Resultatlista: 42K - Damer start: 2017-07-08 09:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
14108Strömberg, SofieMatteus SI03:50:59
24154Carlsson, AnetteKFUM Örebro orientering04:13:29+00:22:30
34140Gäfvert, HannaJärvsö IF draghund04:38:35+00:47:36
44128Sandh, JennyIK NocOut.se04:53:26+01:02:27
54117Borg, AnneliOK Denseln05:22:57+01:31:58
64083Eckervig, Anette05:29:07+01:38:08
74148Forsström, LindaRunning Sweden05:31:35+01:40:36
84027Carlsson, Anna-KarinTeam Nordic Trail05:41:44+01:50:45
94070Viska, TheresiaSolna06:03:14+02:12:15
104147Kiskéri, DesiréeFairtrade Runners06:08:10+02:17:11
114066Gustafsson, Catrin06:24:40+02:33:41
124144Eriksson, SiwNorrköping06:36:24+02:45:25
Redovisat 12 av 12 st
Resultatlista: 42K - Herrar start: 2017-07-08 09:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
14155Kleist, AndersIK Akele03:04:35
24024Algers, KristianSkogspojkarnas OK03:15:24+00:10:49
34107Karlsson, EdvinTeam Nordic Trail03:16:07+00:11:32
44065Kantarp, RobbinFinspångs AIK/BillerudKorsnäs03:22:43+00:18:08
54126Lund, OskarIK Vista03:28:17+00:23:42
64112Grönroos, MarkusTjalve IF Norrköping03:34:58+00:30:23
74116Pilvinge, HenrikKolmården Adventures03:36:58+00:32:23
84123Gustafssom, FredrikSträngnäs Skidklubb03:40:04+00:35:29
94157Hall, PeterIK Akele03:40:21+00:35:46
104071Engström, JonasOK Hällen03:41:05+00:36:30
114153Levinson, NicklasOK Kolmården03:42:30+00:37:55
124038Vuorinen, HenrikRejlers IF03:51:44+00:47:09
134127Sandh, ErikOK Roxen03:52:30+00:47:55
144098Laursen, RasmusRunacademy IF03:52:55+00:48:20
154077Collén, JonasWesteros Trail Running Society03:53:09+00:48:34
164136Sunesson, OskarIK nocout.se03:54:28+00:49:53
174074Lundkvist, JohanTeam Ormsalva03:57:26+00:52:51
184026Freij, RonnyNyköping04:05:02+01:00:27
194068Strandberg, Hugo04:05:14+01:00:39
204035Andersson, NiclasKolmården MTB04:13:57+01:09:22
214097Wallin, Pontus04:15:44+01:11:09
224143Ben Dhafer, Najib04:22:54+01:18:19
234091Lyth, DanielArt Of Training04:23:13+01:18:38
244118Putrus, ImadIk-akele04:23:19+01:18:44
254152Loitto, Vesa04:23:47+01:19:12
264142Ingman, Theodor04:24:08+01:19:33
274145Lassebro, Joakim04:27:20+01:22:45
284138Dunsö, OlofSöderlöparna Stockholm04:29:06+01:24:31
294084Rydström, JonasSub4timmar04:29:56+01:25:21
304020Elénius, MagnusNynäshamns långdistansklubb04:30:39+01:26:04
314022Ernving, OskarLK Nyköpings Runners04:31:11+01:26:36
324149Blomqvist, Andreas04:36:07+01:31:32
334158Bergström, Andreas04:37:13+01:32:38
344121Eriksson, HåkanAminea04:37:25+01:32:50
354030Haglind, EmilSLK Oxelösund04:38:56+01:34:21
364110Nilsson, Samuel04:39:43+01:35:08
374114Allvin, Björn04:40:21+01:35:46
384104Engberg, OskarOutnorth Adventure Team04:44:48+01:40:13
394135Karlsson, Andréas04:46:12+01:41:37
404090Wärner, HugoAC Studenterna04:48:52+01:44:17
414067Holmström, HenningSträngnäs04:53:07+01:48:32
424151Johansson, TobiasÅtvidaberg05:08:57+02:04:22
434079Widenfors, MarcusStockholmspolisens IF05:08:58+02:04:23
444076Bertilsson, OlleTeam Olle Fjällmossen05:09:19+02:04:44
454113Dolk, BengtNorrköping05:09:32+02:04:57
464119Andersson, Johannes05:09:54+02:05:19
474115Carlson, FredricMalmö Gerillalöpare05:10:13+02:05:38
484137Wiklund, JohnIK Akele05:11:15+02:06:40
494124Backlund, KristoferÖstergötaultran05:14:19+02:09:44
504029Börjesson, MartinIK Akele05:15:11+02:10:36
514141Nilsson, JonnieNTC05:23:12+02:18:37
524103Winge, ErikUmara Sportsclub05:24:33+02:19:58
534150Rydén, Isak05:24:35+02:20:00
544168Schyllert, JoakimHögskolerestauranger AB05:28:15+02:23:40
554125Berggren, Lars-GöranTeam Skavsåret IF05:31:35+02:27:00
564099Swärdh, EricBodens SK05:32:26+02:27:51
574050Zajac, Karl05:34:20+02:29:45
584019Englund, BjörnMaxprestation sportsclub05:34:48+02:30:13
594102Leidebrant, JörgenNyköping Lk Runners05:36:01+02:31:26
604139Landin, SonnyBillerudKorsnäs05:38:10+02:33:35
614096Tegnerud, Johan05:40:10+02:35:35
624093Hansen, Peter05:40:13+02:35:38
634134Danielsson, PerTeam Nordic Trail05:41:13+02:36:38
644010Lövdahl, JohanTeam Nordic Trail Norrköping05:41:13+02:36:38
654092Fajers, Jonas05:56:42+02:52:07
664146Hoffström, FredrikFairtrade Runners06:08:10+03:03:35
674069Henriksson, StefanLonesome Runners06:09:59+03:05:24
684131Löthman, JohanSandviken Trail Running06:20:14+03:15:39
694122Orrberg, LarsSandviken Trail Running06:20:14+03:15:39
704105Hassel, Marcus06:21:25+03:16:50
714106Hassel, Richard06:21:25+03:16:50
-4085Blomstrand, DavidHöglandets IdrottsTeamDNF
-4100Deneergaard, PeterLonesome RunnersDNF
-4060Elofsson, HenrikKolmården MTBDNF
-4028Wallin, FredrikEnskedeDNF
-4078Berg, DanielMiles to Go EnduranceDNS
-1098Dahl, JimmyDNS
-4120Lindgren, HåkanKolmården AdventuresDNS
-4052Sandell, ThomasRunacademy IFDNS
Redovisat 79 av 79 st
Resultatlista: 21K - Damer start: 2017-07-08 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
12174Lund, VeronicaOK Kolmården01:33:41
22031Engström, JohannaOK Hällen01:37:37+00:03:56
32115Niia, IdaNedre Soppero IK01:39:45+00:06:04
42073Saksi, ElminaTjalve IF Norrköping/ASICS Frontrunner01:45:15+00:11:34
52136Jonsson, CarinaIK Akele01:51:41+00:18:00
62081Karlsson, Maria01:52:30+00:18:49
72018Biwersi, KarinTeam Nordic Trail01:54:45+00:21:04
82102Haag Wallberg, Sofi01:56:36+00:22:55
92037Henry, Denise01:57:07+00:23:26
104014Guevara, Louise01:57:22+00:23:41
112046Gustafsson, Karin01:58:16+00:24:35
122113Edhager, SandraNyköpings ok01:59:06+00:25:25
132054Boström, Anna02:01:07+00:27:26
142055Boström, Karin02:01:07+00:27:26
152116Niia, HannaKiruna02:01:12+00:27:31
162071Olsson, Linda02:01:31+00:27:50
172094Renner, DanielaOK Södertörn02:02:48+00:29:07
184007Komaromi, AnikóUt-Kolmården02:04:35+00:30:54
192025Larsson, Lena02:04:55+00:31:14
202167Sehler, MalinOK Kolmården02:06:05+00:32:24
212133Holm, Sophie02:06:39+00:32:58
222068Degervall, Kerstin02:06:43+00:33:02
232022Skeppstedt, Marie02:08:35+00:34:54
242138De Heney, Nina02:10:38+00:36:57
252085Philipsson, LindaLinköping02:10:40+00:36:59
262181Andersson, Lena02:11:04+00:37:23
272006Peterson, Katarina02:11:18+00:37:37
282127Åqvist, ChristinaUppsala02:14:32+00:40:51
292049Eklund, Maria02:15:37+00:41:56
304039Åqvist, Anna KarinUppsala02:15:50+00:42:09
312077Köynnös, Milla02:18:07+00:44:26
322060Levin, LindaBejsornas LK02:18:13+00:44:32
334001Tollin Gahm, Camilla02:21:58+00:48:17
342190Larsson, AnitaReady to fly02:23:22+00:49:41
352048Lindroos, Anita02:23:45+00:50:04
362191Träff, Anna02:24:04+00:50:23
372123Westin, AlexandraSkavsta Golf & Event AB02:27:47+00:54:06
384003Säll, Corinne02:29:53+00:56:12
392162Swärdh, Emma02:31:45+00:58:04
402122Westin, CamillaSkavsta Golf & Event AB02:32:17+00:58:36
412044Brodda Jansen, EdithStålis02:33:38+00:59:57
422041Collén, ViktoriaWesteros Trail Running Society02:34:38+01:00:57
432042Brodin, Ylva02:36:00+01:02:19
442100Grönkvist, LinnéaRob and the Trailers02:39:00+01:05:19
452002Zajac, Charlotte02:40:02+01:06:21
462039Karlsson, Vicky02:43:50+01:10:09
472009Dahlberg, SusannaLonesome Runners03:27:33+01:53:52
-2185Åberg, LisaSnigelklubbenDNS
-2069Gibson, JosefinaDNF
-2106Ahlvin, AnnaDNS
-2030Andersson, LisaÄrla IFDNS
-4013Emmrich, HeikeTeam UltraswedenDNS
-2120Eriksson, JennieDNS
-2179Gregersdotter, LinaIK nocout.seDNS
-2017Gustafsson, EmmaDNS
-4005Ring, LisaIK nocout.seDNS
-2053Rosander, EmmaDNS
-2028Strömmer, LovisaDNS
-2013Söderström, CamillaDNS
-2014Viklund, PaulineDNS
-2151Wicherts, IlseArbetsRiktningDNS
-4016Wånehed, ThereseActiveForHealthDNS
-2194Åkesdotter, CeciliaFredrikshof FIFDNS
-2032Åström, NatalieDNS
Redovisat 64 av 64 st
Resultatlista: 21K - Herrar start: 2017-07-08 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
12155Johansson, VilleOK Kolmården01:20:24
24000Ettling, PeterSkogspojkarnas OK01:22:45+00:02:21
32141Eriksson, LudvigKils OK01:24:40+00:04:16
42117Taaveniku, JohanKiruna01:26:15+00:05:51
52199Iby, JimmyIKHP01:27:11+00:06:47
62173Lund, PeterOK Kolmården01:28:32+00:08:08
72087Rovio, KentÖbacka lk01:29:58+00:09:34
82176Wallin, FredrikCentrum OK01:30:33+00:10:09
92161Chedid, RickardFinspång SOK01:32:27+00:12:03
102043Filipsson, FredrikTjalve IF Norrköping01:33:24+00:13:00
112171Skoog, ChristerKils OK01:34:27+00:14:03
122010Thorsson, TobiasTjalve IF01:34:33+00:14:09
134088Sjöholm, Alexander01:34:57+00:14:33
142062Östergaard, JoakimBejsornas LK01:35:20+00:14:56
152056Rosander, EricVpS01:35:54+00:15:30
164072Jonsson, HenrikÄrla IF01:36:04+00:15:40
172157Sandström, MagnusTjalve IF Norrköping01:37:15+00:16:51
182149Magnfält, NiklasNordic Wellness01:40:20+00:19:56
194009Nilsson, MattiasKolmården01:40:21+00:19:57
202170Hillman, Andreas01:41:31+00:21:07
212188Nilsson, Pontus01:41:59+00:21:35
222105Jonsson, JörgenNorrköping01:42:01+00:21:37
232035Nyman, HåkanLonesome runners01:42:08+00:21:44
242144Joeslsson, AndersSaras Hälsokälla Finspång01:42:13+00:21:49
252008Domfors, ChristianTjalve IF Norrköping01:42:16+00:21:52
262001Arvidson, TorbjörnOk Kolmården01:44:19+00:23:55
272195Madejczyk, AndréTrails and More01:45:27+00:25:03
282183Calderon, Jesper01:45:44+00:25:20
292000Bjurkull, ThomasTNT Trosa01:45:59+00:25:35
302132Thedvall, PontusTeam Nordic Trail Trosa01:45:59+00:25:35
312148Johansson, DanielSkorpeds SK01:47:31+00:27:07
322107Ringh, DavidRunacademy IF01:47:56+00:27:32
332064Hultgren, Jonas01:49:12+00:28:48
342083Dahlin, AlbertFörsvarsmakten01:49:17+00:28:53
352104Ahlqvist, MathiasSarashk01:51:40+00:31:16
362103Linder, HåkanUT Kolmården01:51:40+00:31:16
372088Rovio, DavidÖbacka LK01:51:42+00:31:18
382029Liljeqvist, Michael01:52:20+00:31:56
392175Anderberg, PeterEskilstuna Trailklubb01:53:11+00:32:47
402172Ryman, Marcus01:53:28+00:33:04
412156Wester, JohanSMHI IF01:53:31+00:33:07
422192Johansson, HenrikStockholm Frontrunners IF01:53:35+00:33:11
432124Lundgren, JanneTeam Nordic Trail01:53:42+00:33:18
442004Eriksson, HenrikTumba Mälarhöjden01:54:59+00:34:35
452197Ekströmer, Philip01:55:35+00:35:11
462119Ekholm, TobiasIK NocOut.se01:55:38+00:35:14
472076Wahlman, Henrik01:56:26+00:36:02
482139Källgren, Mattias01:56:27+00:36:03
492128Bizzozero, Ulf01:56:31+00:36:07
502158Dalenius, Johan01:56:56+00:36:32
512178Ulltjärn, ChristianLinköpings Löparklubb01:56:57+00:36:33
522057Öström, JohanFiskeby Bruk Norrköping01:56:59+00:36:35
532045Jalkanen, ToukoStålis01:57:04+00:36:40
542012Penton, Henrik01:57:05+00:36:41
552111Timber, Thomas01:57:33+00:37:09
562108Lundell, Tony01:57:37+00:37:13
572047Hurtig, Simon01:57:53+00:37:29
582186Lagos, Anders01:58:21+00:37:57
592114Malmgren, Christian01:59:43+00:39:19
602177Rehn, Karl-Johan01:59:57+00:39:33
612065Brokvist, Daniel02:00:02+00:39:38
624002Johansson, Peter02:00:15+00:39:51
632169Andersson, Toivo02:00:36+00:40:12
642184Rennwandt, Christian02:00:36+00:40:12
652074Nilsson, CarlTäby IS Skidor02:00:54+00:40:30
662146Eriksson, MatsIK NocOut.se02:01:03+00:40:39
672026Halth, Staffan02:01:25+00:41:01
682079Uller, Martin02:01:56+00:41:32
692097Andersson, FredrikTellushöjden Löparsällskap02:02:24+00:42:00
702196Hedvall, Pelle02:02:24+00:42:00
712129Grönberg, Johan02:02:25+00:42:01
722080Johnsson, Fredrik02:02:45+00:42:21
732193Karlen, PerStockholm frontrunners IF02:03:46+00:43:22
742112Holvandus, Jesper02:04:18+00:43:54
752091Hedlund, Stefan02:05:01+00:44:37
762003Persson, Mattias02:05:45+00:45:21
772160Östberg, Daniel02:05:56+00:45:32
782024Cooper, Trond02:05:59+00:45:35
792168Sehler, StefanOK Kolmården02:06:05+00:45:41
802070Gibson, Michael02:06:28+00:46:04
812140Pettersson, Mikael02:06:49+00:46:25
822067Nilsson, PatricGrebo02:07:38+00:47:14
834008Gustafsson, JoakimValtorp02:07:55+00:47:31
842084Edgren, Lars02:08:05+00:47:41
852078Pettersson, JonasPolers02:08:28+00:48:04
862110Lindholm, JohannesElitplattsättning02:08:33+00:48:09
872021Skeppstedt, Johan02:08:37+00:48:13
882137Linnér, MikaelLinnek Bygg AB02:08:44+00:48:20
892034Nilsson, FredrikDark Trail Runners02:09:22+00:48:58
902118Kongstad, ThomasVästervik02:09:59+00:49:35
914004Kjellgren, MarcusBörbäri02:10:49+00:50:25
922182Gripenbark, Patrik02:11:04+00:50:40
932086Philipsson, Mattias02:12:39+00:52:15
942150Eriksson, MichaelOxvreten02:14:09+00:53:45
952023Hagman, MattiasOKQ802:15:42+00:55:18
962135Albertsson, EvertTeam Nordic Trail02:15:46+00:55:22
972096Gustavsson, LarsVolvo CE Eskilstuna02:16:23+00:55:59
982101Helgesson, RobertRob and the Trailers02:16:30+00:56:06
994089Malmström, AlexanderTailwind Trailblazer02:16:49+00:56:25
1002090Luukko, Harri02:18:06+00:57:42
1012093Lindblom, Daniel02:18:41+00:58:17
1022164Persson, BennyBillerudKorsnäs02:21:02+01:00:38
1032059Haglund, Daniel02:21:30+01:01:06
1042189Ajneborn, Mats02:23:22+01:02:58
1052163Hultkrantz, Alex02:23:23+01:02:59
1062166Karlsson, JonnyIf norrköping kampsport02:23:25+01:03:01
1072165Sandström, RonnyBillerudKorsnäs02:25:28+01:05:04
1082082Wendin, JonasOves Cross02:27:25+01:07:01
1092142Deltén, DanielTjalve IF02:29:47+01:09:23
1102147Hedlund, FredricTjalve02:29:47+01:09:23
1112198Hoffman, FredrikKökarl'ns FT02:31:04+01:10:40
1122095Ottosson, Simon02:31:56+01:11:32
1132121Woss, PatrikSkavsta Golf & Event AB02:32:18+01:11:54
1142153Franzén, TomasFriskis & Svettis02:38:44+01:18:20
1152038Karlsson, Jan02:43:50+01:23:26
-1054Klaesson, MikaelTeam Nordic Trail Trosa *
-2066Blixt, PatrikBjörkfors GoIFDNS
-2016Blom, MartinDNS
-2005Eklund, GöranDNS
-2125Elénius, MagnusNynäshamnDNS
-2159Fridh, MikaelDNS
-2051Garstad, JonasKvarsebo, liljebergDNS
-2019Grassmann, JoakimSchwedische BorussenDNS
-2040Holmqvist, JonasDNS
-2089Ljung, KennethI K Nocout.seDNS
-2007Mosesson, PatrikLinghemDNS
-2050Mossberg, ErikDNS
-2052Norman, JohnDNS
-2036Nyholm, DennisDNS
-2011Olsson, JohanDNS
-2187Sundbüe, GustafOK HällenDNS
-2154Viska, StefanDNS
-2098Wallin, MikaelDNS
-2180Åkesson, JoakimIK nocout.seDNS
-2033Åström, OscarDNS
Redovisat 135 av 135 st
Resultatlista: 2,5K - Pojkar under 13 år start: 2017-07-08 10:05
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
145Börjesson, OlleIK Akele00:11:38
246Grabbe, ArvidÅlbo Heights00:11:55+00:00:17
347Andersson, MalteMatteus SI00:12:40+00:01:02
44Franzén, Alexander00:12:44+00:01:06
530Westin, NoelTellushöjden Löparsällskap00:12:47+00:01:09
638Jarl, SixtenNAIS00:14:25+00:02:47
719Åberg, Jonathan00:14:38+00:03:00
844Lindroos, HugoKvarsebo IK00:15:13+00:03:35
957Jarl, AxelNAIS00:16:20+00:04:42
1010Haglind, FelixSLK Oxelösund00:17:01+00:05:23
1110Haglind, FelixSLK Oxelösund00:17:01+00:05:23
1214Otterström, LoveLinköpings OK00:17:04+00:05:26
1349Lundell, IsakHarg00:17:23+00:05:45
1449Lundell, IsakHarg00:17:23+00:05:45
1518Elénius, JohanNynäshamn00:17:25+00:05:47
1611Lundell, Oliver00:17:41+00:06:03
1753Hultgren, Elias00:17:53+00:06:15
1826Franzén, Theodor00:18:11+00:06:33
1912Otterström, JalmarLinköpings OK00:19:07+00:07:29
2055Elénius, Oscar00:19:38+00:08:00
2139Mcconnell, Hjalmar00:21:00+00:09:22
2240Mcconnell, Olof00:22:57+00:11:19
2352Hultgren, Liam00:31:59+00:20:21
-23Brantvall, OttoUT KolmårdenDNS
Redovisat 24 av 24 st
Resultatlista: 2,5K - Tjejer under 13 år start: 2017-07-08 10:05
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
127Skoog, TyraKatrineholms SK Friidrott00:12:32
227Skoog, TyraKatrineholms SK Friidrott00:12:32+00:00:00
333Franzen, TildaKvarsebo IK00:12:51+00:00:19
42Haglund, ElsaOk hällen00:17:39+00:05:07
556Nilsson, EmmaGrebo00:17:55+00:05:23
643Lindroos, EbbaKvarsebo IK00:19:00+00:06:28
734Franzen, YlvaKvarsebo IK00:19:43+00:07:11
858Ljung Thott, Esmeralda00:19:43+00:07:11
948Kleist, IsabelleIK Akele00:24:11+00:11:39
1054Hultgren, Jennifer00:32:01+00:19:29
1151Haglund, Nelly00:32:52+00:20:20
-9Strandberg, IbenDNS
-6Strandberg, BodilDNS
-29Bogardi, Emelie *
-20Brantvall, AlmaUT KolmårdenDNS
-22Brantvall, HildaUT KolmårdenDNS
-35Lindgren, EmmaNAISDNS
-41Näsman, AgnesTeamSportia IngelstaDNS
-42Näsman, ElsaTeamSportia IngelstaDNS
Redovisat 19 av 19 st
Resultatlista: 2,5K - Vuxna start: 2017-07-08 10:05
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
13Haglund, Lisa00:17:41
224Franzén, Jimmy00:18:11+00:00:30
332Franzen, IngridKvarsebo IK00:19:22+00:01:41
437Idh, Nina00:20:00+00:02:19
536Buck, Sonia00:20:06+00:02:25
-7Strandberg, GustavSMHI IFDNS
-28Bogardi, Alexander *
-21Brantvall, FridaUT KolmårdenDNS
-15Hammarskjöld, BjörnMilitärträning.seDNS
-16Hartmann, ClaraMilitärträning.seDNS
-5Håkansson, CatarinaDNS
-6033Lantz, AngelicaDNS
-17Lööf, KimMilitärträning.seDNS
-1Valberg, MagnusNyköpings kommunDNS
Redovisat 14 av 14 st
Resultatlista: 2,5K - Pojkar 13-17 år start: 2017-07-08 10:05
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
-6034Lantz, WilliamDNS
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: start: 1970-01-01 01:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
Ingen målgång registrerad
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: 6K - Damer över 18 år start: 2017-07-08 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16088Larsson, Anette LarssonEskilstuna FI OCR Team00:31:35
26133Lindgren, Olivia00:33:35+00:02:00
36081Ahlberg, AmandaEskilstuna FI OCR Team00:36:36+00:05:01
46003Törngren, Maja00:37:01+00:05:26
56127Jarl, GabriellaNAIS00:37:37+00:06:02
66096Johansson, Elin00:38:29+00:06:54
76071Lindberg, Helen00:38:29+00:06:54
86020Kantarp, Emma ASvärtinge00:38:47+00:07:12
96099Lignell, MariaLucksta if skidor00:38:48+00:07:13
106051Näsman, LenaTeam Sportia Ingelsta00:39:15+00:07:40
116125Karlsson, SofieOptiker Persson Norrköping00:39:56+00:08:21
126132Tillman, Ann-Sofie00:39:59+00:08:24
136144Kling Ek, Maja00:40:01+00:08:26
146076Eriksson, Yvonne00:40:04+00:08:29
156054Helle, Josefin00:41:04+00:09:29
166106Lagerqvist, Anny00:41:06+00:09:31
176101Johansson, Jessica00:41:28+00:09:53
186053Andersson, Malin00:41:54+00:10:19
196121Nordin, MarieFamiljen Brudin00:41:55+00:10:20
206151Ekenros, Linda00:42:17+00:10:42
216163Lundell, KarinNyköping00:42:42+00:11:07
226148Mellström Evaldsson, SonjaStockholm00:42:43+00:11:08
236160Bertell, Johanna00:42:46+00:11:11
246063Otterström, YlvaLinköpings OK00:42:47+00:11:12
256093Lindeborg, Nellie00:43:34+00:11:59
266154Åberg, GunbrittGötelöpare00:44:03+00:12:28
276156Ottestig, EmilyFjällmossen00:44:13+00:12:38
286067Eriksson, Katarina00:44:19+00:12:44
296021Lundmark, SaraSvärtinge00:44:26+00:12:51
306124Junsten, MariaOptiker Persson Norrköping00:45:44+00:14:09
316136Sjöstrand, LindaTeam Sjöstrand00:45:58+00:14:23
326001Åberg, Malin00:46:22+00:14:47
336161Frey, ChristianeGermany00:46:29+00:14:54
346126Ramlöv, LisaOptiker Persson Norrköping00:46:33+00:14:58
356002Törngren, Anna00:46:40+00:15:05
366065Linnér, CamillaLinnek Bygg AB00:47:57+00:16:22
376040Andersson, FreyaTeam Viking PT00:48:34+00:16:59
386052Poll, KatarinaTeam Sportia Ingelsta00:48:43+00:17:08
396010Lundberg, MadeleineEndeavour Athletics00:49:17+00:17:42
406128Karlsson, Nina00:49:36+00:18:01
416094Sundberg, Eva-Lena00:49:36+00:18:01
426016Schanson, CarolinaEndeavour Athletics00:49:40+00:18:05
436074Pettersson, ThereseBillerudKorsnäs00:52:22+00:20:47
446012Måbäck, SaraEndeavour Athletics00:52:43+00:21:08
456038Eriksson, Melinda00:52:57+00:21:22
466115Andersson, Lena00:55:44+00:24:09
476104Malmström, Carina00:56:30+00:24:55
486057Wingmalm Zahr, Rebecka00:56:36+00:25:01
496000Bjurkull, AnnelieTNT Trosa00:59:23+00:27:48
-6068Alenbrand, ElisabethKolmården AdventuresDNS
-6026Bergh, SofiaDNS
-6039Bolander, JennyIK NocOut.seDNS
-6006Carlsson, ElinorEndeavour AthleticsDNS
-6082Dahlbäck, MalinEskilstuna FI OCR TeamDNS
-6080Engdahl Tollin, UlricaDNS
-6024Friberg, JohannaDNS
-6066Hillbom, SaraSaras Hälsokälla FinspångDNS
-6143Johansson, ToveDNS
-6036Jonsson, SofiaDNS
-6031Larsson, ClaraDNS
-6009Lindahl, EmelieEndeavour AthleticsDNS
-6122Lindgren, HelenaNAISDNS
-6019Lundgren, MadeleneDNS
-6011Lundh, EvaEndeavour AthleticsDNS
-6017Wallberg, CarolinaEndeavour AthleticsDNS
Redovisat 65 av 65 st
Resultatlista: 6K - Herrar över 18 år start: 2017-07-08 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16092Stjernlöf, MathiasEskilstuna FI OCR Team00:25:50
26138Johansson, KlasOK Kolmården00:27:34+00:01:44
36129Nordzell, AndreasSpringbreeze AB00:31:10+00:05:20
46140Nyman, ArvidLinghem00:31:11+00:05:21
56149Larsson, ErikNorrköping00:31:25+00:05:35
66023Johansson, ThomasTeam Kolmården00:31:43+00:05:53
76041Johansson, PerryTeam Viking PT00:32:39+00:06:49
86072Larsson, IngvarTjalve IF Norrköping00:32:44+00:06:54
96141Harryson, Emil00:33:47+00:07:57
106089Stjernlöf, AlexEskilstuna FI OCR Team00:34:32+00:08:42
116090Stjernlöf, AndreasEskilstuna FI OCR Team00:34:34+00:08:44
126131Arnesson, Magnus00:35:43+00:09:53
136078Andersson, Mikael00:37:15+00:11:25
146077Engstrand, Philip00:37:17+00:11:27
156042Axling, Erik00:37:34+00:11:44
166095Modig, AndreasTajts MTB00:37:56+00:12:06
176162Frey, JohannesGermany00:38:04+00:12:14
186102Pettersson, BjörnUT Kolmården00:38:41+00:12:51
196118Brudin, TobiasFamiljen Brudin00:38:59+00:13:09
206152Holmström, ChristopherNOCCO00:39:09+00:13:19
216035Johansson, Magnus00:39:23+00:13:33
226108Pettersson, Richard00:39:26+00:13:36
236158Axelsson, FredrikSvärtinge00:39:29+00:13:39
246145Andersson , Jens00:39:40+00:13:50
256055Sundqvist, John00:39:46+00:13:56
266030Hagberg, Christer00:39:55+00:14:05
276100Johansson, Björn00:41:47+00:15:57
286043Strand, RuneLinköping00:42:36+00:16:46
296105Malmström, Conny00:43:40+00:17:50
306109Andersson, HåkanHammarkinds SK00:44:19+00:18:29
314169Frodin, JohanIK Frodin00:45:38+00:19:48
326073Lindroth, MatsBillerudKorsnäs00:45:46+00:19:56
336137Bengtsson, FredrikTeam Sjöstrand00:45:55+00:20:05
346130Mcconnell, James00:46:13+00:20:23
356135Lindén, ÅkeTeam Sjöstrand00:51:05+00:25:15
366134Sjöstrand, MatsTeam Sjöstrand00:51:05+00:25:15
376008Larsson, JensEndeavour Athletics00:52:43+00:26:53
386013Ohlsson, AndersEndeavour Athletics00:52:44+00:26:54
396155Blidefalk, PatrikLönö IF/OK Södertörn00:57:51+00:32:01
406015Olsson, JohanEndeavour Athletics01:02:35+00:36:45
416045Renner, ClaesOK Södertörn01:07:03+00:41:13
-6004Aldén, RobinEndeavour AthleticsDNS
-6005Brantelöv, MagnusEndeavour AthleticsDNS
-6007Eriksson, MattiasEndeavour AthleticsDNS
-6058Hörsing, JoakimDNS
-6018Lundgren, JonasDNS
-6062Winblad, EmanuelDNS
Redovisat 47 av 47 st
Resultatlista: 6K - Pojkar under 18år start: 2017-07-08 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16147Lignell, ArveLucksta if skidor00:28:54
26037Schönwell, LucasErikslund, Djupvik00:31:31+00:02:37
36159Järnekull, ViktorToleved Utby00:32:12+00:03:18
46116Brudin, MilleFamiljen Brudin00:38:59+00:10:05
56044Renner, BjörnOK Södertörn00:39:41+00:10:47
66157Ottestig, VilgotFjällmossen00:41:17+00:12:23
-6061Blidefalk, EmilLönö IF/OK Södertörn *
-6025Bergh, FilipDNS
-6032Lantz, AlveDNS
Redovisat 9 av 9 st
Resultatlista: 6K - Tjejer under 18år start: 2017-07-08 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16146Lignell, NoraLucksta if skidor00:28:58
26079Lund, LinneaOK Kolmården00:29:43+00:00:45
36150Lund, AnnieOK Kolmården00:32:52+00:03:54
46087Larrsson, WilmaEskilstuna FI OCR Team00:33:02+00:04:04
56123Ettling, SofieSkogspojkarnas OK00:36:03+00:07:05
66085Haavisto, EllenEskilstuna FI OCR Team00:37:59+00:09:01
76086Haavisto, EmmyEskilstuna FI OCR Team00:38:13+00:09:15
86098Lignell, InesLucksta if skidor00:38:48+00:09:50
96075Walk Lyhykäinen, OliviaBillerudKorsnäs00:39:47+00:10:49
106139Nyman, AlvaIK Akele00:41:10+00:12:12
116153Frodin, LovaIK Frodin00:45:38+00:16:40
126064Zetterberg, ElsaHässelby Karate Dojo00:48:48+00:19:50
136059Blidefalk, AmandaLönö IF/OK Södertörn00:57:51+00:28:53
146028Ellnemar, Nattalie01:00:15+00:31:17
-6117Brudin, NeaFamiljen BrudinDNS
-6022Lundkvist, WildaMälarö sokDNS
Redovisat 16 av 16 st
Resultatlista: 10K - Damer över 18 år start: 2017-07-08 11:10
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11016Skoog, SannaKils OK00:45:45
21044Palmgren, AnnaStockholm00:48:30+00:02:45
31030Magnusson, Anna00:50:45+00:05:00
41065Kosovskaya, OlgaNorrköpings Kappsimningsklubb00:51:23+00:05:38
51042Wahlberg, MiaOptiker Persson Norrköping00:53:27+00:07:42
61009Momcilovic, Anna00:53:49+00:08:04
71041Reidefors, JennieOptiker Persson Norrköping00:54:24+00:08:39
81010Wallin, Pia00:55:09+00:09:24
91035Wijkmark, SannaNZ Craft Pies00:55:37+00:09:52
101053Pahverk, HelenLK Nyköpings Runners00:57:34+00:11:49
111058Grabbe, SarahÅlbo Heights01:01:14+00:15:29
121040Jungstedt, Rosie01:06:20+00:20:35
131013Englund, MalinMaxprestation sportsclub01:11:23+00:25:38
141039Hoffman, Kristina01:12:54+00:27:09
151025Petersson, YlvaSanija Crew01:21:49+00:36:04
-1057Hurtig, PetraDNS
-1003Liman, EmmaDNS
-1046Ring, LisaIK nocout.seDNS
Redovisat 18 av 18 st
Resultatlista: 10K - Herrar över 18 år start: 2017-07-08 11:10
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11060Magnell Millah de la Oliva, EmilTjalve IF00:33:55
21032Borgman, JohanFK Studenterna00:36:55+00:03:00
31043Hjärpe, OskarStockholm00:37:27+00:03:32
41062Hagberg, Martin00:38:55+00:05:00
51026Andersson, RikardIK Akele00:39:06+00:05:11
61050Lembke, JonasIF Linnéa00:39:15+00:05:20
71005Wallin, Simon00:39:34+00:05:39
81033Wijkmark, MattiasNZ Craft Pies00:39:44+00:05:49
91023Ingvarsson, EricSanija Crew00:41:17+00:07:22
101047Gillner, JohnnyBillerudKorsnäs00:43:46+00:09:51
111014Algmark, HenrikUt-Kolmården00:44:37+00:10:42
121036Axelsson, Rasmus00:44:49+00:10:54
131037Palmkvist, Erik00:44:55+00:11:00
141027Bergman, Martin00:45:02+00:11:07
151022Karlsson, TureDjungelpatrullen00:48:27+00:14:32
161021Karlsson, TommyDjungelpatrullen00:48:31+00:14:36
171024Ingvarsson, MikaelSanija Crew00:48:32+00:14:37
181045Stensson, NiclasNAIS00:50:30+00:16:35
191019Metzger-Frey, StefanGermany00:52:19+00:18:24
201004Engström, David00:53:01+00:19:06
211020Elmvik, MårtenHandelsbanken IF00:53:08+00:19:13
221015Zetterberg, PerJärfälla SK00:53:12+00:19:17
231011Karlsson, RobinRunacademy IF00:53:29+00:19:34
241028Ydrenius, Fredrik00:54:54+00:20:59
251031Hjort, Anders00:55:13+00:21:18
261061Johansson, PeterKopparbo00:56:09+00:22:14
271066Antonsson, ThomasNyköpings Runners00:57:34+00:23:39
-1051Hurtig, AnteroDNF
-1012Davidsson, JensDNS
-1049Egler, SimonHej Främling! - inlöparnaDNS
-1048Gustafsson, JohanTjalve IF NorrköpingDNS
-1038Nilzén, AndreasFinspångs grupplöpningDNS
Redovisat 32 av 32 st
Resultatlista: start: 1970-01-01 01:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
Ingen målgång registrerad
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: 10K - Pojkar under 18 år start: 2017-07-08 11:10
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11059Olson-Holm, AxelTrosa00:51:19
Redovisat 1 av 1 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post