Resultatlista: F9 (flickor 2007-, 1.5km) start: 2016-10-16 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
178Skuthälla, Sofiatjalve00:06:06
284Östelius, TheaIF Tjalve00:06:13+00:00:07
368Magnell-Millán, AlbaTjalve IF00:06:28+00:00:22
4638Karlsson, HannaNorrköpings Friidrott Jurslaskolan åk 300:06:50+00:00:44
558Engström, MalvaUttersbergsskola 3:200:07:12+00:01:06
6664Karlsson, EllenKatrineholms OK00:07:24+00:01:18
757Eldh, EstridUttersbergsskolan 2:200:07:28+00:01:22
881Söderman, JudithKolmården Uttersbergsskolan klass 2:200:07:28+00:01:22
950Battiston, AstridKyrkskolan Kyrkskolan klass 2b00:07:29+00:01:23
10683Källholm, NellieOK Kolmården00:07:41+00:01:35
1148Andersson, TuvaNAIS Orientering Svärtingehus åk 200:07:54+00:01:48
1259Eriksson, FilippaTjalve00:07:59+00:01:53
1360Falkenlind, LisaKlass 2.3 Uttersbergsskolan Kolmården00:08:08+00:02:02
1470Nestor Nilsson, MathildaUttersbergsskolan klass 2:300:08:08+00:02:02
1549Appelgren, Signe00:08:14+00:02:08
1683Wester, MajkenIKNF00:08:17+00:02:11
17675Vangas, Vendela00:08:18+00:02:12
1885Österberg, EilaJurslaskolan klass200:08:20+00:02:14
1955Eklund, AgnesKimstad Goif Grebyskolan Kimstad00:08:37+00:02:31
2053Davidsson, SigridUttersbergsskolan, klass 3:2 Uttersbergsskolan, klass 3:200:08:39+00:02:33
2165Karlsson, MyraIFK Norrköping Kyrkskolan klass 300:08:42+00:02:36
2269Martini, MajaSkeninge IK friirott00:09:04+00:02:58
2379Smeds, AlvaVäsby orientering00:09:04+00:02:58
2463Joachimsson, DorisUttersberg 1:200:09:06+00:03:00
2580Smeds, ElinUpplands Väsby00:09:11+00:03:05
26655Thyrberg, OliviaÅby00:09:13+00:03:07
2752Carlegrim, Agnes00:09:15+00:03:09
28674Engwall, EllaOK Kolmården00:09:18+00:03:12
2956Eklund, MayaUttersbergsskolan 3:200:09:25+00:03:19
30682Källholm, AlvaOK Kolmården00:09:31+00:03:25
3175Petersson, IdaUttersbergsskolan F:300:09:31+00:03:25
3254Ekerholt, Evelina00:09:32+00:03:26
33647Josefsson, SannaUtterbergsskolan 1:200:09:34+00:03:28
3476Petersson, MoaUttersbergsskolan 3:200:09:37+00:03:31
3562Gabrielsson, Linneaklass 3:2 uttersbergsskolan00:09:41+00:03:35
3682Thyrberg Solstad, AgnesUttersbergsskolan, klass 3:2 Uttersbergsskolan, klass 3:200:09:43+00:03:37
3766Kinnander, EmmaSolgläntans förskola00:10:04+00:03:58
3864Johansson, ElsaUttersbergsskolan 3:200:10:35+00:04:29
39673Engwall, SiriOK Kolmården00:10:40+00:04:34
4073Näsman, Agnes00:12:50+00:06:44
4174Näsman, Elsa00:12:50+00:06:44
4251Björnqvist, Thelma00:12:56+00:06:50
4371Norin, Astrid00:13:31+00:07:25
44677Pilvinge, MoaOK Kolmården00:15:02+00:08:56
45688Överby, GerdaJurslaskolan00:16:10+00:10:04
4661Frogsjö, Lou00:18:39+00:12:33
4772Norin, Signe00:18:39+00:12:33
48690Johansson, RutÖverby00:22:12+00:16:06
-67Lönnberg, Inez *
-77Pihlström, StellaTjalve IF *
Redovisat 50 av 50 st
Resultatlista: P9 (pojkar 2007-, 1.5km) start: 2016-10-16 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1625Sanfridsson, SebastianVikingstad SK00:05:59
2606Fältström, Sixten00:06:18+00:00:19
3631Vernmark, JoelEkängens IF00:06:18+00:00:19
4667Johnsson, CarlOK Kolmården00:06:25+00:00:26
5672Bötrius, WilleJurslaskolan åk 300:06:36+00:00:37
6628Svensson, AlexLinghems Sk00:06:36+00:00:37
7599Brander, TimbastianTjalve IF Norrköping00:06:38+00:00:39
8626Skuthälla, Leontjalve00:06:43+00:00:44
9602Ekerholt, SebastianUttersbergsskolan 3:200:06:47+00:00:48
10615Lind, TureUttersbergsskolan 3:200:06:53+00:00:54
11614Lagerlund, GustavJurslaskolan Klass 300:07:08+00:01:09
12610Henmark, ValterUttersbergsskolan 3:200:07:09+00:01:10
13617Mattsson, MattisUttersbergskolan 2 300:07:10+00:01:11
14609Gärdqvist, EricKif Uttersberg 2:300:07:18+00:01:19
15693Artursson, WilliamViggestorp00:07:22+00:01:23
16665Mattsson, LukazSandtorpsskolan00:07:24+00:01:25
17607Granqvist, JonathanUttersbergsskolan Uttersbergsskolan klass 3:200:07:27+00:01:28
18632Vernmark, LiamEkängens IF00:07:29+00:01:30
19694Svensson, LoveJurslaskolan00:07:33+00:01:34
20618Melin, LeonardoOK Kolmården Jurslaskolan åk 200:07:43+00:01:44
21668Bjuvander, SvanteUttersbergsskolan 3:200:07:46+00:01:47
22600Brogren, LucasUttersbergsskolan klass 3:200:07:52+00:01:53
23616Lönnqvist, LukasKlass 1 Jurslaskolan00:07:56+00:01:57
24605Falkenlind, SixtenKlass 2.3 Uttersbergsskolan Kolmården00:07:59+00:02:00
25604Eriksson, Felix00:08:05+00:02:06
26689Överby, FrodeJurslaskolan00:08:09+00:02:10
27619Norell, ViggoUttersbergsskolan klass 2:300:08:17+00:02:18
28622Rinman, WilhelmÅby IF Jurslaskolan åk 200:08:21+00:02:22
29620Petersson, ViggoUttersbergsskolan 1:200:08:23+00:02:24
30613Johansson, IsakBjärbyskolan 2A00:08:51+00:02:52
31621Rinman, AlbinÅby IF Jursla förskola00:08:52+00:02:53
32633Waldhe, Konrad00:09:04+00:03:05
33630Tiro, MirzaUttersbergsskolan i Krokek 3:200:09:15+00:03:16
34603Engström, LoveUttersbergsskolan 1:200:09:25+00:03:26
35629Tiro, MedinUttersbergsskolan i Krokek 1:400:09:28+00:03:29
36601Connman, Teodor00:09:33+00:03:34
37623Rydin, EliasÅby Oilers Åbymo 2A00:09:52+00:03:53
38608Gyllensvärd, OscarOK Kolmården Åk 3 Jurslaskolan00:10:35+00:04:36
39648Josefsson, LinusOK Kolmården00:10:57+00:04:58
40611Hildemark, OskarJurslaskolan Förskoleklass Tall00:11:25+00:05:26
41598Andersson, FelixNAIS Orientering Tingsbröten förskola00:11:29+00:05:30
42627Sonebrand, Colin3:2 Uttersberg00:11:34+00:05:35
-612Holmlund, KewinUttersbergsskolan Uttersbergsskolan klass 3:2DNS
-624Rydin, LinusÅby Åbymo F-klass *
Redovisat 44 av 44 st
Resultatlista: F11 (flickor 2005-06, 2.3km) start: 2016-10-16 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
115Magnell-Millán, AliceTjalve IF00:07:44
28Enetjärn, AliceNyköpings BIS00:09:12+00:01:28
316Martini, MatildaSkeninge IK friidrott00:09:18+00:01:34
46Brännström, AliceMjölby AI00:10:02+00:02:18
525Widfeldt, ClaraIK Norrköping Friidrott00:10:14+00:02:30
611Gustafsson, Alinakyrkskolan klass 500:10:30+00:02:46
724Thorvaldsson, Marlena00:10:35+00:02:51
83Arvik, ErikaKyrkskolan klass 500:11:00+00:03:16
917Mattsson, ElsaRåsslaskolan 5D00:11:00+00:03:16
104Blomberg, LinneaKyrkskolan klass 5 Kyrkskolan klass 500:11:03+00:03:19
1112Gärdqvist, EllaNorrköping Dolphins Råssla 5:d00:11:03+00:03:19
1214Lönnberg, MinnaKyrkskolan Klass 500:11:03+00:03:19
135Bodin, EmelieRamunder Handbollsklubb Skönbergaskolan Söderköping00:12:06+00:04:22
1426Wiksand, Nelly00:12:18+00:04:34
1510Fredriksson, Nellie00:12:20+00:04:36
161Almström, SaraRåsslaskolan 5A00:12:27+00:04:43
1723Söderman, EstherKolmården Råsslaskolan klass 5a00:12:28+00:04:44
187Ceder, MieRåsslaskolan Råsslaskolan 5A00:12:30+00:04:46
1921Papangelis, FeliciaKyrkskolan klass 5 Kyrkskolan klass 500:12:44+00:05:00
2020Norell, MajaHagaskolan klass 4C00:12:53+00:05:09
2113Hiulumäki, RebeckaTjalve IF Norrköping Kyrkskolan Klass 500:13:02+00:05:18
2218Melin, SofiaOK Kolmården Jurslaskolan åk 400:14:23+00:06:39
2319Nichols, EvannaMatteusskolan 4A00:14:24+00:06:40
2422Sundin, CorneliaMatteusskolan klass 4A00:14:25+00:06:41
2527Östervall, AmyKyrkskolan klass500:18:44+00:11:00
269Forss, FannyKyrkskolan, klass 5 Kyrkskolan klass 5 Norrköping00:18:54+00:11:10
272Andrèn, Wegaklass 5 kyrkskolan00:19:00+00:11:16
Redovisat 27 av 27 st
Resultatlista: P11 (pojkar 2005-06, 2.3km) start: 2016-10-16 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1578Österberg, MaxVärmdö IF00:07:41
2666Johnsson, HenrikOK Kolmården00:08:31+00:00:50
3566Hadziselimovic, DaminKyrkskolan klass 500:08:56+00:01:15
4563Eldh, AldoRåsslaskolan 5A00:09:12+00:01:31
5561Diddilié, PontusRåsslaskolan Råsslaskolan 5a00:09:14+00:01:33
6562Dure, CasperKyrkskolan Klass 500:09:49+00:02:08
7567Henmark, AlfredRåsslaskolan00:09:58+00:02:17
8576Rappe, WilliamRåsslaskolan 5A00:10:13+00:02:32
9557Battiston, ErikKyrkskolan Kyrkskolan klass 500:10:17+00:02:36
10669Söderström, OscarOK Kolmården00:10:29+00:02:48
11577Vilhelmsson, LudvigRåsslaskolan 5a00:10:30+00:02:49
12558Berggren, FilipMatteusskolan 4A00:11:03+00:03:22
13571Ideskog, MelvinKyrkskolan klass 5 Kyrkskolan klass 500:11:04+00:03:23
14575Löfgren, Anton5A Råsslaskolan00:11:11+00:03:30
15559Björk, MiltonKyrkskolan klass 500:11:17+00:03:36
16568Holmgren, EgonRåsslaskolan Klass 5A Råsslaskolan Klass 5A00:11:29+00:03:48
17573Jonasson, VictorKyrkskolan klass 500:11:30+00:03:49
18572Johansson, LukasRambodalsskolan 4D00:11:35+00:03:54
19574Kark, SixtenKark IF Kyrkskolan klass 500:12:14+00:04:33
20560Björnqvist, EddieKSS00:12:48+00:05:07
21564Fredriksson, MelkerKyrkskolan Klass 500:12:57+00:05:16
22565Gustavsson, LudvigKlass 5 kyrkskolan00:19:17+00:11:36
23570Högberg, BenjaminKlass 5 kyrkskolan00:19:24+00:11:43
-569Hällström, AssarVånga *
Redovisat 24 av 24 st
Resultatlista: F13 (flickor 2003-04, 2.3km) start: 2016-10-16 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
135Peolsson, FeliciaKenty Linköping00:07:54
238Österberg, IdaVärmdö IF00:07:57+00:00:03
328Amrén, FannyIK Norrköping Friidrott00:08:43+00:00:49
433Hallander, LouiseLGIF00:08:58+00:01:04
529Ankarberg Lundell, NovaRåsslaskolan 6C00:08:59+00:01:05
637Widfeldt, LinnIK Norrköping Friidrott00:09:03+00:01:09
731Ekberg, EmmaIK Norrköping Friidrott00:09:14+00:01:20
830Bodin, FeliciaRamunder Handbollsklubb Skönbergaskolan Söderköping00:12:42+00:04:48
934Hellgren, AliceRamunder Handbollsklubb Björkhagaskolan Söderköping00:12:42+00:04:48
1036Thorvaldsson, Anna00:13:12+00:05:18
1132Fredriksson, Emma00:16:20+00:08:26
Redovisat 11 av 11 st
Resultatlista: P13 (pojkar 2003-04, 2.3km) start: 2016-10-16 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1580Jansson, LinusSLK-Oxelösund00:07:12
2678Lindell, MoltasSkärblacka00:07:57+00:00:45
3582Könemann, AndreasDagsbergs IF00:08:34+00:01:22
4579Brännström, AntonMjölby AI00:08:42+00:01:30
5581Kinnander, JohnVita hästen Montessori00:11:29+00:04:17
-583Sanfridsson, EmilVikingstad SK *
-584Vieweg, WilliamIK Norrköping Friidrott *
Redovisat 7 av 7 st
Resultatlista: F15 (flickor 2001-02, 5.2km) start: 2016-10-16 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
142Johansson, LinneaIK Akele00:21:29
2671Sten, KajsaHässelby00:24:27+00:02:58
343Södling, GabriellaIKNF00:25:08+00:03:39
441Ivehammar, AmandaLinköpings GIF00:25:15+00:03:46
540Brudin, NeaFamiljen Brudin/Nordin00:38:38+00:17:09
639Brudin, MalvaFamiljen Brudin/Nordin00:38:39+00:17:10
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: K5 (kvinnor 5.2km) start: 2016-10-16 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1692Kleist, CeciliaIK Akele00:20:50
2676Hurkmans, JennieTurebergs FK00:21:25+00:00:35
3267Randleff, Jessica00:29:50+00:09:00
4275Westerlund, Elisabeth00:31:18+00:10:28
5249Abrahamsson, Sara00:31:30+00:10:40
6256Furenbäck, JennyAllservice i Ringby AB00:32:00+00:11:10
7670Martini, IngridSkeninge Friidrott00:32:27+00:11:37
8253Brännström, MariaMjölby AI00:33:04+00:12:14
9254Dahlgren, MariaÖstra Ryds IF00:33:32+00:12:42
10268Roikjer, Marianne00:34:43+00:13:53
11270Söderman, LindaKolmården00:35:21+00:14:31
12271Toro, KristinAllservice i Ringby AB00:37:03+00:16:13
13250Andersson, JennySlk Oxelösund00:37:24+00:16:34
14258Henken, HenrikeTeam Venezia00:38:07+00:17:17
15266Nordin, MarieFamiljen Brudin/Nordin00:38:39+00:17:49
16252Boström, Carina00:38:46+00:17:56
17264Karlgren, Marie00:38:55+00:18:05
18260Johansson, Caroline00:39:28+00:18:38
19269Samuelsson, Ida00:40:44+00:19:54
20263Jonsson, LenaNT00:41:50+00:21:00
21272Uhrenius, Anna00:42:18+00:21:28
22251Andersson, Matilda00:42:51+00:22:01
23262Jonson, Linda00:44:20+00:23:30
24265Nevander Holmen, Åsa838:59:59+838:39:09
25273Wahlqvist, Sara838:59:59+838:39:09
26274Wallberg, Karin838:59:59+838:39:09
-259Holmen, SisselDNS
-261Jonasson, Britt-LouiseDNS
-255Evensson, Emma *
-257Harrström, MagdalenaAllservice i Ringby AB *
Redovisat 30 av 30 st
Resultatlista: M5 (män 5.2km) start: 2016-10-16 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1691Mollén, AugustTjalve IF00:18:19
2554Jusufbegovic, JaskoWill Run for Muffins00:19:43+00:01:24
3555Schnaithmann, ChristophTeam Venezia00:22:12+00:03:53
4550Hiulumäki, JarmoTjalve IF Norrköping00:23:17+00:04:58
5695Wahlström, HåkanLinköpings GIF00:25:00+00:06:41
6684Holvbec, JanLobas00:26:30+00:08:11
7679Lindell, StenSMHI00:26:34+00:08:15
8686Eriksson, KristerÅby IF00:30:34+00:12:15
9551Johansson, MichaelHolmen00:31:45+00:13:26
10549Ericson, RichardBillerudKorsnäs Skärblacka00:33:36+00:15:17
11681Kindblom, Peter00:35:31+00:17:12
12680Kindblom, Henry00:35:32+00:17:13
13553Jonson, Martin00:44:10+00:25:51
-552Jonasson, Lennart *
-556Söderman, MattiasKolmården *
Redovisat 15 av 15 st
Resultatlista: P15 (pojkar 2001-02, 5.2km) start: 2016-10-16 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1585Andersson, EmilSlk oxelösund00:22:37
2587Enetjärn, HugoNyköpings BIS00:23:04+00:00:27
3590Thulin-Elofsson, JoelKolmården MTB00:24:30+00:01:53
4588Hallander, AlbinIK Akele00:24:58+00:02:21
5586Björklund, Gustav00:25:00+00:02:23
6687Eriksson, KlasÅby IF00:26:02+00:03:25
7685Holvbec, DavidLobas00:28:46+00:06:09
-589Hiulumäki, AlexanderTjalve IF Norrköping *
Redovisat 8 av 8 st
Resultatlista: V5 (5.2km utan tid) start: 2016-10-16 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1635Nitér, Claes00:29:52
2637Nordström, Malin00:36:20+00:06:28
3636Nordström, Karin00:36:56+00:07:04
4634Krüger, Åsa00:48:47+00:18:55
Redovisat 4 av 4 st
Resultatlista: F19 (flickor 1997-00, 10.6km) start: 2016-10-16 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
146Gustafsson, GabriellaIK Hakarpspojkarna00:48:06
245Borrvall, Julia01:02:25+00:14:19
344Björklund, Johanna01:04:08+00:16:02
4770Malmström, TildaTjalve IF01:12:59+00:24:53
547Larsson, Josefine01:16:03+00:27:57
Redovisat 5 av 5 st
Resultatlista: K11 (kvinnor 10.6km) start: 2016-10-16 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1182Michold, FridaTeam Forimp00:41:22
2104Bornmar, SusanneIK NocOut.se00:43:03+00:01:41
3209Saksi, ElminaIF Tjalve Norrköping00:43:28+00:02:06
4229Södermark, FridaTjalve IF Norrköping00:44:30+00:03:08
5135Garstad, AmelieTjalve IF Norrköping00:45:47+00:04:25
6141Gäfvert, HannaJärvsö IF00:46:28+00:05:06
7225Sylvan, IngelaOperation Vrinnevi00:46:35+00:05:13
8242Wezenberg, DaphneST MTB00:48:31+00:07:09
9223Svensson, Hanna00:48:55+00:07:33
10199Petersson, AnneliOk Kolmården00:49:01+00:07:39
11198Peterson, LindaNorrköping00:50:11+00:08:49
12105Bouvin, Lisa00:50:29+00:09:07
13179Markström, IdaOperation Vrinnevi00:50:33+00:09:11
14215Sjögren, Petra00:50:48+00:09:26
15771Malmström, LisaTjalve IF00:50:55+00:09:33
16146Hillbom, SaraSaras Hälsokälla00:51:06+00:09:44
17196Patriksson, CharlottePeps Adventures00:51:11+00:09:49
18763Eriksson, KatarinaLK Nyköpings Runners00:51:31+00:10:09
19639Müllner, Lena AskSaras Hälsokälla00:51:34+00:10:12
2096Bergfeldt, Linda00:51:36+00:10:14
21126Eriksson, Zandra00:51:44+00:10:22
22248Åström, PernillaIK Akele00:51:58+00:10:36
23159Krus, Karolina00:52:08+00:10:46
24167Lindblom, JennyRunacademy IF00:52:24+00:11:02
25281Amrén, ÅsaBillerudKorsnäs Skärblacka00:52:48+00:11:26
26232Tidblom Jonsson, ElinTjalve IF Norrköping00:53:20+00:11:58
27145Hildebrand, Anne-Marie00:53:38+00:12:16
28227Sälg, Emma00:53:50+00:12:28
29247Åhlin, Jessica00:53:56+00:12:34
30118Ekström, AnnaEkströms Fotvård00:54:00+00:12:38
31119Eldh, Anna00:54:07+00:12:45
3298Björk, EmmaNorrköping00:54:14+00:12:52
33177Magnusson, Anna00:54:20+00:12:58
34123Eriksson, PernillaGubbängen Elite Extreme Runners00:54:23+00:13:01
35164Larsson, Anita00:54:24+00:13:02
3693Axelsson, VeronicaGrebo00:54:30+00:13:08
37208Rönnberg, Sofie00:54:51+00:13:29
38742Håkansson, AnnelieGrytgöls IK00:54:57+00:13:35
39154Jönsson, AnnaLinghem00:55:01+00:13:39
4099Björklund, Cecilia00:55:11+00:13:49
41155Karlsson, Christel00:55:12+00:13:50
4286Aguirre, Linda00:55:26+00:14:04
43244Wihlstrand, Rebecka00:55:29+00:14:07
44197Peterson, Katarina00:55:38+00:14:16
45187Nilsson Aguirre, Lena00:55:41+00:14:19
46207Ruuska, Nina00:55:54+00:14:32
47172Lorentzon, Anna00:56:12+00:14:50
48216Sjöström, Jeanette00:56:22+00:15:00
49188Nordenvall, Anneli00:56:45+00:15:23
50230Söderqvist, Kristine00:57:59+00:16:37
51189Nordgren, Camilla00:58:00+00:16:38
52202Roggentin, Rebecca00:58:00+00:16:38
53758Willen, ElinNorrköping00:58:10+00:16:48
54109Bäckman, Anna-Mia00:58:12+00:16:50
55646Åkervall, AnnNorrköping Triathlon00:58:13+00:16:51
56762Gustafsson, FridaVaxholms Kanot Klubb00:58:56+00:17:34
5797Berggreen, Elin00:59:35+00:18:13
58233Tillman, Ann-SofieNorrköpings Roddklubb00:59:45+00:18:23
59779Lekberg, MariaFinspång 00:59:46+00:18:24
60214Sesti, Louisastockholm00:59:48+00:18:26
61234Tolf, ThereseNCC00:59:50+00:18:28
62101Bohman, ZaraBohmans Däck00:59:53+00:18:31
63641Dahlström, SannaStjärnkliniken00:59:56+00:18:34
64747Hentzel, KarlaUT Kolmården01:00:06+00:18:44
65217Skoog Andersson, Maria01:00:27+00:19:05
66128Erlandsson, Carina01:00:31+00:19:09
67171Ljungholm, Gill01:00:44+00:19:22
68185Nilsson, Pernilla01:00:44+00:19:22
69160Kushnir, ElizavetaRussia01:00:45+00:19:23
70166Lesnovska, Katarina01:01:05+00:19:43
71218Spångberg, Jenny01:01:09+00:19:47
72775Lindell, JohannaNibe Fritid01:01:36+00:20:14
73100Blomgren, Kristin01:01:40+00:20:18
74228Sälg, Ulrika01:01:43+00:20:21
75180Martin, AnnaNAIS Orientering01:01:46+00:20:24
76134Fridell, Karin01:02:06+00:20:44
77221Sundlöf, Ylva01:02:16+00:20:54
78181Meyer, JessicaMilitärträning.se01:02:25+00:21:03
79114Duan, Veronica01:02:30+00:21:08
80193Olsson, Linda01:02:43+00:21:21
81148Holmgren, Katrin01:03:00+00:21:38
82190Näsman, Lena01:03:02+00:21:40
83168Lindholm Ristenstrand, Carolin01:03:08+00:21:46
84183Milton, Therese01:03:19+00:21:57
8591Andersson, YlvaHemma AB01:03:21+00:21:59
86130Eskilson, Nina01:03:36+00:22:14
87757Svensson, NinaNorrköping01:03:37+00:22:15
8888Alexandersson, Hanna01:04:01+00:22:39
89240Wallin, Anna01:04:10+00:22:48
90107Breuilly, Marine01:04:22+00:23:00
91108Brundin, NinaRunacademy IF01:04:23+00:23:01
92151Johansson, MariaRunacademy IF01:04:23+00:23:01
93174Lundborg, Elin01:04:49+00:23:27
94222Svanhem, LottaTeam Nordic Trail01:05:24+00:24:02
95645Ericsson, LenaNorrköping Triathlon01:05:25+00:24:03
96131Fall, Eva01:05:46+00:24:24
97759Pettersson, LenaBråvikens Kanot Klubb01:05:50+00:24:28
98132Foghammar, SaraNT01:05:59+00:24:37
99116Edquist, Josefine01:06:00+00:24:38
100122Ericsson, Linda01:06:02+00:24:40
101778Nilsson, CatarinaNorrköping01:06:11+00:24:49
102201Ravell Jensen, Anna01:06:18+00:24:56
10395Benzler, Sussie01:06:26+00:25:04
104235Udin, HilleviTeam Udin01:06:32+00:25:10
105170Lindqvist, Jenny01:06:37+00:25:15
106149Jansson, Åsa01:06:43+00:25:21
107162Kvistell, Susanne01:07:09+00:25:47
108161Kvistell, Caroline01:07:10+00:25:48
109115Edquist, JohannaIK Noc Out.se01:07:16+00:25:54
110184Nilsson, Anna01:07:20+00:25:58
11192André, Sara01:07:27+00:26:05
112194Ottosson, OliviaVHIF01:07:28+00:26:06
113241Wallson, ÅsaSarashälsokälla01:07:43+00:26:21
114245Wärn Lundgren, Lena01:07:45+00:26:23
115120Elwin, EliseJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:08:24+00:27:02
116243Widlund, EvaÅby01:09:08+00:27:46
117163Langborg, JennyFitesa Sweden AB01:09:26+00:28:04
118110Carlberg, JennieIK NocOut.se01:09:44+00:28:22
119117Eklund, MonaKimstad Goif01:09:56+00:28:34
120153Jonsson, Ulrika01:10:04+00:28:42
121231Thor, Helen01:10:26+00:29:04
12294Axtegen, Åsa01:10:35+00:29:13
123127Erlandsson, Annika01:10:54+00:29:32
124204Rosen, Therese01:11:03+00:29:41
125224Svensson, Ing-Britt01:11:08+00:29:46
126143Hagenblad, Anna01:11:23+00:30:01
127220Stridh Stenberg, NinaOcay Sverige AB01:11:46+00:30:24
128206Roshamn, Camilla01:12:00+00:30:38
129144Hedberg, Marie01:12:32+00:31:10
13089Andersson, AnnaTeam Kråketorp01:12:39+00:31:17
131103Boreson, Mia01:12:48+00:31:26
132203Rolf, Caroline01:12:58+00:31:36
133768Malmström, LenaTjalve IF01:13:00+00:31:38
134765Omstedt, BrittNorrköping01:13:01+00:31:39
135129Erlingsson, Caroline01:13:03+00:31:41
136657Levinson, ElinSvärtinge01:13:10+00:31:48
137246Åberg, Cecile-01:13:26+00:32:04
138173Lundberg, Sandra01:14:01+00:32:39
139136Geijer, Sophia01:14:25+00:33:03
140139Gundersen, Mariette01:14:55+00:33:33
141210Samuelsson, Anja01:15:00+00:33:38
14290Andersson, MarianaKvarnvik, Åtvidaberg01:15:01+00:33:39
143191Olofsson, Susannefalerums if01:15:02+00:33:40
144211Sander, Nina01:15:04+00:33:42
145236Ulvhammar, MichaelaJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:15:21+00:33:59
146112Carlsson, ÅsaJursla01:15:23+00:34:01
14787Ahlby, Helena01:15:25+00:34:03
148239Walch, Zenitha01:15:40+00:34:18
149121Enhäll, Elin01:16:04+00:34:42
150137Graeber, Ulrike01:16:36+00:35:14
151111Carlqvist, Carina01:17:47+00:36:25
152175Lundgren, Malin01:18:10+00:36:48
153133Friberg, Jonna01:18:42+00:37:20
154219Stensson, Therese01:19:11+00:37:49
155746Eriksson, MelindaNorrköping01:19:31+00:38:09
156169Lindqvist, Anna01:19:54+00:38:32
157106Braam, LailaKimstad GoIF01:22:39+00:41:17
158147Holm, Ulrika01:31:24+00:50:02
159178Magnusson, Lisa01:35:14+00:53:52
160140Gustafsson, Annelie01:45:15+01:03:53
161200Pettersson, Anna01:45:17+01:03:55
162205Rosenlund, Elisabeth01:45:56+01:04:34
163237Vincent, Evelina01:45:58+01:04:36
164102Bolander, JennyIK NocOut.se01:45:59+01:04:37
-192Olovsson, CamillaDNS
-113Cuclair, Malin *
-124Eriksson, Sara *
-125Eriksson, Sofia *
-138Gränne, SandraTrosa *
-142Haag Wallberg, Sofi *
-150Johansson, Engla *
-152Jonsson, CatrineDL Redovisning *
-156Karlsson, VictoriaKIF Basket *
-157Kleist, CeciliaIK Akele *
-158Knutsson, Annika *
-165Lehnér, BeritMed Fack Linköpings Universitet *
-176Lyhykäinen, Nadja *
-186Nilsson, Sara *
-195Oweling, Sara *
-212Sandin, Bettan *
-213Sech, Sofie *
-226Syssner, JosefinaTeam Nordic Trail *
-238Wahlquist, Liselott *
Redovisat 183 av 183 st
Resultatlista: M11 (män 10.6km) start: 2016-10-16 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1417Kleist, AndersIK Akele00:35:13
2328Fagerberg, JohanFinspångs AIK00:35:20+00:00:07
3764Karlsson, EdvinIK Akele00:37:17+00:02:04
4302Brander, PontusTjalve if norrköping00:37:35+00:02:22
5380Jansson, EmilFK Studenterna00:37:38+00:02:25
6369Holm, AlexanderTjalve IF00:37:42+00:02:29
7412Karlsson, TommyUlrika IK00:37:51+00:02:38
8342Gustafsson, JohanTjalve IF00:38:50+00:03:37
9385Johamsson, ErikKATRINEHOLM00:38:53+00:03:40
10445Lundgren Björnqvist, ChristofferHammarby Friidrott00:38:53+00:03:40
11350Hall, PeterIK Akele00:38:56+00:03:43
12438Lindman, PerFinspångs SOK00:39:16+00:04:03
13442Lundborg, Emil00:39:48+00:04:35
14542Yusuf, MuseIK Akele00:39:52+00:04:39
15473O`hanlon, NiallIK Akele00:40:18+00:05:05
16279Ali, AbukarIK Akele00:40:20+00:05:07
17359Hellgren, AdamTjalve00:40:40+00:05:27
18276Abdi, AbdirizakIK Norrköping Friidrott00:40:46+00:05:33
19544Åström, ErikIK Akele00:40:52+00:05:39
20537Wiklander, RichardHolmen00:40:58+00:05:45
21321Ekstrand, CrelleCrelle Photography AB00:41:03+00:05:50
22766Andersson, NiclasKolmården MTB00:41:05+00:05:52
23659Aspgård, JerkerGöteborg00:41:11+00:05:58
24363Hildemark, TorbjörnJursla IF00:41:15+00:06:02
25853Glännefors, MaxBroby Goif00:41:19+00:06:06
26308Bäck, DanKumla SF00:41:29+00:06:16
27329Filipsson, FredrikTjalve IF Norrköping00:41:46+00:06:33
28447Lundin, SimonFinspångs SOK00:41:52+00:06:39
29344Gustavsson, MartinGrytgöls ik00:41:58+00:06:45
30514Svensson, EmilBråvikens kanotklubb00:42:09+00:06:56
31284Andersson, RikardIK Akele00:42:22+00:07:09
32487Ringström, MagnusSvärtinge00:42:28+00:07:15
33313Carlsson, LinusCrossFit Highway00:43:01+00:07:48
34545Änghede, LinusFågelsångens IF00:43:13+00:08:00
35397Jonsson, JörgenNorrköping00:43:21+00:08:08
36324Engstad, NilsHolmen00:43:26+00:08:13
37314Chedid, RickardFinspångs SOK00:43:33+00:08:20
38428Lembke, Jonas00:43:48+00:08:35
39383Jerléus, KimAssemblin Ventilation00:43:52+00:08:39
40343Gustafsson, RobertFAIK Brottning00:44:01+00:08:48
41315Dahlström, Peter00:44:18+00:09:05
42426Larsson, Michael00:44:25+00:09:12
43761Edhag, AndreasBråvikens Kanot Klubb00:44:28+00:09:15
44654Adolfsson, FredrikTeam Imorn00:44:32+00:09:19
45356Hedberg, Niklas00:44:34+00:09:21
46491Rönnegård, FredrikNorrköping00:44:36+00:09:23
47402Josephson, MarcusHägersten00:44:37+00:09:24
48407Karlsson, AndreasSMK KOLMÅRDEN00:44:39+00:09:26
49323Elisson, Olof00:44:46+00:09:33
50420Könemann, MikaelKönemann IF00:44:46+00:09:33
51755Götestrand, BjörnIK NocOut.se00:45:00+00:09:47
52658Nilsson, MattiasKolmården00:45:04+00:09:51
53760Torstensson, EmilBråvikens Kanot Klubb00:45:17+00:10:04
54650Resebo, Edvin00:45:20+00:10:07
55368Holgersson, KristofferHedlund Mät & Beräkning00:45:22+00:10:09
56333Fältström, Jonas- -00:45:26+00:10:13
57453Mellgren, Patrik00:45:44+00:10:31
58502Skoog, DavidGubbängen Elite Extreme Runners00:45:46+00:10:33
59756Nordlander, MikaelIK NocOut.se00:46:01+00:10:48
60280Alm, PerKustbostäder AB00:46:03+00:10:50
61299Bodefalk, PeterByggtec AB00:46:06+00:10:53
62508Staaf, OlleLinköpings GIF00:46:08+00:10:55
63418Kornebäck, FredrikTeam Nordic Trail00:46:23+00:11:10
64401Josephson, AndreasMotala00:46:43+00:11:30
65741Håkansson, PetterGrytgöls IK00:46:44+00:11:31
66476Lönnqvist, JohanCK Antilopen00:46:48+00:11:35
67301Bonnevier, Mathias00:46:53+00:11:40
68416Kjellander, MikaelJulita Triathlon00:46:55+00:11:42
69289Andersson Ersman, PeterIK Gnet00:46:56+00:11:43
70490Ryman, Marcus00:46:56+00:11:43
71523Turesson, RasmusIK NocOut.se00:47:01+00:11:48
72374Ingvarsson, Eric00:47:24+00:12:11
73437Lindman, OlleFinspångs SOK00:47:28+00:12:15
74322Elofsson, HenrikKolmården MTB00:47:32+00:12:19
75471Nyrèn, HenrikForest Runners - Team Finspång00:47:33+00:12:20
76496Schultz, Henrik00:47:43+00:12:30
77472Nyström, PeterSödertörns Simsällskap00:47:44+00:12:31
78488Rinman, PeterÅby IF00:47:45+00:12:32
79381Jansson, TommyTeam Nordic Trail00:47:46+00:12:33
80468Nordqvist, JohanNT00:47:47+00:12:34
81391Johansson, OskarÖrebro AIK00:47:48+00:12:35
82434Linder, HåkanTjalve IF00:47:49+00:12:36
83469Nyberg, Eric00:47:55+00:12:42
84451Mattsson, RobbinNCC00:47:59+00:12:46
85309Bäckman, VictorAtea00:48:03+00:12:50
86346Haag Wallberg, MattiasMiliträrträning00:48:12+00:12:59
87332Fältskog, JensNT00:48:17+00:13:04
88484Pettersson, DanielNCC00:48:19+00:13:06
89534Wester, JohanSMHI IF00:48:21+00:13:08
90516Svensson, RobertBråvikens Kanotklubb00:48:25+00:13:12
91292Axelsson, ThomasNorrköping Triathlon00:48:26+00:13:13
92364Hillman, Andreas00:48:26+00:13:13
93370Holmsköld, Anders00:48:26+00:13:13
94387Johansson, FredrikHolmen00:48:28+00:13:15
95410Karlsson, OskarOperation Vrinnevi00:48:29+00:13:16
96773Ahlsen, OskarGamleby Gymnasiet00:48:40+00:13:27
97394Johansson, ThomasJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:48:43+00:13:30
98336Grahn, ChristianKolmården MTB00:48:44+00:13:31
99774Thuresson, HampusIK NocOut.se00:48:51+00:13:38
100286Andersson, StellanNorrköping00:48:54+00:13:41
101288Andersson, TommyHolmen00:48:54+00:13:41
102754Bergius, PärKrokek00:48:54+00:13:41
103495Sandör, RuneIK Akele00:48:55+00:13:42
104497Segatori, AntonioST MTB00:48:55+00:13:42
105358Hellborg, SimonNorrköping00:49:00+00:13:47
106539Wiksand, TommyHolmen00:49:05+00:13:52
107406Karlson, OskarNT00:49:10+00:13:57
108300Bohman, JoakimBohmans Däck00:49:27+00:14:14
109529Viklund, JonasRejlers IF00:49:39+00:14:26
110388Johansson, Jacobtjalve00:49:43+00:14:30
111443Lundgren, JanneKatrineholm00:49:53+00:14:40
112751Svensson, RickardFinspångs AIK00:49:53+00:14:40
113465Nilsson, MikaelTjalve IF Norrköping00:50:01+00:14:48
114520Thyrberg, TedÅby00:50:07+00:14:54
115517Sälg, RogerGävle Energi00:50:10+00:14:57
116296Björkman Eldh, Mats00:50:14+00:15:01
117522Tuominen, Sami00:50:15+00:15:02
118466Nilsson, Samuel00:50:18+00:15:05
119493Samuelsson, Fredrik00:50:19+00:15:06
120749Svensson, RobertBråvikens Kanot Klubb00:50:20+00:15:07
121430Lind, Petter00:50:33+00:15:20
122312Carlsson, AndersVisual Sweden00:50:34+00:15:21
123282Andersson, Jesper00:50:40+00:15:27
124475Ojala, MikaGoif Tjalve00:50:40+00:15:27
125489Johansson, JohannKunskapsgymnasiet Norrköping00:50:44+00:15:31
126470Nyberg, Johan00:50:44+00:15:31
127291Arnesson, Magnus00:50:52+00:15:39
128317Donn, Fredrik00:50:54+00:15:41
129536Wik, Joakim00:51:10+00:15:57
130532Walch, Gerald00:51:12+00:15:59
131400Josefsson, FredrikTjalve IF00:51:14+00:16:01
132457Månsson, Hans00:51:26+00:16:13
133372Hägglund, Ulf00:51:42+00:16:29
134290Anderu, ChristoferIK Gnet00:51:48+00:16:35
135752Andersson, Karl-HenryVingåkers OK00:51:49+00:16:36
136404Järvinen, MartinVpS00:51:49+00:16:36
137753Karlsson, MattiasVingåkers OK00:51:53+00:16:40
138335Gong, Hemming00:52:20+00:17:07
139499Sirkiä, Matti00:52:22+00:17:09
140384Jiveborn, David00:52:27+00:17:14
141548Öström, JohanFiskeby Bruk Norrköping00:52:30+00:17:17
142455Meyer, TommieMilitärträning.se00:52:44+00:17:31
143334Glad, PeterEstate Concierge00:52:45+00:17:32
144337Grindewih, Kjell-ÅkeSödra Vi IF00:52:47+00:17:34
145293Bengtsson, AndersLöparkollektivet00:52:51+00:17:38
146515Svensson, JoelBillerudKorsnäs Skärblacka00:53:01+00:17:48
147325Engström, ErikOK Kolmården00:53:12+00:17:59
148307Brännström, JohanMjölby AI00:53:22+00:18:09
149505Smeds, Joakim00:53:24+00:18:11
150521Tollén, ChristerBillerudKorsnäs Skärblacka00:53:32+00:18:19
151326Eriksson, Mattias00:53:34+00:18:21
152519Thorsteinsson, Magnus00:53:35+00:18:22
153283Andersson, JonasNorrk. Stenindustri AB00:53:37+00:18:24
154345Gustavsson, MartinOrrviken00:53:38+00:18:25
155432Lindblom, Jan00:53:46+00:18:33
156459Neubauer, Peter00:53:47+00:18:34
157354Hansson, RobinArkö byalag00:53:49+00:18:36
158320Eklund, NiclasKimstad Goif00:53:56+00:18:43
159446Lundh, JohanLandstinget Västmanland super trailrunners00:53:56+00:18:43
160479Ottosson, MatsVHIF00:54:02+00:18:49
161524Törling, MartinNorrköping00:54:04+00:18:51
162652Carlsson, TommyNorrköping00:54:11+00:18:58
163305Brundin, FelixSöderköpings IK00:54:12+00:18:59
164306Brundin, StaffanSödertälje SK00:54:12+00:18:59
165653Karlsson, TureNorrköping00:54:12+00:18:59
166349Haikola, Simon00:54:13+00:19:00
167405Jönsson, ChristerST MTB00:54:16+00:19:03
168450Mattson, BjörnHolmen00:54:26+00:19:13
169507Spångberg, AndersBillerudKorsnäs Skärblacka00:54:32+00:19:19
170311Carlson, ChristianSebbe Carlson Racing00:54:35+00:19:22
171297Björnqvist, RubinKAIK-Handboll00:54:37+00:19:24
172396Jonsson, Anders00:54:42+00:19:29
173504Skuthälla, Kasper00:54:44+00:19:31
174376Jacobsson, NiclasBillerudKorsnäs Skärblacka00:54:46+00:19:33
175319Edström, KennethTeam Nordic Trail00:54:53+00:19:40
176772Malmström, PatricTjalve IF00:55:09+00:19:56
177750Richardson, DavidFilm och Musik Gymnasiet00:55:09+00:19:56
178414Kindgren, PeterBillerudKorsnäs Skärblacka00:55:10+00:19:57
179776Gundersen, PerJursla00:55:12+00:19:59
180413Kastensson, MikaelNCC00:55:21+00:20:08
181287Andersson, TomasFinspångs ca00:55:26+00:20:13
182547Österberg, Tomas00:55:32+00:20:19
183441Lundberg, MagnusKolmårdshjältarna00:55:37+00:20:24
184474Ohlin, HåkanF&S00:55:46+00:20:33
185298Blomqvist, Fredrik00:55:59+00:20:46
186748Axelsson, MarkusEkängens IF00:56:02+00:20:49
187541Winkler, Sebastian00:56:11+00:20:58
188377Jakobsson, Alexander RaoulPrendo AB00:56:14+00:21:01
189525Törnå, Rikard00:56:14+00:21:01
190777Svanström, JohanMilitärträning.se00:56:19+00:21:06
191366Hjulberg, FrankSiemens Finspång00:56:24+00:21:11
192375Ingvarsson, Mikael00:56:27+00:21:14
193295Björkdahl, MattiasHolmen00:56:31+00:21:18
194454Meyer, Markus00:56:51+00:21:38
195662Johansson, ThomasOK Kolmården00:57:01+00:21:48
196348Hagman, Petter00:57:11+00:21:58
197854Rostedt, AdamNorrköping00:57:19+00:22:06
198411Karlsson, RobinRunacademy IF00:57:26+00:22:13
199435Lindh, PatrikNCC00:57:30+00:22:17
200492Samelius, PeterSvärtinge00:57:31+00:22:18
201500Sjöberg, AlexanderÅlberga GIF00:57:31+00:22:18
202462Nilsson, MagnusNorrköping00:57:33+00:22:20
203436Lindhén, Daniel00:57:43+00:22:30
204431Lindberg, MattiasKolmårdshjältarna00:58:09+00:22:56
205644Svedahl, Reidar00:58:17+00:23:04
206769Ringdahl, Håkan Gamleby Gymnasiet00:58:19+00:23:06
207535Widfeldt, Johan00:58:37+00:23:24
208423Langborg, Tom00:58:44+00:23:31
209386Johansson, BengtKvarnvik, Åtvidaberg00:58:48+00:23:35
210415Kinnander, NiclasLush Music00:58:50+00:23:37
211303Brobeck, FredrikHolmen00:58:57+00:23:44
212365Hjort, MagnusHolmen00:59:02+00:23:49
213331Friberg, Pelle00:59:05+00:23:52
214546Österberg, DanielFiskebys idrottsförening00:59:12+00:23:59
215318Duan, Conny00:59:16+00:24:03
216651Hultkrantz, Alex00:59:20+00:24:07
217485Persson, JonasSverige00:59:23+00:24:10
218419Käll, Håkan00:59:52+00:24:39
219409Karlsson, JensMAN Truck & Bus Sverige AB01:00:02+00:24:49
220463Nilsson, MatsStena Line01:00:07+00:24:54
221285Andersson, RobinBohmans Däck01:00:21+00:25:08
222743Hellgren, BertilNorrköping01:00:27+00:25:14
223503Skoog, P-O01:00:27+00:25:14
224362Henriksson, KenthBillerudKorsnäs Skärblacka01:00:33+00:25:20
225480Persson, BengtAbate01:00:36+00:25:23
226460Nilsson, GöstaHolmen01:00:52+00:25:39
227477Olovsson, Conny01:01:13+00:26:00
228429Lidström, JonasSMHI IF01:01:27+00:26:14
229510Stigh, Fredrik01:01:36+00:26:23
230527Uhrenius, Urban01:01:54+00:26:41
231780Bastholm, PatrikMRU 01:02:01+00:26:48
232427Larsson, TomasLK Järnsläpp01:02:03+00:26:50
233378Jakobsson, ErikKvarsebo IK01:02:05+00:26:52
234399Jonsson, Niclas01:02:30+00:27:17
235347Haglund, RickardRejlers IF01:02:40+00:27:27
236448Lundvall, PeterFan Club of Manfred Manns Earth Band01:02:40+00:27:27
237533Wastesson, FredrikFinspångs kommun01:03:00+00:27:47
238543Zettervall, FredrikNCC01:03:11+00:27:58
239642Franzén, ThomasNKNF01:03:18+00:28:05
240440Luks, MatsTjalve IF01:03:34+00:28:21
241278Ahlberg, StaffanFiskeby Bruk Norrköping01:03:45+00:28:32
242310Carlberg, HenrikIK NocOut.se01:03:48+00:28:35
243855Lönn, PhilipSmedby AIS01:03:53+00:28:40
244856Rystedt, JoakimNorrköping01:04:01+00:28:48
245379Jaldeland, JacobHyresbostäder i Norrköping AB01:04:03+00:28:50
246857Lönn, LarsNorrköping01:04:04+00:28:51
247353Hallqvist, TobiasHolmen01:04:50+00:29:37
248361Henriksson, HenrikIK Gnet01:05:18+00:30:05
249341Gunnar, Uffe01:05:20+00:30:07
250367Hoffren, Mathias01:05:21+00:30:08
251481Persson, BillyAbate01:06:19+00:31:06
252526Udin, ChristianTeam Udin01:06:27+00:31:14
253649Gustafsson, DanielUppsala IF01:06:38+00:31:25
254458Nestor, Joachim01:06:38+00:31:25
255422Landberg, RagnarFriskis & Svettis01:06:44+00:31:31
256439Ljungström, Peter01:06:59+00:31:46
257390Johansson, MartinJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:08:08+00:32:55
258467Nordenvall, ThomasHolmen01:08:15+00:33:02
259393Johansson, PärBillerudKorsnäs Skärblacka01:08:58+00:33:45
260513Svensson, Daniel01:09:25+00:34:12
261330Filipsson, TobiasOkkaLöparna01:09:26+00:34:13
262371Holst, GriegOkkaLöparna01:09:26+00:34:13
263528Vesterlund, MathiasFiskeby01:09:26+00:34:13
264408Karlsson, Jan01:09:53+00:34:40
265444Lundgren, Tim01:10:20+00:35:07
266360Hellman, Bengt"Friskis&Svettis01:10:35+00:35:22
267767Menzies, GrantPrendo AB01:10:43+00:35:30
268501Sjöström, Bengt-ÅkeFiskeby Bruk Norrköping01:10:54+00:35:41
269294Berggren, ConnyTjalve IF01:13:28+00:38:15
270351Hall, ÖrjanSöndagsmilen i Lindö01:13:48+00:38:35
271304Brudin, TobiasFamiljen Brudin/Nordin01:14:01+00:38:48
272643Hagelin, Johan01:15:41+00:40:28
273745Göransson, JanKräplinge01:15:57+00:40:44
274744Ottosson, Karl-EmilHammarkinds SK01:16:45+00:41:32
275433Lindblom, OlleKimstad GoIF01:20:36+00:45:23
276511Stjärnström, Andreas01:35:15+01:00:02
277498Simonsson, MikaelHolmen01:45:59+01:10:46
278660Åberg, RobertNorrköping01:47:31+01:12:18
-277Abrahamsson, Oskar *
-316Davidsson, Jonas *
-327Eriksson, MikaelIK Akele *
-338Gränne, RickardTrosa *
-339Grönborg, Johan *
-352Hallin, JörgenAssemblin Ventilation *
-355Harryson, Emil *
-357Hedlund, FredricRunacademy Norrköping *
-373Höglund, AndersNT *
-382Jeneskog, RikardFK Studenterna *
-392Johansson, Patrik *
-395Johansson, TommyTjalve IF Norrköping *
-398Jonsson, Nicklas- *
-403Järvenreuna, Mika *
-421Lagerberg, Oskar *
-424Larsson, DickDL Redovisning *
-425Larsson, LeifFM *
-449Martini, AndreasSkeninge IK friidrott *
-456Mogendi, ZachariahKenya *
-461Nilsson, Johanrehab2performance *
-464Nilsson, MikaelNORRKÖPING *
-478Olsen, JesperGoIF Tjalve *
-483Peterson, OskarFinspångs SOK *
-482Pettersson, JonasHolmen *
-486Rask, PatrikHolmen *
-494Sandell, KennethFiskeby Bruk Norrköping *
-506Sorin Hildebrand, Henrik *
-509Sterling, Björn *
-512Ström, MagnusBillerudKorsnäs Skärblacka *
-640Söderberg, StaffanNorrköping *
-656Söderberg, StaffanNorrköping *
-518Sönne, MikaelNT *
-531Waktinger, Fredrik *
-538Wikman, JoakimFiskeby Boards AB *
-540Wingren, RobertIK Akele *
-340_, _ *
-389-, -DNS
-452-, -DNS
Redovisat 316 av 316 st
Resultatlista: P19 (pojkar 1997-00, 10.6km) start: 2016-10-16 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1740Johansson, VilleOK Kolmården00:38:45
2594Hjortmark, SimonTjalve IF Norrköping00:42:55+00:04:10
3595Johansson, JosefOK Kolmården00:43:28+00:04:43
4597Wiklund, AlexanderFinspångs SOK00:44:05+00:05:20
5663Sjödin, JoelOK Kolmården00:50:12+00:11:27
6591Andersson, AlbinTeam Kråketorp01:00:25+00:21:40
7593Henriksson, ErikBillerudKorsnäs Skärblacka01:00:28+00:21:43
8596Tikuy, Million01:03:12+00:24:27
9592Brudin, MilleFamiljen Brudin/Nordin01:14:04+00:35:19
10661Åberg, PetterNorrköping01:47:29+01:08:44
Redovisat 10 av 10 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post