Resultatlista: 42K - Herrar start: 2018-07-07 09:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
14099Gundberg, EdvinTeam Nordic Trail03:26:37
24046Lund, OskarIK Vista03:26:54+00:00:17
34082Tedborn, FredrikFK Studenterna03:30:43+00:04:06
44058Olsson, NiklasLinköpings OK03:40:16+00:13:39
54104Andersson, NiclasKolmården MTB03:48:31+00:21:54
64070Sandh, ErikIK Akele03:50:45+00:24:08
74025Filipsson, FredrikTjalve IF Norrköping03:52:17+00:25:40
84069Sandén, HenrikLänna Löp & CK03:58:22+00:31:45
94061Pilvinge, HenrikOK Kolmården03:58:57+00:32:20
104004Axelsson, AndersTeam Axelsson04:00:06+00:33:29
114094Ziegler, DavidLeipzig, Germany04:00:30+00:33:53
124011Bonneau, MaximeLinköpings OK04:06:24+00:39:47
134039Karlsson, AndréasLinköping04:11:48+00:45:11
144088Wiktorsson, MikaelSmedby runners04:16:29+00:49:52
154009Blomqvist, Andreas04:23:06+00:56:29
164034Gustafsson, UlfIF Olmasbacken04:28:14+01:01:37
174021Erdtman, Benjamin04:28:48+01:02:11
184036Johansson, Tobias04:31:22+01:04:45
194087Widenfors, MarcusSPIF04:32:27+01:05:50
204051Melin, GunnarKolmården Adventures04:32:30+01:05:53
214077Stenberg, Michael04:32:48+01:06:11
224095Öjerteg, TheoKolmården Adventures04:43:35+01:16:58
234075Skogh, MikaelGubblöpet04:45:40+01:19:03
244030Gottlind, ThomasVardagsstark04:46:16+01:19:39
254053Myhrman, JohanUlriksbergs IK04:46:16+01:19:39
264106Allvin, Björn04:47:27+01:20:50
274026Fjaestad, HåkanÄngbyrunners04:48:02+01:21:25
284035Hillerlöv, RobinTNT04:48:14+01:21:37
294089Winge, NilsIK nocout.se04:50:53+01:24:16
304067Rydén, Isak04:55:47+01:29:10
314078Sterling, Björn04:59:43+01:33:06
324040Kvistell, DanielSöderköping05:01:16+01:34:39
334081Svensson, Ulf05:04:46+01:38:09
344008Björkeby, Jens05:05:21+01:38:44
354045Lindroos, TobiasKvarsebo IK05:06:24+01:39:47
364102Schröder, StephanKungsängen05:06:52+01:40:15
374020Englund, BjörnMaxprestation Sportsclub05:09:16+01:42:39
384000Andersson, UlfLonesome Runners05:11:56+01:45:19
394048Löhr, DanielTeam Nordic Trail05:14:27+01:47:50
404049Lövdal, JohanTeam Nordic Trail Norrköping05:16:42+01:50:05
414010Boman Lindberg, Linus05:17:47+01:51:10
424065Rothman, Daniel05:23:31+01:56:54
434055Nordh, StefanTeam Hybrid Fitness05:28:25+02:01:48
444063Rinaldo, MattiasTeam Hybrid Fitness05:28:25+02:01:48
454017Claesson, EricRunacademy IF05:29:41+02:03:04
464013Von Bargen, DanielLonesome Runners05:35:01+02:08:24
474100Drufva, JimmyUmara Sports Club05:37:23+02:10:46
484027Fornemyr, MathiasUmara Sports Club05:37:23+02:10:46
494007Bertilsson, OlleFJällmossen05:38:49+02:12:12
504059Orrberg, LarsSandviken Trail Running05:39:33+02:12:56
514074Sjöö, Hans-OweHindås SK05:44:56+02:18:19
524084Wallin, Petter05:49:23+02:22:46
534098West, Janne05:52:43+02:26:06
544064Rosèn, FredrikIFK Snoka05:53:37+02:27:00
554005Bark, Daniel06:10:44+02:44:07
564057Olsson, Patrik06:10:59+02:44:22
574003Asklund, JimmyBergslöparna07:01:09+03:34:32
-9999Dahl, JimmyDNS
-4103Dahlman, UrbanHissjöDNF
-4022Erikson, KjellSträngnäs-Malmby OLDNF
-4068Rydström, JonasRambo Street Trail Running SocietyDNF
-4083Ulmanen, FredrikTeam Hybrid FitnessDNF
-4001Andersson, JohannesLonesome RunnersDNS
-4002Andersson, SebastianTeam Bromma-SumpanDNS
-4015Carlson, FredricMalmö GerillalöpareDNS
-4023Eriksson, HåkanAmineaDNS
-4028Frodin, JohanFrodin RunnersDNS
-4031Grönroos, MarkusTjalve IF NorrköpingDNS
-4037Jonsson, PhilipTeam Bromma-SumpanDNS
-4038Kallander, JonasSolvikingarnaDNS
-4044Levinson, NicklasOK KolmårdenDNS
-4060Ottoson, ErikTrångsviken IFDNS
-4091Vitavarg, PontusDNS
-4085Wester, JanDNS
-4093Zetterberg, JonasTjalve IF NorrköpingDNS
Redovisat 75 av 75 st
Resultatlista: 42K - Damer start: 2018-07-07 09:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
14079Strömberg, SofieMatteus SI03:51:22
24029Gibrand, MalinFk Studenterna04:16:43+00:25:21
34056Nordin, SofiaMajornas IK04:24:17+00:32:55
44090Winther, Anna04:25:20+00:33:58
54062Porling, CamillaRace2RaiseHK04:32:32+00:41:10
64092Wärn, Marie04:33:00+00:41:38
74101Balhammar, Klara04:39:43+00:48:21
84006Berglund, Renée04:50:48+00:59:26
94071Sandh, JennyIK NocOut.se05:06:45+01:15:23
104105Carlsson, Anna-KarinTeam Nordic Trail05:10:51+01:19:29
114096Lundqvist, SandraMarathontjejer05:14:24+01:23:02
124012Borg, AnneliOK Denseln05:15:56+01:24:34
134120Svedberg, Caroline05:16:04+01:24:42
144054Nordenvall, Anneli05:16:05+01:24:43
154047Lundberg, Fredrika05:27:34+01:36:12
164019Eckervig, Anette05:28:43+01:37:21
174076Smeds, Josefin05:31:11+01:39:49
184050Maussier, JulietteTeam Nordic Trail Luleå05:36:14+01:44:52
194119Westerback, Nina05:39:34+01:48:12
204072Sehler, MalinOk Kolmården05:44:42+01:53:20
214041Kärrholmen, HelenSträngnäs löparklubb05:58:29+02:07:07
224052Mikaelsson, LisetteSSAB06:18:13+02:26:51
234024Eriksson, SiwNorrköping06:25:24+02:34:02
244066Rott, Åsa06:33:42+02:42:20
254016Christoffersson, Anna06:37:14+02:45:52
264073Sernfalk, Carolin06:37:14+02:45:52
274014Brodin, YlvaFriskis och Svettis06:50:26+02:59:04
284097Bergström, NinaSpringande tjejer06:59:02+03:07:40
294032Hedstrand, Anna06:59:02+03:07:40
-4033Gustafsson, AnnicaLänna Löp & CKDNF
-4018Dabiri, LeaDNF
-4042Larsson, PetraDNS
-4043Lejdstrand, GerdDNS
Redovisat 33 av 33 st
Resultatlista: 2,5K - Pojkar under 13 år start: 2018-07-07 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
134Segersten, ViggoKvarsebo IK-00:06:36
211Grabbe, ArvidMatteus SI00:12:32+00:05:56
312Jarl, AxelNAIS00:12:43+00:06:07
419Wissting, MartinusSvorkmo NOI00:12:43+00:06:07
520Öberg, EmilOK Hällen00:12:48+00:06:12
616Nordenvall, August00:13:17+00:06:41
71Andersson, MalteMatteus SI00:13:38+00:07:02
817Simons, EltonStrömnäs GIF00:13:44+00:07:08
99Franzén, Alexander00:14:20+00:07:44
1015Lindroos, HugoLff00:15:43+00:09:07
116Ettling, ErikFinspång00:15:44+00:09:08
1221Öberg, LucasOK Hällen00:15:51+00:09:15
132Ellnemar, Jonathan00:17:33+00:10:57
1410Franzén, Theodor00:18:04+00:11:28
1529Gundberg, Nils00:18:44+00:12:08
1631Heggelund, Kasper00:28:55+00:22:19
-4Engholm, LoveTeam Östergyllen kökDNS
Redovisat 17 av 17 st
Resultatlista: 2,5K - Tjejer under 13 år start: 2018-07-07 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
133Segersten, NovaKvarsebo IK-00:06:32
232Enetjärn, AliceNyköpings BIS00:13:24+00:06:52
37Franzen, TildaKvarsebo IK00:13:48+00:07:16
45Ettling, AliceFinspång00:16:19+00:09:47
513Lindgren, EmmaNAIS00:16:20+00:09:48
68Franzen, YlvaKvarsebo IK00:17:11+00:10:39
727Wahlström, Vanja00:18:04+00:11:32
818Wissting, ElviraSvorkmo NOI00:20:49+00:14:17
93Ellnemar, Nattalie00:20:50+00:14:18
1030Heggelund Dahl, Kaja00:23:11+00:16:39
1128Kleist, IsabelleOK Kolmården00:23:29+00:16:57
-14Lindroos, EbbaKvarsebo ikDNS
Redovisat 12 av 12 st
Resultatlista: 2,5K - Pojkar 13-17 år start: 2018-07-07 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
124Lantz, William00:20:43
-22Jarl, SixtenNAISDNS
-23Lantz, AlveDNS
Redovisat 3 av 3 st
Resultatlista: 2,5K - Vuxna start: 2018-07-07 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
126Nordenvall, Thomas-00:04:00
-25Håkansson, CatarinaDNS
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: 21K - Herrar start: 2018-07-07 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
12174Fagerberg, JohanTjalve IF01:18:24
22127Rosdal, LinusKFUM Örebro friidrott01:19:54+00:01:30
32048Ettling, PeterFinspång SOK01:22:06+00:03:42
42064Iby, JimmyIKHP01:28:01+00:09:37
52062Hägg, ErikFinspång SOK01:28:13+00:09:49
62025Bjerkegren, StefanÅkersberga01:30:52+00:12:28
72081Chedid, RickardFinspång SOK01:31:08+00:12:44
82154Wijkmark, MattiasForssa IK01:31:26+00:13:02
92162Östergaard, JoakimLubbarklubben LK01:33:40+00:15:16
102151Wester, MikaelGnesta01:34:20+00:15:56
112036Dahl, RuneNittedal Banquet Racers01:34:29+00:16:05
122175Junwijken, PärFinspångs AIK01:35:08+00:16:44
132107Nyström, AndersClub Running Sweden01:35:55+00:17:31
142169Hansson, Pär01:37:47+00:19:23
152130Ryman, Marcus01:38:05+00:19:41
162026Björkman, Lars PetterIK NocOut.se01:38:29+00:20:05
172017Axelsson, Johan01:38:44+00:20:20
182057Hellström, Jonas01:38:52+00:20:28
192133Simons, AndreasAXA SC01:40:39+00:22:15
202070Jonsson, JörgenNorrköping01:40:59+00:22:35
212020Berbu, AndreasSvorkmo NOI01:41:24+00:23:00
222091Lunde, DavidLK Nyköpings Runners01:41:26+00:23:02
232063Höggren, TomTNT Norrköping01:42:46+00:24:22
242104Norell, FredrikMajornas IK01:42:53+00:24:29
252068Johansson, TomasIK Nocout01:42:58+00:24:34
262097Malmsten, AndreasBroby GoIF01:43:20+00:24:56
272076Klasson, DanielTeam Link2401:43:36+00:25:12
282094Löwendahl, JonasLinköpings Skidklubb01:43:58+00:25:34
292153Wiberg, Jens01:44:22+00:25:58
302033Calderon, Jesper01:45:52+00:27:28
312049Falk, RagnarNyköpings OK01:47:03+00:28:39
322111Olsson, AndreasTeam nordic trail01:47:37+00:29:13
332021Bergkvist, MagnusÖsterby gymnastik klubb01:47:40+00:29:16
342061Holvandus, JesperTjalve If Norrköping01:48:32+00:30:08
352067Johansson, HenrikStockholm Frontrunners IF01:48:59+00:30:35
362112Oskarsson, Mattias01:49:20+00:30:56
372055Hedvall, Pelle01:49:24+00:31:00
382128Rovio, DavidÖbacka LK01:50:03+00:31:39
392043Engholm, JoakimTeam Östergyllen kök01:50:08+00:31:44
402099Mejman, FelixSvensk Fastighetsförmedling01:50:15+00:31:51
412113Parik, IvoTyresö01:50:16+00:31:52
422205Johansson, PeterTeam CrossNature01:50:33+00:32:09
432168Eriksson, Conny01:50:42+00:32:18
442152Wester, JohanSMHI IF01:50:47+00:32:23
452016Axell, BjörnLöpargänget i Motala01:50:49+00:32:25
462173Dario, MårtenNyköpings OK01:51:39+00:33:15
472014Andersson, TomasFinspångs ca01:51:40+00:33:16
482074Kindesjö, MagnusGrannar IF01:51:41+00:33:17
492161Änghede, LinusFÅGELSÅNGEN01:52:02+00:33:38
502096Malmgren, Christian01:52:49+00:34:25
512156Wissler, PatrikFK Herkules01:53:11+00:34:47
522079Larsson, IngvarTjalve IF Norrköping01:53:52+00:35:28
532045Erdtman, Elias01:54:49+00:36:25
542085Linder, HåkanUT Kolmården01:56:55+00:38:31
552051Fornemyr, PatricUmara Sports Club01:57:34+00:39:10
562177Eriksson, ThomasSofielundarna02:00:03+00:41:39
572071Karlén, Per Jose´Stockholm Frontrunners IF02:00:24+00:42:00
582027Boudabous, Jonas02:00:51+00:42:27
592165Andersson, Jimmy02:00:52+00:42:28
602066Johansson, Anders02:01:13+00:42:49
612114Persson, Alexander02:01:21+00:42:57
622007Ahle, AndreasGrannar IF02:02:23+00:43:59
632012Andersson, Toivo02:04:29+00:46:05
642039Danielson, LarsMatteus SI02:04:32+00:46:08
652087Karlsson, TommyNorrköpings kommun02:07:25+00:49:01
662110Olsson, HenricTeam Nordic Trail K-holm02:07:37+00:49:13
672122Pettersson, BjörnUT Kolmården02:07:46+00:49:22
682082Lidh, MartinIda infront02:09:02+00:50:38
692108Nyström, KurtLundaskogs Byalag02:09:09+00:50:45
702150Wennström, Axel02:09:21+00:50:57
712075Kjellgren, MarcusBörbäri02:09:40+00:51:16
722038Dalerstedt, OscarMölndals AIK02:11:53+00:53:29
732141Tinghed, Andreas Sven02:16:49+00:58:25
742031Bäckstrand, BertUT Kolmården02:18:22+00:59:58
752172Haller, Kristian02:18:55+01:00:31
762171Hassel, Marcus02:19:37+01:01:13
772170Johansson, Fredrik02:19:44+01:01:20
782088Ljung, Henrik02:20:45+01:02:21
792089Ljung, Johan02:20:45+01:02:21
802013Andersson, NicklasIK Akele02:20:56+01:02:32
812148Vahlgren, BengtKriken02:21:04+01:02:40
822009Albertsson, EvertTeam Nordic Trail02:22:11+01:03:47
832167Gosic, Sasa02:23:08+01:04:44
842053Gottlind Lodén, WilleVardagsstark02:26:20+01:07:56
852115Persson, Carl Magnus02:29:06+01:10:42
862136Stenberg, Peter02:30:10+01:11:46
872119Persson, Wilhelm02:32:06+01:13:42
882052Franzén, TomasFriskis & Svettis02:42:34+01:24:10
892083Lifwergren, Philip02:47:08+01:28:44
-2086Lindman, OlleFinspångs SOKDNF
-2034Capezzuto, Luiz *
-2164Karlsson, Andreas *
-2163Lindman, PerFaik *
-2132Sandström, RonnyBillerudKorsnäs *
-2146Turulin, MikaelDNF
-2022Bergman, MichaelMK TrädgårdDNS
-2030Bäck, DanKumla SFDNS
-2032Caesar, ClaudioDNS
-2046Eriksson, HenrikTumba Mälarhöjden OKDNS
-2059Hoffström, FredrikFaitrade RunnersDNS
-2060Holm, NickDNS
-2077Larsson, AndersFairtrade RunnersDNS
-2084Lindblom, DanielDNS
-2093Löfgren, NiklastntDNS
-2095Magnusson, NilsDNS
-2106Nyholm, DennisDNS
-2118Persson, PerDNS
-2120Persson, MattiasDNS
-2123Rehn, Karl-JohanTjalveDNS
-2124Rennwandt, ChristianDNS
-2134Skeppstedt, JohanDNS
-2149Wahlman, HenrikDNS
-2160Wärner, HugoAC StudenternaDNS
Redovisat 113 av 113 st
Resultatlista: 21K - Herrar (Duo) start: 2018-07-07 11:45
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
12208Nyberg, SimonFAIK01:46:10
22206Karlsson, AndersTeam CrossNature01:59:50+00:13:40
32203Gustafsson, StefanFAIK02:00:21+00:14:11
42201Dahl, MartinLife in a happy way02:06:18+00:20:08
52202Fjellström, JakobTeam CrossNature02:08:34+00:22:24
62211Johansson, MagnusMölnlycke02:20:34+00:34:24
-2200Andersson Frank, JanGötelöpareDNF
-2204Jobson, EdwardRomelandaDNF
-2210Johansson, MagnusMölnlyckeDNS
-2207Lekman, JonasTeam CrossNatureDNS
-2209Woss, PatrikTeam CrossNatureDNS
Redovisat 11 av 11 st
Resultatlista: 21K - Damer start: 2018-07-07 11:45
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
12125Ring, LisaIK NocOut.se01:33:16
22090Lund, VeronicaOK Kolmården01:33:35+00:00:19
32050Falk, Maja01:35:17+00:02:01
42126Rosdal, KajsaIF Start01:41:18+00:08:02
52157Wissting, JennySvorkmo NOI01:43:01+00:09:45
62069Jonsson, CarinaIkAkele01:45:41+00:12:25
72028Bouvin, LisaFAIK01:48:57+00:15:41
82018Axelsson, Minna01:49:43+00:16:27
92024Biwersi, KarinTeam Nordic Trail01:50:53+00:17:37
102073Karlsson, JennyGnesta01:55:21+00:22:05
112102Gundberg, KarinKolmården Adventures02:00:59+00:27:43
122010Amrén, ÅsaBillerudKorsnäs02:01:18+00:28:02
132103Berggren, AnnelieOK Denseln02:01:33+00:28:17
142047Eriksson, SusanneVimmerby SK02:04:23+00:31:07
152109Olsson, Linda02:06:33+00:33:17
162121Peterson, Katarina02:08:02+00:34:46
172001Eriksson Brusemark, EmiliaTeam CrossNature02:08:28+00:35:12
182065Jobson, JuliaRomelanda02:08:29+00:35:13
192004Westin, AlexandraTeam CrossNature02:08:33+00:35:17
202000Dahl, ViktoriaLife in a happy way02:08:35+00:35:19
212140Tidblom Jonsson, ElinTjalve IF02:09:43+00:36:27
222041Eklöf, MalinMatteus SI02:11:08+00:37:52
232155Wijkmark, SannaTeam Nordic Trail Katrineholm02:15:21+00:42:05
242176Skult, Anna02:15:23+00:42:07
252098Mattsson, CeciliaNykvarn02:16:57+00:43:41
262003Säll, CorinneTeam CrossNature02:17:00+00:43:44
272092Lunsjö, LinnFunrun byninni02:19:23+00:46:07
282117Persson, Paulina02:19:58+00:46:42
292029Brunell, Anna02:20:19+00:47:03
302147Wagneryd, Helene02:21:29+00:48:13
312054Grabbe, Sarah02:21:30+00:48:14
322005Westin, CamillaTeam CrossNature02:23:04+00:49:48
332100Molander, UlrikaLonesome Runners02:23:53+00:50:37
342015Anré, Annika02:24:10+00:50:54
352006Johansson, Anna02:24:53+00:51:37
362105Nygren, YlvaLonesome Runners02:28:46+00:55:30
372019Backlund, SaraAlmby ik02:30:32+00:57:16
382002Frank, ÅsaGötelöpare02:32:21+00:59:05
392166Palm, KadiMarathontjejer02:34:53+01:01:37
402044Englund, MalinMaxprestation Sports Club02:35:31+01:02:15
412008Ahrend, Maria02:43:55+01:10:39
422129Rüegg, UteSpringande tjejer02:52:21+01:19:05
432131Sandberg, KristinFriskis och Svettis02:55:29+01:22:13
442116Persson, Helene02:58:09+01:24:53
452056Hellberg, Erica03:09:50+01:36:34
462037Dahlberg, SusannaLonesome Runners03:25:15+01:51:59
-2078Larsson, AnitaReady to fly *
-2011Andersson, ElinFriskis&SvettisDNS
-2023Bergman, SaraMarathontjejerDNS
-2042Elbander, MariaWrunDNS
-2058Hellström, MalinTNT KatrineholmDNS
-2080Leijon Lind, MalinOK KolmårdenDNS
-2101Molnar, LenaÖrebro AIKDNS
-2135Skeppstedt, MarieDNS
-2137Stenwald, Hanna-StinaDNS
-2138Stenwald, KarolinaDNS
-2139Stenwald, LinneaDNS
-2142Tjärnelid, JennyDNS
-2143Tollin Gahm, CamillaDNS
-2144Topplänt, LisaDNS
-2145Träff, AnnaDNS
-2158Wissting, LisaMyrbyDNS
Redovisat 62 av 62 st
Resultatlista: 6K - Pojkar under 18år start: 2018-07-07 12:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16004Nordenvall, Wilmer00:30:32
26079Schönwell, LucasErikslund Trailrunners00:32:35+00:02:03
36007Öberg, RasmusOK Hällen00:36:19+00:05:47
46095Ottestig, VilgotFjällmossen00:41:08+00:10:36
56000Bergh, Filip00:41:16+00:10:44
66091Söderström, OscarOK Kolmården00:42:43+00:12:11
76085Ekberg, MaxNyköpings BIS00:43:09+00:12:37
86003Nilsson, ElliotNyköpings BIS p-0600:43:09+00:12:37
96002Forslund, ViktorKalix sk00:45:45+00:15:13
Redovisat 9 av 9 st
Resultatlista: 6K - Tjejer under 18år start: 2018-07-07 12:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16083Lund, LinneaOK Kolmården00:28:32
26084Lund, AnnieOK Kolmården00:30:41+00:02:09
36001Ettling, SofieFinspång00:33:01+00:04:29
-6005Rapp, CassiopeiaDNS
-6006Zetterberg, ElsaHässelby Karate DojoDNS
Redovisat 5 av 5 st
Resultatlista: 6K - Herrar över 18 år start: 2018-07-07 12:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16093Åberg, Björn00:29:52
26023Engstrand, PhilipUmara Sports Club00:32:10+00:02:18
36096Svensson, Carl-OscarVattenfall IF00:32:55+00:03:03
46039Klingnäs, Ulf00:33:05+00:03:13
56081Haglund, DanielOK Hällen00:33:51+00:03:59
66037Karlsson, RobinRun NKPG00:35:40+00:05:48
76046Lunsjö, MatsVreta somk00:36:29+00:06:37
86080Dannetun, Victor00:37:29+00:07:37
96064Riedel, Jens00:38:42+00:08:50
106013Barkarö, Andreas00:39:19+00:09:27
116031Hagberg, Christer00:39:28+00:09:36
126068Strand, RuneLinköping00:40:44+00:10:52
136019Bäck, Jesper00:41:27+00:11:35
146010Andersson, HåkanHammarkinds SK00:41:43+00:11:51
156016Berndt, Kurt00:42:15+00:12:23
166051Malmström, Conny00:42:23+00:12:31
176092Lindgren, HåkanOK Kolmården00:42:46+00:12:54
186034Hjortmark, PeterTjalve IF00:43:18+00:13:26
196048Magnusson, DanielLonesome Runners00:45:00+00:15:08
206049Malmsten, JonasIFK Linköping Brottning00:47:40+00:17:48
216054Oswald, Olle00:51:37+00:21:45
226088Engström, Henrik00:53:28+00:23:36
236047Madestrand, Ronny01:02:08+00:32:16
-6024Ericson, RichardBillerudKorsnäsDNS
-6043Lindell, ThomasTeam Nordic TrailDNS
-6053Nygren, CarlSaabDNS
-6065Sjöholm, JörgenDNS
-6070Söderberg, MarcusDNS
Redovisat 28 av 28 st
Resultatlista: 6K - Damer över 18 år start: 2018-07-07 12:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16042Lindblom, JennyFAIK00:33:05
26026Eriksson, ElsaSya SK00:34:18+00:01:13
36078Öberg, SaraOk Hällen00:36:20+00:03:15
46066Stensson, NiclasNAIS00:36:22+00:03:17
56036Jarl, GabriellaNAIS00:37:11+00:04:06
66086Myrman, Weronica00:37:51+00:04:46
76014Barkarö, Fanny00:38:53+00:05:48
86030Göthberg, Emma00:40:29+00:07:24
96067Stolpe, Karin00:40:35+00:07:30
106045Lindman, LenaFinspångs SOK00:40:57+00:07:52
116040Kågemalm, Rebecca00:41:29+00:08:24
126052Myrman, Renèe00:41:31+00:08:26
136029Fridsén, Johanna00:41:37+00:08:32
146044Lindgren, Lenanocout00:42:05+00:09:00
156015Berndt, KatrinASICS Frontrunner00:42:15+00:09:10
166011Andersson, Karin00:43:00+00:09:55
176094Ottestig, EmilyFjällmossen00:43:04+00:09:59
186032Hagström Von Hellens, Stina00:43:14+00:10:09
196055Persell, Kristin00:43:19+00:10:14
206072Thomsson, Denise00:43:19+00:10:14
216077Åberg, Gunbritt00:43:38+00:10:33
226071Söderlund, Linda00:45:22+00:12:17
236028Forslund, PetraKalix sk00:45:50+00:12:45
246038Karlsson, Cecilia00:45:53+00:12:48
256057Pettersson, CarinaVreta somk00:48:00+00:14:55
266050Malmsten, MariaIFK Linköping Brottning00:48:07+00:15:02
276027Fatyga, Aleksandra00:49:36+00:16:31
286008Aleckovic, Ajla00:49:38+00:16:33
296082Lantz, Suvi00:50:05+00:17:00
306033Hjertman, Anna00:50:30+00:17:25
316025Eriksson, MelindaMIF Örebro kommun00:51:05+00:18:00
326089Ekblomjohansson, Fanny00:53:28+00:20:23
336020Ek, Matilda00:54:51+00:21:46
346058Pettersson, ThereseBillerudKorsnäs00:56:52+00:23:47
356021Ekdahl, Elisabeth01:02:12+00:29:07
366087Ekblom, Ing-Marie01:11:47+00:38:42
376090Johansson, Marie01:11:49+00:38:44
386069Sturegren, AsaTeam Snigel01:14:12+00:41:07
396009Andersson, EvaLonesome Runners01:18:45+00:45:40
-6012Andersson, EbbaDNS
-6017Bertell, JohannaDNS
-6018Buck, SoniaDNS
-6022Emmrich, HeikeTeam UltraSwedenDNS
-6035Idh, NinaDNS
-6041Lantz, AngelicaDNS
-6056Pettersson, ElinDNS
-6059Ramlöv, LisaOptiker Persson NorrköpingDNS
-6060Ramlöv, LisaOptiker Persson NorrköpingDNS
-6061Ramlöv, LisaOptiker Persson NorrköpingDNS
-6062Ramlöv, LisaOptiker Persson NorrköpingDNS
-6063Ramlöv, LisaOptiker Persson NorrköpingDNS
-6074Vesik, MalinDNS
-6075Vilhelmsson, SusanneDNS
-6073Wallin, YrsaDNS
-6076Wingmalm Zahr, RebeckaDNS
Redovisat 55 av 55 st
Resultatlista: 10K - Pojkar under 18år start: 2018-07-07 12:20
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
-1001Falk, AlbinNyköpings OKDNS
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: 10K - Tjejer under 18år start: 2018-07-07 12:20
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11002Skoog, TyraKatrineholms sk Friidrott00:50:26
21041Schönwell, NoraMove Dansskola01:02:19+00:11:53
31000Bartolic, My01:22:13+00:31:47
Redovisat 3 av 3 st
Resultatlista: 10K - Herrar över 18 år start: 2018-07-07 12:20
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11030Nilsson, SamuelFinspångs AIK00:36:55
21006Björling, JockeSöndagsmilen Lindö Norrköping00:38:26+00:01:31
31031Nordqvist, JohanSöndagsmilen Lindö Norrköping00:39:12+00:02:17
41023Ingvarsson, Eric00:40:34+00:03:39
51022Hellström, OlaÖrebro AIK00:41:18+00:04:23
61045Sjöstrand, PärIK NocOut.se00:43:07+00:06:12
71018Hagenblad, Carl00:45:17+00:08:22
81046Johansson, Christoffer00:45:25+00:08:30
91021Harryson, Emil00:47:02+00:10:07
101014Forsberg, Henrik00:47:33+00:10:38
111011Karlsson, TommyDjungelpatrullen00:48:18+00:11:23
121017Gustavson, BjörnTjalve IF Norrköping00:48:19+00:11:24
131042Karlsson, TureDjungelpatrullen00:48:27+00:11:32
141024Ingvarsson, Mikael00:50:45+00:13:50
151005Björkman, Dan00:51:09+00:14:14
161027Lakso, Petter00:52:04+00:15:09
171015Fröjdh, Daniel00:57:22+00:20:27
181003Andersson, Dennis00:57:27+00:20:32
191034Sundqvist, John00:59:38+00:22:43
201025Lennartsson, Johan01:12:28+00:35:33
-1037Nilsson, HugoDNS
-1033Ström, FredrikRunacademy IFDNS
-1035Ydrenius, FredrikDNS
-1036Zetterberg, PerJärfälla SkidklubbDNS
Redovisat 24 av 24 st
Resultatlista: 10K - Damer över 18 år start: 2018-07-07 12:20
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11047Fredriksson, Rebecca00:42:26
21026Kiding, Zandra00:45:43+00:03:17
31019Hagenblad, Maria00:47:15+00:04:49
41010Elimä, EricaÅkersberga00:58:03+00:15:37
51016Gottlind, LouiseVardagsstark00:58:10+00:15:44
61020Hansson, Emma00:58:38+00:16:12
71013Eriksson, Ida00:58:41+00:16:15
81012Eriksson, Martina00:58:52+00:16:26
91028Lang, Sandra01:05:43+00:23:17
101009Eklöf, BeritMatteus SI01:06:46+00:24:20
111008Liu, Jing01:12:29+00:30:03
121044Lindqvist, Anna01:14:51+00:32:25
131039Djärvf, Helene01:20:08+00:37:42
141004Bartolic, Petra01:20:14+00:37:48
151043Brännström, Johanna01:28:16+00:45:50
-1029Momcilovic, AnnaDNS
-1038Nilsson, MadeleineDNS
-1032Rödin Karlstedt, RonjaDNS
Redovisat 18 av 18 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post