Resultatlista: P9 (pojkar 2006-, 1.5km) start: 2015-10-18 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1618Österberg, MaxVärmdö IF00:05:29
2595Ekmann Möller, ErikUttersbergskolan, 3:200:05:57+00:00:28
3605Kellander, FelixÅBY IF, JURSLASKOLAN ÅK 200:06:14+00:00:45
4794Borén, IvarÅk 3 Jurslaskolan00:06:15+00:00:46
5626Ullstrand, AntonUttersbergskolan, 3:200:06:33+00:01:04
6627Vernmark, JoelEkängens IF00:06:33+00:01:04
7594Bötrius, VilleJursla skola årskurs 200:06:34+00:01:05
8599Henmark, AlfredUttersbergskolan, Klass 3:200:06:42+00:01:13
9619Pehrsson, LinusUttersberg klass 3:200:06:42+00:01:13
10590Almrot, IsacJurslaskolan åk 200:06:53+00:01:24
11624Söderström, OscarOK Kolmården00:06:55+00:01:26
12606Kellander, ValleÅBY IF, JURLSASKOLAN ÅK 200:06:59+00:01:30
13609Lagerlund, GustavJurslaskolan, Jurslaskolan 200:07:02+00:01:33
14604Karlsson, Eddy00:07:18+00:01:49
15591Askling, TageIK Akele00:07:19+00:01:50
16616Olsson, Oliver00:07:24+00:01:55
17412Liljegren, William00:07:28+00:01:59
18717Malm, TheoIK Akele00:07:33+00:02:04
19620Rinman, WilhelmÅby IF, Jurslaskolan åk 100:07:35+00:02:06
20625Svärd, MelkerJurslaskolan år 200:07:40+00:02:11
21731Jarl, AxelNAIS00:07:45+00:02:16
22623Skuthälla, LeonGoIF Tjalve, Oxelbergsskolan ÅK 000:07:47+00:02:18
23726Artursson, WilliamFinspång00:07:52+00:02:23
24799Hofvergård, BrunoÅk 3 Jurslaskolan00:07:54+00:02:25
25613Mattsson, Lukaz00:08:04+00:02:35
26724Holmberg, Gustav00:08:11+00:02:42
27607Knutsson, AlexanderUttersbergsskolan, 3:200:08:11+00:02:42
28611Lindqvist, JakobÅk 2 Jurslaskolan00:08:11+00:02:42
29430Wernmark, LiamEkängemo IF00:08:15+00:02:46
30601Holmberg, Milian00:08:21+00:02:52
31597Häggkvist, HugoUttersbergsskolan klass 3:200:08:21+00:02:52
32693Jonasson, TageSpårvägen CF00:08:28+00:02:59
33735Carlsson, Nathanael00:08:37+00:03:08
34728Eklund, EmilTeam Nordic Trail JR00:08:47+00:03:18
35596Gyllensvärd, OscarJurslaskolan, Jurslaskolan åk200:08:51+00:03:22
36721Nettelbladt, JonatanDSK00:09:00+00:03:31
37617Österberg, Emil00:09:05+00:03:36
38614Melin, LeonardoOK Kolmården, Jurslaskolan åk 100:09:17+00:03:48
39730Överby, Frode00:09:59+00:04:30
40665Björnqvist, EddieKatrineholms Simsällskap00:10:03+00:04:34
41621Rydin, EliasÅBY00:10:46+00:05:17
42723Lindeberg, OlleHammarby Höjda00:10:50+00:05:21
43795Rinman, AlbinJursla Förskola00:11:17+00:05:48
44403Hultman, Isak00:11:19+00:05:50
45603J Norinder, AlvinUtterbergs skolan Klass 1:400:11:39+00:06:10
46722Nettelbladt, BillDSK00:11:45+00:06:16
47600Hildemark, OskarJursla IF00:11:53+00:06:24
48407Jonsson, Leo00:12:39+00:07:10
49615Nilsson, PhilipUttersbergsskolan 3:200:12:42+00:07:13
50612Malmström, EmilUttersbergsskolan, 3:200:12:43+00:07:14
51725Lindeberg, LudvigHammarby Höjda00:15:51+00:10:22
-622Rydin, LinusÅBYDNS
-602Hultberg, WiggoKvillinge Gård, Jursla skolan klass 1DNS
-608Kvist, EliasDNS
-610Levestam, WilliamDNS
-592Bergfeldt, OlleBergets Måleri, SmedbyDNS
-593Börjesson, TageLinköpings SKDNS
-598Häll, AlfonsGreby skolanDNS
Redovisat 58 av 58 st
Resultatlista: F9 (flickor 2006-, 1.5km) start: 2015-10-18 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1632Eklund, AgnesKimstad Goif-00:15:46
2415Enetjärn, AliceNyköpings BIS00:06:28+-1:50:-18
3649Skuthälla, SofiaGoIF Tjalve, Oxelbergsskolan ÅK 200:06:37+-1:50:-9
4423Karlsson, HannaÅk 2 Jurslaskolan00:07:08+-1:51:-38
5694Jonasson, IngridSpårvägen CF00:07:24+-1:51:-22
6656Widfeldt, ClaraIK Norrköping Friidrott00:07:33+-1:51:-13
7650Söderman, JudithUttersbergsskolan 1:200:07:46+-1:52:00
8409Liljegren, Christina00:07:54+-1:52:-52
9634Gustavsson, MiraJurslaskolan, Jurslaskolan åk 100:08:10+-1:52:-36
10648Österberg, Eila00:08:10+-1:52:-36
11406Von Der Lancken, Clara00:08:15+-1:52:-31
12678Eriksson, FilippaGOIF Tjalve00:08:29+-1:52:-17
13640Karlsson, Myraifk norrköping, ektorpsringen 2A00:08:30+-1:52:-16
14646Melin, SofiaOK Kolmården, Jurslaskolan åk 3 Saltvatten00:08:35+-1:52:-11
15651Ränne, OliviaUttersberg 2:100:08:38+-1:52:-8
16643Lövborg, SiriWaria00:08:44+-1:52:-2
17639Källholm, NellieOk Kolmården00:09:10+-1:53:-36
18631Casselsjö, JulieOK Kolmården00:09:15+-1:53:-31
19671Ottosson, Agnes00:09:15+-1:53:-31
20652Stjärne, TildeUttersberg 2:100:09:28+-1:53:-18
21647Oltnäs, LisaSimonstorp Multisport, Jursla ÅK 200:10:01+-1:54:-45
22716Pilvinge, MoaOK Kolmården00:10:02+-1:54:-44
23797Smeds, ElinUpplands Väsby00:10:07+-1:54:-39
24638Källholm, AlvaOk kolmården00:10:09+-1:54:-37
25641Laurell, Moa3:2 Uttersbergsskolan, 3:2 Uttersbergsskolan00:10:15+-1:54:-31
26654Thyrberg, OliviaÅby00:10:16+-1:54:-30
27655Vernersson, TyraUttersbergsskolan 3:2, Uttersbergsskolan 3:200:10:16+-1:54:-30
28642Lövborg, Olivia00:10:20+-1:54:-26
29682Andersson, TuvaSvärtinge00:10:21+-1:54:-25
30628Axbom, LisaÅby, Åk 2 Jurslaskolan00:10:25+-1:54:-21
31636Holmberg, Nova00:10:33+-1:54:-13
32791Engwall, EllaOK Kolmården00:10:35+-1:54:-11
33653Thyrberg, LinnÅby00:10:45+-1:54:-1
34404Von Der Lancken, Ebba00:10:54+-1:55:-52
35686Wahlström, Vanja00:10:56+-1:55:-50
36704Philström, StellaGOIF Tjalve00:10:59+-1:55:-47
37637Hultman, JuliaDagsbergsskolan, Dagsbergsskolan åk 100:11:06+-1:55:-40
38793Wengelin, DisaOK Kolmården00:11:06+-1:55:-40
39792Engwall, SiriOK Kolmården00:11:07+-1:55:-39
40685Wahlström, Signe00:11:08+-1:55:-38
41644Lyngenberg, MalinÅby IF, 2 klass jurslaskolan00:11:13+-1:55:-33
42629Bark, FilippaIF Friskis & Svettis Norrköping00:11:15+-1:55:-31
43633Elgh, JuliaJursla IF00:11:47+-1:56:-59
44729Överby, Gerda00:15:50+00:00:04
45630Caesar, Alva00:21:40+00:05:54
46796Smeds, AlvaUpplands Väsby00:35:45+00:19:59
-635Hermansson, ElsaDNS
-645Magnell-Millan, AlbaGoIF TjalveDNS
Redovisat 48 av 48 st
Resultatlista: P11 (pojkar 2004-05, 2.3km) start: 2015-10-18 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1574Jansson, LinusSLK-Oxelösund00:07:31
2577Vieweg, WilliamIK Norrköping Friidrott00:07:39+00:00:08
3702Johnsson, HenrikOK Kolmården00:08:30+00:00:59
4568Björklund, GustavJönsbergska00:08:39+00:01:08
5569Börjesson, OlleLinköpings SK00:09:24+00:01:53
6573Hadziselimovic, DaminKyrkskolan 4a00:09:32+00:02:01
7692Jonasson, ManfredSpårvägen CF00:09:33+00:02:02
8664Björnqvist, RubinKAIK-handboll00:09:41+00:02:10
9571Edhag, AntonBråvikens Kanotklubb00:10:04+00:02:33
10565Ahlmark, AlexanderÅbymoskolan 4A00:10:11+00:02:40
11575Lövborg, OscarEneby BK00:10:31+00:03:00
12570Classon, FabianRåsslaskolan 4c00:10:55+00:03:24
13572Fried, EliÅbymoskolan 5A00:11:54+00:04:23
14567Bayerl, ViktorFunRun byninni00:12:39+00:05:08
-566Backefjord, ViktorDNS
-576Otterström, SebastianEkströms FotvårdDNS
Redovisat 16 av 16 st
Resultatlista: F11 (flickor 2004-05, 2.3km) start: 2015-10-18 10:40
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1585Magnell-Millan, AliceIK Norrköping friidrott00:07:56
2586Österberg, IdaVärmdö IF00:08:33+00:00:37
3580Ankarberg Lundell, NovaKrokeks IF00:09:34+00:01:38
4589Söderman, EstherRåsslaskolan 4a00:10:37+00:02:41
5425Karlsson, AlvaÅk 4 Jursla00:10:40+00:02:44
6583Karlsson, Tess00:11:38+00:03:42
7584Kreutz, ElviraSöderköpings SK00:12:01+00:04:05
8429Lindén, JuliaIK NF00:12:40+00:04:44
9588Sävenryd, TindraProlympia, Prolympia00:12:44+00:04:48
10587Ringström, AmandaJursla klass 500:12:46+00:04:50
11414Lönnqvist, HannaÅk 5 Jurslaskolan00:12:51+00:04:55
12579Andersson, Tilda00:13:30+00:05:34
-578Andersson, JuliaDNS
-581Hallander, LouiseLinköpings GIFDNS
-582Hultberg, MinnaKvillinge GårdDNS
Redovisat 15 av 15 st
Resultatlista: P13 (pojkar 2002-03, 2.3km) start: 2015-10-18 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1416Enetjärn, HugoNyköpings IFK00:08:06
2556Steen, OskarBråvikens Kanotklubb00:08:06+00:00:00
3549Andersson, EmilSlk oxelösund00:08:25+00:00:19
4555Ringström, AlexanderJursla klass 600:08:38+00:00:32
5551Hiulumäki, AlexanderGOIF Tjalve, Enebyskolan klass 7A00:08:44+00:00:38
6553Lagerlund, OlleJurslaskolan, Jurslaskolan 600:08:51+00:00:45
7552Könemann, AndreasDagsbergs IF00:08:59+00:00:53
8554Liljeqvist, DanielJurslaskolan åk 600:09:01+00:00:55
9709Bergfält, EliasÅby IF Åk 6 Jurslaskolan00:09:02+00:00:56
10550Drage, JesperHultdalsskolan 7D00:09:29+00:01:23
Redovisat 10 av 10 st
Resultatlista: F13 (flickor 2002-03, 2.3km) start: 2015-10-18 10:50
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1562Peolsson, FeliciaBK Kenty00:08:32
2564Zakrisson, HannaFinspångs AIK00:09:12+00:00:40
3563Widfeldt, LinnIK Norrköping Friidrott00:09:30+00:00:58
4420Hjelm, Lisa00:10:45+00:02:13
5557Birath, EmelieJurslaskolan Åk.600:11:08+00:02:36
6558Classon, LiviaRåsslaskolan 6d00:11:40+00:03:08
7561Laurell, EmiliaRåsslaskolan, Råsslaskolan 6D00:11:41+00:03:09
8559Häggström Wedding, LovisaMotala, Norra skolan 6b00:12:10+00:03:38
-560Hultberg, HeddaKvillinge GårdDNS
Redovisat 9 av 9 st
Resultatlista: M5 (män 5.2km) start: 2015-10-18 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1734Johansson, StaffanIK Akele00:19:58
2505Jusufbegovic, JaskoWill Run For Muffins00:20:25+00:00:27
3718Karlsson, RickardRK kondition och styrka00:20:44+00:00:46
4507Otterström, BerntRånäs 4H00:23:32+00:03:34
5503Elofsson, HenrikKolmården MTB00:23:55+00:03:57
6657Andersson, PatrikSLK Oxelösund00:25:00+00:05:02
7510Söderman, Mattias00:26:43+00:06:45
8502Brudin, TobiasFamiljen Brudin00:30:43+00:10:45
9511Sundman, Bo00:37:25+00:17:27
10504Gustafsson, GöranÅbergs DataSystem AB00:41:01+00:21:03
11508Rydstedt, Ulf00:41:28+00:21:30
-501Berglund, LinusDNS
-506Lindkvist, BosseIK Westmannia Friidrott, KöpingDNS
-509Sirén, PeterGävleDNS
Redovisat 14 av 14 st
Resultatlista: K5 (kvinnor 5.2km) start: 2015-10-18 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1715Hurkmans, JennieTurebergs FK00:21:58
2519Eriksson, SagaIK Akele00:22:17+00:00:19
3727Bäckström, IngridB.A.B.Y. runners team00:25:49+00:03:51
4520Gambe, Tova00:26:02+00:04:04
5515Bayerl, ThereseFunRun byninni00:30:20+00:08:22
6443Sievers, Emelie00:30:28+00:08:30
7719Karlsson, HannaRK kondition och styrka00:30:50+00:08:52
8736Pahverk, HelenLK Nyköping runners00:31:51+00:09:53
9737Wenzel, SusannLeutzscher Füchse00:31:51+00:09:53
10528Sandberg, AnnaÅby Tennisklubb00:32:26+00:10:28
11522Johansson, Birgitta00:32:33+00:10:35
12518Edhag, HannaBråvikens Kanotklubb00:33:55+00:11:57
13524Jonsson, CarinaVånga00:34:24+00:12:26
14513Andersson, Åsa00:34:41+00:12:43
15529Söderman, Linda00:35:16+00:13:18
16525Kimmefors, AnnFunRun byninni00:35:25+00:13:27
17512Alfredsson, Anna00:36:18+00:14:20
18739Hedlund, Annika00:37:56+00:15:58
19514Andersson, JennySlk oxelösund00:38:17+00:16:19
20523Johansson, MariaLinköping00:39:02+00:17:04
21521Garay, Ludmila00:39:13+00:17:15
22660Sandberg, Tove00:39:27+00:17:29
23798Smeds, AnnaUpplands Väsby00:39:36+00:17:38
24517Bjurkull, Annelie00:39:49+00:17:51
25527Nordin, MarieFamiljen Brudin00:42:12+00:20:14
26738Wenell, Lena00:56:46+00:34:48
-516Björck, ThereseDNS
-526Loxander, AgnetaNTDNS
-530Stubbfält, ÅsaNTDNS
-531Topplänt, LisaDNS
Redovisat 30 av 30 st
Resultatlista: V5 (5.2km utan tid) start: 2015-10-18 11:15
Nr.Efternamn, FörnamnKlubb
532Hansen, LindaSöderköping
533Jonasson, Britt-Louise
534Jonasson, Lennart
535Lilienberg, Emma
536Malm, MagdalenaSöderköping
537Mårdh, Birgitta
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: P15 (pojkar 2000-01, 5.2km) start: 2015-10-18 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1732Johansson, AlbinIK Akele00:20:54
2543Ström, CarlTjust Bike & Running club00:22:02+00:01:08
3541Könemann, David00:25:51+00:04:57
4538Brånäs, JoelBråvikens Kanotklubb00:26:29+00:05:35
5542Könemann, ErikNorcopensarna00:28:16+00:07:22
6539Brudin, MilleFamiljen Brudin00:30:40+00:09:46
-540Crespin Lundgren, TimUngdomsbrandkårenDNS
Redovisat 7 av 7 st
Resultatlista: F15 (flickor 2000-01, 5.2km) start: 2015-10-18 11:15
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1548Sten, KajsaSLK Oxelösund00:24:05
2733Johansson, LinneaIK Akele00:27:12+00:03:07
3547Nyman, AlvaIK Akele00:29:18+00:05:13
4545Brudin, NeaFamiljen Brudin00:32:41+00:08:36
5544Brudin, MalvaFamiljen Brudin00:42:11+00:18:06
-546Ivehammar, AmandaLGIFDNS
Redovisat 6 av 6 st
Resultatlista: M11 (män 10.6km) start: 2015-10-18 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1191Mogendi, ZackariasKenya00:33:40
2149Kleist, AndersIK Akele00:34:09+00:00:29
32Åberg, MarcusHässelby SK00:34:46+00:01:06
480Fagerberg, JohanFinspångs AIK00:35:40+00:02:00
5703Gustafsson, JohanGOIF Tjalve00:37:38+00:03:58
643Brander, PontusGoif Tjalve00:37:49+00:04:09
7301Zetterberg, Mikael00:37:52+00:04:12
8172Lindgren, JohanIK Akele00:38:03+00:04:23
994Gustafsson, JohanIFK Mora Friidrottsklubb00:38:42+00:05:02
10228Pilvinge, HenrikOK Kolmården00:39:21+00:05:41
11247Schedin, JonasIK Akele00:39:28+00:05:48
12663Lundgren Björnqvist, ChristofferHammarby Friidrott00:39:38+00:05:58
1393Grönroos, MarkusGoIF Tjalve00:39:55+00:06:15
14299Yusuf, MuseIK Akele00:40:23+00:06:43
15193Näkne, DanielGoIF Tjalve00:40:36+00:06:56
16229Pirot, NicolasIK Akele00:40:41+00:07:01
17102Hellgren, Adamtjalve00:40:48+00:07:08
18146Kensing, JohnSya Sk00:41:03+00:07:23
19154Lagercrantz, FredrikKolmården mtb00:41:11+00:07:31
2072Engelin, MartinIk Nocout.se00:41:40+00:08:00
21203Nordman, ThomasIK Nocout.se00:41:50+00:08:10
22152Kreutz, HenricSöderköpings SK00:42:01+00:08:21
2342Börjesson, MartinIK Akele00:42:16+00:08:36
2423Arneland, Morgan00:42:28+00:08:48
2591Grangert, OskarIK Nocout.se00:42:35+00:08:55
264Adolfsson, FredrikTeam Imorn00:42:40+00:09:00
27831Myhr, DanielNorrköping00:42:46+00:09:06
2871Engdahl, JohanPeking Athletes00:42:55+00:09:15
29105Hildemark, TorbjörnJursla IF00:42:57+00:09:17
30279Tobin, MarkTjalve00:42:58+00:09:18
31666Sjöö, DavidFluffy Kittenz00:43:05+00:09:25
32179Lunde, DavidLK Nyköpings Runners00:43:08+00:09:28
33240Rosenqvist, MikaelIK Akele00:43:24+00:09:44
34163Lembke, AndréNyköpings BIS Friidrott00:43:27+00:09:47
35291Wahlström, SimonHolmen00:43:31+00:09:51
36690Karlsson, OveÅF00:43:32+00:09:52
37230Putrus, AmirIK Akele00:43:38+00:09:58
38670Eriksson, Martin00:43:39+00:09:59
39826Jedenfalk, PaulVreta SoMK00:43:50+00:10:10
40298Yman, Hampus00:43:56+00:10:16
41151Könemann, MikaelKönemann IK00:43:59+00:10:19
42130Jonsson, JörgenNorrköping00:44:11+00:10:31
43273Svensson, EmilBråvikens Kanotklubb00:44:12+00:10:32
4473Engstad, NilsHolmen00:44:14+00:10:34
4524Axelsson, EliasFinspångs SOK00:44:17+00:10:37
46242Ryman, Marcus00:44:18+00:10:38
47296Wiktorsson, MikaelSmedby Runners00:44:21+00:10:41
48211Olsen, JesperGoiF Tjalve00:44:36+00:10:56
49231Putrus, ImadIk-akele00:44:41+00:11:01
50188Marmolin, AndersIf Skadeförsäkring00:44:43+00:11:03
5151Carlsson, Linus00:44:44+00:11:04
5258Domfors, ChristianGOIF Tjalve00:44:51+00:11:11
53136Karlsson, AndreasSmk Kolmården00:44:52+00:11:12
5485Frank, MartinPeking Athletes00:44:54+00:11:14
5535Björktegen, Emil00:44:56+00:11:16
5656Danielsson, FredrikLinköpings löparklubb00:45:00+00:11:20
57155Lagercrantz, Ludvig00:45:02+00:11:22
58120Johansson, JosefOK Kolmården00:45:07+00:11:27
5925Axelsson, TedNT00:45:26+00:11:46
60111Hultmark, Ncc JörgenNCC00:45:35+00:11:55
61134Kaiser, JoakimKarlslund IF00:45:37+00:11:57
62124Johansson, Robin00:45:42+00:12:02
63267Stenport, MartinHolmen00:45:55+00:12:15
64284Turesson, Rasmus00:45:58+00:12:18
6565Eklund, AndreasEklund Ls00:46:00+00:12:20
66257Borin, FredrikJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:46:04+00:12:24
6737Björsson, SimonBjörsson Bygg AB00:46:06+00:12:26
6820Andersson Ersman, PeterIK Gnet00:46:09+00:12:29
69225Pettersson, Ncc DanielNCC00:46:23+00:12:43
70236Rinaldo, JoakimLK Nyköpings Runners00:46:31+00:12:51
71278Tinnerholm, RickardIK Nocout.se00:46:38+00:12:58
72708Bergholm, MagnusGOIF Tjalve00:46:40+00:13:00
73851Uller, RobertÅlberga GoIF00:46:41+00:13:01
74160Larsson, Michael00:46:47+00:13:07
75239Rinman, PeterÅby IF00:46:57+00:13:17
76697Thyrberg, SimonKrokek00:46:57+00:13:17
77143Karlsson, Weine00:47:05+00:13:25
78258Skoog, DavidGubbängen Elite Extreme Runners00:47:05+00:13:25
79428Svensson, EliasSköldinge IF00:47:14+00:13:34
8017Andersson, PeterIK Akele00:47:15+00:13:35
81219Persson, HåkanSMHI IF00:47:24+00:13:44
82681Bodefalk, Peter00:47:31+00:13:51
8396Gustafsson, StefanSaras HK00:47:36+00:13:56
84680Bonnevier, Mathias00:47:40+00:14:00
853Abrahamsson, JonasGoif Tjalve00:47:41+00:14:01
86705Alm, PerKustbostäder i Oxelösund00:47:43+00:14:03
8774Eriksson, Jimmy00:47:55+00:14:15
88126Johansson, ThomasJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:47:57+00:14:17
89711Andersson, StellanNorrköping00:47:59+00:14:19
90171Linder, HåkanGOIF Tjalve00:48:10+00:14:30
91836Håkansson, PetterGrytgöls IK00:48:21+00:14:41
92141Karlsson, Oskargyros plate00:48:24+00:14:44
93292Werthén, MickeFriskis & svettis00:48:24+00:14:44
9461Edhag, AndreasBråvikens Kanotklubb00:48:30+00:14:50
9581Fältskog, JensSvenska fårklipparförbundet00:48:30+00:14:50
96137Karlsson, FredrikSimonstorp Multisport00:48:51+00:15:11
9726Backefjord, Patrik00:48:52+00:15:12
9836Björsson, PetterBjörssons Bygg AB00:48:57+00:15:17
9934Bjerner, ErikGOIF Tjalve00:48:59+00:15:19
10090Glaas, Erik00:49:09+00:15:29
101714Fjällstrid, MikaelOppunda VVS00:49:13+00:15:33
102110Höggren, TomTNT00:49:14+00:15:34
103662Sand, Stefan00:49:17+00:15:37
104712Svensson, Anders00:49:20+00:15:40
10583Forsén, DagTeam Nordic Trail00:49:21+00:15:41
106277Tidebrink, Christian00:49:25+00:15:45
107181Lundqvist, JanDevo IT00:49:27+00:15:47
108238Ringlander, FredrikIK NocOut.se00:49:27+00:15:47
109720Götestrand, BjörnIK Nocout00:49:31+00:15:51
1105Aguirre, FilipÅre SLK00:49:35+00:15:55
111699Holst, GreigNorrköping00:49:48+00:16:08
11232Bergman, GregerSMHI IF00:49:56+00:16:16
113241Rundblad, ThordSkärblacka00:49:56+00:16:16
11455Dahlström, LarsMantorp gym00:50:06+00:16:26
115250Segatori, AntonioST mtb00:50:07+00:16:27
11682Forsberg, PontusTeam Nyberg6700:50:08+00:16:28
11738Blixt, PatrikBjörkfors GOIF00:50:23+00:16:43
118266Sparrnäs, TommyGoIF Tjalve00:50:25+00:16:45
11999Hägglund, Ulf00:50:29+00:16:49
120114Jansson, StefanNorrköping00:50:33+00:16:53
121150Könemann, Magnus00:50:33+00:16:53
12221Anderu, ChristoferIK Gnet00:50:36+00:16:56
123674Bark, ViktorFinspång00:50:37+00:16:57
124687Seger, Rickard00:50:40+00:17:00
125200Nilsson, MikaelGOIF Tjalve00:50:43+00:17:03
126234Rask, PatrikHolmen00:50:45+00:17:05
12745Brooke, RobertLOEparna00:50:46+00:17:06
12875Eriksson, KristianNorrköpings Triathlon00:50:48+00:17:08
129189Mattsson, BjörnOK Kolmården00:51:00+00:17:20
130212Olsson, Patrik00:51:01+00:17:21
131270Sundin, JonnySundinarna00:51:01+00:17:21
13247Calderon, Jesper00:51:09+00:17:29
133849Johansson, JakobTjalve GoIF00:51:09+00:17:29
134185Manning, ThomasLonesome Runners00:51:15+00:17:35
135825Fredriksson, BjörnKvibille00:51:17+00:17:37
136222Pettersson, Christoffer00:51:20+00:17:40
137237Rindeborn, Jörgen00:51:21+00:17:41
138208Ohlson, NiklasStadium IF00:51:24+00:17:44
139696Thyrberg, TedÅby00:51:32+00:17:52
140264Spångberg, AndersBillerudKorsnäs Skärblacka00:51:35+00:17:55
14150Carlsson, AndersSICS Swedish ICT Digital Health Lab00:51:38+00:17:58
14254Cullibrick, Christian00:51:39+00:17:59
143199Nilsson, MikaelNorrköping00:51:45+00:18:05
144144Kastensson, Ncc MikaelNCC00:51:49+00:18:09
145290Viking, Ncc TobiasNCC00:51:57+00:18:17
146293Wester, AndersVattenfall Services Nordic00:52:10+00:18:30
147196Nilsson, MatsSRE00:52:12+00:18:32
14846Caesar, Ronnie00:52:17+00:18:37
149139Karlsson, MatsGOIF TJALVE00:52:18+00:18:38
150802Andersson, Magnus Julita Triathlon00:52:21+00:18:41
151158Larsson, Didrik00:52:21+00:18:41
152192Muda, EmilEPCS AB00:52:23+00:18:43
153176Lindström, StefanÅby00:52:24+00:18:44
154689Hjortmark, PeterGOIF Tjalve00:52:29+00:18:49
155119Johansson, FredrikHolmen00:52:29+00:18:49
156140Karlsson, OskarNT00:52:30+00:18:50
157274Svensson, RobertBråvikens Kanotklubb00:52:36+00:18:56
158101Hallqvist, TobiasHolmen00:52:39+00:18:59
159821Bauer, MartinJursla00:52:40+00:19:00
160841Eriksson, LarsVikbolandet00:52:40+00:19:00
161282Törling, MartinNorrköping00:52:46+00:19:06
162255Skanser, ChristianTeam Skanser00:52:53+00:19:13
163286Uller, Martin00:52:55+00:19:15
164235Rennwandt, Christian00:52:56+00:19:16
165243Sandberg, MatsLOEparna00:53:01+00:19:21
1668Almström, Henrik00:53:04+00:19:24
167294Wibrant, HenrikSvärtinge SK00:53:09+00:19:29
168827Karlsson, ThomasGoIF Tjalve00:53:23+00:19:43
16929Bark, FredrikIF Friskis & Svettis Norrköping00:53:25+00:19:45
170254Sjöström, Ncc GustavNCC00:53:25+00:19:45
17163Egnell, KalleSRE00:53:27+00:19:47
17270Eklund, NiclasKimstad Goif00:53:33+00:19:53
173261Skuthälla, Kasper00:53:50+00:20:10
17415Andersson, JonasNorrköpings Stenindustri AB00:53:56+00:20:16
175295Widfeldt, Ncc MikaelNCC00:53:59+00:20:19
176713Johansson, JohanNorrköping00:54:01+00:20:21
177262Smeds, Joakim00:54:03+00:20:23
17884Foucard, CarlGoIF Tjalve00:54:05+00:20:25
179224Pettersson, Mattias00:54:05+00:20:25
180214Oscarsson, JohanSöderköpings SK00:54:09+00:20:29
181128Johnsson, Fredrik00:54:13+00:20:33
182809Jönsson, ChristerST MTB00:54:20+00:20:40
18328Backteman, MatsIK Akele00:54:22+00:20:42
18462Edström, KennethTNT Team Nordic Trail00:54:26+00:20:46
18519Andersson, TomasFinspångs ca00:54:27+00:20:47
18639Blomqvist, Fredrik00:54:31+00:20:51
187259Skoog, P-O00:54:33+00:20:53
188227Pettersson, Tomas00:54:42+00:21:02
189850Jakobsson, AlexanderNT00:54:44+00:21:04
190811Österberg, MagnusKatrineholm00:54:51+00:21:11
191253Sjödin, JoelOK Kolmården00:54:56+00:21:16
192684Borell, ErikTeam Valdemar00:54:59+00:21:19
19322Aréus, SebastianPeking Athletes00:55:05+00:21:25
194174Lindhén, Daniel00:55:09+00:21:29
195832Lindkvist, StefanBorgia BK00:55:12+00:21:32
19659Ebbesson, Stefan00:55:28+00:21:48
197204Nyberg, Johan00:55:31+00:21:51
198843Glad, PeterNorrköping00:55:37+00:21:57
19997Haag, Tommie00:55:43+00:22:03
20014Andersson, JoakimTeam JAYP00:55:50+00:22:10
201667Karlsson, TureLjungelpatrullen00:55:56+00:22:16
202127Johansson, Tobias00:55:58+00:22:18
203814Esping, Markus Franssons konsult AB00:56:04+00:22:24
204147Khan, Jonas00:56:06+00:22:26
205177Ljung, KennethIK.nocout.se00:56:08+00:22:28
206658Thörn, Håkan00:56:13+00:22:33
2079Alsö, JohanIF Friskis & Svettis Norrköping00:56:15+00:22:35
20818Andersson, RikardHolmen00:56:16+00:22:36
20992Granström, LeifBjörsäters SK00:56:23+00:22:43
210668Karlsson, TommyLjungelpatrullen00:56:31+00:22:51
211195Nilsson, MagnusNorrköping00:56:42+00:23:02
212846Rystedt, JoakimNorrköping00:56:47+00:23:07
213221Petersson, MatsTajts MTB00:56:55+00:23:15
214280Tollén, ChristerBillerudKorsnäs Skärblacka00:56:55+00:23:15
215169Lindblom, Jan00:56:56+00:23:16
216256Skogh, Lars-Arne00:57:04+00:23:24
217223Pettersson, Jonas00:57:05+00:23:25
218698Tudén, DanielNorrköping00:57:07+00:23:27
219202Nordlander, Mikael00:57:09+00:23:29
220248Schöttle, Jan-HenrikJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB00:57:11+00:23:31
221803Andersson, Johan 00:57:16+00:23:36
222153Kullander, PierreÅselstads IF00:57:21+00:23:41
223117Johansson, BengtKvarnvik00:57:22+00:23:42
224107Hint, Johan00:57:25+00:23:45
22577Eriksson, OveInspecta00:57:29+00:23:49
226695Johansson, ThomasOK Kolmården00:57:31+00:23:51
227166Lindberg, Mats00:57:35+00:23:55
228131Jonsson, PeterBillerudKorsnäs Skärblacka00:57:36+00:23:56
229808Axelsson, MarkusEkängens IF00:57:42+00:24:02
230852Andersson, MattiasSköldinge IF00:57:44+00:24:04
231830Jardeby, DanielJursla00:57:46+00:24:06
23276Eriksson, MikaelIK Akele00:57:49+00:24:09
233122Johansson, MattiasFinspång00:57:51+00:24:11
234220Persson, IngmarKolmården OK00:57:51+00:24:11
235806Dorell, Mats00:57:53+00:24:13
236844Lind, PatrikNCC00:57:53+00:24:13
237813Johansson, StefanFranssons konsult AB00:57:55+00:24:15
238287Uneram, NiklasMatteus SI00:58:03+00:24:23
23916Andersson, KentFiskeby bruk00:58:05+00:24:25
240847Lönn, LarsNorrköping00:58:05+00:24:25
241109Hjertström, PeterImtech Ventilation Östergötland AB00:58:16+00:24:36
242197Nilsson, MatsStena Line00:58:27+00:24:47
243245Sandör, RuneIK Akele00:58:27+00:24:47
244205Nyberg, JohanGeodis00:58:28+00:24:48
245804Hellgren, Bertil00:58:42+00:25:02
246285Udin, ChristianTeam Udin00:58:45+00:25:05
24744Brobeck, FredrikHolmen00:58:47+00:25:07
248288Uppdal, Mårten00:58:55+00:25:15
249165Lindberg, JerryGoIF Tjalve00:58:58+00:25:18
250190Meyer, Markus00:58:59+00:25:19
251281Tollén, Erik00:59:00+00:25:20
252157Larsson, Dick00:59:02+00:25:22
253180Lundin, Johan00:59:04+00:25:24
254106Hillman, Andreas00:59:05+00:25:25
255276Tålegård, RikardReventia AB00:59:06+00:25:26
256210Olovsson, Conny00:59:07+00:25:27
257244Sandh, Conny00:59:28+00:25:48
258135Käll, HåkanNorrpingarna00:59:31+00:25:51
25948Carlberg, HenrikIK NocOut.se00:59:42+00:26:02
260194Nilsson, KristianGOIF Tjalve00:59:51+00:26:11
261215Österberg, DanielFiskeby bruks IF00:59:56+00:26:16
262251Sevelin, TomasSaras Hälsokälla01:00:10+00:26:30
263118Johansson, ChristerJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:00:12+00:26:32
26410Alwnell, MatsÅselstad IF01:00:18+00:26:38
265706Gustafsson, DanielUpsala01:00:26+00:26:46
266272Svedahl, Reidar01:00:34+00:26:54
267115Jansson, TomasTajts MTB01:00:45+00:27:05
268142Karlsson, Thim01:00:47+00:27:07
269175Lindquist, Fredrik01:01:11+00:27:31
270123Johansson, OlaPrivat01:01:35+00:27:55
271807Åberg, MikaelGöte löpare01:01:39+00:27:59
272167Lindberg, MattiasKrim Kolm01:01:46+00:28:06
27398Hagelin, Sune01:01:51+00:28:11
274252Simonsson, MikaelHolmen01:02:12+00:28:32
275688Hambergs, PeterTeam Nordic Trail01:02:20+00:28:40
27679Eriksson, PerGeodis01:02:26+00:28:46
277232Ragnarsson, UlfÅby01:02:29+00:28:49
278820Svensson, LennartTjalve GoIF01:02:30+00:28:50
279112Ivarsson, DavidKrim Kolm01:02:32+00:28:52
2806Ahlberg, StaffanFiskeby Bruk01:02:45+00:29:05
281164Lind, RickardHimlinge mekaniska01:02:53+00:29:13
282829Gunnar, UlfNorrköping01:03:05+00:29:25
283145Kaufmann, DanNyköping01:03:12+00:29:32
28495Gustafsson, Samuel01:03:22+00:29:42
285178Lundberg, MagnusKrim Kolm01:03:33+00:29:53
286300Zethson, Samuel01:03:35+00:29:55
28764Ekeberg, EricBråvikens Kanotklubb01:03:36+00:29:56
28852Carlsson, ThomasSöderköping01:03:41+00:30:01
289669Franzén, ThomasFriskis & Svettis01:03:51+00:30:11
29040Bohlin, TobiasHolmen01:04:01+00:30:21
291263Sönne, MikaelNT01:04:04+00:30:24
292159Larsson, LeifPrivat01:04:28+00:30:48
293162Lauridsen, MogensSköldinge If01:04:37+00:30:57
294275Svensson Hultberg, FredrikKvillinge Gård01:04:39+00:30:59
29530Båtman, TorbjörnHimline Mekaniska01:04:41+00:31:01
29688Franzen, JimmyKvarsebo IK / NFDK01:04:45+00:31:05
29741Bohman, SimonGeodis01:04:58+00:31:18
298121Johansson, MartinJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:05:00+00:31:20
299268Sternson, AndréAlmroth Byggnads AB01:05:04+00:31:24
300828Håkansson, AndersJursla01:05:15+00:31:35
301672Björklund, Peter01:05:28+00:31:48
302209Ojala, MikaGoif Tjalve01:05:45+00:32:05
303675Bark, RubenFinspång01:05:47+00:32:07
30433Bidö, Mats01:05:56+00:32:16
305271Svahn, NicklasKrim Kolm01:06:16+00:32:36
306104Hellström, Ncc SimonNCC01:06:22+00:32:42
30760Edenholm, RickardBillerudKorsnäs Skärblacka01:06:39+00:32:59
308132Josefsson, BillyJ501:06:42+00:33:02
309116Järvenreuna, Mika01:07:14+00:33:34
31057Davenius, Benny01:07:20+00:33:40
311156Landberg, RagnarBråvikens Segelsällskap/Snedskär01:07:55+00:34:15
312187Mård, Fredrik01:08:05+00:34:25
313683Borell, GöranTeam Valdemar01:08:08+00:34:28
314133Josephson, Mattias01:08:20+00:34:40
315302Zetterwall, Ncc FredrikNCC01:08:33+00:34:53
316839Stensson, NiclasNorrköping AIS01:08:41+00:35:01
31731Berggren, ConnyGoif Tjalve01:08:51+00:35:11
318818Jonsson, MikaelNorrköping01:08:52+00:35:12
319845Wikström, RogerNorrköping01:09:16+00:35:36
320125Johansson, SimonOK Kolmården01:12:00+00:38:20
321213Onmalm, Ulf01:12:55+00:39:15
322103Hellman, BengtFriskis&Svettis01:12:57+00:39:17
323848Lindblom, OlleKimstad GoIF01:13:34+00:39:54
324297Winkler, Sebastian01:13:54+00:40:14
325707Gustafsson, Karl GöranUpsala IF01:14:10+00:40:30
326801Ottosson, Karl-EmilHammarkinds sk01:16:09+00:42:29
327184Malmehed, MatsBjörsäters SK01:16:31+00:42:51
328269Stjärnström, Andreas01:17:26+00:43:46
329260Skowronek, Rikard01:29:06+00:55:26
33086Franke-Blom, Lars-Åke01:36:10+01:02:30
3311Karlsson, ÅkeMr Höstmilen01:45:25+01:11:45
332283Trobeck, Johan01:45:28+01:11:48
3337Ahrend, KurtGoIF Tjalve01:45:30+01:11:50
334673Sandell, KennethFiskeby IF02:10:34+01:36:54
-11Amrén, Per-OlofBillerudKorsnäs SkärblackaDNS
-12Andersson, Daniel *
-13Andersson, DanielFiskeby *
-27Backlund, KristoferStjärnorpDNS
-49Carlson, ChristianSebbe Carlson RacingDNS
-53Coursell, OliverFiskebyDNS
-66Eklund, AndreasBillerudKorsnäs SkärblackaDNS
-67Eklund, DanielEklund LsDNS
-68Eklund, KentEklund LsDNS
-69Eklund, KimDNS
-87Franzén, DanielNorsholmDNS
-89Gezelius, JohanDNS
-108Hiulumäki, JarmoGOIF TjalveDNS
-100Häll, AndersFlameheadsDNS
-113Iwung, DavidNTDNS
-129Jonsson, AndreasÅselstad IFDNS
-138Karlsson, JakobIk NocOut.seDNS
-148Kindgren, PeterBillerudKorsnäs SkärblackaDNS
-161Larsson, Niklas KNorrköpingDNS
-170Lindell, JesperHolmenDNS
-173Lindh, Ncc PatrikDNS
-182Lundqvist, JonasIK AkeleDNS
-183Lundvall, PeterStal klubbenDNS
-186Maras, RobertCygate ABDNS
-198Nilsson, MattiasKrokekDNS
-201Nilsson, PeterHV 311DNS
-206Nyström, PeterNTDNS
-207Oberpichler, RobertMantorp gymDNS
-218Pelo, OlofDNS
-226Pettersson, Ncc FredrikNCCDNS
-217Pålemark, Ncc CalleNCCDNS
-233Raoul Jakobsson, AlexanderNTDNS
-246Sandström, MagnusGoif TjalveDNS
-249Schultz, HenrikDNS
-265Sparrnäs, HenrikGoIF TjalveDNS
-289Vennberg, JohanDNS
-216Öström, JohanFiskeby Bruk IFDNS
Redovisat 371 av 371 st
Resultatlista: K11 (kvinnor 10.6km) start: 2015-10-18 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1391Kleist, CeciliaIK Akele00:42:49
2438Saksi, ElminaFöräldrafitness Sweden00:43:56+00:01:07
3447Södermark, FridaGoIF Tjalve00:44:20+00:01:31
4393Lagercrantz, Helene00:44:48+00:01:59
5817Josefsson, ElinNorrköping00:45:39+00:02:50
6331Bornmar, SusanneIK NocOut.se00:46:14+00:03:25
7344Ekholm, GunillaIK Akele00:47:51+00:05:02
8470Wanemark, LoiseApladalens löparklubb00:47:53+00:05:04
9318B. Fredriksson, Rebecca00:48:09+00:05:20
10359Garstad, AmelieGOIF Tjalve00:48:56+00:06:07
11410Malm, Kajsa00:49:28+00:06:39
12427Petersson, AnneliOk Kolmården00:49:47+00:06:58
13326Bertell, Johanna00:49:58+00:07:09
14308Andersson, LinnéaNorrköpings Triathlon00:50:48+00:07:59
15343Ekenkrantz, Tina00:50:56+00:08:07
16320Backteman, KarinIK Akele00:50:57+00:08:08
17810Hillbom, SaraSaras Hälsokälla00:51:06+00:08:17
18677Eriksson, Zandra00:51:14+00:08:25
19448Söderstedt Tedelid, Jennie00:51:35+00:08:46
20473Winell, CarinKimstad Goif00:51:50+00:09:01
21454Svedberg, Caroline00:52:23+00:09:34
22327Biwersi, KarinHölö00:52:44+00:09:55
23426Peterson, Linda00:52:54+00:10:05
24371Herner, ClaraNT00:52:56+00:10:07
25472Widarsson, ÅsaIK Akele00:53:06+00:10:17
26309Andersson, Madeléne00:53:12+00:10:23
27439Sävenryd, MariaÅby00:53:37+00:10:48
28374Holmberg, Linda00:53:40+00:10:51
29833Wihlstrand, RebeckaNorrköping00:53:46+00:10:57
30316Ask Müllner, LenaSaras Hälsokälla00:53:59+00:11:10
31788Puusepp, KaiaNCC00:54:09+00:11:20
32362Gunnarsson, Åsa00:54:12+00:11:23
33390Kind, PiaB.A.B.Y Runners Team Norrköping00:54:21+00:11:32
34436Rönnberg, Sofie00:54:24+00:11:35
35401Lindblom, Jenny00:54:39+00:11:50
36372Herner, Gabriella00:54:47+00:11:58
37314Arvidson, Susanne00:54:49+00:12:00
38324Bergfeldlt, Linda00:54:59+00:12:10
39898Peterson, Katarina00:55:10+00:12:21
40837Håkansson, AnneliGrytgöls IK00:55:11+00:12:22
41456Svensson, LouiseRunacademy IF00:55:12+00:12:23
42402Lindgren, JennyNorrköpings Tryckeri00:55:20+00:12:31
43477Zakrisson, Ülle00:55:33+00:12:44
44822Bauer, SofiaJursla00:55:36+00:12:47
45395Larsson, AnitaReady to fly00:55:36+00:12:47
46463Vardi Sköld, HannanMantorp gym00:55:39+00:12:50
47334Carlsson, Anna-KarinTNT00:55:41+00:12:52
48458Teske, IdaLindgrens utemöbler00:55:42+00:12:53
49394Lago, Sara00:55:53+00:13:04
50435Röjthammar, CarolineSkärblacka Tandklinik00:55:55+00:13:06
51431Ramstedt, KarinKättsätterskogen00:56:19+00:13:30
52419Olausson, KristinaLinköping00:56:26+00:13:37
53786Nilsson Aguirre, LenaÅre SLK00:56:34+00:13:45
54451Strandberg, Åsa00:56:54+00:14:05
55398Lauridsen, KristinaSköldinge If00:56:59+00:14:10
56354Eriksson, PernillaGubbängen Elite Extreme Runners00:57:07+00:14:18
57408Magnusson, Anna00:57:08+00:14:19
58455Svennberg Eriksson, Eva00:57:13+00:14:24
59460Torstensson, Mari00:57:33+00:14:44
60467Wall, Charlotta00:58:01+00:15:12
61816Åkervall, AnnNorrköping00:58:08+00:15:19
62338Dotta, Liliana00:58:25+00:15:36
63433Ringlander, ViktoriaIK NocOut.se00:58:43+00:15:54
64383Jonsson, Catrine00:58:57+00:16:08
65356Erlandsson, Carina00:59:04+00:16:15
66341Edhag, PetraBråvikens Kanotklubb00:59:07+00:16:18
67469Wallstedt, Maria00:59:10+00:16:21
68358Forsbeck, Annbritt00:59:35+00:16:46
69449Sönne, Klara01:00:09+00:17:20
70305Alsö, MalinIF Friskis & Svettis Norrköping01:00:18+00:17:29
71441Sech, SofieAlmroth Byggnads AB01:00:19+00:17:30
72790Lingheimer, Maria01:00:37+00:17:48
73787Nygren, Sara 01:00:41+00:17:52
74459Thunström, Malin01:00:53+00:18:04
75389Kempe, Jennie01:00:55+00:18:06
76474Wiström, Marie01:01:07+00:18:18
77840Asklund, FridaNorrköping01:01:13+00:18:24
78361Grenehed, Rebecca01:01:25+00:18:36
79800Nilsson, Pernilla01:01:38+00:18:49
80457Svensson, Maria01:01:44+00:18:55
81323Bergenbrant, Sofia01:01:53+00:19:04
82376Iwers Isaksson, Anna01:01:54+00:19:05
83781Palmcrantz, JosefineNFP01:01:54+00:19:05
84388Karlsson, Ann-Charlotte01:02:07+00:19:18
85417Öhlund, HeleneB.A.B.Y Runners Team Norrköping01:02:12+00:19:23
86710Ericsson, LenaNorrköping Triathlon01:02:28+00:19:39
87661Eklund, SaraTeam Nordic Trail01:02:30+00:19:41
88834Dahlström, SannaNorrköping01:02:31+00:19:42
89392Kylstam, Jenny01:02:31+00:19:42
90823Skullman, LisaVäxjö01:02:31+00:19:42
91378Jepsen, Madeleine01:02:42+00:19:53
92351Engsborn, Josefine01:02:48+00:19:59
93339Drage, Magdalena01:02:51+00:20:02
94442Seger, Maria01:03:35+00:20:46
95311Andersson, MelinaBråvikens Kanotklubb01:03:36+00:20:47
96306Alwnell, EmelieÅselstad IF01:04:08+00:21:19
97432Rindeborn, CarinaRanacademy01:04:08+00:21:19
98330Bolander, JennyIK NocOut.se01:04:11+00:21:22
99437Rosén, Therese01:04:11+00:21:22
100476Yderbo, Susanna01:04:14+00:21:25
101312Anderzon, Mona01:04:21+00:21:32
102842Eriksson, Lisa Vikbolandet01:04:24+00:21:35
103453Svanhem, LottaTeam Nordic Trail01:04:27+00:21:38
104375Hultberg, MariaKvillinge Gård01:04:38+00:21:49
105835Lönnkvist, MadalenaJursla01:04:43+00:21:54
106815Brunell, Anna OK Kolmården01:04:51+00:22:02
107812Åberg, Gun-BrittGötelöpare01:04:51+00:22:02
108475Wulf, Matilda01:04:55+00:22:06
109691Jutvik, Britt-MarieÅF01:04:57+00:22:08
110452Sundin, JonnaSundinarna01:05:30+00:22:41
111418Ojala, AnnaGoif Tjalve01:05:46+00:22:57
112380Johansson, AnnaSaras hälsokälla01:05:50+00:23:01
113333Carlberg, JennieIK NocOut.se01:06:02+00:23:13
114342Edquist, Johanna01:06:08+00:23:19
115382Johansson, RebeccaGeodis Wilson01:06:10+00:23:21
116313Arvehell, Li01:06:17+00:23:28
117353Eriksson, Lisa01:07:11+00:24:22
118413Martin, AnnaNAIS Orienteringsklubb01:07:42+00:24:53
119789Petersson, ChristinaNorrköping01:07:55+00:25:06
120411Mård, Kerstin01:08:05+00:25:16
121328Bjernhagen, Elin01:08:12+00:25:23
122782Marteindottir, Hanna Lisa01:08:12+00:25:23
123461Udin, HilleviTeam Udin01:08:12+00:25:23
124340Drie, Emma01:08:14+00:25:25
125352Eriksson, Christine01:08:32+00:25:43
126329Björk, Sandra01:08:37+00:25:48
127819Jonsson, Johanna Norrköping01:08:52+00:26:03
128434Ringqvist, Sanna01:09:05+00:26:16
129679Hörnquist, SaraSMHI01:09:21+00:26:32
130396Larsson, IdaNT01:09:31+00:26:42
131367Hedberg, Marie01:09:39+00:26:50
132424Persson, YlvaTeam JAYP01:09:44+00:26:55
133304Ahlin, Birgitta01:10:00+00:27:11
134422Onmalm, Linda01:10:03+00:27:14
135322Belousova, Larissa01:10:05+00:27:16
136785Lundin, Anna 01:10:14+00:27:25
137349Elwin, EliseJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB01:10:20+00:27:31
138369Hedström, Lena01:10:24+00:27:35
139347Ekstrand, Sofia01:10:41+00:27:52
140397Larsson, Kristin01:11:16+00:28:27
141387Karlberg Boström, Liselotte01:11:24+00:28:35
142355Erlandsson, Annika01:11:29+00:28:40
143783Ragnarsson, Anne-MarieÅby01:12:05+00:29:16
144445Smailagic, Amela01:12:46+00:29:57
145446Smailagic, Amra01:12:46+00:29:57
146465Wahlquist, Liselott01:12:56+00:30:07
147315Arvidsson, Veronica01:13:15+00:30:26
148345Eklund, MonaKimstad Goif01:13:19+00:30:30
149386Kark, SophiaSMHI IF01:13:53+00:31:04
150363Gustafsson, Sara01:14:01+00:31:12
151303Ahlby, Helena01:14:21+00:31:32
152421Olovsson, Camilla01:14:36+00:31:47
153335Carlsson, Åsa01:15:30+00:32:41
154350Englöf, LisettAlmroth Byggnads AB01:15:49+00:33:00
155384Knutsson, Boel Norrköping01:16:28+00:33:39
156899Olofsson, SusanneFalerums IF01:16:29+00:33:40
157310Andersson, MarianaKvarnvik01:16:48+00:33:59
158824Skullman, KristinKvibille01:16:54+00:34:05
159784Magnusson, Lisa01:18:03+00:35:14
160379Joelsson, Matilda01:18:20+00:35:31
161368Hedström, Johanna01:18:35+00:35:46
162373Hillerfors, Sabina01:18:38+00:35:49
163399Levander, Lise-LotteKrim Kolm01:18:59+00:36:10
164336Coker, Rosaline01:19:34+00:36:45
165471Wärnelius, MarithaBjörsäters SK01:20:18+00:37:29
166464Wåhlin, Mia01:20:30+00:37:41
167325Bergman, Frida01:22:02+00:39:13
168405Lundgren, MalinKrim Kolm01:23:36+00:40:47
169321Båtsby, Pernilla01:28:25+00:45:36
170385Käll, KerstinNorrpingarna01:33:11+00:50:22
171332Braam, LailaKimstad GoIF01:33:15+00:50:26
172337Corneliusson, MargaretaFriskis&Svettis01:34:32+00:51:43
173701Åberg, PernillaNorrköping01:38:12+00:55:23
174676Schultz, EmmaFiskeby02:10:36+01:27:47
-307Amrén, ÅsaMilitärträning i SvärtingeDNS
-317Aus, AnetteDNS
-346Eklund, WiktoriaEklund LsDNS
-348Ekström, AnnaEkströms FotvårdDNS
-357Fåk Lloyd, JohannaDNS
-360Gezelius, LisaDNS
-364Gustavsson, CattisStjärnorpDNS
-365Hag, UlrikaDNS
-370Hermansson, EmilieDNS
-366Häll, AnnaDNS
-377Jansson, IdaStorsjö ifDNS
-381Johansson, MariaRunacademy IFDNS
-400Lidebjer, CarolineIK AkeleDNS
-440Schönenberg, JessicaNorrköpingDNS
-450Spångberg, MalinB.A.B.Y: Runners Team NorrköpingDNS
-466Walgeborg, JennieDNS
-468Wallin, PiaVegan runners IKDNS
-462Örnell, UlrikaJohansson & Schöttle Guldsmedsateljé ABDNS
Redovisat 192 av 192 st
Resultatlista: P19 (pojkar 1996-99, 10.6km) start: 2015-10-18 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
1483Johansson, VilleOK Kolmården00:37:55
2659Lind, OskarEksjö SOK00:38:51+00:00:56
3482Hjortmark, SimonGoif tjalve00:40:54+00:02:59
4485Karlsson, JesperGoif Tjalve00:42:55+00:05:00
5487Uneram, AlfredÅby IF, Jurslaskolan åk 600:51:13+00:13:18
6486Stening Fagrell, Linus00:52:43+00:14:48
7481Foucard, OskarGoIF Tjalve00:53:35+00:15:40
8478Björklund, Viktor00:53:38+00:15:43
9805Dorell, Linus00:54:38+00:16:43
10488Wiktorsson, LukasSmedby Runners00:58:05+00:20:10
11480Flygt, Lukas01:01:05+00:23:10
12484Josefsson, Isak01:02:11+00:24:16
13479Flygt, Jakob01:04:02+00:26:07
14838Jarl, SixtenNorrköping AIS01:20:13+00:42:18
15700Åberg, PetterNorrköping01:38:12+01:00:17
Redovisat 15 av 15 st
Resultatlista: F19 (flickor 1996-99, 10.6km) start: 2015-10-18 11:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
-489Amrén, AlvaNorrköping Gymnastikförening, KunskapsgymnasietDNS
-490Bark, CarolineIK AkeleDNS
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: start: 1970-01-01 01:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
Ingen målgång registrerad
Redovisat 1 av 1 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post