Resultatlista: F10-12 10 km, flickor 10-12 år start: 2017-04-22 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1383Ernstsson, IdaFinspångs CA00:32:14
2385Kagevi, StinaTullinge SK00:33:10+00:00:56
3389Tunesson, SofiaKolmården MTB00:33:37+00:01:23
4382Ekström, TildeVästerås CK00:34:37+00:02:23
5387Lindström, TildeMTB Täby00:34:51+00:02:37
6384Fridström, TovaSträngnäs ck00:37:50+00:05:36
7386Landqvist, ThereseMTB Täby00:44:12+00:11:58
8381Carlsson, Emma00:49:53+00:17:39
9388Timrén, AlbaTbOK Cykel01:12:41+00:40:27
Redovisat 9 av 9 st
Resultatlista: Motion 10 km, för alla från 10 år start: 2017-04-22 10:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
391Berg, Alva00:59:45
392Berg, Mathias00:59:45
393Berg, Sofia00:59:53
394Brunberg, ElsaCk dainon00:54:14
395Brunberg, EmilCk dainon00:54:07
396Bäcklund, LauraJSKDNS
397Bäckström, MajkenÖrebro00:54:27
398Engström, KennethRembo IKDNS
399Ingman Wettler, Malin00:46:24
400Klyver, JohannesTrosabygdenscyklister01:04:46
401Klyver, KajsaTrosabygdenscyklister01:12:39
402Klyver, TerjeTrosabygdenscyklister01:04:47
403Kromnér, JoakimTrosabygdens cyklister00:50:10
404Lagervik, BirkCK danion01:00:54
405Lagervik, LianaCK danionDNS
406Spiris, EmmaÖrebro00:54:28
407Ståhlberg, Oliver00:46:22
409Åberg, MårtenHaga cykel00:49:34
410Åberg, RobertHaga cykel00:49:35
Redovisat 19 av 19 st
Resultatlista: P10-12 10 km, pojkar 10-12 år start: 2017-04-22 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1364Greijus, PaulTullinge SK00:29:16
2426Lövgren, RasmusFinspångs CA00:29:50+00:00:34
3368Landén, AntonMTB Täby00:30:18+00:01:02
4371Vesterlund, OliverCK Antilopen00:30:41+00:01:25
5366Kindahl, JonathanFinspångs CA00:30:51+00:01:35
6338Edlund, HugoMTB Täby00:33:09+00:03:53
7341Werner, JakobTullinge SK00:34:25+00:05:09
8361Aastrup, VilmarMTB Täby00:34:51+00:05:35
9362Andersson, AlvinMera Lera MTB00:35:14+00:05:58
10363Colling, EmilMTB Täby00:37:12+00:07:56
11365Junevall, WalterRamnäs ck00:41:05+00:11:49
12369Lejergård, AlbertCK Dainon00:44:03+00:14:47
13367Kromnér, SvanteTrosabygdens cyklister00:50:10+00:20:54
14370Nilsson, LiamRamnäs Cykelklubb00:51:17+00:22:01
Redovisat 14 av 14 st
Resultatlista: Nyb P/F 6-9 2 km, 6-9 år start: 2017-04-22 10:10
Nr.Efternamn, FörnamnKlubb
372Ahlström, GustenKolmården MTB
411Andersson, WilmerMera Lera MTB
344Ekström, LinusVästerås CK
412Fridström, StinaSträngnäs ck
347Grahn, IrisKolmården MTB
348Grahn, RalphKolmården MTB
413Hilmersson, LinusVreta somk
414Hollertz, HenningFinspång CA
422Jarl, IdaKolmården MTBDNF
423Jarl, JuliaKolmården MTB
415Jedenfalk, KnutVreta SOMK
416Jedenfalk, OttoVreta SOMK
417Junevall, HarryRamnäs ck
418Kindahl, WilliamFinspångs CA
350Kromnér, ViktorNorrköping
419Landh, EliasMTB Täby
340Lindgren, EbbeCK Natén Säter
339Lindgren, SuneCK Natén Säter
425Lövgren, IsakFinspångs CA
345Pilvinge, MayaOK Kolmården
346Pilvinge, MoaOK Kolmården
420Vesterlund, OskarCK Antilopen
343Werner, AlvaTullinge SK
342Werner, IsakTullinge SK
Redovisat 24 av 24 st
Resultatlista: F13-14 25 km, flickor 13-14 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1358Petersson, MoaMjölby CK01:12:10
2356Härdelin, IzaMTB Täby01:12:33+00:00:23
3355Colling, LivMTB Täby01:35:31+00:23:21
4357Israelsson, FeliciaCK Lunedi01:51:00+00:38:50
Redovisat 4 av 4 st
Resultatlista: F15-16 25 km, flickor 15-16 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1352Eneroth, KajsaMTB Täby01:08:24
2353Kristensen, IdaStjärnhovs IK01:16:01+00:07:37
3351Dahlin, Elin01:22:55+00:14:31
Redovisat 3 av 3 st
Resultatlista: P13-14 25 km, pojkar 13-14 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1315Warrén, JoelMTB Täby00:59:13
2307Hallgren, AlbinKungsörs SK01:02:19+00:03:06
3354Anthmen, TheodorTrosabygdens cyklister01:02:20+00:03:07
4304Dahl, AlvinIK Jarl01:06:40+00:07:27
5306Fransén, JonathanMTB Täby01:07:41+00:08:28
6316Wiking, AntonMTB Täby01:12:17+00:13:04
7314Wahlqvist, ArvidTrosabygdensCyklister01:13:38+00:14:25
8313Pettersson, SebastiannFinspångs CA01:14:59+00:15:46
9312Pettersson, ArvidMjölby Cykelklubb01:16:44+00:17:31
10301Aastrup, VigorMTB Täby01:20:39+00:21:26
11309Lundström, IvarFinspångs CA01:25:51+00:26:38
12424Magnestrand, NilsNorrköping01:38:58+00:39:45
13310Nagy, Hampusck dainon01:41:13+00:42:00
14303Alm, RasmusTrosabygdens cyklister01:42:23+00:43:10
-311Narkiniemi, GabrielNorberg CKDNF
-302Agnevik, LukasMTB TäbyDNS
-305Ekman, ErikMTB TäbyDNS
-308Johnsson, OlleMTB TäbyDNS
Redovisat 18 av 18 st
Resultatlista: P15-16 35 km, pojkar 15-16 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1209Lindqvist, ViktorKolmården MTB01:23:41
2208Kagevi, CarlTullinge SK01:28:30+00:04:49
3213Pettersen, AdamAlmby IK01:30:47+00:07:06
4203Elofsson, JoelKolmården MTB01:34:50+00:11:09
5201Bergman, PatrikAlmby IK/ Team Bergslagsloppet01:35:12+00:11:31
6205Gunnarsson, SimonFinspångs CA01:35:52+00:12:11
7204Ernstsson, JoelFinspångs CA01:36:37+00:12:56
8287Lewis, WilliamMTB Täby01:36:45+00:13:04
9202Birgersson, FabianMTB Täby01:36:48+00:13:07
10212Norlander, ElliotCk Ceres01:40:56+00:17:15
11211Nord, ElliotMTB Täby01:42:49+00:19:08
12214Pettersson, OskarMjölby Cykelklubb01:43:24+00:19:43
13215Wedin, JoelAlmby IK01:44:57+00:21:16
14206Gustafson, NoelSödertälje ck01:49:30+00:25:49
15207Johansson, MartinVreta SMK01:56:06+00:32:25
-210Lunde, MalteMTB TäbyDNS
Redovisat 16 av 16 st
Resultatlista: Tävling 55 km Herrjuniorer, 17-18 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
195Gunnarsson, EricOK Tyr02:34:20
293Ekström, JacobVästerås CK02:38:25+00:04:05
394Engström, PatrikRembo IK02:42:03+00:07:43
492Andersson, RikardFinspångs Ca03:21:54+00:47:34
Redovisat 4 av 4 st
Resultatlista: Tävling D30 55 km Dam, 30-39 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
189Lundin, AnnaVelocipedföreningen Punschrullen02:52:25
288Ahlqvist, SofiaKnivsta CK03:25:25+00:33:00
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: Tävling D40 55 km Dam, 40-49 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1479Lindkvist, MiaKnivsta CK03:11:13
2380Dalhielm, ÅsaVästerås CK03:11:23+00:00:10
391Pilvinge, MalinCF Tajts MTB03:21:07+00:09:54
Redovisat 3 av 3 st
Resultatlista: Tävling H30 55 km Herr, 30-39 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
140Karlsson, JoelBålsta CK02:18:20
29Dahlberg, TobiasCK La Lepre Stanca02:20:31+00:02:11
38Possman, JohanLänna Sport CK02:21:13+00:02:53
430Bohman, MathiasLänna Sport ck02:21:44+00:03:24
534Hermansson, FredrikMjölby ck02:22:35+00:04:15
6379Dalheim, PärCykloteket Racing Team02:23:28+00:05:08
732Gustafsson, JohanUlricehamns CK02:27:43+00:09:23
847Lond, RainStockholm CK02:28:51+00:10:31
942Kippilä, MikaelJärfälla CK / ROSE Bikes Sverige02:29:13+00:10:53
1036Ingemansson, KristofferFredrikshofs IF CK02:29:50+00:11:30
1127Andersson, JohnSpecializedconceptstore CK02:30:13+00:11:53
1237Jansson, HenrikJärfälla CK02:31:08+00:12:48
1350Åkerlund, MattiasMera Lera mtb02:32:58+00:14:38
14474Lundgren, DavidAlmby IK02:35:31+00:17:11
1548Meijer, ChristianACT Cycling Team / Maxprestation sportsclub02:38:59+00:20:39
1628Berggren, Mattiashofors aif/cykel02:39:04+00:20:44
1739Johansson, Carl-FredrikEksjö CK02:41:14+00:22:54
1838Jansson, RonnieTeam tcm02:42:00+00:23:40
1943Landberg, DavidCK Wimer/Cykel33an Torpado02:42:51+00:24:31
2049Tellmo, AndreasÅlems Ck02:44:09+00:25:49
2146Lindqvist, AndersMTB Täby02:47:25+00:29:05
22482Jonsson, NiklasCK Ceres02:48:51+00:30:31
2341Karlstedt, JonasMotala AIF CK02:50:07+00:31:47
2435Hilmersson, MichaelVreta somk02:56:56+00:38:36
2533Hagström, FredrikCk Ceres02:57:30+00:39:10
2629Berglund, MagnusIF Mantra Sport03:02:39+00:44:19
2731Estehag, Alexanderwexio velo03:09:02+00:50:42
2844Larsen, HolgerStockholm multisport03:13:13+00:54:53
-45Lauren, NiclasSödertälje CK/Team Merida CykelvasanDNS
Redovisat 29 av 29 st
Resultatlista: Tävling H40 55 km Herr, 40-49 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1373Myhr, DanielKolmården02:30:44
258Israelsson, MattiasCK Lunedi02:30:45+00:00:01
368Ulvbane, HansMaxprestation02:33:08+00:02:24
4197Lövgren, MattiasFinspångs CA02:33:21+00:02:37
561Larsson, PierreNorrköpings SK02:34:54+00:04:10
6441Lewis, CliveMTB Täby02:37:44+00:07:00
755Bäckelin, DanielAktivitus SC02:39:19+00:08:35
867Tunek, PeterCK Wimer/Cykel33an Torpado02:40:49+00:10:05
954Bjurhäll, JohanMTB Täby02:41:03+00:10:19
1064Singstedt, AndersCK Norrtälje02:42:01+00:11:17
1152Bergström, AndersMera Lera MTB02:42:04+00:11:20
1256Ekström, PerFredrikshof IF CK02:42:25+00:11:41
13196Harrysson, MatsEnköping CK02:54:23+00:23:39
1471Winberg, FredrikTullinge SK02:55:50+00:25:06
1570Wilhelmsson, TobiasCK Wimer02:59:22+00:28:38
1653Bergström, HenrikIK Hakarpspojkarma03:00:10+00:29:26
17199Pettersson, ClaesCK Falken03:04:26+00:33:42
18200Fridsjö, TobiasSmack/Järfälla CK03:04:40+00:33:56
1957Gustafsson, ChristianTrosabyggdens cyklister03:05:14+00:34:30
2066Taivassalo, TommiCK Norrtälje03:08:47+00:38:03
2160Laansalu, PriitJõelähtme Singel03:12:54+00:42:10
2259Karlsen, TonyTullinge SK03:29:20+00:58:36
2363Nobrant, PerMera Lera MTB03:32:00+01:01:16
2469Välk, MeelisJõelähtme Singel04:14:30+01:43:46
-51Andersson, JohanSpecialized Concept Store CKDNS
-62Mörk, PärCK CeresDNS
-65Smeds, HåkanMTB TäbyDNS
Redovisat 27 av 27 st
Resultatlista: Tävling H50 55 km Herr, 50- år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
178Ling, HåkanCk valhall02:25:10
2450Leitner, MikaelTeam Ormsalva02:34:38+00:09:28
379Lundgren, PeterMera Lera MTB02:35:56+00:10:46
474Dertell, BoLänna Sport ck Team Lapierre Sweden02:36:44+00:11:34
54Larsson, GöranTrosabygdens Orienteringsklubb02:39:00+00:13:50
672Andersson, MatsCK Ceres02:46:40+00:21:30
781Skoog, PerCK Ceres02:52:25+00:27:15
875Jonsson, Hasseeskilstuna ck02:55:22+00:30:12
973Andersson, PerFinspångs Ca03:11:04+00:45:54
1077Lindberg, JohanCK Antilopen03:11:04+00:45:54
1176Jäderfeldt, PeterSödertälje CK03:16:51+00:51:41
-82Wall, ThomasCKFalkenDNF
-80Raud, JohanSMACKDNS
Redovisat 13 av 13 st
Resultatlista: Tävling senior 55 km Dam, 19-29 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
187Zetterlund, EricaHjo Velocipedklubb02:53:59
285Petersdotter, AliciaKolmården MTB02:56:54+00:02:55
384Karlsson, MalinFinspångs CA02:59:37+00:05:38
-86Tufvesson, LindaCKX/Team RosebikesDNF
Redovisat 4 av 4 st
Resultatlista: Tävling Senior 55 km Herr, 19-29 år start: 2017-04-22 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11Flockhart, MikaelCK Norrtälje/Pedalogerna.com02:10:15
22Friberg, CalleStockholm CK / Team Apollo Sports Skoda02:10:35+00:00:20
36Lagercrantz, FredrikKolmården MTB02:10:42+00:00:27
423Norén, JohanSerneke Allebike MTB Team02:11:32+00:01:17
57Sparr, HenrikStockholmck/Team Apollosports Skoda02:12:10+00:01:55
610Berg, FredrikAlmby IK / Team Bergslagsloppet02:13:21+00:03:06
714Carlsson, StefanKolmården MTB02:13:40+00:03:25
822Mattelin, ErikHighland Cycling02:15:06+00:04:51
911Brännlund, SamuelTeam Hi5_Oik02:16:03+00:05:48
1017Jansson, MarcusCK Hymer02:16:23+00:06:08
11198Lindgren, EmilSerneke Allebike MTB Team02:17:00+00:06:45
123Lillpers, NilsTeam TCM Sweden02:17:57+00:07:42
13431Engström, AdamMera Lera MTB02:21:23+00:11:08
14444Widén, JohanCK Natén02:22:30+00:12:15
1519Larsson, JesperCK Antilopen02:23:20+00:13:05
1618Kitzberger, Ludvig§Länna Sport CK02:26:34+00:16:19
1725Öijer, HenrikFalu CK02:26:52+00:16:37
1813Carlsson, SimonTrosabygdens OK02:30:02+00:19:47
1921Ludvigssson, ViktorSkövde CK Team Sportson02:38:41+00:28:26
2016Gross, KristofferCk Wimer/Cykel33an Torpado02:38:53+00:28:38
2112Carlsson, AlbinKisa SK02:54:41+00:44:26
2224Ström, BenjaminHalden CK03:31:35+01:21:20
2320Lindberg, JohnJohn Lindberg Coach och Motivation03:41:06+01:30:51
-297Herrman, JohanKolmården MTBDNF
-15Dertell, DennisLänna Sport CKDNF
-5Björklund, JakobTeam Skoglöfs Bil IF / KTMBikesSWEDNS
-26Östlund, JonatanTullinge SKDNS
Redovisat 27 av 27 st
Resultatlista: Motion 25 km, för alla från 13 år start: 2017-04-22 11:01
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
317Appelgren, Anna01:42:43
318Brunberg, MagnusCk dainon02:23:02
319Brunberg, SoileCk dainon02:21:35
349Carlsson, SvanteCykelhuset Vasby01:11:00
320Dahlin, MagdalenaLa lepre stanca01:51:44
376Ekblad, ElisabetTrosabygdens Cyklister01:36:33
321Eriksson, SofiaDNS
322Hallinder, MattiasCK Antilopen01:38:22
323Hallinder, UlfCK Antilopen01:35:33
324Hansson, Sandra01:37:22
437Hjelm, John01:21:57
325Larsson, FridaTeam Blackout01:29:23
326Lindkvist, AndersCamfil01:28:58
435Ljungstedt, Stefan01:10:18
327Lundström, ErikFinspångs CA01:24:52
328Lundström, Jimmy01:27:25
329Modig, Erik01:52:23
330Nyqvist, AngelicaTeam BlackoutDNS
331Nyqvist, FredrikTeam Blackout01:36:30
421Olsson, AnetteTullinge SK01:35:51
360Persson, AndersSöderköping01:59:25
359Persson, Isak01:58:57
332Pettersson, Camilla01:36:25
333Pihlstroem, Eirik01:34:58
334Stebel, Stefan01:29:26
335Såger, Anders01:42:42
427Van Den Brink, Amelie02:03:41
336Viktorsson, MalinTeam BlackoutDNS
438Wahlström, NiklasTrosa01:56:23
374Wallman, GustavNorrköping01:47:54
337Warrén, OlaMTB Täby01:01:33
439Wickström, RobinRönninge MTB01:24:16
Redovisat 32 av 32 st
Resultatlista: Motion 35 km, för alla från 15 år start: 2017-04-22 11:01
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
221Alm, RichardTrosabygdens cyklister02:16:50
222Ancker, Göran01:56:40
223Andersson, TommySya SKDNF
224Bjärving, JohannaEnköpings CKDNS
290Brett, NancyMera Lera MTB02:35:07
292Brunnberg, RobertEskilstuna02:24:53
225Bülow, Karl02:04:00
226Bäcklund, LarsJSK02:11:37
295Casselsjö, ChristerKolmården Adventures01:32:34
291Davidsson, JonasNorrköping02:02:36
227Elofsson, Joakim03:08:07
436Engström, MartinSolna01:48:11
228Ericsson, Björn01:48:21
229Eriksson, MarcusCk ceres01:46:07
230Eriksson, Per-ErikCkceres02:12:19
231Fagerlund, Madelene02:07:41
289Farmer, EmileMera Lera MTB02:35:06
232Folkeson, PeterTjust BRC01:37:53
233Forsman, Richard02:22:12
234Fridström, TeresiaSträngnäs ck01:55:33
235Genneby, Fredrik01:51:10
236Gran, ChristerEskilstuna02:14:58
237Gunnarsson, StefanFinspångs CA01:51:05
238Gustafson, MikaelSödertälje ck01:40:07
239Heintz, ErikaNyckelgymDNS
240Hellstadius, AdamOK Hällen02:26:09
241Holmer, KarinRamviks IF02:07:05
242Hällbom, JonasEskilstuna CK01:57:35
243Hällbom, KimEskilstuna CK01:56:52
244Ingman, Ronald02:24:57
245Karlsson, FredrikTeam Rubank Racing01:55:17
246Korsbäck, JosefinEskilstuna CK02:18:40
247Lagervik, CharlieCK danion01:36:20
248Lagervik, KristinaCK danion02:03:02
249Larsson, JensCK Antilopen01:54:30
293Lefring, AnnaTäby MTB02:05:31
250Lindén, BjörnTeam-Magnus02:39:18
251Lindén, CarolineTeam-Magnus02:39:17
294Lindgren, Marcus01:46:35
252Ljungstedt, IngvarHerrängens CK02:51:44
253Lund, AntonTjust BRC01:44:37
254Lundell, RobinTajts MTB01:59:10
255Lundgren, OlaCF Tajts mtb01:59:44
256Lundholm, JörgenSöders02:08:47
257Modig, AndreasTajts MTB01:58:32
258Nielsen, ChristofferDNS
259Nilsson, DagTeam Family02:19:43
260Nilsson, PeterTeam Projektpartner01:59:26
261Nordenhem, HannahMjölby CK02:18:58
262Nordman, Mattias02:29:42
263Nordman, MaxElfvik Lidingö02:35:27
264Nordqvist, Johan02:39:53
265Olofsson, Mikael02:38:29
266Palmfjord, HåkanCK Ceres01:43:23
267Persson, Urban02:15:21
268Pettersson, AndersTrädgårdsplaneringsgruppen01:50:34
269Pettersson, Mikael02:18:21
270Rydberg, RobinTajts MTB01:48:30
271Sjökvist, Bobo01:44:48
272Skoog Holst, EdwardNyköpingshem AB02:19:34
273Sohl, Cristoffer SohlWrapKing Sweden01:49:22
274Svensk, Thomas02:06:07
275Svensson, DanielCK hängbuk & punka01:42:33
276Tamminen, ChristianCK Hängbuk & Punka01:44:23
277Tamminen, RebeckaLynx Multisport Team02:17:57
278Thilja, Emil02:24:04
279Viking, Tobias01:57:00
280Viktorsson, ChristianTeam Blackout01:57:46
288Wall, KarinDoktor Kajsa AB02:27:53
281Westermark, MaryVårbergs Center för Gröna SporterDNF
282Wibeck, Melker02:09:26
283Wikström, AndreVreta01:50:46
284Åhlund, Wilhelm02:32:00
285Åkeson, JesperStjärnhovs IK01:57:56
286Öjfelth, HugoÖlmstad MTB02:04:54
Redovisat 75 av 75 st
Resultatlista: Motion 55 km, för alla från 17 år start: 2017-04-22 11:01
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
443Abrahamsson, NiclasGränna03:58:07
96Ahlsen, OskarGamleby GymnasietDNS
97Almqvist, FilipNacka02:50:27
98Alvarsson, Ulrik03:38:08
99Andersson, Fredrik03:21:51
100Andersson, HampusTeam Bröderna Tramp03:50:44
101Andersson, HenrikAhlsell AB03:35:38
102Andersson, HugoMeraLeraMTB03:12:18
103Andersson, JanGranheds IF03:42:42
104Andersson, JimmiIFK Österbymo04:02:44
105Andersson, JohanVreta SoMK03:05:16
498Andersson, LukasTeam Bröderna Tramp03:50:46
106Andersson, PatrikMera Lera MTB03:38:08
107Andreasson, EliasAhlsell AB02:37:07
108Ankarstrand, FredrikLa lepre stancaDNF
432Aronsson, PeterLinköping03:15:27
109Axén, Rasmus03:23:43
378Backlund, StinaÖstgöta Helikopter SKoIF04:03:11
428Bengtsson, PatrikKolmården Adventures03:08:58
487Berg, Pernilla03:24:34
110Berglind, EmilENKÖPING Ck03:23:18
446Bergman, BjörnSturefors03:25:34
445Biander, JanRönninge03:41:56
390Blomgren, MagnusKolmården Adventures02:32:57
111Borg, GustavYdres Stigfinnare03:10:33
497Brage, MattiasYdres Stigfinnare03:00:29
112Bräutigam, Kristian02:42:08
113Carlsson, OlofTeam TK04:04:47
114Carlstedt, Marcel04:21:07
115Detterfelt, JonasVreta SoMK03:10:32
116Edlund, Patrik04:06:34
486Edlund, TonyMTB Täby03:32:02
117Elfving, RutFredrikshof03:46:09
490Eriksson, LinusQ-star Åby02:53:39
118Eriksson, Mattias03:33:45
119Erlandsson, Mats03:13:21
483Ernving, Oskar CK Dainon03:00:10
120Fellenius, AndersVårbergs Center för Gröna Sporter04:41:33
481Ferm, PatrikHjo VK03:18:43
121Finder, SebastianBorgholm ck03:39:24
122Folkesson, TobiasBorgholm CK03:39:40
123Fredriksson, JohanMjölby ck02:50:27
124Fridström, PeterSträngnäs ck02:41:52
125Friedel, HansRamnäs CK03:59:12
126Frisk, GunnarMera Lera MTB02:52:40
495Gidlund, Niklas03:06:48
448Gräntz, Martin03:19:39
127Gustafsson, Stefan04:45:37
128Gustavsson, MartinDNF
449Göransson, RichardÖrebro02:45:08
499Hanhe, PederMjölby CK03:03:24
129Hansson, MikaelBorlänge CK03:03:52
130Hellberg, MagnusEskilstuna CK03:06:01
485Hellström, MorganEskilstuna CK03:01:02
430Henriksson, TobiasAdamant Golvteknik03:38:53
83Henrysson, EllenTeam Sporton Skövde03:22:19
131Holm, BjörnAhlsell AB03:46:12
132Håkansson, Freddie03:21:17
133Hörstam, PatrickTbck02:55:47
134Iserstål, TorbjörnTjust Bike & Running ClubDNS
496Jakobsson, ErikHossmo04:26:53
135Jaksch, Peter03:09:58
136Jansson, LasseEksjö CK03:21:53
137Jansson, TonyAD Bildelar Nyköping03:44:41
138Jarheden, Peter04:20:08
139Jedenfalk, PaulVreta SOMK02:46:20
484Johansson, AgneVreta Somk03:26:38
140Johansson, Gustav02:54:39
141Johansson, HåkanMera lera mtb02:46:34
142Johansson, StefanTrosabygdens Cyklister03:18:50
494Jonsson, NicklasObbola IK02:43:38
143Jonsson, TobiasBorgholms cykelklubb04:18:50
144Jönsson, ChristerST MTB03:59:38
145Kalsson, MårtenTbckDNF
146Karjalainen, PetriMotala AIF CK03:10:07
147Karlsson, JimmyBorgholm CK03:42:41
148Karlsson, StefanDNS
149Kindgren, AndersAhlsell AB04:00:47
150Kircher, KatjaMeraLera Mtb03:21:33
151Koivula, Mikael04:27:09
152Kristiansson, Andreas04:10:14
153Kristiansson, Robert04:02:46
491Larsson, HåkanÖrebrocyklisterna02:59:00
90Larsson, MadeleneÅstorp CK03:59:01
478Larsson, Morgan03:42:15
476Leijon, FreddyFinspångs CA02:35:31
154Leijon, OttoAhlsell ABDNF
375Lindblom, Andreas03:33:19
155Lindgren, HåkanKolmården Adventures02:47:48
452Lindroth, UrbanEskilstuna03:28:25
156Lindstam, MorganAhlsell AB03:27:19
433Ljungemyr, EmilOK KolmårdenDNF
157Ljungstedt, StefanHerrängen CykelDNS
158Louca, NicholasJärfälla CK02:48:14
447Loy, HenrikMTB Morgon02:58:08
159Lönn, JohanGranheds IF03:25:42
160Lönnqvist, JohanCK Antilopen02:55:36
161Malmlöv, PerDrake AnalyticsDNF
162Markström, Mattias03:05:43
163Mattsson Beskow, Johanwww.DevinSense.com02:51:56
164Mirahmadi, SasanDNF
165Nilsson, RobertRamnäs CK03:04:48
166Nilsson, TomasTeam Bröderna Tramp03:50:47
167Nisu, JensGustavsbergDNS
168Nordenhem, MikaelMjölby CK03:06:08
169Olofsson, ClaesC Olofsson Bygg AB02:55:25
442Olsson, RogerBankeboda bikersDNF
429Oltnäs , ThomasTeam Sweden Home Solutions 02:42:34
488Persson, MikaelKristianstad03:30:14
170Pettersson, DanielBarnbiabetesfonden02:59:12
171Pickl, JohanKungsörs SKDNF
172Reidemar, HenrikEnköpings CKDNS
173Rentoft, MartinSågteknik i Södermanland04:26:22
480Rystedt, JoakimNorrköping03:59:11
434Röjgård, MatsKolmården Adventures02:38:12
493Sahlman, AndreasVreta SoMK04:10:51
174Sand, JoachimJernbroDNS
175Sandell, AndersAhlsell Ab03:32:15
176Sjöqvist, PerMera Lera MTB03:09:25
177Skarin, MarcusCK Antilopen03:14:36
178Skoglund, ErikNykvarn03:32:40
492Sohloenzig, MichaelTjust BRC02:48:10
296Storm, ThomasTullinge SK02:54:37
179Ståhl, PerMera Lera MTB02:54:36
180Stålhammar, PerTullinge SK03:10:04
181Svensson, PernillaStjärnhovs IK/Ciclo Lollo *
182Söder, Christian03:52:54
183Söderberg, Magnus03:19:50
184Thorsell, JonasTunabergs Mtb03:00:38
185Van Den Brink, Rune03:47:07
186Vehmas, MartinEnskede02:40:25
477Wall, LarsNyköping03:20:14
187Wallström, MariaUt & NjutDNS
188Wallström, MickeUt & NjutDNS
475Weijmar, KristerHaby CK03:43:11
189Wibeck, Johan03:43:12
190Wiklund, David02:49:22
191Wiklund, Josef02:53:03
192Wretman, MartinRamnäs ck02:59:10
195Wåppling, FredrikHaga CykelDNF
377Zander, MartinKristinehamns CK04:03:12
193Zetterström, JohanSpårvägen CF03:04:49
194Öjfelth, MartinÖlmstad MTB03:26:33
Redovisat 143 av 143 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post