Resultatlista: F10-12 10 km, flickor 10-12 år start: 2016-04-23 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1437Ekström, TildeVästerås CK00:36:52
2438Ernstsson, IdaFinspångs CA00:37:14+00:00:22
3440Kagevi, StinaTullinge SK00:40:10+00:03:18
4436Andersson, LinneaFinspångs ca00:44:48+00:07:56
5430Fridström, TovaSträngnäs CK00:47:09+00:10:17
6439Jonasson, IngridSpårvägen CF00:57:18+00:20:26
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: Motion 10 km, för alla från 10 år start: 2016-04-23 10:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
441Alm, AnnaTrosabygdens cyklister00:49:40
442Andersson, AlvinMera Lera MTB00:43:42
443Andersson, NicklasMera Lera MTB00:43:42
445Jansson, Emelie01:01:13
446Johansson, MatsDNS
447Jonasson, KristinaSpårvägen CF00:57:19
448Karlsson, AliceLekebergs IF00:57:37
449Karlsson, FredrikLekebergs IF00:57:39
450Kreicberg, Anton00:47:11
451Kreicberg, Robert00:47:15
452Kreicberg, RogerDNS
453Kromnér, JoakimTrosabygdens cyklister00:50:27
456Ståhlberg, Oliver00:50:57
457Wernqvist, MelkerVreta SoMK00:53:16
369Åberg, MårtenÅbergs CK00:51:10
454Österberg, IdaIS Linne00:44:31
455Österberg, MaxIS Linne00:43:28
Redovisat 17 av 17 st
Resultatlista: P10-12 10 km, pojkar 10-12 år start: 2016-04-23 10:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1427Pettersson, SebastianFinspångs CA00:28:34
2414Dahl, AlvinCK Dainon00:28:38+00:00:04
3420Johnsson, OlleMTB Täby00:29:39+00:01:05
4415Ekman, ErikMTB Täby00:30:31+00:01:57
5416Greijus, PaulTullinge SK00:30:31+00:01:57
6413Alm, RasmusTrosabygdens cyklister00:30:46+00:02:12
7428Vesterlund, OliverCK Antilopen00:31:51+00:03:17
8411Agnevik, LukasMTB Täby00:31:52+00:03:18
9423Kindahl, JonathanFinspångs CA00:33:23+00:04:49
10429Wikars, MathiasBorlänge CK00:34:49+00:06:15
11421Jonasson, ManfredSpårvägen CF00:38:34+00:10:00
12418Joelsson-Borger, AndreasMatala AIF00:38:37+00:10:03
13412Alm, FabianTrosabygdens cyklister00:40:59+00:12:25
14417Hallberg, LudvigTjust Bike & Running Club00:44:53+00:16:19
15425Nelsson, SimonTjust bike and running club00:45:07+00:16:33
16422Jonasson, TageSpårvägen CF00:45:57+00:17:23
17424Kromnér, SvanteTrosabygdens cyklister00:50:27+00:21:53
-419Johansson, IsakCK DainonDNF
-426Persson, AntonDNS
Redovisat 19 av 19 st
Resultatlista: Nyb P/F 6-9 2 km, 6-9 år start: 2016-04-23 10:10
Nr.Efternamn, FörnamnKlubb
397Ahlström, GustenKolmården MTB
395Antman, ElliotTrosabygdens Cyklister
471Averbo, CasperTullinge SK
472Averbo, EmilTullinge SK
458Devay, TristanJah Root Riders Mtb
473Fridström, StinaSträngnäs CK
394Grahn, IrisKolmården MTB
393Grahn, RalphKolmården MTBDNF
459Häger, MaxVingåkers CK
460Jacobsson, AliceVingåkers CK
461Jacobsson, OscarVingåkers CK
462Jacobsson, VictorVingåkers CK
367Jarl, JuliaKolmården MTB
463Jutterdal, VilleVreta SoMK
391Kindahl, JesperRimforsa
464Kindahl, WilliamFinspångs CA
404Lagercrantz, VincentBorås CA
368Lindström, EllaKolmården MTB
465Lindström, MollyVingåkers CK
466Lindström, MorrisVingåkers CK
407Lond, Niklas
398Norrgran, EllaCK Dainon
400Ohnäs, LisaSimonstorp Multisport
399Ottnäs, AnnaSimonstorp Multisport
467Persson, Adrian
392Pilvinge, MoaCF Tajts MTB
468Reinholdsson, MimmiVingåkers CK
469Reinholdsson, MoaVingåkers CK
409Svensson, Lukas
470Vesterlund, OskarCK Antilopen
370Åstrand, TuvaVingåkers CK
Redovisat 31 av 31 st
Resultatlista: F13-14 25 km, flickor 13-14 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1406Petersson, MoaMjölby Cykelklubb01:12:28
2405Ekström, EmiliaVästerås CK01:23:53+00:11:25
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: F15-16 25 km, flickor 15-16 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1403Lindfors, AlvaVästerås CK01:11:19
2401Kristensen, IdaStjärnhovs IK01:13:03+00:01:44
3402Lindberg, NellyCK Antilopen01:45:08+00:33:49
Redovisat 3 av 3 st
Resultatlista: P13-14 25 km, pojkar 13-14 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1360Lindqvist, ViktorKolmården MTB00:54:49
2361Lundberg, JohannesNorbergs ck00:58:55+00:04:06
3351Bergman, PatrikAlmby ik01:00:49+00:06:00
4358Kagevi, CarlTullinge SK01:01:35+00:06:46
5365Warrén, JoelMTB Täby01:01:46+00:06:57
6355Gunnarsson, SimonFinspångs CA01:01:47+00:06:58
7354Fransén, JonathanMTB Täby01:02:06+00:07:17
8352Birgersson, FabianMTB Täby01:03:21+00:08:32
9357Johansson, MartinVreta SMK01:08:28+00:13:39
10364Röjgård, SverreKolmården MTB01:10:41+00:15:52
11356Hallgren, AlbinKungsör SK01:10:46+00:15:57
12366Wiking, AntonMTB Täby01:11:27+00:16:38
13363Nord, ElliotMTB Täby01:12:43+00:17:54
14396Antman, TheodorTrosabygdens Cyklister01:13:07+00:18:18
15359Karlsson, EmilLekebergs IF01:16:05+00:21:16
16353Eriksson, GustavMtb Täby01:23:00+00:28:11
-362Malmberg, AlbinCkceresDNF
Redovisat 17 av 17 st
Resultatlista: P15-16 35 km, pojkar 15-16 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1255Ernstsson, JoelFinspångs CA01:21:28
2254Engström, PatrikRembo IK01:23:20+00:01:52
3253Ekström, JacobVästerås CK01:26:51+00:05:23
4251Andersson, RikardFinspångs ca01:28:52+00:07:24
5252Axelsson, AlexanderMtb Täby01:43:17+00:21:49
6256Falck, ChristofferVästerås cykelklubb02:00:32+00:39:04
7257Norlander, ElliotCk Ceres02:58:42+01:37:14
-258Thulin-Elofsson, JoelKolmården MTBDNF
Redovisat 8 av 8 st
Resultatlista: Tävling 55 km Herrjuniorer, 17-18 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
186Kitzberger, LudvigLänna Sport CK02:26:20
287Lindgren, AndreasTrosabygdens ok03:20:37+00:54:17
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: Tävling D30 55 km Dam, 30-39 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
176Dahlstrand, ElnaIKHP02:55:34
277Östfeldt, HannaTeam TCM03:01:17+00:05:43
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: Tävling D40 55 km Dam, 40-49 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
182Pilvinge, MalinCF Tajts MTB03:22:10
281Bengtsson Sjörs, ÅsaVästerås CK03:23:08+00:00:58
-83Van Cappellen, ChristianeMTB TäbyDNS
Redovisat 3 av 3 st
Resultatlista: Tävling H30 55 km Herr, 30-39 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
124Possman, JohanLänna Sport CK02:15:21
211Dahlberg, TobiasLaleprestanca02:18:05+00:02:44
318Karlsson, JoelB?lsta CK02:18:08+00:02:47
47Larsson, P?rV?ster?s CK02:18:12+00:02:51
514Hermansson, FredrikMj?lby CK02:22:43+00:07:22
623Lond, Rain02:23:13+00:07:52
715Holmgren, SebastianSk?vde CK - Team Sportson02:25:46+00:10:25
825Svartström, OlovSMACK02:27:06+00:11:45
913Gross, KristofferFuji Racing Team02:27:32+00:12:11
1028Winblad, MagnusKnivsta CK02:29:34+00:14:13
1122Lindfors, MagnusLänna Sport CK02:29:44+00:14:23
1217Jansson, RonnieTeam TCM02:29:52+00:14:31
1316Ingemansson, KristofferFredrikshofs IF CK02:32:58+00:17:37
1427Von Eckermann, GustafCK Hymer02:33:34+00:18:13
1510Berggren, Mattiashofors aif/cykel02:34:56+00:19:35
1612Granberg, MartinCK Antilopen02:45:44+00:30:23
1785Larsson, CarlCK Dainon02:48:15+00:32:54
1884Johansson, Carl-fredrikEksjö CK02:51:56+00:36:35
1919Larsson, ViktorS?derk?pings SK02:52:07+00:36:46
2020Lauren, NiclasS?dert?lje CK / Team Merida Cykelvasan03:15:41+01:00:20
2126Tobin, Mark03:27:17+01:11:56
-21Lindbom, Johan "limpan"Almby IK/Uno Forsberg Racing Team *
Redovisat 22 av 22 st
Resultatlista: Tävling H40 55 km Herr, 40-49 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
190Johansson, MichaelCK Hymer02:17:28
239Larsson, PierreNorrköpings SK02:23:45+00:06:17
389Lövgren, MattiasFinspångs CA02:23:55+00:06:27
495Mård, HenrikCK Valhall02:24:19+00:06:51
538Karlsson, BjörnSöderköpings SK02:25:40+00:08:12
640Lyth, JoachimTullinge SK02:26:49+00:09:21
735Dahl, FredrikCK Dainon02:28:51+00:11:23
846Ulvbane, HansTjust BRC02:28:59+00:11:31
941Mörk, PärCK Ceres02:30:22+00:12:54
1044Pilvinge, HenrikCF Tajts MTB02:30:49+00:13:21
1142Nyberg, ChristianCk Hymer02:35:17+00:17:49
1237Holmberg, HenrikKöping-Kolsva OK02:40:51+00:23:23
1333Bergström, AndersMera Lera MTB02:41:52+00:24:24
1443Öberg, StaffanSödertälje CK02:47:59+00:30:31
1531Andersson, PerFinspångs ca02:48:20+00:30:52
1645Taivassalo, TommiCK Norrtälje02:53:01+00:35:33
1788Pettersson, ClaesCK Falken03:02:20+00:44:52
1832Bergholm, FredrikMtb Täby03:02:29+00:45:01
-36Hamous, PeterLidingö CKDNF
-30Almqvist, JohanMtb TäbyDNS
-34Bjurhäll, JohanMTB TäbyDNS
Redovisat 21 av 21 st
Resultatlista: Tävling H50 55 km Herr, 50- år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
18Hansen, AtleAvonova Active - Hansen BIKE Racing02:18:31
247Dertell, BoTeam TCM02:25:49+00:07:18
391Nilsson, PeterKolmården MTB02:30:34+00:12:03
449Hörwing, JoakimLidingö CK02:40:19+00:21:48
596Hofmann, HansSödertälje CK02:43:28+00:24:57
658Wallström, JörgenEskilstuna CK02:43:46+00:25:15
794Wall, ThomasTeam TCM02:44:54+00:26:23
856Raud, JohanSMACK02:44:57+00:26:26
951Jonsson, Hanseskilstuna ck02:48:27+00:29:56
1054Levin, DanTrosabygdens Cyklister02:50:10+00:31:39
1155Melkersson, HansTrosabygdens cyklister02:52:23+00:33:52
1257Sundqvist, BennethKöping-Kolsva OK02:58:30+00:39:59
1353Karlsson, GöranKnivsta CK03:02:23+00:43:52
1450Jäderfeldt, Petersödertälje ck03:13:39+00:55:08
-52Karlsson, BorisSöderköpings SKDNF
-92Larsson, GöranTBOKDNF
-93Tyllman, LennartCK FalkenDNF
Redovisat 17 av 17 st
Resultatlista: Tävling Senior 55 km Herr, 19-29 år start: 2016-04-23 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11Flockhart, MikaelCK Norrt?lje/Pedalogerna.com02:08:15
26Lillpers, NilsTeam TCM02:09:03+00:00:48
33Carlsson, StefanKolm?rdens MTB02:09:05+00:00:50
44Bj?rklund, JakobKristinehamn CK, KTM Bikes SWE02:09:50+00:01:35
55Axelsson, KalleMj?lby Ck02:11:07+00:02:52
62Sparr, HenrikCk Ceres02:14:36+00:06:21
762Carlsson, ConnyCK-Filip/Rideaway.se02:21:24+00:13:09
867Gustafsson, JohanSpårvägen CF02:23:17+00:15:02
960Lagercrantz, LudvigBorås CA02:23:38+00:15:23
1059Åkerlund, MattiasMera Lera MTB02:28:45+00:20:30
1161Andersson, MartinEksjö CK02:31:51+00:23:36
129Martin, AugustCk Antilopen / Team Merida Sverige02:31:59+00:23:44
1371Olsson, NiklasMera Lera MTB02:35:43+00:27:28
1472Skarin, MarcusCK Antilopen02:52:23+00:44:08
1568Kjellman, JohanAlingsås Sportsclub03:04:49+00:56:34
1666Forsström, DanielNorbergs CK03:14:22+01:06:07
-64Flink, RasmusSportson/ck UniDNF
Redovisat 17 av 17 st
Resultatlista: Motion 25 km, för alla från 13 år start: 2016-04-23 11:01
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
410Bergstedt, Johnny01:29:02
371Cuclair, Liam-02:00:20
372Cuclair, Vincent-02:00:24
373Eriksson, Mats01:20:54
374Eriksson, ThomasTeam Flygfyren01:23:00
390Fridström, TeresiaSträngnäs CK01:19:25
375Gunnarsson, StefanFinspångs CA01:07:08
376Gustafsson, Maritbok02:09:04
377Hagberg, DanielDNS
378Hellden, Magnus01:29:19
379Höglund, JesperTbok01:24:58
380Jeppson, TorgnyKatrineholms OK01:18:40
408Karlsson, MalinFinspångs CA01:10:43
381Kroon, Robert01:24:38
382Lindgren, LudwigCK Antilopen01:11:52
383Magnusson, Hanna02:08:10
384Magnusson, Joakim02:08:11
385Odell, Lukas-02:00:21
388Thor, Helen01:57:00
389Warrén, OlaMTB Täby01:01:12
386Öhrn, Niclas01:29:36
387Österberg, VeronicaIS Linne01:37:15
Redovisat 22 av 22 st
Resultatlista: Motion 35 km, för alla från 15 år start: 2016-04-23 11:01
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
262Alm, RichardTrosabygdens cyklister02:02:29
263Andersson, JohanVreta SoMK01:40:55
320Antman, FredrikTrosabygdens Cyklister01:37:56
264Backman, Gustaf02:01:37
265Blom, PeterTrosabygdens CyklisterDNS
266Brunnberg, RobertEskilstuna02:07:38
267Carlstedt, MarcelKatrineholm02:12:07
323Carlstrand, OweCK Ceres02:05:58
326Carpman, StefanCk Ceres01:32:35
332Casselsjö, ChristerKolmården Adventures01:30:22
268Dahlkvist, TorbjornTjust BRC01:35:53
269Elfving, RutFredrikshof02:22:33
333Engström, MartinSolna01:26:19
270Eriksson, Katarina01:46:07
271Eriksson, Marcus01:44:46
272Eriksson, Per-ErikCK CERES01:45:13
324Fahlström, PatrikHeby ck01:45:02
273Falck, PierreVästerås cykelklubb02:40:17
325Farmer, Emelie01:46:13
274Folkeson, PeterTjust Bike And Runnig Club01:34:27
275Furensjö, Johan01:55:53
276Gimholt, JoakimTrosabygdens Cyklister01:34:27
277Gran, ChristerEskilstuna02:11:00
278Gustavsson, JohanOskarshamns CK01:50:50
282Heintze, Niclas01:47:50
284Holmegård, MagnusDNS
280Håkansson, FreddieTeam Twentyniners01:39:10
279Häger, MatsVingåkers CK01:48:18
281Hällbom, JonasEskilstuna CK01:51:20
283Höglund, AndreasTbok01:45:51
285Iserstål, TorbjörnTjust Bike& Running ClubDNS
321Ivarius, ChrichanCF Tajts MTB02:19:20
286Jacobson, SusanneSaltsjöbadens IF02:43:10
287Jacobsson, StefanVingåkers CK01:38:31
288Jönsson, ChristerST MTB01:50:39
289Karlsson, SamuelVingåkers CKDNS
290Kauppila, HansVingåkers CK03:07:36
291Kindahl, Johan01:50:02
260Kremsl, KarlLinköpingDNF
292Kron, ThomasNässjö CKDNS
293Larsson, JensTajts MTB01:47:46
294Lejonsjö, MarcusDNS
322Lennerö, Kent OlaTrosabygdens Cyklister01:44:27
259Lersten, MagnusOK Tyr01:45:26
295Liljefors, Frida02:05:46
296Lindberg, AxelCK Antilopen01:42:56
319LIndén, Birger02:12:27
297Lindström, TobiasVingåkers CKDNS
298Lundholm, JörgenSöders02:04:39
299Nilsson, AntonCK Antilopen01:39:03
300Nilsson, DagTeam FamilyDNS
301Osikowicz, WojciechST MTB01:44:59
302Palmfjord, HåkanCK Ceres01:42:23
303Persson, JimmyOTB-MTBDNS
304Persson, Urban02:07:40
327Pettersson, MattiasCK Ceres01:35:09
305Reinholdsson, AndersVingåkers CK02:00:50
306Rentoft, MartinSågteknik02:02:04
330Ringborg, EmilNorrköping02:16:26
307Segatori, AntonioST MTB01:51:25
308Sjökvist, Bobo01:43:55
309Sjöström, Niclas01:42:09
310Skoog, PerCK Ceres01:36:30
331Skoog Holst, EdwardTeam Nordic Trail Trosa01:50:26
313Svensson, Daniel02:05:49
312Svärd, Gustav02:04:01
311Söderbäck, MathiasSlätmonDNF
314Tamminen, Christian02:04:57
315Walleng, Andreas01:45:06
316Wejde, TobiasAXA SC01:48:33
317Wernqvist, PatricVreta SoMK01:37:27
318Westin, TommyTrosabygdens Cyklister01:45:13
261Åkeson, JesperStjärnhovs IK01:54:44
329Österberg, HenrikIS Linne01:42:08
Redovisat 74 av 74 st
Resultatlista: Motion 55 km, för alla från 17 år start: 2016-04-23 11:01
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
136Adamsson, RobinTeam twentyniners02:59:48
137Almqvist, FilipNacka02:45:07
138Alvarsson, UlrikDNS
121Ancher, GöranEkängens IF03:00:06
139Andersson, Martin04:01:26
140Andersson, TomasFinspångs ca02:51:08
116Asker, ChristianKolmården03:46:54
142Averbo, Jörgentullinge sk02:50:13
143Axelsson, ThomasDNF
144Bagge, Staffan03:00:30
145Bengtsson, PatrikKolmården adventures02:52:58
146Bergergård, FredrikWeekend Warriors MTB03:15:37
114Berglund, LarsTajts MTB03:14:40
112Björklund, Mikael R03:59:58
147Blanchart, Albert03:06:07
148Borg, GustavYdres Stigfinnare03:07:05
149Bork, MikaelStavsjö If03:58:13
150Bräutigam, Kristian02:36:27
151Carlsson, OlofTeamTK Norrköpings kommun03:41:56
152Dahl, Robert02:37:43
153Dalstad, JohanAlmby IKDNS
154Davidsson, JonasYrde stigfinnare03:17:40
125Derwinger, Jonas03:26:51
156Detterfelt, JonasVreta SoMK03:24:21
157Devay, OliverJah Root Riders Mtb03:07:32
158Edlund, Patrik03:41:19
159Edman, Håkan03:01:26
160Ekelund, Carl JohanMTB Borgholm02:49:57
161Elgstrand, FredrikBakhjulsmaffian03:14:56
162Engström, Adam02:31:28
163Envall, Anton03:42:48
164Eriksson, AntonBakhjulsmaffian03:14:56
165Eriksson, Jan-ErikAllt Om MTB CFDNS
328Eriksson, LinusÅby03:21:09
166Eriksson, MichaelDNS
167Ernving, OskarCK DainonDNS
169Fellenius, AndersVårbergs center för gröna sporter04:16:23
170Finder, Sebastian04:07:26
119Fokine, NicholasIHKP03:01:49
171Fridström, PeterSträngnäs CK03:10:31
172Friedel, HansHallstahammar03:46:18
173Friis, JohanKalmar RC03:17:46
174Geiger, JonasVästerås CK02:57:49
175Gingbäck, KayFirst Music02:54:30
176Granfors, Mårtenellevio02:50:56
177Grimsell, HansMera Lera MTB03:06:05
178Gullberg, HenricAlmby IK02:49:46
179Gunnarsson, Thomas03:10:08
180Gustafsson, ChristianTrosabygdens cyklister02:51:27
181Gustavsson, JanOskarshamns CK03:05:55
182Gustavsson, Martin04:01:25
183Hagström, FredrikCk Ceres KatrineholmDNF
184Halldén, JonasAlmby IK03:08:22
185Hellmark, Marcusträfönsterspecialisten03:00:16
186Henriksen, MattiasDNS
187Henriksson, JonasTjust BRC02:54:16
188Holm, BjörnAhlsell03:33:39
189Holm, NickSoundSupportDNF
190Holmberg, Erik03:16:32
109Hulander, ÖrjanVreta SoMK02:52:34
191Hörstam, PatrickTvck02:50:02
192Jacobson, MichaelSaltsjöbadens IFDNF
193Jaksch, Peter03:11:41
193Jaksch, Peter03:11:41
194Jedenfalk, PaulVreta SOMK02:39:43
195Johansson, Patrik03:40:49
196Jonasson, PatrikSpårvägen CF03:24:24
197Jonsson, Per-AxelCK Hymer02:35:58
120Jonsson, Thomas03:06:15
198Kalsson, MårtenTbck02:58:06
110Karlsson, Anders30K02:49:04
113Karlsson, StaffanHuddinge03:48:24
199Karlsson, TomasDNF
200Kircher, AlbertMera Lera Mtb02:58:13
201Kircher, KatjaMera Lera Mtb03:37:01
202Kröger, RonaldVästerås03:03:43
103Kurg, Daniel03:47:41
203Lagerström, Fredrik#MTB Morgon03:02:37
204Larsson, Jesper02:40:45
115Larsson, SimonKolmården Adventures02:49:42
117Leberruyter, NicolasEskilstuna CK02:32:01
205Leiderth, PatrikUlricehamn CK03:02:22
206Leijon, FreddyFinspångs CADNS
207Lejon, OttoAhlsell03:02:17
209Lindberg, JohanCK Antilopen02:58:59
210Lindén, Björn03:20:26
211Lindén, PhilipDNF
212Lindgren, HåkanKolmården Adventures02:40:19
213Lindroth, MånsWWMTB03:06:47
124LIndroth, UrbanEskilstuna03:22:56
214Lindstam, MorganAhlsellDNS
215Ljung, JohnnyDNF
216Ljungstedt, Stefan03:03:49
218Louca, Nicholas02:44:10
219Loy, Henrik#MTBmorgon02:57:52
220Lund, AntonTjust BRC03:13:17
217Lönnqvist, JohanCK Antilopen02:45:23
105Lööf, FredrikSöderköping03:55:58
107Mokvist, FredrikVingåkers CK02:49:52
221Molinder, RobertSpårvägen CKDNS
222Nilsson, LarsAstraZeneca IF03:24:42
223Nyberg, LenaMTB Mera Lera03:57:21
111Ottnäs, ThomasSimonstorp Multisport02:36:36
225Petersson, DanielStöd Barndiabetesfonden02:54:56
226Pettersson, Karl-JohanProduktionsbolaget K ABDNF
227Pickl, JohanKungsörs SK03:53:24
228Pickl, NiklasKungsörs SKDNF
102Rundström, AndersÖxelösund03:25:46
230Ruottinen, OliverHanaskogs IS03:51:25
229Röjgård, MatsKomården Adventures02:34:47
122Samuelsson, Lars02:40:07
231Sandell, AndersAhlsell03:13:26
232Schloenzig, MichaelTjust BRCDNS
233Selling, JohanEA Amatör03:29:55
234Selvehed, PetterDNF
235Skoglund, ErikOxvretens SK03:19:19
237Sohl, CristofferArena Reklam Wrapping Division03:38:22
238Sundqvist, GregerKungsörs SK04:02:40
118Svanberg, EliasNorrköping02:42:11
239Svensson, EricStockholms StigcyklisterDNS
104Szunto, PeterHunghult MTB Team03:22:07
236Söderberg, Magnus03:07:00
240Talboom, JonasDNF
241Theel, AndersMaif ck03:09:54
106Thomasson, LarsÅby Cyklers03:27:42
242Thor, Niklas03:43:41
243Thorsell, JonasTunabergs Mtb02:54:32
244Thurén, GustavMera Lera MTB03:19:10
108Tibblin, StefanEnköping CK02:44:55
123Vehmas, Martin02:45:48
245Wall, CristianUno Forsberg Racing Team02:49:49
246Wallebom, Johannes03:56:45
247Wallen, HenrikRigorös Rigor Mortis *
248Wallin, PärTeam Cykelcenter Södertälje02:58:11
249Wiklund, David02:56:57
250Wiklund, Josef02:56:57
101Wingren, EricDinvelo CK02:39:38
141Åstrand, ChristerVingåkers CK03:01:26
Redovisat 138 av 138 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post