTjalve00:36:52+00:15:56
20590Hammar, BoSPF Gruvan00:38:45+00:17:49
21593Krabb, Gary00:45:08+00:24:12
-586Bidö, Mats *
-598Nordenvall, ThomasHolmen *
Redovisat 23 av 23 st
Resultatlista: P15 (pojkar 2003-04, 5.2km) start: 2018-10-21 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1747Jansson, LinusSKL Oxelösund00:19:28
2614Mattsson, LukazSandtorpsskolan00:27:21+00:07:53
3776Svensson, LoveJurslaskolan Åk. 200:27:28+00:08:00
4612Fjellner, JakobMSI00:29:29+00:10:01
5772Melin, LeonardOK Kolmården00:30:38+00:11:10
6744Norin, MioMSI00:30:44+00:11:16
7613Frisk, Lukas00:30:49+00:11:21
8611Eklöf, OliwerBråvikens Kanotklubb00:35:15+00:15:47
9615Nilsson-Hjort, Emil00:36:23+00:16:55
Redovisat 9 av 9 st
Resultatlista: V5 (5.2km utan tid) start: 2018-10-21 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1760Överby, Frode00:27:23
2759Överby, Maja00:29:39+00:02:16
3603Axbom, Lisa00:39:55+00:12:32
4604Axbom, Sara00:40:01+00:12:38
5607Smeds, AnnaUpplands Väsby00:46:44+00:19:21
6606Lindström, Åsa01:07:47+00:40:24
7605Ekengren, Anna01:07:48+00:40:25
Redovisat 7 av 7 st
Resultatlista: F19 (flickor 1999-02, 10.6km) start: 2018-10-21 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1537Ljubez, MayaIK Hakarpspojkarna00:56:59
2536Hultberg, MinnaKvillinge Gård00:58:50+00:01:51
3535Hultberg, HeddaKvillinge Gård00:59:13+00:02:14
4538Mattsson, Elsa01:03:03+00:06:04
Redovisat 4 av 4 st
Resultatlista: K11 (kvinnor 10.6km) start: 2018-10-21 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
195Kleist, CeciliaIK Akele00:42:09
2159Saksi, ElminaTjalve IF00:43:00+00:00:51
323Bouvin, LisaFinspångs AIK00:43:57+00:01:48
4108Lidebjer, CarolineIK Akele00:44:40+00:02:31
5727Leijonlind, MalinOK Kolmården00:44:55+00:02:46
6851Lagercrantz, HeleneBorås CA00:45:29+00:03:20
730Carlsson, JenniferTjalve IF Norrköping00:45:58+00:03:49
8848Josefsson, ElinTjalve IF00:46:20+00:04:11
9177Tengbert, ElinWesteros trail running society00:46:38+00:04:29
1096Klingstedt, AnnaLöparbruttorna00:48:25+00:06:16
1147Eriksson, Zandra00:49:20+00:07:11
123Amrén, ÅsaRun-n-enjoy00:49:33+00:07:24
13856Gunnarsson, ElinFinspångs SOK00:50:00+00:07:51
14871Wezenberg, DaphneFalk00:50:08+00:07:59
15171Svedberg, CarolineLöpar bruttorna00:50:39+00:08:30
16734Lindholm, JennieSkeninge IK00:51:16+00:09:07
17196Årevall, Josefin00:51:21+00:09:12
1893Kiding, ZandraTjalve IF, Montessorikolan F-2B00:52:18+00:10:09
19125Matsson, JennyTjalve IF Norrköping00:52:23+00:10:14
20102Källqvist, AndreaNaturkicken00:53:10+00:11:01
21733Magnusson, AnnaÅby00:53:43+00:11:34
22707Ruuska, Nina00:53:51+00:11:42
23146Pettersson, Linda00:53:55+00:11:46
24155Rosenlund, SofhiaÅby IF00:54:06+00:11:57
25169Sundkvist, EsterÅby IF00:54:07+00:11:58
2661Gunnarsson, ÅsaLöparbruttorna00:54:17+00:12:08
27172Svensson, LinnNaturkicken00:54:29+00:12:20
28182Tidblom Jonsson, ElinTjalve IF00:54:32+00:12:23
2998Komaromi, AnikóKriminalvården00:54:45+00:12:36
3021Borg, AnneliOK Denseln00:54:46+00:12:37
31122Magnander, AmelieMera Lera MTB00:54:47+00:12:38
32849Lindgren, JennyKimstad GOIF00:54:53+00:12:44
33143Pegler, LinaMigrationsverket00:54:53+00:12:44
3484Jönsson, Anna00:54:58+00:12:49
35152Ringdahl, Frida00:55:02+00:12:53
36836Kowalski, JonnaTjalve IF00:55:12+00:13:03
37195Åkerberg, Sarah00:55:22+00:13:13
386Andersson, Sara00:55:32+00:13:23
3940Ekström, AnnaÅtvidabergs Vårdcentral00:55:43+00:13:34
40855Lindgren, EvaFinspångs SOK00:55:54+00:13:45
41138Nymberg, PernillaTjalve00:55:56+00:13:47
42190Wikström, Gudrun00:56:04+00:13:55
43192Wärnelius, AnnelieIK Akele00:56:22+00:14:13
4422Borg, SofiaTjalve IF00:56:32+00:14:23
45106Larsson, Sophie00:56:46+00:14:37
46132Nordgren, Camilla00:56:46+00:14:37
47863Lindgren, Therese00:56:48+00:14:39
4888Karlsson, Sara00:57:00+00:14:51
49124Malm, Maja00:57:03+00:14:54
50113Lindholm Ristenstrand, Carolin00:57:13+00:15:04
5173Hillbom, SaraSaras Hälsokälla00:57:34+00:15:25
5233Carlund, Anna00:57:58+00:15:49
53167Sperling, Katarina00:58:03+00:15:54
5485Karlsson, Christel00:58:05+00:15:56
55176Tallving, ElisabetBråvikens Kanotklubb00:58:05+00:15:56
5645Engsborn, Josefine00:58:06+00:15:57
57120Lundstedt, Karin00:58:14+00:16:05
5820Bonnevier-Öhlin, Jeanette00:58:30+00:16:21
5951Eskesen, SophieEskesen Power00:58:36+00:16:27
60173Svärm, Susanne00:58:41+00:16:32
61876Jarl, GabriellaNAIS00:58:50+00:16:41
62166Skoog Andersson, Maria00:58:58+00:16:49
63141Olfosson, MatildaMatilda!3000:59:24+00:17:15
64178Thimberg, KristinaSöders Tyresö00:59:41+00:17:32
65127Meyer, SaraMatteus SI00:59:50+00:17:41
6617Björkdahl, Victoria00:59:59+00:17:50
67162Schenström, Louise00:59:59+00:17:50
68140Ojala, AnnaUt Kolmården01:00:06+00:17:57
69880Milton, ThereseLK Gränslöst01:00:10+00:18:01
70148Pettersson, TinaLandstinget sörmland Regionsjukhuset Karsudden01:00:12+00:18:03
71185Wallstedt, MariaUT Kolmården01:00:41+00:18:32
72142Pasten, Fabiola01:00:51+00:18:42
7312Berggreen, Elin01:00:52+00:18:43
74164Sjösten, Liza01:00:58+00:18:49
75107Lennermark, Lisa01:01:11+00:19:02
76829Brunell, AnnaOK Kolmården01:01:22+00:19:13
775Andersson, MarikaFriskis&Svettis Norrköping01:01:26+00:19:17
7868Hansen, LindaFriskis och Svettis Söderköping01:01:46+00:19:37
79170Svanström, SusanneÅtvidabergs Vårdcentral01:01:51+00:19:42
80721Thornsson, Denise01:01:55+00:19:46
8115Bjerlöw, LenaIK Nocout.se01:02:01+00:19:52
82821Blomgren, KristinSaras Hälsokälla01:02:07+00:19:58
83191Wisjö, Mikaela01:02:09+00:20:00
84111Lindebring, Anna01:02:12+00:20:03
8526Bäckman, Kristin01:02:19+00:20:10
8639Ekman, SusanneTjalve01:02:21+00:20:12
87184Wallin, AnnaRun’n enjoy01:02:35+00:20:26
8860Grünerwald, Lena01:02:56+00:20:47
8979Hultberg, MariaKvillinge Gård01:03:17+00:21:08
90161Sandberg, KristinFriskis och svettis01:03:19+00:21:10
9149Erlandsson, Carina01:03:29+00:21:20
92109Limdqvist, JennyFinspång01:03:34+00:21:25
93150Ragnar, Ann-Sofie01:03:39+00:21:30
94878Lundberg, Elin01:03:53+00:21:44
95151Rikardson, Anna01:04:09+00:22:00
9678Holmquist, Helena01:04:13+00:22:04
97826Engberg, Caroline01:04:33+00:22:24
98157Runn, Ann-Marie01:04:43+00:22:34
9956Giöstad, Alice01:04:44+00:22:35
10080Hurtig, Hanna01:05:18+00:23:09
10176Holm, Ulrika01:05:21+00:23:12
102163Seifarth, SofiaVisualiseringscenter C01:05:31+00:23:22
10325Bragner, Caroline01:05:34+00:23:25
104712Georgsson, Jeanette01:05:42+00:23:33
105194Åberg, Gunbritt01:05:42+00:23:33
106101Kregert Blomstrand, Hanna01:05:50+00:23:41
10791Kemi, YvonneIFK Mora SK01:06:04+00:23:55
1087Arlehed, RebeccaTeam Turi01:06:06+00:23:57
10950Erlandsson, Yvonne01:06:12+00:24:03
1101Adelman, Annelie01:06:14+00:24:05
11183Josefsson, LottaFriskis och Svettis Söderköping01:06:36+00:24:27
11248Erlandsson, AnnikaSturefors01:06:39+00:24:30
11363Gustavsson, Jenny01:06:39+00:24:30
11464Gustavsson, Maria01:06:39+00:24:30
115156Rothman, Karin01:06:59+00:24:50
11657Giöstad, Carina01:07:06+00:24:57
11799Kostmann, MariaHagaskolan01:07:15+00:25:06
11865Gustavsson, MaudÅbymoskolan01:07:16+00:25:07
11969Hedström, JillKriminalvården01:07:20+00:25:11
120128Mossberg, Anna01:07:22+00:25:13
12187Karlsson, JonnaKriminalvården01:07:43+00:25:34
12242Elvhage, KatarinaKriminalvården01:07:45+00:25:36
12324Brage Jivrell, Madeleine01:07:54+00:25:45
1248Asklund, Maria01:07:55+00:25:46
125189Widlund, EvaÅby01:07:56+00:25:47
12694Kindholm, CamillaÅtvidabergs Vårdcentral01:07:57+00:25:48
127168Sundin, Maria01:07:58+00:25:49
128839Edling, Elin01:08:26+00:26:17
129824Svensson, Ing-Britt01:09:02+00:26:53
130713Österlund, MariaMatteus SI01:09:09+00:27:00
13159Grandien, Juvy01:09:15+00:27:06
132174Söder, LouiseMikkeller Running Club Finspång01:09:15+00:27:06
133147Pettersson, SaraNocOut01:09:21+00:27:12
13413Bergström, KarinNocout01:09:22+00:27:13
13534Caspersson, JosefinActic01:09:23+00:27:14
13677Holmertz, MalinLinköpings kommun01:09:23+00:27:14
137126Meuller, AmelieMikkeller Running Club01:09:30+00:27:21
13816Bjärehed, Rose-MarieUT Kolmården01:09:39+00:27:30
13927Bäckström, HeléneLonsome runners01:09:50+00:27:41
14028Carlberg, JennieIK NocOut.se01:09:53+00:27:44
14146Eriksson, Ann-SofieEconova01:10:01+00:27:52
14219Blomqvist, ÅsaKriminalvården01:10:10+00:28:01
143866Bagge, KarinIK Akele01:10:15+00:28:06
144134Nordlander, YvonneKriminalvården01:10:15+00:28:06
14514Bergström Malm, SofiaMatilda!3001:10:24+00:28:15
146720Ferin, Helen01:10:25+00:28:16
147115Lindström, Carina01:10:25+00:28:16
148860Ryderstedt, Jenny01:10:49+00:28:40
149861Calderon, Johanna01:10:54+00:28:45
15044Enbom, CeciliaMigrationsverket01:10:56+00:28:47
151181Thuresson, Malin01:11:00+00:28:51
15252Falck, Gisela01:11:15+00:29:06
15374Hoffrén, CarolineMikkeller running club Finspång01:11:27+00:29:18
154123Mai, Anette01:11:33+00:29:24
15592Kenninger, NathalieHandelsbanken01:11:54+00:29:45
15667Hagenblad, Anna01:12:04+00:29:55
157165Skarstedt, Jenny01:12:16+00:30:07
158100Kratz, Cecilia01:12:18+00:30:09
159139Ohlin, Malin01:12:28+00:30:19
16081Hörnquist, SaraSMHI IF01:12:43+00:30:34
16110Belousova, Larissa01:12:55+00:30:46
162160Sandberg, Astrid01:13:12+00:31:03
163188Wester, Jenny01:13:20+00:31:11
164879Rosén, Therese01:13:38+00:31:29
165179Thoor, JessikaMigrationsverket01:14:25+00:32:16
16629Carlsson, Helena01:14:32+00:32:23
167193Zurawski, Eva01:14:32+00:32:23
168133Nordlander, Jessica01:14:41+00:32:32
169118Lundberg, AnnaHandelsbanken01:15:03+00:32:54
170129Möller, IsabelleHandelsbanken01:15:03+00:32:54
171130Nilsson, AnnaNCC01:15:27+00:33:18
17270Helin, MarieTekniska kontoret01:15:48+00:33:39
17343Elwin, EliseJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:16:08+00:33:59
174153Ringman, LisaVisualiseringscenter C01:16:23+00:34:14
17555Fredriksson, Jennie01:16:37+00:34:28
176131Nilsson, SusanKunskapsskolan AB01:17:08+00:34:59
17738Eklund, MonaKimstad Goif01:17:36+00:35:27
17872Hertzman, Irene01:18:48+00:36:39
179114Lindqvist, Anna01:19:27+00:37:18
18090Kaspersson, HeleneHandelsbanken01:20:19+00:38:10
18135Caspersson, MonicaHandelsbanken01:20:26+00:38:17
18236Comey, Maria01:23:01+00:40:52
18337Corneliusson, MargaretaFriskis och svettis01:41:39+00:59:30
184154Rosander, Jennifer01:42:55+01:00:46
-104Lahtinen, OutiDNF
-137-, - *
-2Adolfsson, NinaMigrationsverket *
-4Andersson, HelenaKunskapsskolan AB *
-9Bahlner, Jessica *
-11Benzler, Sussie *
-31Carlsson, JennyJust for fun *
-32Carlsson-Larsson, AnnaWrun *
-41Elbander, MariaWrun *
-53Fransson, KarinHimlinge Mek AB *
-54Franzén, Ellen *
-58Glad, AnnaMigrationsverket *
-62Gustafsson, AnnelieFinspång *
-66Hadjar, MichaelaJust for fun *
-71Henriksson, Nina *
-75Holm, ElinKunskapsskolan AB *
-82Isaksson, Ann *
-86Karlsson, JessikaMariefred *
-89Karlsson Sundqvist, ThereseSAAB AB *
-97Knutsson, Malin *
-103Lagg, Sofie *
-105Larsson, AnitaReady to fly *
-110Lind, SaraBillerudKorsnäs *
-112Lindesvik, AlexandraNCC *
-116Lindström, JennyHolmen *
-119Lundqvist, Marie *
-121Lundvall, Filippa *
-135Norrsell Karlsson, IdaMigrationsverket *
-136Nyblom, Linnéa *
-144Persson, Alexandra *
-145Peterson, Katarina *
-149Pihl, Lovisa *
-158Rödde, Eva *
-175Södermark, FridaTjalve IF *
-180Thorell, JessicaStavsjö IF *
-183Waldemarson, Alma *
-186Weistedt, Lisa *
-187Wenevik, ElinKunskapsskolan AB *
-197Öhr, Therese *
Redovisat 223 av 223 st
Resultatlista: M11 (män 10.6km) start: 2018-10-21 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1529Åberg, MarcusHässelby SK00:35:48
2352Kantarp, RobbinFinspångs AIK00:36:40+00:00:52
3837Danielson, OskarTjalve IF00:36:53+00:01:05
4345Johansson, VilleOK Kolmården00:37:11+00:01:23
5238Brander, PontusSMHI00:37:17+00:01:29
6410Morén, BjörnIK Akele00:37:22+00:01:34
7359Karlsson, TommyUlrika IK00:37:25+00:01:37
8298Hall, PeterIK Akele00:37:27+00:01:39
9379Larsson, JesperHortensia IF00:37:53+00:02:05
10209Andersson, KalleIK Akele00:37:56+00:02:08
11306Hellgren, AdamTjalve IF00:39:16+00:03:28
12480Sparrnäs, HenrikTjalve IF00:39:21+00:03:33
13844Johansson, ErikJulita triathlon00:39:30+00:03:42
14845Brolund, HansOK Denseln00:39:37+00:03:49
15840Dahlquist, AdrianFinspångs SOK00:39:41+00:03:53
16431Näkne, DanielTjalve IF Norrköping00:39:43+00:03:55
17421Nilsson, SamuelFinspångs AIK00:39:47+00:03:59
18433O'hanlon, NiallIK Akele00:40:53+00:05:05
19827Filipsson, FredrikTjalve IF Norrköping00:40:56+00:05:08
20370Kreutz, HenricKolmårdens MTB00:40:58+00:05:10
21375Lagercrantz, FredrikKolmården mtb00:41:03+00:05:15
22291Gründer, Oscar00:41:51+00:06:03
23286Granqvist, JacobIK Akele00:42:01+00:06:13
24236Bouquet, AlexandreNolio00:42:02+00:06:14
25526Zackrisson, ArvidHolmen Skog00:42:15+00:06:27
26460Ryman, Marcus00:42:27+00:06:39
27496Thorsson, TobiasTjalve IF Norrköping00:42:45+00:06:57
28211Andersson, RikardIK Akele00:42:52+00:07:04
29340Johansson, RasmusPIFK00:43:01+00:07:13
30498Titouan, Larnicol00:43:05+00:07:17
31486Sundholm, PerOK Nolaskogsarna00:43:08+00:07:20
32834Lunde, DavidLK Nyköpings Runners00:43:09+00:07:21
33288Grip, MikaelTjalve IF00:43:16+00:07:28
34378Larsson, Daniel00:43:16+00:07:28
35281Fredriksson, BjörnLokomotiv Kvibille00:43:17+00:07:29
36466Schultz, HenrikIK NocOut.se00:43:21+00:07:33
37770Hildemark, TorbjörnJursla IF00:43:33+00:07:45
38200Aguirre, Filip00:43:34+00:07:46
39396Ljungemyr, PatrikSMHI00:43:37+00:07:49
40329Ivansson, Per00:43:39+00:07:51
41453Putrus, ImadIK Akele00:43:41+00:07:53
42348Jonsson, JörgenTjalve IF Norrköping00:43:44+00:07:56
43408Mellgren, Patrik00:43:49+00:08:01
44409Mohamed Ali, GulledFlens FS00:43:49+00:08:01
45233Bohlin, RobinTjalve IF00:43:55+00:08:07
46484Stucki, TobiasMikkeller running club Finspång00:44:01+00:08:13
47353Karlsson, AndreasSmk Kolmården00:44:14+00:08:26
48440Olsson, ValdemarBillerudKorsnäs00:44:21+00:08:33
49483Strömqvist, JohanSMHI IF00:44:27+00:08:39
50198Adolfsson, FredrikTeam Imorn00:44:30+00:08:42
51312Hillman, Andreas00:44:33+00:08:45
52290Gruväng, JohnMikkeller Running Club00:44:35+00:08:47
53248Carlsson, Linus00:44:54+00:09:06
54725Gustavsson, MartinGrytgöls IK00:45:04+00:09:16
55427Nyberg, SimonFinspångs AIK00:45:10+00:09:22
56867Könemann, MikaelDagsbergs IF00:45:21+00:09:33
57442Persson, HåkanSMHI IF00:45:41+00:09:53
58263Domfors, ChristianTjalve IF Norrköping00:45:46+00:09:58
59731Engberg, OskarEksjö hornisons IF00:45:46+00:09:58
60212Andersson, Robin00:45:48+00:10:00
61865Bagge, AndersIK Akele00:45:52+00:10:04
62264Edhag, AndreasBråvikens Kanotklubb00:45:55+00:10:07
63458Roslin, Marcel00:45:55+00:10:07
64832Johansson, OskarÖrebro AIK00:45:59+00:10:11
65456Rinman, PeterÅby IF00:46:10+00:10:22
66501Torstensson, EmilBråvikens Kanotklubb00:46:10+00:10:22
67380Larsson, Michael00:46:11+00:10:23
68520Widemark, MånsTjalve IF00:46:13+00:10:25
69320Hultmark, JörgenSaras Hälsokälla00:46:15+00:10:27
70825Nilsson, Andreas00:46:17+00:10:29
71528Åberg, Björn00:46:22+00:10:34
72302Hansson, Martin00:46:23+00:10:35
73850Lagercrantz, LudvigBorås CA00:46:28+00:10:40
74487Svanström, Filip00:46:29+00:10:41
75383Leoni, Louis00:46:37+00:10:49
76300Hallberg, SebastianSAAB AB00:46:48+00:11:00
77459Ryckaert, Johann00:46:48+00:11:00
78280Franzén, PeterHarmonysweden.se00:47:01+00:11:13
79367Koman Alm, Perkustbostäder00:47:03+00:11:15
80293Gustafsson, StefanFAIK00:47:09+00:11:21
81455Ringstrand, MarcusFC Bubbis00:47:10+00:11:22
82424Nilzén, AndreasMikkeller Running Club00:47:11+00:11:23
83311Hillbom, DavidSaras Hälsokälla00:47:19+00:11:31
84220Bahlner, Johan00:47:22+00:11:34
85218Ax, PontusMikkeller Running Club00:47:23+00:11:35
86364Klingstedt, Marcus00:47:31+00:11:43
87434Odell, LukasBråvikens Kanotklubb00:47:31+00:11:43
88357Karlsson, OskarOperation Vrinnevi00:47:45+00:11:57
89429Nyrèn, HenrikFinspångs AIK Friidrottsklubb00:47:46+00:11:58
90272Erenger, DavidBriteback00:47:52+00:12:04
91376Lagerqvist, PärButängens Bil & Motor AB00:47:54+00:12:06
92334Johansson, JakobTeam Jerry00:47:56+00:12:08
93284Fältskog, Jenssöderköping basket00:47:57+00:12:09
94389Lindeberg, Mikael00:47:59+00:12:11
95361Kemi, StefanIFK Mora SK00:48:20+00:12:32
96373Käll, OskarED Bygg00:48:29+00:12:41
97223Bengtsson, Daniel00:48:30+00:12:42
98516Wester, JohanSMHI IF00:48:31+00:12:43
99310Hildemar, HenrikMikkeller Running Club00:48:33+00:12:45
100872Oscarsson, MarcusFinspångs SOK00:48:34+00:12:46
101532Åström, MichaelRegion öst00:48:48+00:13:00
102412Nicande, JohanKunskapsskolan AB00:48:57+00:13:09
103257Cullbrink, ChristianNCC00:48:58+00:13:10
104271Englund, StefanKriminalvården00:48:58+00:13:10
105201Ahlqvist, MathiasMikkeller Running Club00:48:59+00:13:11
106414Nilsson, HenrikEneby BK00:49:10+00:13:22
107415Nilsson, Håkan00:49:16+00:13:28
108341Johansson, ThomasJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:49:17+00:13:29
109853Wern, Christoffer00:49:19+00:13:31
110448Pettersson, AlexanderNCC00:49:35+00:13:47
111255Crifält, Christer00:49:44+00:13:56
112387Lind, Petter00:49:48+00:14:00
113877Lindgren, PeterAF7300:49:48+00:14:00
114477Skogh, MikaelGubblöpet00:49:48+00:14:00
115325Ibjer, CarlNCC00:49:50+00:14:02
116262Davidsson, BoIK Akele00:50:00+00:14:12
117336Johansson, JohannKunskapsgymnasiet00:50:01+00:14:13
118426Nyberg, Eric00:50:18+00:14:30
119390Linder, HåkanTjalve IF00:50:26+00:14:38
120231Blomgren, PeterSaras Hälsokälla00:50:29+00:14:41
121316Holmberg, JoakimTjalve IF00:50:33+00:14:45
122430Nyström, Anton00:50:35+00:14:47
123820Engström, ErikOK Kolmården00:50:38+00:14:50
124868Könemann, Magnus00:50:38+00:14:50
125275Eriksson, Stig00:50:39+00:14:51
126282Frisendahl, Love00:50:44+00:14:56
127497Tingström, JohanNAIS00:50:51+00:15:03
128254Cook, Robin00:50:55+00:15:07
129406Malmgren, JoakimSaras Hälsokälla00:50:58+00:15:10
130420Nilsson, Philip00:51:01+00:15:13
131267Eklöf, PetterBråvikens Kanotklubb00:51:07+00:15:19
132862Norin, TobiasMatteus SI00:51:12+00:15:24
133199Agermo, Marcus00:51:15+00:15:27
134838Lindebring, Christoffer00:51:20+00:15:32
135544Smeds, JoakimUpplands Väsby00:51:21+00:15:33
136386Liljeqvist, MichaleNCC00:51:23+00:15:35
137495Tengbert, HenrikSjöfartsverket00:51:25+00:15:37
138259Dahl, JohanYmer00:51:35+00:15:47
139445Persson, PatrikMikkeller Running Club Finspång00:51:36+00:15:48
140428Nylander, ThomasFreudenberg Home & Cleaning Solutions AB00:51:41+00:15:53
141504Törnå, Rikard00:51:47+00:15:59
142854Jonsson, NicklasFinspångs SOK00:51:50+00:16:02
143729Norman, Henrik00:52:03+00:16:15
144730Norman, Fredrik00:52:04+00:16:16
145472Siegers, JimmyÅby if00:52:08+00:16:20
146239Brodén, MattisHolmen00:52:10+00:16:22
147476Sjöström, GustavNCC00:52:17+00:16:29
148346Jonsson, FredrikFreudenberg Home & Cleaning Solutions AB00:52:21+00:16:33
149351Kalén, RikardTjalve IF Norrköping00:52:22+00:16:34
150441Pedersen, OleLinköpings OK00:52:22+00:16:34
151276Falk, ChristianKunskapsskolan AB00:52:33+00:16:45
152305Hell, PerNorrköping00:52:36+00:16:48
153843Tillander, BoARC Linköping00:52:37+00:16:49
154287Granström, LeifBjörsäters SK00:52:40+00:16:52
155323Högnäs, Matti00:52:46+00:16:58
156273Eriksson, MikaelJursla frisksportarna00:52:48+00:17:00
157493Sverdrup, Sven00:52:50+00:17:02
158322Hägglund, Ulf00:52:52+00:17:04
159349Josephson, Samuel00:52:52+00:17:04
160277Forsberg, HenrikNT00:52:53+00:17:05
161502Trobeck, Johan00:52:54+00:17:06
16218Rosander, ErikTeam Turi00:53:00+00:17:12
163446Persson, ViktorSchneider Electric00:53:01+00:17:13
164505Ullbrandt, Lukasmjölby00:53:01+00:17:13
165296Hagelin, Sebastian00:53:04+00:17:16
166360Kastensson, MikaelNCC00:53:04+00:17:16
167230Björkert, DanielSMHI IF00:53:12+00:17:24
168247Carlsson, AndersVisual Sweden00:53:13+00:17:25
169241Brännström, JohanMjölby AI00:53:14+00:17:26
170403Mai, Marcus00:53:21+00:17:33
171343Johansson, Viktor00:53:24+00:17:36
172242Brönnert, Anton-00:53:31+00:17:43
173481Stenkvist, Erik00:53:39+00:17:51
174830Djerf, Oskar00:53:44+00:17:56
175717Jiveborn, David00:53:44+00:17:56
176503Törling, MartinNorrköpings Stenindustri AB00:53:44+00:17:56
177294Gustavson, BjörnGustavson Bil00:53:45+00:17:57
178841Karlsson, Leif00:53:45+00:17:57
179206Andersson, Johan00:53:48+00:18:00
180478Skuthälla, Kasper00:53:53+00:18:05
181289Grover, Anuj00:53:56+00:18:08
182402Magnusson, Petermjölby00:54:01+00:18:13
183512Wahlström, KlasFlens Byggelement AB00:54:02+00:18:14
184470Selberg, JonasAtea IFF00:54:05+00:18:17
185534Öström, JohanFiskeby Board Norrköping00:54:07+00:18:19
186701Karlsson, TureNorrköping00:54:10+00:18:22
187234Borell, Erik00:54:12+00:18:24
188702Karlsson, TommyNorrköping00:54:14+00:18:26
189485Sundén, HenrikSöderberg & Partners00:54:17+00:18:29
190213Andersson, RobinBohmans Däck/Norrköping Triathlon00:54:20+00:18:32
191318Hultgren, JonasStigtomta00:54:26+00:18:38
192530Åkerman, MarkusLonesome Runners00:54:31+00:18:43
193833Axelsson, MarkusEkängens IF00:54:38+00:18:50
194339Johansson, OskarJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:54:40+00:18:52
195358Karlsson, RobinRun NKPG00:54:49+00:19:01
196835Jönsson, ChristerI&T00:54:52+00:19:04
197469Seiterö, MatsKunskapsskolan AB00:54:52+00:19:04
198492Svensson, TedSAAB AB00:54:59+00:19:11
199444Persson, JoachimSaras Hälsokälla00:55:01+00:19:13
200870Boren, Fredrik00:55:05+00:19:17
201350Jounot, FilipTjalve IF Norrköping00:55:10+00:19:22
202270Enbom, PatrikGråbens IF00:55:11+00:19:23
203251Chiarato, David00:55:16+00:19:28
204327Isaksson, GunnarFinspångs fsok00:55:17+00:19:29
205337Johansson, MartinJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:55:17+00:19:29
206338Johansson, Mattias00:55:17+00:19:29
207235Borggren, Johan00:55:27+00:19:39
208319Hultkrantz, Alex00:55:30+00:19:42
209333Johansson, FredrikIFK Sala00:55:31+00:19:43
210363Kihlén, RobertNorrköping00:55:39+00:19:51
211355Karlsson, OlaÖstgöta Dirty Bikers00:55:47+00:19:59
212303Hansson, StefanDjäkneparksskolan00:56:05+00:20:17
213474Simonsson, EmilNCC00:56:10+00:20:22
214301Hallendorff, ErikGråbens IF00:56:12+00:20:24
215266Eklund, NiclasKimstad Goif00:56:18+00:20:30
216392Lindgren, OscarMatilda!3000:56:33+00:20:45
217875Stensson, NiclasNAIS00:56:40+00:20:52
218365Klittmark, JonathanVisualiseringscenter C00:56:47+00:20:59
219864Sparrner, Otto00:56:47+00:20:59
220207Andersson, JonasNorrköpings Stenindustri AB00:56:55+00:21:07
221368Konradsson, AlexanderCrew K00:56:55+00:21:07
222283From, KristerMikkeller Running Club00:56:59+00:21:11
223488Svedahl, Reidar00:57:07+00:21:19
224330Jakobsson, TommySAAB AB00:57:15+00:21:27
225261Dannvall, Marcus00:57:19+00:21:31
226499Tjäder, JimmyKriminalvården00:57:23+00:21:35
227304Hedenius, Niklas00:57:33+00:21:45
228732Engberg, MatsBraås PRO00:57:42+00:21:54
229246Carlson, ChristianJursla00:57:43+00:21:55
230297Hagman, Pär00:57:57+00:22:09
231217Asplund, MagnusLonesome Runners00:57:58+00:22:10
232216Arfwidsson, Oskar00:58:02+00:22:14
233205Andersson, Jesper00:58:08+00:22:20
234489Svensson, AndersSEKE AB00:58:10+00:22:22
235533Österberg, Tomas00:58:21+00:22:33
236857Jardeby, DanielXLENT00:58:23+00:22:35
237397Lodestad, MartinLinköping00:58:23+00:22:35
238214Andreasson, Tobias00:58:31+00:22:43
239847Berggren, TomasScand Boost AB00:58:33+00:22:45
240260Dahlqvist, AndreasKarsuddens fritidsföreningen00:58:34+00:22:46
241438Olsson, DanielSjöfartsverket00:58:44+00:22:56
242416Nilsson, KristianTjalve IF Norrköping00:58:51+00:23:03
243258Czarnecki, Niklas00:58:58+00:23:10
244726Stenberg, David00:59:06+00:23:18
245315Hofvergård, AndersByn00:59:07+00:23:19
246531Åsberg, JohanBorgsmoskolan00:59:22+00:23:34
247314Hoffrén, MathiasMikkeller running club Finspång00:59:28+00:23:40
248225Bergfeldt, OlleAS ROMA00:59:39+00:23:51
249226Bergfeldt, ThomasAS ROMA00:59:40+00:23:52
250385Liljenborg, TedSjöfartsverket00:59:51+00:24:03
251468Schöttle, Jan-HenrikJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:59:57+00:24:09
252473Simic, Slobodan00:59:58+00:24:10
253527Zettervall, FredrikNCC01:00:04+00:24:16
254437Ojala, MikaUt Kolmården01:00:06+00:24:18
255524Wiman, MarcusRunacademy IF01:00:06+00:24:18
256362Keskisärkkä, Jonathan01:00:08+00:24:20
257417Nilsson, MagnusNorrköping01:00:25+00:24:37
258393Lindhén, Daniel01:00:27+00:24:39
259443Persson, IngmarOK Kolmården01:00:28+00:24:40
260467Schön, Per01:00:28+00:24:40
261405Malmehed, MatsBjörsäters SK01:00:32+00:24:44
262331Jansson, TobiasNT01:00:38+00:24:50
263479Sokolik, Adrian01:00:45+00:24:57
264515Wester, Anders01:00:53+00:25:05
265382Lemon, MichaelMLE-Infrakonsult AB01:00:57+00:25:09
266313Hjortmark, PeterTjalve IF01:00:58+00:25:10
267852Botvidsson, Simon01:01:16+00:25:28
268439Olsson, Hans01:01:20+00:25:32
269828Hallgren, Johan01:01:23+00:25:35
270704Weng, DavidFriskis & Svettis01:01:26+00:25:38
271494Tallving, RogerBråvikens Kanotklubb01:01:29+00:25:41
272842Sjöberg, RogerSaras Hälsokälla01:01:35+00:25:47
273377Langborg, Tom01:01:45+00:25:57
274859Rystedt, JoakimE.ON01:02:03+00:26:15
275521Wiklund, MartinDow01:02:05+00:26:17
276881Johansson, Jacob01:02:09+00:26:21
277384Lewis, JimKlätterhallen01:02:14+00:26:26
278391Lindgren, Filip01:02:27+00:26:39
279436Ohlin, KristianVreta kloster01:02:30+00:26:42
280228Bergne, Christoffer01:02:36+00:26:48
281449Pettersson, AndersAnpeco AB01:02:52+00:27:04
282510Vinterlycka, Johan01:02:52+00:27:04
283823Hellgren, Bertil01:03:19+00:27:31
284517Wettergren, Claes01:03:21+00:27:33
285519Wide, JohanXL-Bygg Norrköping (Tope AB)01:03:23+00:27:35
286413Nilsson, Carl01:03:38+00:27:50
287321Hurtig, Robin01:03:47+00:27:59
288268Eklöv, DennisHandelsbanken01:03:48+00:28:00
289418Nilsson, MatsStena Line01:04:28+00:28:40
290381Leandertz, Thomas01:04:36+00:28:48
291457Rosengren, Roger01:04:51+00:29:03
292250Chennam Pandu, Dilip Kumar01:04:54+00:29:06
293227Berggreen, NichlasSOS Alarm01:04:58+00:29:10
294450Pettersson, ChristofferAnpeco AB01:05:19+00:29:31
295245Carlberg, HenrikIK NocOut.se01:05:25+00:29:37
296711Asp, Håkan01:05:30+00:29:42
297252Cidheden, ChristopherSöderberg & Partners01:05:39+00:29:51
298523Wikström, Örjan01:05:39+00:29:51
299462Samson, ThomasHolmen01:05:45+00:29:57
300423Nilsson Sunden, Fredrik01:05:50+00:30:02
301513Wastesson, FredrikFinspångs kommun01:05:53+00:30:05
302422Nilsson, Tommy01:05:58+00:30:10
303369Kratz, Stefan01:06:10+00:30:22
304279Forssell, MatsSaras Hälsokälla01:06:33+00:30:45
305471Shanmuga Sundaram, Vivekanandan01:06:51+00:31:03
306256Csiffary, Kenneth01:07:19+00:31:31
307846Ahlberg, SteffanFiskeby Bruk01:07:26+00:31:38
308482Stråhle, Christoffer01:07:36+00:31:48
309237Brage Jivrell, Andreas01:07:54+00:32:06
310317Holmqvist, Jonas01:08:05+00:32:17
311506Velin, Eddy01:08:39+00:32:51
312858Lakso, Erik01:09:09+00:33:21
313269Emanuelsson, PehrIFK Nora01:09:34+00:33:46
314295Gutsch, Michael01:09:40+00:33:52
315232Blomqvist, TomasKriminalvården01:10:10+00:34:22
316400Löfgren, Johan01:10:16+00:34:28
317224Benzler, Johan01:10:35+00:34:47
318401Löfholm, StefanFinspång01:10:41+00:34:53
319425Nissen, Edvard01:10:54+00:35:06
320703Franzén, ThomasFranzéns fönsterputs01:10:57+00:35:09
321354Karlsson, Erik01:11:30+00:35:42
322514Wenner, Dan01:11:31+00:35:43
323222Bauer, StaffanFinspång01:11:43+00:35:55
324831Stigh, Fredrik01:12:05+00:36:17
325347Jonsson, Jan01:12:15+00:36:27
326308Hertzman, JoelJh bygg AB01:12:16+00:36:28
327335Johansson, Jan-Olov01:12:38+00:36:50
328447Petersson, Simon01:13:12+00:37:24
329465Sandström, RonnyBillerudKorsnäs01:14:04+00:38:16
330522Wikström, RogerXL-Bygg Norrköping (Tope AB)01:14:14+00:38:26
331388Lindbom, Johan01:14:18+00:38:30
332399Löfgren, Bengt01:14:30+00:38:42
333332Jensen, Mikael01:15:12+00:39:24
334299Hall, ÖrjanSöndagsmilen i Lindö01:15:19+00:39:31
335309Hertzman, Mikael01:18:01+00:42:13
336873Göransson, JanSvenska Filminstitutet01:18:26+00:42:38
337292Gustafsson, PerLinköping01:18:45+00:42:57
338509Vinchu Sethuraman, SathyanathanSiemens01:20:56+00:45:08
339307Hellman, BengtFriskis&Svettis01:21:18+00:45:30
340464Samuelsson, ReidarPrivat, Pensionär01:21:54+00:46:06
341525Wåhlander, AntonKarlbergsgymnasiet Åmål01:29:53+00:54:05
342117Rosander, Anton01:42:56+01:07:08
343371Krishnamoorthy, DineshSiemens01:51:18+01:15:30
-202Ahlsén, OskarAXA Sports Club *
-203Almquist, Daniel *
-204Andersson, HenrikBorgsmoskolan *
-208Andersson, JonasSOS Alarm *
-210Andersson, PärNT *
-215Anglesjö, AndreasVisualiseringscenter C *
-219Axelhav, JohanHolmen *
-221Bark, RubenFinspång *
-229Bergström, DavidUDI *
-240Brynemo, JoakimNorrköpings Handelsstål *
-243Båtman, TorbjörnHimlinge mek AB *
-244Cambrant, Mathias *
-249Carlund, ThomasSMHI IF *
-253Collin, DanielSöderberg & Partners *
-265Eklund, AndreasBillerudKorsnäs *
-274Eriksson, OlleJursla frisksportarna *
-278Forsberg, Markus *
-285Garde, Johan *
-324Höjer, OlaLantmännen Agroetanol AB *
-326Ikonen, PetriMariefred *
-328Isaksson, KarlED Bygg Sverige AB *
-342Johansson, TorbjörnSVT *
-344Johansson, ViktorNCC *
-356Karlsson, OskarNT *
-366Klöfver, TommyVisualiseringscenter C *
-372Käll, HåkanNEAB *
-374Kärner, JonasTjalve IF *
-394Lindman, OlleFinspångs SOK *
-395Ljungcrantz, LukasVegan Runners IK *
-398Lundgren, TimKimstad Goif skidskytte *
-404Malm, Rickard *
-407Mattsson, Björn *
-411Mossberg, Erik *
-419Nilsson, MikaelHolmen *
-432Näsmark, JonasNCC *
-435Ohlin, JohanMikkeller running club *
-451Putrus, AmirIK Akele *
-452Putrus, GhaziIK Akele *
-454Ring, ErikNCC *
-461Rönn, Martin *
-463Samuelsson, JoakimReventia AB *
-475Simonsson, MikaelHolmen *
-490Svensson, PetterSON runners *
-491Svensson, RobertBråvikens Knotklubb *
-500Tollén, ChristerBillerudKorsnäs *
-507Viking, TobiasNCC *
-508Vinberg, JonasKunskapsskolan AB *
-511Viström, Kenny *
-518Wibrant, HenrikSvärtinge SK *
Redovisat 392 av 392 st
Resultatlista: Ö11 (10.6km utan tidtagning) start: 2018-10-21 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1547Wejryd, Joar00:55:45
2546Wejryd, Erik01:11:55+00:16:10
-548Wejryd, Margareta *
Redovisat 3 av 3 st
Resultatlista: P19 (pojkar 1999-02, 10.6km) start: 2018-10-21 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1543Lindén, MagnusNyköpings kanotklubb00:45:01
2869Boren, Ivar00:47:18+00:02:17
3540Brännström, AntonMjölby AI00:49:26+00:04:25
4542Fladrich, HenrikKimstad GoIF, Hagaskolan, 8c00:49:57+00:04:56
5545Svensgård, Theodor00:52:20+00:07:19
6874Jarl, AxelNAIS00:59:55+00:14:54
7541Ericson, AlfredBillerudKorsnäs01:02:08+00:17:07
8822Johansson, JosefOK Kolmården01:04:22+00:19:21
9539Asklund, Måns01:07:55+00:22:54
Redovisat 9 av 9 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post