Resultatlista: F9 (flickor 2008-, 1.5km) start: 2017-10-22 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1615Millan De La Oliva, AlbaTjalve iF Norrköping00:06:10
2617Strang, EdithNorrängskullen00:07:00+00:00:50
3604Boquist, NellyTjalve IF00:07:01+00:00:51
4608Eriksson, FilippaTjalve00:07:22+00:01:12
5601Andersson, TuvaSvärtingehus blå 300:07:30+00:01:20
6602Appelgren, SigneJursla00:07:33+00:01:23
7612Lövborg, OliviaWaria00:07:50+00:01:40
8610Karlsson, MyraHagaskolan 4d00:07:53+00:01:43
91520Johansson, SigneEnskede00:07:54+00:01:44
10613Martini, MajaSkeninge ik friidrott00:07:56+00:01:46
11842Engvall, ElsaOK Kolmården00:08:01+00:01:51
12829Wengelin, DisaSandtorpet 100:08:04+00:01:54
13603Blyberg, SiriSmedby00:08:30+00:02:20
14824Wahlström, VanjaSvärtingehus00:08:34+00:02:24
15605Bulin, Emma00:08:43+00:02:33
16606Carlegrim, Agnes00:08:43+00:02:33
171514Tyrberg, OlivaÅbymoskolan 1C00:08:50+00:02:40
18834Smeds, ElinBrunnbyskolan00:08:56+00:02:46
19825Wahlström, SigneSvärtingehus00:09:27+00:03:17
20616Olofsson, Isabella00:09:28+00:03:18
211521Johansson, ElsaEnskede00:09:37+00:03:27
22609Josefsson, SannaOK Kolmården, Uttersbergsskolan 2:200:10:19+00:04:09
23844Pilvinge, MoaOK Kolmården00:10:21+00:04:11
24611Kinnander, EmmaMatteus SI00:10:27+00:04:17
25618Waldhe, Olga00:11:21+00:05:11
26845Pilvinge, MajaOK Kolmården00:11:30+00:05:20
27830Näsman, Agnes00:11:33+00:05:23
28843Gillerfors, ElsaNAIS00:11:36+00:05:26
291522Överby, GerdaJursla00:11:51+00:05:41
30831Näsman, Elsa00:11:59+00:05:49
31852Holst, Sam00:12:12+00:06:02
32841Aus, MichelleUttersbergskolan 2-200:12:57+00:06:47
33832Wretman, EnyaUttersberg 2-200:13:02+00:06:52
34851Frogsjö, Loa00:13:43+00:07:33
351523Johansson, RutÖrebro00:15:25+00:09:15
36614Mattsson, AliziaSandtorpets förskola Född 201200:18:31+00:12:21
-607Eklund, AgnesKimstad Goif, Grebyskolan KimstadDNS
Redovisat 37 av 37 st
Resultatlista: P9 (pojkar 2008-, 1.5km) start: 2017-10-22 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1629Sanfridsson, SebastianVikingstad SK00:05:37
2623Askling, TageIK Akele00:05:47+00:00:10
3626Frode, RufusMjölby Orienteringsklubb00:05:55+00:00:18
4822Jonsson, CarlOK Kolmården00:06:10+00:00:33
5630Skuthälla, LeonTjalve, Oxelbergsskolan00:06:31+00:00:54
6847Svensson, LoveJurslaskolan 100:06:42+00:01:05
7619Ahlqvist, ArvidSandtorpsskolan Åk 300:06:49+00:01:12
8823Blom Mattsson, MelwinStorängsskolan00:06:58+00:01:21
9627Guevara, Fabian00:06:59+00:01:22
10631Svensson, CasperIK Akele00:07:10+00:01:33
111524Överby, FrodeJursla00:07:15+00:01:38
12820Borén, NilsJurslaskolan 200:07:17+00:01:40
13821Hansson, OlleJurslaskolan 200:07:24+00:01:47
14835Johnsson, PhilipErlaskolan östra00:07:33+00:01:56
15622Appelgren, VilleJursla00:07:43+00:02:06
16620Ahlqvist, LoweSandtorpsskolan Åk 100:08:03+00:02:26
171507Kantarp, LukasÄrla IF, Svärtingehus 2D00:08:50+00:03:13
181504Johansson, IsakTjalve IF, Bjärbyskolan 3A00:09:00+00:03:23
19624Eriksson, Felix00:09:11+00:03:34
20849Hildemark, OskarJurslaskolan 100:09:25+00:03:48
21628Josefsson, LinusOK Kolmården, Uttersbergsskolan F:200:09:43+00:04:06
22833Wretman, LeonHultstugan00:09:45+00:04:08
23848Svensson, Alvin00:10:12+00:04:35
241508Kantarp, MarkusÄrla IF, Slätmons förskola00:10:15+00:04:38
25621Andersson, FelixSvärtingehus förskoleklass blå00:11:11+00:05:34
26625Folcker, Emil00:11:56+00:06:19
27855Söderström, GustavOK Kolmården Jurslaskolan 100:13:26+00:07:49
Redovisat 27 av 27 st
Resultatlista: F11 (flickor 2006-07, 2.3km) start: 2017-10-22 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1639Kindbom, MoaSkeninge IK00:08:40
2641Martini, MatildaSkeninge ik friidrott00:08:46+00:00:06
3635Enetjärn, AliceNyköpings BIS00:08:48+00:00:08
4644Skuthälla, SofiaTjalve, Jönsbergska00:08:54+00:00:14
5850Alenius, KajsaNyköpings OK00:09:03+00:00:23
6643Skoog, TyraKatrineholm SK friidrott00:09:06+00:00:26
7863Semstrand, KimIfK Nora00:09:17+00:00:37
8632Blyberg, IneSmedby00:09:45+00:01:05
9640Lövborg, SiriWaria00:11:17+00:02:37
10638Karlberg, Julia00:11:28+00:02:48
11828Wengelin, YlvaHagaskolan 4C00:12:05+00:03:25
12642Möller, TuvaJurslaskolan klass 400:12:09+00:03:29
13633Boquist, Nova00:15:06+00:06:26
14861Casselsjö, JulieOK Kolmården00:15:22+00:06:42
15862Sillenpää, LouiseOK Kolmården00:15:35+00:06:55
16636Enetjärn, AliceNyköpings BIS00:35:08+00:26:28
17634Dahlberg, Freja00:35:09+00:26:29
18637Ettling, AliceSkogspojkarnas ok, Vikbolandsskolan00:35:09+00:26:29
Redovisat 18 av 18 st
Resultatlista: P11 (pojkar 2006-07, 2.3km) start: 2017-10-22 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1645Guevara, Manuel00:09:05
2837Johnsson, WilliamErlaskolan00:09:43+00:00:38
3646Johansson, LukasTjalve IF, 5D Rambodalsskolan00:09:45+00:00:40
4648Åberg, Arvid00:09:45+00:00:40
5854Söderström, OskarOK Kolmården Jurslaskolan 500:10:35+00:01:30
61513Lagerlund, GustavJurslaskolan 400:10:37+00:01:32
7647Waldhe, Konrad00:14:38+00:05:33
Redovisat 7 av 7 st
Resultatlista: F13 (flickor 2004-05, 2.3km) start: 2017-10-22 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1652Millan De La Oliva, AliceTjalve iF Norrköping00:07:47
2858Röjgård, YrsaOK Kolmården00:08:24+00:00:37
3839Lund, AnniOK Kolmården00:08:25+00:00:38
4651Kindbom, IdaSkeninge IK00:08:56+00:01:09
5649Alenius, MejaNyköpings ok00:09:42+00:01:55
6650Ettling, SofieSkogspojkarnas OK, Vikbolandsskolan00:25:08+00:17:21
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: P13 (pojkar 2004-05, 2.3km) start: 2017-10-22 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1655Jansson, LinusSLK Oxelösund00:07:02
2657Sanfridsson, EmilVikingstad SK00:07:44+00:00:42
3654Hellgren, RikardFinspång SOK00:08:34+00:01:32
4656Lövborg, OscarIBF Norrköping00:08:44+00:01:42
5653Dahlberg, Laban00:08:53+00:01:51
Redovisat 5 av 5 st
Resultatlista: F15 (flickor 2002-03, 5.2km) start: 2017-10-22 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1840Lund, LinneaOK Kolmården00:22:16
2660Malmberg, TovaNorrköping00:35:05+00:12:49
3659Hansen, LisenSöderköping00:36:57+00:14:41
-658Alenius, CajsaNyköpings ok *
Redovisat 4 av 4 st
Resultatlista: K5 (kvinnor 5.2km) start: 2017-10-22 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1683Ivehammar, AmandaLGIF00:24:16
2700Westerlund, LindaFunRun00:25:12+00:00:56
3685Johansson, Elin00:26:17+00:02:01
4689Lindberg, Helen00:26:17+00:02:01
5827Hillbom, SaraSaras hälsokälla00:26:43+00:02:27
6667Alenius, CamillaVc åsidan00:26:47+00:02:31
7690Lundell, Caroline00:27:17+00:03:01
8694Norman, Maria00:28:32+00:04:16
9672Bulin, Kristina00:29:32+00:05:16
10673Dahlberg Holmén, Ylva00:29:59+00:05:43
11670Björklund, Helena00:31:14+00:06:58
12123Nilsson, Pernilla00:31:16+00:07:00
13680Hansen, LindaFriskis och Svettis00:31:49+00:07:33
14688Karlsson, HannaRk:s kondition och styrka00:32:33+00:08:17
15691Martini, Ingrid00:32:37+00:08:21
16682Holmén, Sissel00:33:32+00:09:16
17692Nevander Holmén, Åsa00:33:35+00:09:19
18671Boquist, Nathalie00:34:09+00:09:53
19681Henken, HenrikeTeam Venezia00:35:20+00:11:04
20675Forsblom, MalinBillerudKorsnäs00:35:26+00:11:10
21668Andersson, Jennyslk oxelösund00:35:57+00:11:41
22696Sundgren, Sandra00:36:02+00:11:46
23678Grabe, Vilma00:36:24+00:12:08
24697Tingström, Charlotte00:36:54+00:12:38
25676Grabe, Malou00:37:43+00:13:27
26698Uhrenius, Anna00:38:28+00:14:12
27826Wahlström, EmmaMS Sweden00:38:59+00:14:43
28684Jerhammar, Marie00:40:34+00:16:18
29699Wallentinsson, Karin00:40:45+00:16:29
30695Sandell, Carina00:40:47+00:16:31
31669Bergwall, Eva00:41:44+00:17:28
32864Johansson, SaraUT Kolmården00:43:03+00:18:47
-674Ericsson, Beatrice *
-677Grabe, Tyra *
-679Gros, LejlaIngen *
-686Jonsson, LenaNorrköpings Tidningar *
-687Jonsson, Sofia *
-693Nilsson, Pernilla *
Redovisat 38 av 38 st
Resultatlista: M5 (män 5.2km) start: 2017-10-22 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1859Mollén, AugustTjalve IF00:18:00
2807Karlsson, RickardRk:s kondition och styrka00:20:11+00:02:11
3853Ledell, AntonHuddinge AIS00:20:18+00:02:18
4857Junwiken, PärFinspång AIK00:21:43+00:03:43
5806Henriksson, PeterIK NocOut00:22:05+00:04:05
6838Karlberg, ChristianEkängens IF00:22:16+00:04:16
7809Martini, Andreas00:23:01+00:05:01
8846Ax, OskarKvarsebo00:24:03+00:06:03
9813Widerberg, MarcusRk:s kondition och styrka00:27:24+00:09:24
10836Gustavsson, BjörnTjalve IF00:28:13+00:10:13
11856Andersson, PatrikSMK Oxelösund00:28:16+00:10:16
12810Mattsson, LukazSandtorpsskolan Åk1, Född 201000:29:31+00:11:31
13812Wettermark, DanielGetådalenrunners00:31:13+00:13:13
14808Kinnander, JohnMatteus SI00:34:29+00:16:29
15804Ericson, RichardBillerudKorsnäs00:35:38+00:17:38
16803Edström, MagnusÅsidans vårdcentral00:37:20+00:19:20
17860Thomas, Daniel00:37:25+00:19:25
18811Sund, Göran00:38:48+00:20:48
19801Bidö, Mats00:40:34+00:22:34
-802Dahlberg Holmén, Tobias *
-805-, -DNS
Redovisat 21 av 21 st
Resultatlista: P15 (pojkar 2002-03, 5.2km) start: 2017-10-22 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1662Enetjärn, HugoNyköpings BIS00:22:21
2665Wass, Carl-HenrikOk Kolmården00:22:54+00:00:33
3666Wiklander, LiamTjalve IF00:22:56+00:00:35
4661Andersson, Emilslk oxelösund00:24:14+00:01:53
5664Hiulumäki, AlexanderTjalve00:24:25+00:02:04
-663Enetjärn, HugoNyköpings BIS *
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: V5 (5.2km utan tid) start: 2017-10-22 11:15
Nr.Efternamn, FörnamnKlubb
814Bernzen, Ninja
815Björnstam, Therese *
816Hallgren, Linda *
817Olofsson, Olof
818Petersson, Simon
819Sandberg, Astrid
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: F19 (flickor 1998-01, 10.6km) start: 2017-10-22 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1532Persson, SarahÅtvidabergs IF00:52:23
21562Ljungemyr, KerstinOK Kolmården00:52:46+00:00:23
31511Walti, ClaudiaOK Kolmården00:57:27+00:05:04
4530Brudin, Nea01:15:15+00:22:52
5529Brudin, Malva01:16:51+00:24:28
-528Almqvist, Tintin *
-531Hultberg, HeddaBråbo *
Redovisat 7 av 7 st
Resultatlista: K11 (kvinnor 10.6km) start: 2017-10-22 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1119Nicklasson, Ida-MariaFinspångs AIK00:38:53
2157Saksi, ElminaTjalve IF Norrköping00:43:42+00:04:49
3183Södermark, FridaTjalve IF00:45:02+00:06:09
477Johansson, Elin00:45:13+00:06:20
59B. Fredriksson, RebeccaRunacademy IF00:45:29+00:06:36
6194Vångell, FredrikaLinköpings OK00:45:37+00:06:44
7102Lidebjer, CarolineIK Akele00:46:00+00:07:07
820Bouvin, Lisa00:46:09+00:07:16
9185Thorèn, HenriettaLinköpings Löparklubb00:46:51+00:07:58
108Axelsson, MinnaSisters00:47:02+00:08:09
111519Åberg, LisaNaturkicken00:47:42+00:08:49
12158Salomonsson, SofiaIK Akele00:47:56+00:09:03
13172Svensson, HannaTjalve if Norrköping00:47:56+00:09:03
1492Klingstedt, AnnaLöparbruttorna00:48:02+00:09:09
151551Ax, ErikaÅby IF00:48:09+00:09:16
16178Sylvan, IngelaKolmården MTB00:48:12+00:09:19
17198Widarsson, ÅsaIK Akele00:50:02+00:11:09
18104Lindblom, JennyJesab Entreprenad00:50:40+00:11:47
191537Joens, Ann-MarieMacclesfield harriers00:50:49+00:11:56
2050Eriksson, KatarinaLK Nyköpings Runners00:51:59+00:13:06
2110Backteman, EmmaIK Akele00:52:17+00:13:24
22156Ruuska, NinaSisters00:52:24+00:13:31
2362Gunnarsson, ÅsaLöparbruttorna00:52:29+00:13:36
2494Krus, Karolina00:53:07+00:14:14
25145Puskás, TündeLonesome Runners00:53:45+00:14:52
26150Remnås, HelenNorrköpingTriathlon00:53:48+00:14:55
27153Ringdahl, Frida00:53:58+00:15:05
281Aguirre, Linda00:54:15+00:15:22
291526Cox, AnnieTjalve IF00:54:38+00:15:45
3035Danlycke, EwaTjalve IF Norrköping00:54:53+00:16:00
3183Johansson, Pia00:55:11+00:16:18
321549Ax, MalinFinspångs SOK00:55:20+00:16:27
33212Amrén, ÅsaBillerudKorsnäs00:55:30+00:16:37
3445Ekström, AnnaEkströms Fotvård00:55:33+00:16:40
35201Åhrstadius, Mirjam00:55:33+00:16:40
36163Setterberg, Ingrid00:55:47+00:16:54
37110Lorentzon, AnnaTjalve00:55:51+00:16:58
3811Bahlner, Jessica00:55:56+00:17:03
39128Nordgren, Camilla00:55:57+00:17:04
40124Nilsson Aguirre, LenaJursla00:56:03+00:17:10
4175Johansson, AliceFinspångs SOK00:56:05+00:17:12
4295Källqvist, Andrea00:56:09+00:17:16
43188Tonéri, Jinn00:56:12+00:17:19
44177Svensson, Linn00:56:15+00:17:22
45200Wikström, Gudrun00:56:15+00:17:22
461550Casta, MadelenUT Kolmården00:56:16+00:17:23
4766Hentzel, KarlaUT Kolmården00:56:16+00:17:23
4878Johansson, ElinFinspångs SOK00:56:16+00:17:23
49140Peterson, Katarina00:56:16+00:17:23
5099Larsson, UlrikaDagsbergs IF00:56:22+00:17:29
5189Karlsson, ChristelRunacedemy IF00:56:35+00:17:42
5267Hilding Svensson, Maria00:56:41+00:17:48
5319Borg, SofiaTjalve IF00:56:50+00:17:57
54159Sandin Örberg, Maria00:56:50+00:17:57
5591Karlsson, Jessica00:57:17+00:18:24
56148Rapp, Fanny00:57:19+00:18:26
5748Engsborn, Josefine00:57:49+00:18:56
5826Bäck, Ellen00:57:51+00:18:58
591570Aronsson, JosefinIK Akele00:58:21+00:19:28
601503Asklund, Frida00:58:34+00:19:41
6122Bradley, JohannaStadium IF00:58:43+00:19:50
62117Milton, ThereseLK Gränslöst00:58:45+00:19:52
631547Stiel, KarinEkängens IF00:58:57+00:20:04
64108Lindström, JennyHolmen00:58:58+00:20:05
6597Larsson, AnitaReady to fly00:59:02+00:20:09
66120Nilsson, AnnaNCC00:59:06+00:20:13
67179Syssner, JosefinaTeam Nordic Trail00:59:17+00:20:24
68143Pettersson, MalinUT Kolmården00:59:21+00:20:28
697Arvidsson, SusanneUpplev Norrköping00:59:23+00:20:30
70138Persson, MalinÅtvidabergs IF00:59:42+00:20:49
7170Hultberg, MariaBråbo00:59:44+00:20:51
7287Jonsson, CatrineDL Redovisning01:00:01+00:21:08
7351Eriksson, Lisa01:00:14+00:21:21
746Andersson, YlvaMatteus SI01:00:20+00:21:27
75173Svensson, Hanna01:00:22+00:21:29
76111Lundberg, Lina01:00:25+00:21:32
77181Sävenhed, HelenaLotorp01:00:25+00:21:32
78175Svensson, Josefin01:00:40+00:21:47
7940Edquist, JosefineIK NocOut.se01:00:42+00:21:49
801560Jarl, GabriellaNAIS01:00:45+00:21:52
8160Fälldin, Juliana01:00:48+00:21:55
8282Johansson, MariaRunacademy IF01:00:58+00:22:05
831556Blomgren, TittiOK Kolmården01:01:07+00:22:14
84165Skagerström, MarieNorrköpings Tidningar01:01:16+00:22:23
851540Brunell, AnnaOK Kolmården01:01:21+00:22:28
86116Meyer, JessicaMilitärträning01:01:22+00:22:29
8785Johnsson, KerstinMosstorpskolan01:01:25+00:22:32
881565Kajser, GunillaÅby01:01:27+00:22:34
89134Olsson, Linda01:01:27+00:22:34
90133Ojala, AnnaUt Kolmården01:01:31+00:22:38
91100Larsson, Veerle01:01:36+00:22:43
9214Berggreen, ElinKlarsjön01:01:39+00:22:46
93122Nilsson, Maria01:01:39+00:22:46
94202Åkervall, AnnNorrköping Triathlon01:01:46+00:22:53
9554Erixon, Frida01:01:49+00:22:56
9680Johansson, Linda01:01:50+00:22:57
971533Blom, JennyFinspång01:02:28+00:23:35
9829Carlberg, JennieIk NocOut.se01:02:35+00:23:42
99152Rikardson, AnnaBalder01:02:43+00:23:50
1001515Wallin, AnnaSaras Hälsokälla01:03:09+00:24:16
10137Dryselius, Carolina01:03:14+00:24:21
10253Eriksson, Sara01:03:16+00:24:23
103162Schöttle, ClaraJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:03:20+00:24:27
10427Bäck, Kristin01:03:45+00:24:52
10556Fjellber, AnnikaRejlers IF01:03:45+00:24:52
1061555Magnander, AmelieMera Lera MTB01:03:46+00:24:53
10798Larsson, IdaNorrköpings Tidningar01:03:54+00:25:01
108121Nilsson, Malin01:04:16+00:25:23
109107Lindström, Anna01:04:19+00:25:26
1102Billgren, CharlotteNorrköping01:04:25+00:25:32
11174Jivrell, Madeleine01:04:26+00:25:33
11259Frieman, Birgitta01:04:46+00:25:53
11323Bratt, AnnaHanoi Sole Sisters01:04:52+00:25:59
11415Bergqvist-Lampa, Maria01:04:55+00:26:02
11541Ekdahl Wass, Anna01:05:02+00:26:09
116114Martin, AnnaNAIS orientering01:05:03+00:26:10
117191Varenhorst, Jenny01:05:07+00:26:14
118155Runn, Ann-Marie01:05:16+00:26:23
119113Lundin, Debora01:05:20+00:26:27
120147Ragnar, Ann-SofieSpringande tjejer01:05:24+00:26:31
121106Lindqvist, JennyFinspång01:05:27+00:26:34
122203Örnell, Ullis01:05:28+00:26:35
123137Paulsson, CharlottaOxelbergen01:05:29+00:26:36
124166Skuthälla, Monica01:05:35+00:26:42
12531Cassel, JessieNorrköpings Tidningar01:05:39+00:26:46
12617Bertilsson, Petra01:05:43+00:26:50
12747Engberg, Caroline01:05:49+00:26:56
12871Hägerström, Elin01:05:59+00:27:06
129168Strang, LindaNorrängskullen01:06:03+00:27:10
13025Bäck, Alva01:06:08+00:27:15
13128Bäck, Marie01:06:15+00:27:22
13244Ekman, SusanneRunacademy01:06:18+00:27:25
133115Meuller, AmelieFinspångs Grupplöpning på FB01:06:28+00:27:35
13455Eskilson, Nina01:06:37+00:27:44
13584Johansson, Tuija01:06:52+00:27:59
13618Bjärehed, Rose-Marie01:06:53+00:28:00
137167Smedberg, KarinNCC01:07:12+00:28:19
138101Laudon, Beritlanstinget sörmland01:07:17+00:28:24
139169Stridh Stenberg, NinaAllOffice01:07:29+00:28:36
14069Holm, ElinKunskapsskolan01:08:18+00:29:25
14113Benzler, Susanne01:08:25+00:29:32
14216Bergwall, Cecilia01:08:32+00:29:39
14349Eriksson, IdaSävedalen01:08:34+00:29:41
14461Garstad, AmelieHimlinge Mek & Bygg01:09:00+00:30:07
14565Hedin, FridaHimlinge Mek & Bygg01:09:00+00:30:07
1461578Schmid, CeciliaNorrköping01:09:05+00:30:12
14736Dockberg, Jenny01:09:34+00:30:41
1481544Brundin, NinaLonesome runners01:09:37+00:30:44
149154Rosen, Therese01:09:45+00:30:52
15039Edquist, JohannaIK NocOut.se01:10:03+00:31:10
151199Widlund, EvaÅby01:10:07+00:31:14
152112Lundin, Anna01:10:08+00:31:15
153144Pettersson, ThereseBillerudKorsnäs01:10:45+00:31:52
1541517Gustavsson, MaudÅbymoskolan01:10:47+00:31:54
155151Ridal, JuliaPsykologpartners01:10:52+00:31:59
15624Nilsson, PernillaNorrköping01:10:53+00:32:00
15776Johansson, Caroline01:10:57+00:32:04
1584Andersson, Ellinor01:11:11+00:32:18
1595Andersson, Sofie01:11:11+00:32:18
160174Svensson, Ing-Britt01:11:36+00:32:43
16112Belousova, Larissa01:12:16+00:33:23
162189Urban, Susanne01:12:27+00:33:34
163136Omstedt, Britt01:12:32+00:33:39
164161Schurz, Sofie01:12:46+00:33:53
16593Krepper, Emilia01:12:47+00:33:54
166190Valgren, VivecaUpplev Norrköping01:12:49+00:33:56
16796Lagg, SofieSpringande tjejer01:12:55+00:34:02
168164Setterberg, Sophia01:13:21+00:34:28
169139Peterson, IsabellAlla väder01:13:44+00:34:51
17057Fogelby, SannaAlla väder01:13:46+00:34:53
171170Suzuki, AyumiNorrköping01:14:23+00:35:30
17246Elwin, EliseJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:14:28+00:35:35
17330Carlsson, HelenaLonesome Runners01:14:48+00:35:55
1743Andersson, AnnaCA Byggkontroll AB01:15:42+00:36:49
17534Danielsson, EvaLonesome Runners01:15:50+00:36:57
17633Dahlgren, MariaÖstra Ryds IF01:15:55+00:37:02
177193Viltfare, Angelica01:15:56+00:37:03
17879Johansson, Frida01:15:57+00:37:04
17968Hjärne, LisaSalima FHU01:16:02+00:37:09
180146Pålsson, MonaSaLiMa FHU01:16:03+00:37:10
181196Wejryd, Margareta01:16:16+00:37:23
182182Söder, LouiseMikkeller Running Club Finspång01:16:48+00:37:55
183129Nordin, Marie01:16:51+00:37:58
184204Österman, Malin01:17:55+00:39:02
185135Olsson, MariaNCC01:18:20+00:39:27
18664Gustavsson, AmandaNCC01:18:22+00:39:29
18752Eriksson, MelindaMIF Örebro kommun01:18:33+00:39:40
18872Isaksson, Jie01:19:42+00:40:49
18988Karlsson, Cecilia01:19:44+00:40:51
190126Nordahl, Alva01:20:19+00:41:26
191127Nordahl, UlricaKunskapsskolan01:21:27+00:42:34
192180Szöcs, Christine01:23:51+00:44:58
19390Karlsson, Irene01:31:14+00:52:21
19432Corneliusson, MargaretaFriskis och Svettis01:32:31+00:53:38
19563Gustafsson, AnnelieFinspång01:32:40+00:53:47
19621Braam, LailaKimstad GoIF02:12:19+01:33:26
-38Dure, Cecilia *
-42Eklund, Maria *
-43Eklund, MonaKimstad Goif *
-58Forså, Jenny *
-1535Gustavsson, KerstinStigtomta *
-73Iwers Isaksson, Anna *
-81Johansson, Maria *
-86Jonsson, CarinaIK Akele *
-103Lind, Matilda *
-109Loord, Magdalena *
-118Neckman, LinneaNocOut *
-125Nord, Jessica *
-130Nordlander, YvonneNorrköping *
-131Nöjd, Johanna *
-132Odengrund, Hanna *
-141Petersson, Sara *
-142Pettersson, Amanda *
-149Reiman, SusanneIK Akele *
-160Schoede, CarolinaTeam nordic trail *
-1580Sjödin, MarieVreta SOMK *
-176Svensson, Lina *
-184Södermark, FridaTjalve IF Norrköping *
-186Tidblom Jonsson, ElinUT Kolmården *
-187Tolff, TheréseNCC *
-192Vikström, SandraNorrköpings Tidningar *
-195Wadskog, Anna *
-197Westerback, Nina *
Redovisat 223 av 223 st
Resultatlista: M11 (män 10.6km) start: 2017-10-22 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1288Fagerberg, JohanFinspångs AIK00:34:11
2275Engholm, ElmarHässelby SK Friidrott00:35:20+00:01:09
3351Kantarp, RobbinBillerudKorsnäs00:36:30+00:02:19
4280Eriksson, FredrikIK Akele00:36:47+00:02:36
51510Johansson, VilleOK Kolmården00:38:10+00:03:59
6326Holm, AlexanderTjalve IF00:38:28+00:04:17
7317Hellgren, AdamTjalve IF00:38:57+00:04:46
81528Pilvinge, HenrikOK Kolmården00:39:27+00:05:16
9514Wingren, RobertIK Akele00:39:53+00:05:42
10478Sparrnäs, HenrikTjalve IF Norrköping00:40:14+00:06:03
11424Olausson, Mikael00:40:59+00:06:48
12365Kreutz, HenricKolmårdens MTB00:41:02+00:06:51
13421Näkne, DanielTjalve IF Norrköping00:41:08+00:06:57
14483Svensson, EmilBråvikens Kanotklubb00:41:49+00:07:38
15276Engholm, JohanHässelby SK Friidrott00:41:51+00:07:40
16264Chedid, RickardFinspång SOK00:42:03+00:07:52
17462Sandström, MagnusTjalve IF Norrköping00:42:06+00:07:55
18290Filipsson, FredrikTjalve IF Norrköping00:42:08+00:07:57
19247Braam, JonasKimstad GoIF00:42:28+00:08:17
20393Lundkvist, JonasIK Akele00:42:35+00:08:24
21474Sjögren, Finn00:43:06+00:08:55
22266Clasén, BjörnIK Akele00:43:09+00:08:58
23400Mellgren, Patrik00:43:12+00:09:01
24323Hildemark, TorbjörnJursla IF00:43:17+00:09:06
25427Olsson, ValdemarBillerudKorsnäs00:43:19+00:09:08
26268Domfors, ChristianTjalve IF Norrköping00:43:39+00:09:28
27414Nordmark, AntonIK Akele00:43:39+00:09:28
28452Ringström, MagnusSvärtinge00:43:39+00:09:28
29480Strömqvist, JohanSMHI IF00:43:40+00:09:29
301563Ljungemyr, PatrikIK NocOut.se00:43:46+00:09:35
31455Rosenqvist, MikaelIK Akele00:43:48+00:09:37
32376Lembke, AndréNyköping BIS Nyköping00:43:54+00:09:43
33246Bohlin, RobinUpplev Norrköping00:43:57+00:09:46
341542Söderberg, TommyOK Hällen00:43:59+00:09:48
351569Färnström, HenningIKnocout.se00:44:00+00:09:49
36207Aguirre, FilipJursla00:44:16+00:10:05
37460Ryman, Marcus00:44:23+00:10:12
38367Könemann, MikaelDagsbegs if00:44:25+00:10:14
39350Jonsson, JörgenNorrköping00:44:40+00:10:29
401582Hjertström, MartinNorrköping Triathlon00:44:44+00:10:33
41229Axelsson, JohanKolmården MTB00:44:47+00:10:36
421568Levin, PeterIK Akele00:44:49+00:10:38
43377Lembke, JonasIF Linnéa00:44:53+00:10:42
441571Engberg, OskarOutnorth Adventure Team00:44:59+00:10:48
45324Hillman, Andreas00:45:25+00:11:14
46418Nyberg, SimonNAIS OK00:45:32+00:11:21
47257Calmfors, Erik00:45:35+00:11:24
48295Fältskog, JensSöderköping Basket00:45:41+00:11:30
49353Karlsson, AndreasSmk Kolmården00:45:44+00:11:33
50450Ring, ErikNCC00:45:50+00:11:39
51467Schultz, HenrikNorrköpings Tidningar00:45:53+00:11:42
52403Nilseryd, AndersIK Akele00:46:10+00:11:59
53488Sühl, Jonathan00:46:18+00:12:07
54415Nordqvist, JohanNorrköpings Tidningar00:46:41+00:12:30
55456Roslin, Marcel00:46:50+00:12:39
56505Jhonsson, PontusRejlers IF00:47:04+00:12:53
57459Rydell, ErikBE Group00:47:08+00:12:57
58431Per, LarssonNCC00:47:12+00:13:01
59217Andersson, Jonas00:47:14+00:13:03
60344Johansson, OskarÖrebro AIK00:47:19+00:13:08
61440Pettersson, DanielNCC00:47:20+00:13:09
62305Gustafsson, StefanFAIK00:47:22+00:13:11
63416Nyberg, Eric00:47:28+00:13:17
64522Åkerblom, Marcus00:47:34+00:13:23
65340Johansson, Johan00:47:35+00:13:24
66358Karlsson, OskarNorrköpings Tidningar00:47:39+00:13:28
67210Alacam, JosefEnebyskolan00:47:40+00:13:29
68332Ibjer, CarlNCC00:47:42+00:13:31
69357Karlsson, OskarOperation00:47:42+00:13:31
70230Axelsson, ThomasNorrköping Triathlon00:47:47+00:13:36
71220Andersson, StellanNorrköping00:47:48+00:13:37
72234Berg, JanSogeti00:47:54+00:13:43
73307Göhl, HenrikFinspångs SOK00:47:54+00:13:43
74466Schnaithmann, ChristophTeam Venezia00:47:54+00:13:43
751525Bornhöft, BengtTjalve IF00:47:56+00:13:45
76457Rovio, DavidÖbacka LK00:48:03+00:13:52
77316Hellborg, SimonNorrköping00:48:05+00:13:54
78441Pettersson, FredrikNCC00:48:09+00:13:58
79420Nyrèn, HenrikForest Runners - Team Finspång/Faik Friidrott00:48:21+00:14:10
80222Andersson, TommyHolmen00:48:22+00:14:11
811552Gustafsson, JoakimFinspångs SOK00:48:22+00:14:11
82433Persson, DavidCircle K00:48:31+00:14:20
83461Sand, Stefan00:48:34+00:14:23
84446Putrus, GhaziIK Akele00:48:38+00:14:27
851536Nilsson, AndreasÅby00:48:41+00:14:30
86515Wissting, ChristofferNCC00:48:44+00:14:33
87339Johansson, FredrikHolmen00:48:46+00:14:35
881529Hillbom, DavidSaras Hälsokälla00:48:49+00:14:38
89205Abrahamsson, JonasTjalve IF Norrköping00:48:56+00:14:45
90346Johansson, Tobias00:48:58+00:14:47
91448Ramstedt, HenrikKättsätterskogen00:49:06+00:14:55
92453Rinman, PeterJursla00:49:06+00:14:55
93498Tuominen, Sami00:49:13+00:15:02
94371Lannerdahl, JanneÖrstigs runners00:49:14+00:15:03
95507Wester, JohanSMHI IF00:49:22+00:15:11
96451Ringstrand, Marcus00:49:27+00:15:16
97512Wik, Joakim00:49:34+00:15:23
98345Johansson, ThomasJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:49:38+00:15:27
991539Grundström, AndersGrytgöls IK00:49:39+00:15:28
100411Nilzén, AndreasFinspångs Grupplöpning på FB00:49:43+00:15:32
101401Meyer, TommieMilitärträning00:49:45+00:15:34
102391Lundgren, JanneTeam Nordic Trail00:49:51+00:15:40
103221Andersson, TomasFinspångs ca00:49:56+00:15:45
104248Bradley, AndreasSAAB00:49:57+00:15:46
105355Karlsson, Göran00:49:58+00:15:47
106227Aspemar, Stefan00:50:00+00:15:49
107299Grönborg, Johan00:50:02+00:15:51
108328Holvandus, Jesper00:50:04+00:15:53
1091543Brundin, StaffanSödertälje SK00:50:07+00:15:56
110277Englund, StefanSKIF00:50:16+00:16:05
111360Karlsson, Weine00:50:21+00:16:10
1121581Ohlin, TimLuxemburg00:50:21+00:16:10
113364Klingstedt, Marcus00:50:22+00:16:11
114382Linder, HåkanTjalve IF00:50:26+00:16:15
115278Engstrand, Philip00:50:33+00:16:22
116232Bahlner, Johan00:50:42+00:16:31
117402Nicander, JohanKunskapsskolan00:50:53+00:16:42
118261Carlsson, Linus00:51:00+00:16:49
119373Larsson, IngvarTjalve IF Norrköping00:51:00+00:16:49
1201579Sjödin, MatsVreta SOMK00:51:03+00:16:52
121486Svensson, RobertBråvikens Kanotklubb00:51:14+00:17:03
122254Burlin, PeterFria Läroverken00:51:21+00:17:10
123279Erenger, David00:51:22+00:17:11
124473Sirkiä, Matti00:51:23+00:17:12
1251559Wedlin, FilipLandvetter00:51:24+00:17:13
126481Sundén, Henrik00:51:36+00:17:25
127429Palmqvist, ÅkeIK Akele00:51:38+00:17:27
128269Donn, Fredrik00:51:44+00:17:33
1291545Eriksson, MikaelKnallvägen00:51:45+00:17:34
130267Davidsson, BoIK Akele00:51:47+00:17:36
131491Söderberg, StaffanNorrköping00:51:48+00:17:37
1321512Linqvist, RobertRespons PT00:51:49+00:17:38
133508Wibrant, HenrikSvärtinge SK00:51:57+00:17:46
134347Johansson, ViktorNCC00:52:02+00:17:51
135260Carlsson, AndersVisual Sweden00:52:04+00:17:53
136437Persson Dahlström, LarsIK NocOut.se00:52:07+00:17:56
137336Jiveborn, David00:52:09+00:17:58
138354Karlsson, Christoffer00:52:12+00:18:01
139253Brönnert, AntonJurslaskolan00:52:14+00:18:03
140270Einarsson, HenrikFriskis o Svettis00:52:19+00:18:08
141343Johansson, OskarJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:52:21+00:18:10
142524Öström, JohanFiskeby Bruk Norrköping00:52:25+00:18:14
143395Lööf, FredrikSkogsteamet00:52:28+00:18:17
144263Cederborg, OlaFunRun00:52:37+00:18:26
145485Svensson, PetterNorrköpings Symfoniorkester00:52:52+00:18:41
1461557Bauer, MartinGraneli & Co00:52:53+00:18:42
147381Lindell, JesperBenify AB00:52:55+00:18:44
148309Hagström, BjörnJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:52:57+00:18:46
149356Karlsson, Johan00:53:01+00:18:50
150289Falk, ChristianKunskapsskolan00:53:03+00:18:52
151361Kastensson, MikaelNCC00:53:03+00:18:52
152383Lindfors, NicklasRunning on plants00:53:04+00:18:53
153471Selldén, MagnusSMHI00:53:10+00:18:59
154258Carl-Johan, PålemarkNCC00:53:18+00:19:07
1551573Isaksson, AxelSöderköpings skidklubb00:53:30+00:19:19
1561561Tennander, WilleStockholm00:53:34+00:19:23
157380Lindblom, JanRunacademy00:53:36+00:19:25
158349Jonsson, HenrikNCC00:53:38+00:19:27
159499Törling, MartinNorrköping00:53:38+00:19:27
160500Törnå, Rikard00:53:43+00:19:32
161447Pålsson, MatsSkogsteamet00:53:50+00:19:39
162216Andersson, JonasStenindustri00:53:51+00:19:40
1631541Karlsson, LeifKolmården00:53:53+00:19:42
1641501Karlsson, TureNorrköping00:53:57+00:19:46
165245Bobeck, Gabriel00:53:58+00:19:47
166171Isaksson, GunnarFinspång SOK00:54:03+00:19:52
167363Kinnander, NiclasMatteus SI00:54:04+00:19:53
168282Eriksson, MagnusR.A.K00:54:05+00:19:54
169520Åbrink, HenrikDow00:54:07+00:19:56
170211Alexandersson, JerkerLinköpings Löparklubb00:54:08+00:19:57
1711548Jönsson, ChristerST MTB00:54:12+00:20:01
1721546Axelsson, MarkusEkängens IF00:54:19+00:20:08
173495Tingström, Johan00:54:23+00:20:12
174251Brodén, MattisHolmen00:54:24+00:20:13
1751502Karlsson, TommyNorrköping00:54:24+00:20:13
176496Tollén, ChristerBillerudKorsnäs00:54:25+00:20:14
177341Johansson, MartinJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:54:31+00:20:20
178366Kylensjö, Kalle00:54:34+00:20:23
179523Österberg, DanielFiskebys Idrottsförening00:54:46+00:20:35
180497Trobeck, JohanNorrköping00:54:48+00:20:37
181297Granstrom, LeifBjörsäters SK00:54:51+00:20:40
182490Sävenhed, Jonny00:54:53+00:20:42
183322Henriksson, PatrikEnebyskolan00:55:01+00:20:50
184231Backteman, MatsIK Akele00:55:16+00:21:05
185368Lagerwall, JoakimNCC00:55:17+00:21:06
186475Sjöström, Bengt-ÅkeFiskeby Bruk Norrköping00:55:19+00:21:08
187436Persson, Viktor00:55:21+00:21:10
188389Lundberg, MagnusKolmården00:55:23+00:21:12
189215Andersson, HåkanMjölby00:55:28+00:21:17
190321Henningsson, LarsBillerudKorsnäs00:55:31+00:21:20
191244Blomqvist, FredrikKriminalvården00:55:44+00:21:33
192470Seiterö, MatsKunskapsskolan00:55:45+00:21:34
193384Lindgren, OscarClub Jursla00:55:49+00:21:38
194502Ullbrandt, Lukas00:55:49+00:21:38
195396Magnusson, Peter00:55:55+00:21:44
196492Tell, Joakim00:55:58+00:21:47
197439Pettersson, BjörnUT Kolmården00:56:00+00:21:49
198517Wöbel, Heinz00:56:00+00:21:49
199387Lodestad, Martin00:56:01+00:21:50
200394Lundström, ErikNCC00:56:15+00:22:04
201519Zettervall, FredrikNCC00:56:15+00:22:04
202338Johansson, FredrikIFK Sala00:56:19+00:22:08
203262Carlsson Malm, Jonas00:56:28+00:22:17
204300Guevara, Cesarhund och kattdoktorn i Söderköping00:56:31+00:22:20
2051583Bergström, DavidNorrköping00:56:39+00:22:28
206443Pettersson, JonasHolmen00:56:45+00:22:34
207501Uhrenius, Urban00:56:49+00:22:38
2081566Rystedt, JoakimNorrköping00:56:50+00:22:39
2091554Carlsson, NicklasFinspång00:56:57+00:22:46
210218Andersson, LinusNorrköpings Tidningar00:57:05+00:22:54
2111574Borén, FredrikJursla00:57:12+00:23:01
212306Gyarmati, PeterNorrköping Triathlon00:57:14+00:23:03
2131575Hansson, DavidJursla00:57:21+00:23:10
214477Skuthälla, Kasper00:57:21+00:23:10
215281Eriksson, Lars00:57:27+00:23:16
216224Annerfeldt, MatsSiemens00:57:29+00:23:18
217428Oxelblad, Libbie00:57:31+00:23:20
2181572Engberg, MatsBraås00:57:32+00:23:21
219334Jacobsson, NiclasBillerudKorsnäs00:57:33+00:23:22
220511Widenberg, BjörnGKN Aerospace Sweden AB00:57:33+00:23:22
221206Adamsson, GustavIK Akele00:57:36+00:23:25
222225Artiles, DanielRejlers IF00:57:40+00:23:29
223273Ellervik, Emil00:57:43+00:23:32
224315Harrström, Felix00:57:43+00:23:32
225256Calderon, Bertil00:57:44+00:23:33
226405Nilsson, Magnus00:57:49+00:23:38
227237Berggren, Patrick00:57:58+00:23:47
2281531Smeds, JoakimUpplands Väsby00:58:00+00:23:49
2291509Jonsson, Peter00:58:01+00:23:50
2301567Lönn, LarsNorrköping00:58:02+00:23:51
231392Lundin, Johan00:58:11+00:24:00
232503Uppdal, MårtenR.A.K00:58:12+00:24:01
233255Bäck, Christer00:58:28+00:24:17
2341538Einarsson, MichaelGrytgöls IK00:58:40+00:24:29
235397Malmehed, MatsBjörsäters SK00:58:40+00:24:29
236308Hagelin, Sebastian00:58:45+00:24:34
237359Karlsson, RobinRunacademy IF00:58:48+00:24:37
238252Brudin, Tobias00:58:55+00:24:44
239250Brobeck, FredrikHolmen00:58:59+00:24:48
240370Langborg, TomLiU00:59:02+00:24:51
241274Emtelid, ThomasTrisec AB00:59:18+00:25:07
242449Randahl, AntonUT Kolmården00:59:39+00:25:28
243469Schön, Per00:59:40+00:25:29
244228Axelsson, Jan-OlofTrafikverket00:59:41+00:25:30
245487Svensson Hultberg, FredrikBråbo00:59:44+00:25:33
246417Nyberg, Gustav00:59:47+00:25:36
247283Eriksson, Niklas"-Dagens ungdom"00:59:49+00:25:38
248468Schölin, KentFinspångs AIK00:59:51+00:25:40
249301Gullå, AndreasGolv & Byggterminalen00:59:54+00:25:43
2501516Sjöberg, RogerSaras Hälsokälla00:59:54+00:25:43
251226Asklund, Jimmy00:59:55+00:25:44
252375Larsson, PeterRunning on plants01:00:16+00:26:05
253458Russell, StephenFunrun01:00:18+00:26:07
2541558Svensson, LennartMR Öst01:00:20+00:26:09
255372Larsson, DickDL Redovisning01:00:21+00:26:10
256465Schenström, FredrikAssbook runners01:00:25+00:26:14
257432Persson, Benny01:00:35+00:26:24
258454Ristenstrand, CalleLavineffekten01:00:37+00:26:26
259525Öström, MikaelFiskeby Bruk Norrköping01:00:39+00:26:28
260298Gruvebäck, NilsNorrköpings Tidningar01:00:43+00:26:32
261482Svedahl, Reidar01:00:55+00:26:44
262259Carlberg, HenrikIk NocOut.se01:01:02+00:26:51
263331Håkansson, DavidNCC01:01:20+00:27:09
264330Hultkrantz, AlexTeam Nordic Trail Norrköping01:01:21+00:27:10
265423Ojala, MikaUt Kolmården01:01:32+00:27:21
266239Berlin, Martin01:01:46+00:27:35
267241Björk, FredrikButbro IF01:01:55+00:27:44
268296Grabe, Jonas01:02:06+00:27:55
269223Andrén, Rikard01:02:10+00:27:59
270476Skuthälla, Jonas01:02:13+00:28:02
271408Nilsson, PeterTrisec AB01:02:26+00:28:15
272362Keskisärkkä, Jonathan01:02:29+00:28:18
273213Andersson, ConnyCA Byggkontroll AB01:02:33+00:28:22
274509Widar, Stefan01:02:44+00:28:33
275238Bergqvist, Thomas01:02:58+00:28:47
276286Ernfridsson, Patrik01:03:07+00:28:56
277521Ågehäll, MatsBråvikens Mäklarbyrå01:03:12+00:29:01
278388Luks, MatsTjalve IF01:03:23+00:29:12
2791530Lundberg, MagnusIKnocout.se01:03:24+00:29:13
280434Persson, IngmarKolmården OK01:03:30+00:29:19
2811505Johansson, Niklas01:03:32+00:29:21
282369Landberg, Niklas01:03:33+00:29:22
283472Simonsson, MikaelHolmen01:04:17+00:30:06
284406Nilsson, MatsStena Line01:04:18+00:30:07
285249Brage, Andreas01:04:26+00:30:15
286504Vallgren, Anders01:04:31+00:30:20
287208Ahlberg, StaffanFiskeby Bruk Norrköping01:04:44+00:30:33
288379Liljenborg, TedSjöfartsverket01:04:47+00:30:36
289425Olsson, DanielSjöfartsverket01:04:47+00:30:36
290516Wiström, AlbertSjöfartsverket01:04:47+00:30:36
291325Hofvergård, AndersByn Kommunikationsbyrå01:04:51+00:30:40
292404Nilsson, GöstaHolmen01:05:04+00:30:53
293319Hellman, Stefan01:05:14+00:31:03
294342Johansson, OlaTrisec AB01:05:56+00:31:45
295412Nissen, Edvard01:06:00+00:31:49
296479Stigh, Fredrik01:06:00+00:31:49
297385Lindström, LarsNorrängskullen01:06:03+00:31:52
298463Sandström, RonnyBillerudKorsnäs01:06:05+00:31:54
299312Hansson, EdvinÖstra Ryds IF01:06:11+00:32:00
300320Hellström, SimonAssbook Runners01:06:34+00:32:23
301285Erlandsson, KarlKunskapsskolan01:06:55+00:32:44
3021564Perenkranz, LarsNorrköping01:07:04+00:32:53
303293Forssell, Mats01:07:06+00:32:55
304105Lindgren, Filip01:07:12+00:33:01
3051532Eriksson, Lars-OlovFriskis och Svettis01:07:24+00:33:13
3061527Stenberg, David01:07:58+00:33:47
307292Forsell, Patrik01:08:24+00:34:13
3081506Leppälahti, Jari01:08:44+00:34:33
3091534Lindberg, RogerTjalve IF01:09:45+00:35:34
310442Pettersson, Johan01:10:03+00:35:52
311600Gunnar, Ulf60201:10:27+00:36:16
312329Hult, Andreas01:10:53+00:36:42
313444Pettersson, RobertIk NocOut.se01:11:16+00:37:05
314337Johansson, Bo01:11:51+00:37:40
315438Petersen, Christian01:12:18+00:38:07
316233Bark, RubenFinspång01:12:31+00:38:20
317310Hall, ÖrjanSöndagsmilen i Lindö01:13:12+00:39:01
318235Berggreen, NichlasKlarsjön01:13:17+00:39:06
319335Jensen, MichaelDow Sverige AB01:14:45+00:40:34
320294Franzon, AndersFiskeby Bruk Norrköping01:16:06+00:41:55
321506Wejryd, Erik01:16:16+00:42:05
322214Andersson, DanielFiskeby01:17:32+00:43:21
323318Hellman, BengtFriskis&Svettis01:18:38+00:44:27
324236Berggren, ConnyTjalve IF01:19:00+00:44:49
3251553Göransson, JanKräplinge01:19:17+00:45:06
326409Nilsson, RichardBravida01:22:18+00:48:07
327209Ainerfors, Daniel01:23:01+00:48:50
328422Ohlsson, Fredrik01:23:51+00:49:40
329304Gustafsson, PerLinköping01:25:54+00:51:43
330327Holm, JoakimKunskapsskolan01:28:55+00:54:44
331240Bindekrans, CarlKunskapsskolan01:28:56+00:54:45
332303Gunnarsson, ArneArne Gunnarsson Konsult AB01:29:31+00:55:20
-242Björk Svensson, KristianDNF
-219Andersson, RikardIK Akele *
-243Björkdahl, MattiasHolmen *
-265Chiarato, David *
-271Einarsson, MarkusLiverpool FC *
-272Eklund, NiclasKimstad Goif *
-284Eriksson, RonnieLK Nyköpings Runners *
-287Ettling, PeterSkogspojkarnas OK *
-291Flodström, Mattias *
-311Hallqvist, TobiasHolmen *
-313Harnesk, Joakim *
-314Harnesk, Pär *
-333Jaako, JoniFinspångs aik *
-348Jonsson, AndersGrödinge *
-352Karlberg, ChristianEkängens IF *
-374Larsson, Michael *
-378Lilja, ThomasOk Denseln *
-386Ljungcrantz, LukasVegan Runners IK *
-390Lunde, DavidLK Nyköpings Runners *
-398Maras, RobertCygate AB *
-399Mattson, BjörnHolmen *
-407Nilsson, MikaelHolmen *
-410Nilsson, Samuel *
-413Nordenvall, ThomasHolmen *
-419Nyh, Anders *
-302Okänd, OkändOkänd *
-426Olsson, JonasIK Akele *
-430Paulsson, Joel *
-435Persson, Jonas *
-445Porss, Mikael *
-464Sani, VictorNCC *
-484Svensson, JoelBillerudKorsnäs *
-489Szöcs, Attila *
-493Thollander, David *
-494Thollander, Johannes *
-510Widell, JonasKirurgen ViN *
-513Wiklander, RichardHolmen *
-518Yusuf, MuseIK Akele *
Redovisat 370 av 370 st
Resultatlista: Ö11 (10.6km utan tidtagning) start: 2017-10-22 11:30
Nr.Efternamn, FörnamnKlubb
526Björklund, Peter
527Wennerström, Ebba
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: P19 (pojkar 1998-01, 10.6km) start: 2017-10-22 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1533Abdi, AbdirizakTjalve IF Norrköping00:42:25
2542Träff, GustavNAIS Orienteringsklubb00:48:37+00:06:12
3537Braam, HugoOK Denseln00:51:28+00:09:03
41518Dorell, Linus00:54:19+00:11:54
51576Borén, IvarJursla00:55:24+00:12:59
61577Hansson, MelkerJursla00:55:24+00:12:59
7540Jonsson, JakobGrödinge00:56:11+00:13:46
8534Alfredsson, Petter00:56:18+00:13:53
9539Ekman, Hannes00:58:20+00:15:55
10536Bannon, Patrick00:58:31+00:16:06
11538Brudin, Mille00:58:55+00:16:30
12535Andersson, AlbinCA Byggkontroll AB01:02:26+00:20:01
13543Vallgren, Erik01:04:29+00:22:04
-541Karnehed, JoelOK Roxen *
-544Vilhelmsson, Karl *
Redovisat 15 av 15 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post