Resultatlista: 42K - Dam start: 2015-07-04 09:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
14005Eriksson, SagaLinköping04:44:36
24059Strömberg, SofieMatteus SI04:45:23+00:00:47
34008Bergner, MikaelaAXA SC05:28:04+00:43:28
44082Lagerblad, KarinFbg Roadrunners05:37:22+00:52:46
54015Carlsson, Anette-05:38:11+00:53:35
64056Broström, MariaOK Denseln05:58:11+01:13:35
74009Ailert Andersson, NatalieSkyttholmen06:03:37+01:19:01
84027Göransdotter, HelenaIF Linnea06:07:47+01:23:11
94037Spector, Lovisa-06:20:03+01:35:27
104054Norman, Anna-06:20:08+01:35:32
114073Segerström, KristinGnesta MK06:35:44+01:51:08
124052Jonsson, AngelicaMjölby06:55:16+02:10:40
-4080Asp, JenniferBorn to run trailteamDNF
-4045Blomkvist, ElinGymmet VissefjärdaDNF
-4070Alpsten, MoaSolnaDNS
-4017Trunschke, Judith-DNS
Redovisat 16 av 16 st
Resultatlista: 42K - Herr start: 2015-07-04 09:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
14085Andersson, NiclasKolmården MTB03:26:02
24029Pilvinge, HenrikTeam Art of Running03:44:52+00:18:50
34058Gustafsson, FredrikSträngnäs Skidklubb03:45:12+00:19:10
44079Gundberg, AndreasOK Kolmården03:47:30+00:21:28
54012Edoff, JonasSaigon Running Club03:55:59+00:29:57
64060Grönroos, MarkusGoIF Tjalve04:01:35+00:35:33
74057Morén, BjörnIK Akele04:04:57+00:38:55
84055Edespong, ErikIK Akele04:05:34+00:39:32
94007Larsson, ErikOK Älvsjö-Örby04:12:30+00:46:28
104011Forsberg, MarcusSödra Dalarnas Räddningstjänst IF04:27:41+01:01:39
114018Otterström, JohanLinköpings OK04:36:01+01:09:59
124032Hansson, Pär-04:39:28+01:13:26
134013Lundkvist, JohanMälarö sok04:39:51+01:13:49
144033Magnusson, Erik-04:42:28+01:16:26
154047Wirenmark, FredrikTeamfillinge Ultra04:43:02+01:17:00
164061Pettersson, MikaelBroby Triathlon04:44:50+01:18:48
174051Forss, OskarUpplands Väsby04:47:32+01:21:30
184026Leidebrant, JörgenNyköping Lk Runners04:54:05+01:28:03
194089Ceder, MikaelIK Nocout.se04:56:56+01:30:54
204084Nybrolin, JörgenSlättrunners04:58:20+01:32:18
214049Blomqvist, AndreasLinköping04:58:42+01:32:40
224023Holmström, Henning-05:02:48+01:36:46
234000Samuelsson, MarkusKarlskrona kettlebell05:03:13+01:37:11
244065Tärnström, Tobias-05:06:04+01:40:02
254078Frodin, JohanKRT05:06:28+01:40:26
264044Fredman, Carl-JohanHestra IF05:07:10+01:41:08
274068Rydström, JonasAC Länge leve segertåget05:08:31+01:42:29
284062Malmsten, AndreasBroby GoIF05:10:10+01:44:08
294075Hellström, Jonas-05:16:27+01:50:25
304087Östlund, PerIK Nocout.se05:22:17+01:56:15
314088Åhlin, PerIK Nocour.se05:22:47+01:56:45
324064Candestam, MartinBroby Goif05:22:52+01:56:50
334003Åkerlund, CarlBollstanäs05:28:04+02:02:02
344074Hallingfors, LeifSMHI IF05:28:33+02:02:31
354071Månsson, PerIK NocOut.se05:30:06+02:04:04
364077Ahlberg , Rickard Örebro AIK05:33:33+02:07:31
374063Wiklund, JohnAkele05:36:38+02:10:36
384083Lagerblad, StefanLK Tuppgök05:37:22+02:11:20
394034Pihl, HenrikHLK-9205:37:22+02:11:20
404046Brohäll, AndersStockholm Multisport05:42:21+02:16:19
414042Englund, BjörnTweeler Bikes05:46:18+02:20:16
424072Schütz, JanJönköping Team Nordic Trail05:46:20+02:20:18
434086Eriksson, MagnusFredrikshof CK05:46:32+02:20:30
444016Streng, Alfred-05:48:16+02:22:14
454053Elofsson, HenrikKolmården MTB05:50:25+02:24:23
464035Andersson, PeterG. Cut05:54:28+02:28:26
474040Pålsson, MatsSkogsteamet05:57:54+02:31:52
484010Ailert, SebastianSkyttholmen06:03:36+02:37:34
494028Månsson, Mats-06:07:48+02:41:46
504006Bertilsson, Olle-06:12:21+02:46:19
514050Edling, MatsTeam Nordic Trail06:12:21+02:46:19
524001Lyth, DanielTrosabygdens Orienteringsklubb06:13:46+02:47:44
534067Carlsson, JensHammarkinds SK06:16:37+02:50:35
544038Spector, Michael-06:16:37+02:50:35
554043Widenfors, Marcus-06:36:06+03:10:04
564041Lööf, FredrikSkogsteamet06:47:42+03:21:40
574066Jegestad, JonasEpic Living06:58:15+03:32:13
584021Bendtsen, SørenPuls 306007:07:12+03:41:10
594019Lindhe, UlfTeam Lindhe07:19:33+03:53:31
-4030Berg, DanielMiles to Go EnduranceDNF
-4022Emanuelson, PatrikLinköpings SkidklubbDNF
-4081Lagererante, FredrikKolmården MthDNF
-4002Lundgren, UlfFUDNF
-4025Wirengård, MorganSportringen GamlebyDNF
-4069Alpsten, JonasSISU ForshagaDNS
-4014Carlsson, Andreas-DNS
-4031Funcke, JanKungsörs SKDNS
-4024Hornbrinck, JohannesBaks & CoDNS
-4039mäkinen, tero-DNS
-4036Wollsen, Nicklas-DNS
Redovisat 70 av 70 st
Resultatlista: 21K - Dam start: 2015-07-04 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
12103Lund, VeronicaOK Kolmården01:34:29
22074Florin, AnnelieHuddinge AIS01:45:17+00:10:48
32100Wärn, MarieMauritzberg02:01:30+00:27:01
42096Petersson, AnneliOK Kolmården02:03:41+00:29:12
52023Jonsdotter, SunnaLinjon02:03:45+00:29:16
62040Ljungholm, Gill-02:15:46+00:41:17
72104Nicklasson, LindaLonesome Runners02:16:35+00:42:06
82055Wahlqvist, kickiåby02:17:21+00:42:52
92046Sperling, LivTeam Sperling02:17:34+00:43:05
102058Renner, DanielaOK Södertörn02:17:54+00:43:25
112050Sperling, KatarinaTeam Sperling02:19:04+00:44:35
122052Andersson, Carolina-02:20:51+00:46:22
132059Larsson, Anita-02:20:51+00:46:22
142022Sehler, MalinOK Kolmården02:21:29+00:47:00
152087Nilsson, SaraBillerudKorsnäs02:23:02+00:48:33
162016Eriksson, SofiaKungsgatans IK02:23:25+00:48:56
172082Bjärehed, Emmy-02:26:49+00:52:20
182057Nilsson, Frida-02:28:41+00:54:12
192056Nilsson, Pia-02:28:42+00:54:13
202092Heyn, Jenny02:31:55+00:57:26
212084Engvall, Anna-LenaTeam Nordic Trail02:37:57+01:03:28
222078Gustavsson, KerstinÄngsäters gård02:41:59+01:07:30
232069Knutsson, VeronicaAikido Academy Norrköping IF02:42:54+01:08:25
242079bjärehed, Rose-Marie-02:48:28+01:13:59
252110Donnelly, ChantalOK Kolmården02:48:58+01:14:29
262090Kreutz, Cecilia-03:03:30+01:29:01
272036Gylemo, LisaIK Akele03:10:55+01:36:26
282031Gylemo, AnnelieIK Akele03:10:56+01:36:27
292061Kingbäck, AnnaFlightTronics AB03:13:26+01:38:57
302000Åberg, Malin-03:13:29+01:39:00
312025Berg, LenaArt of Running03:13:30+01:39:01
322013Högberg, Maria-03:33:05+01:58:36
332027Stepanova, AnnaVegan Runners IK03:39:58+02:05:29
-2003Emmrich, HeikeTeam UltraSwedenDNS
-2073Larsson, AnnaOK älvsjö ÖrbyDNS
-2053Lundgren, MariaIFK VäxjöDNS
-2064Persson, HannaLamiflexDNS
-2063Stenström, HelenKolmården Team SpiritDNS
Redovisat 38 av 38 st
Resultatlista: 21K - Herr start: 2015-07-04 10:30
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
12111Herrman, JohanSK Ringen01:29:18
22018Lundgren Björnqvist, ChristofferHammarby friidrott 01:33:28+00:04:10
32105Lund, PeterOK Kolmården01:34:29+00:05:11
42094Larsson, ViktorIKJ Haninge01:34:59+00:05:41
52062Filipsson, FredrikGoIF Tjalve01:42:05+00:12:47
62068Svensson, JohanIK NocOut.se01:43:30+00:14:12
72077Hellström, olaÖrebro AIK01:45:11+00:15:53
82009Pettersson, Johan-01:46:44+00:17:26
92106Joelsson, AndersSaras Hälsokälla01:47:22+00:18:04
102095Nilsson, AndreasTeamfillinge Ultra01:48:02+00:18:44
112070Lönnqvist, JohanLönnqvist LK01:50:09+00:20:51
122017Bengtsson, PontusKungsgatans IK01:50:35+00:21:17
132033Nilsson, MattiasKrokek01:50:45+00:21:27
142093Tingström, UlfIKJ Haninge01:51:08+00:21:50
152109Möller, HampusOK Hällen01:52:26+00:23:08
162002Anderzén, Hannes-01:54:05+00:24:47
172097Petersson, MattiasOK Kolmården01:54:41+00:25:23
182080Danielsson, FredrikLinköpings Löparklubb01:55:24+00:26:06
192004Classon, DanielAxa Sports Club01:56:42+00:27:24
202081Palm, JohanFärjestadens Motion01:56:57+00:27:39
212042Lindersjö, AntonDanske Bank01:59:52+00:30:34
222032Styrbjörn, RogerFinspångs AIK Friidrott02:00:14+00:30:56
232010Eibakk, Thomas Øien-02:01:03+00:31:45
242083Thuresson, HåkanKolmården02:01:19+00:32:01
252098Högsberg, JonasOpphems LK Rimforsa02:02:56+00:33:38
262041Edström, FredrikIK granit02:03:08+00:33:50
272021Öström, JohanFiskeby Bruk IF, Norrköping02:03:32+00:34:14
282066Grassmann, JoakimNykvarn02:03:34+00:34:16
292071Seiron, Per-OlofTeam Nordic Trail02:03:46+00:34:28
302112Hallqvist, TobiasDisturbed02:05:57+00:36:39
312107Bryant, George02:06:26+00:37:08
322054Hedlund, FredricTeam FH02:11:09+00:41:51
332049Uller, Martin-02:11:13+00:41:55
342043Nyman, HåkanNorrköping Flygplats02:12:55+00:43:37
352108Rosander, JohannesLinköping02:14:12+00:44:54
362076Andersson, MagnusBullerdalen02:15:40+00:46:22
372012Sylvan, Håkan-02:16:04+00:46:46
382026Lönnkvist, LarsAstraZeneca IF02:16:11+00:46:53
392044Lövdahl, JohanTeam Nordic Trail02:16:45+00:47:27
402060Johansson, Robin-02:17:53+00:48:35
412024Tollén, JohanKvarsebo IK02:19:41+00:50:23
422075Karlsson, MikaelKungsängens ultra02:20:16+00:50:58
432007Garstad, Jonas-02:21:07+00:51:49
442014Johnsson, Fredrik-02:21:36+00:52:18
452034Hagberg, ChristerBuskhyttansport klubb02:24:58+00:55:40
462038backlund, kristoferfunctional athletics02:25:11+00:55:53
472045Klaesson, MikaelTeam Nordic Trail Trosa02:25:25+00:56:07
482067Jussila, MikaelLost cause02:27:27+00:58:09
492037Russell, StephenRussell Road Runners02:28:31+00:59:13
502101Wärn, ErikMauritzberg02:28:39+00:59:21
512085Sandström, RonnyBillerudKorsnäs02:28:42+00:59:24
522005Ljung, KennethNocout02:32:25+01:03:07
532011Pettersson, RichardNyköpings Wushu Förening02:33:18+01:04:00
542102Rosén Adsten, EmilStockholm02:33:46+01:04:28
552047Pettersson, Jonas-02:36:18+01:07:00
562051Deltén, Daniel-02:40:49+01:11:31
572099Östman, KarlNorrköping02:42:34+01:13:16
582072Öjetoft, Tommie-02:42:55+01:13:37
592088Franzén, Thomas Friskis & Svettis02:59:55+01:30:37
602006Cederlöf, JesperTNT Malmö03:03:09+01:33:51
612089Kästämä, Henrik-03:03:26+01:34:08
622091Sandell, Kenneth Fiskeby IF03:33:05+02:03:47
632028Dahlgren, SörenCorazon Runners03:39:58+02:10:40
642029Sedvall, Göran-03:44:21+02:15:03
-2001Andersson, Henrik-DNS
-2035Eriksson, PeterNyköpingDNS
-2008Esping, Johan-DNS
-2019Fornemyr, PatricAXA Sport ClubDNS
-2039Gustafsson, StefanSaras HKDNS
-2065Karlén, OskarBakk entreprenad ABDNS
-2015Lindgren, FredrikTrumpetare FredrikDNS
-2048Nyberg, SimonSaras HKDNS
-2030Svärd, Erik-DNS
Redovisat 73 av 73 st
Resultatlista: 6K - Dam start: 2015-07-04 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16049Garstad, AmelieTjalve00:33:00
26104Hillbom, SaraSaras Hälsokälla00:36:32+00:03:32
36080Sandberg, CarinaSäterbygdens OK00:36:38+00:03:38
46084Andersson, StefanieKisa sk00:37:42+00:04:42
56056Lundberg, Anna-00:37:53+00:04:53
66086Wehlin, AnitaSkogspojkarnas OK00:38:02+00:05:02
76063Tillman, Ann-Sofie-00:38:48+00:05:48
86018Garstad, Marie-00:39:06+00:06:06
96081Halvarsson, Jennie-00:39:42+00:06:42
106007Lilja, CharlottaNävekvarn00:40:07+00:07:07
116096Jarl, GabriellaNAIS Orienteringsklubb00:40:11+00:07:11
126101Palmgren, Anna00:40:47+00:07:47
136021Brunell, AnnaOK Kolmården00:41:34+00:08:34
146070Andersson, Kristina-00:43:02+00:10:02
156071Ackerfors, Olga-00:43:19+00:10:19
166031Pettersson, Lisa-00:44:12+00:11:12
176102Lundin, LisaRindö-Vaxholm00:45:07+00:12:07
186091Martin, AnnaNAIS Orienteringsklubb00:46:42+00:13:42
196043Gustafsson, EmmaÄrna IF00:46:49+00:13:49
206038Vickman, Kerstin-00:47:47+00:14:47
216006Otterstöm, YlvaLinköpings OK00:49:41+00:16:41
226005Faraasen, MalinTeam Blekinge00:49:47+00:16:47
236024Källström, CeciliaNorrköping00:50:02+00:17:02
246088Väljä, Petra-00:50:11+00:17:11
256054Friedrichsen, Elina-00:50:17+00:17:17
266009Olsson, LindaTaxinge00:50:24+00:17:24
276057Fredriksson, ThereseNyköping00:50:54+00:17:54
286065Berg, Linda-00:52:25+00:19:25
296092Forsberg, Linnea-00:52:27+00:19:27
306061Dahlberg, SusannaLonesome Runners00:52:54+00:19:54
316003von kalm, malinlinghem00:56:06+00:23:06
326058Eriksson, Melinda-00:56:42+00:23:42
336022Löwenhielm, Caroline-00:57:26+00:24:26
346015Stern, Frida-01:00:09+00:27:09
356010Jernqvist Andersson, Gunilla-01:00:15+00:27:15
366053Ask Wenell, Lina-01:01:31+00:28:31
376052Karlsson, Siw-01:05:56+00:32:56
386013Stern, Lina-01:08:20+00:35:20
396012Stern, Inger-01:08:21+00:35:21
-6017Andersson, MariLonesome runnersDNS
-6030Andjelkovic, Pavlina-DNS
-6087Lind- Ericsson, UlrikaKolmårdenDNS
-6040Netz, Helene-DNS
-6002Svensson, Malin-DNS
-6000Wallin Sörell, Ann-Christine-DNS
Redovisat 45 av 45 st
Resultatlista: 6K - Herr start: 2015-07-04 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16074Stjernlöf, MartinEskilstuna Friidrott00:25:18
26103Hildemark, TorbjörnJursla IF00:29:32+00:04:14
36082Carlsson, AlbinKisa sk00:29:36+00:04:18
46085Wehlin, MichaelSkogspojkarnas OK00:30:26+00:05:08
56078Olofsson, Pierre-00:31:53+00:06:35
66079Sandberg, PerSäterbygdens OK00:31:55+00:06:37
76075Stjernlöf, AndreasEskilstuna Friidrott00:34:45+00:09:27
86008Blixt, PatrikLinköpings OK00:35:01+00:09:43
96051Winblad, Emanuel-00:35:23+00:10:05
106029Johansson, MagnusTeam Bock00:35:44+00:10:26
116028Kjellgren, MarcusTeam Bock00:35:48+00:10:30
126094Johansson, MagnusMif00:36:13+00:10:55
136062Arnesson, Magnus-00:36:34+00:11:16
146066Korhonen, Markus-00:38:13+00:12:55
156100Svanström , JohanKolmården Team Spirit00:38:18+00:13:00
166032Mattsson, ThomasVreta Warriors00:38:37+00:13:19
176046Lind, RickardHimlinge Mekaniska AB00:39:02+00:13:44
186099Andersson, AlexanderEksunds LK00:39:06+00:13:48
196055Riedel, Jens-00:39:41+00:14:23
206059Rovio, DavidÖbacka LK00:39:42+00:14:24
216083mattsson, jonny-00:39:57+00:14:39
226044Blom, Martin-00:40:39+00:15:21
236068Andersson, Toivo-00:40:55+00:15:37
246097Adelborg, KajLKNR Nyköping00:41:18+00:16:00
256064Arnesson, Mikael-00:41:54+00:16:36
266033Westerberg, HenrikVreta Warriors00:42:05+00:16:47
276098Andersson, RickardBravikens IF00:42:06+00:16:48
286093Hagberg, GunnarCounty Cricket Lovers CCC00:42:08+00:16:50
296034Andersson, HåkanHammarkinds SK00:42:14+00:16:56
306027Mauritzson, JonasLonesome Runners00:42:44+00:17:26
316026Franzén, JimmyKVARSEBO IK00:43:02+00:17:44
326047Båtman, TorbjörnHimlinge Mekaniska AB00:43:15+00:17:57
336020Jonsson, Ola-00:44:20+00:19:02
346045Malmström, Conny-00:47:00+00:21:42
356039Svanström, Göran-00:47:47+00:22:29
366023Stävmo, Mikael-00:49:25+00:24:07
376089Väljä, Janne-00:50:12+00:24:54
386067Gideonsson, Bosse-00:50:52+00:25:34
396037Renner, ClaesOK Södertörn00:52:00+00:26:42
406011Andersson, Per-00:53:14+00:27:56
416077Jacobsson, EineEttans Loppis00:59:29+00:34:11
426016Riipinen, Mikko-01:00:09+00:34:51
436048Holm, DennisHimlinge Mekaniska AB01:00:52+00:35:34
446050Houtarainen, JaniHimlinge Mekaniska AB01:00:53+00:35:35
456076Skowronek, RikardEttans Loppis01:03:47+00:38:29
466042Blidefalk, PatrikOK Södertörn01:06:38+00:41:20
-6014Daoud, Clinton-DNS
-6069Ekhammar, AndersPerspective CommunicationDNS
-6001Åkerö, JoakimIK NocOut.seDNS
Redovisat 49 av 49 st
Resultatlista: 6K - Tjej <18år start: 2015-07-04 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16072Larsson, WilmaEskilstuna Friidrott00:31:59
26095Lund, LinneaOk Kolmården00:33:22+00:01:23
36036Renner, LindaOK Södertörn00:41:03+00:09:04
46060Garstad, KlaraHimline Mekaniska00:54:23+00:22:24
56004Mosesson, NellieLinghem00:57:17+00:25:18
66041Blidefalk, AmandaOK Södertörn01:06:38+00:34:39
-6073Lundström, TildaEskilstuna FriidrottDNS
Redovisat 7 av 7 st
Resultatlista: 6K - Pojke <18år start: 2015-07-04 11:00
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
16025Thulin-Elofsson, JoelKolmården MTB00:39:13
26035Renner, BjörnOK Södertörn00:51:58+00:12:45
Redovisat 2 av 2 st
Resultatlista: 2,5K - Vuxen start: 2015-07-04 11:05
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
161Björk, KristofferNyköping00:15:13
236Jonsson, Yvonne-00:18:51+00:03:38
337Jonsson, Ivar-00:18:51+00:03:38
452Svanström, MartinTyresö Runners00:21:20+00:06:07
525Sypula, Ulrika-00:23:43+00:08:30
639Haglund, Lisa-00:23:53+00:08:40
723Ellnemar, PernillaBuskhyttans Sportklubb00:25:28+00:10:15
834Faulkner, Bonnie-00:25:29+00:10:16
933Beasley, Jeremy-00:25:33+00:10:20
1044Franzen, IngridKvarsebo IK00:26:10+00:10:57
1157Lindroos, HelenaKIK00:32:33+00:17:20
1224Lindberg, Helen-00:43:35+00:28:22
-27Kingbäck, AndreasFlightTronics ABDNS
Redovisat 13 av 13 st
Resultatlista: 2,5K - Tjej <18år start: 2015-07-04 11:05
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
149Lund, AnnieOK Kolmården00:12:45
246Lagerblad, NornaFalkenbergs friidrottsklubb00:13:09+00:00:24
363Ramstedt, EllenVärmdö00:13:38+00:00:53
460Hultberg, MinnaKvillinge00:15:13+00:02:28
540Florin, Ellen-00:15:57+00:03:12
641Florin, Tilde-00:16:01+00:03:16
728Riedel, Agnes-00:16:40+00:03:55
829Riedel, Stina-00:17:03+00:04:18
942Franzen, TildaKvarsebo IK00:18:57+00:06:12
1059Hultberg, HeddaKvillinge00:19:07+00:06:22
1131Beasley, Linnéa-00:20:07+00:07:22
1251Svanström, KlaraTyresö00:21:20+00:08:35
1338Haglund, Elsa-00:23:53+00:11:08
1422Ellnemar, NattalieBuskhyttans Sportklubb00:25:24+00:12:39
1543Franzen, YlvaKvarsebo IK00:26:09+00:13:24
1655Lindroos, Ebba00:32:33+00:19:48
1753Lindberg, IrmaKolmården00:43:36+00:30:51
1854Lindberg, EllaKolmården00:43:36+00:30:51
1962Donnelly, KlaraÅby00:43:47+00:31:02
-26Kingbäck, IdaFlightTronics ABDNS
Redovisat 20 av 20 st
Resultatlista: 2,5K - Pojke <18år start: 2015-07-04 11:05
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
130Schönwell, LucasErikslund, Djupvik00:11:44
248Wademyr, LukasMif00:12:22+00:00:38
347Lagerblad, MalveFalkenbergs friidrottsklubb00:14:08+00:02:24
432Beasley, Nathan-00:15:44+00:04:00
535Jonsson, Oskar-00:18:50+00:07:06
656Lindroos, HugoKIK00:19:12+00:07:28
758Hultberg, WiggoKvillinge00:19:33+00:07:49
845Engvall, Jonathan-00:19:38+00:07:54
950Friberg, LeeKvarsebo00:21:20+00:09:36
1064Ramstedt, WilliamVärmdö00:25:57+00:14:13
Redovisat 10 av 10 st
Resultatlista: 10K - Dam start: 2015-07-04 11:10
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11041Saksi, ElminaFöräldrafitness Sweden00:40:44
21058Sandberg, FridaSäterbygdens OK00:42:58+00:02:14
31015sandström, saraIFK Umeå00:45:26+00:04:42
41069Amrén, ÅsaBillerudKorsnäs00:50:01+00:09:17
51046Pettersson, SofiaBroby Triathlon00:52:30+00:11:46
61045Myrman, WeronicaNävekvarn00:53:23+00:12:39
71027Pettersson, AnnieLöpargänget i Motala00:53:34+00:12:50
81081Hultberg, MariaKvillinge00:58:20+00:17:36
91040Ramstedt, Camilla-00:59:49+00:19:05
101085Pahverk, HelenLK Nyköping Runners01:00:38+00:19:54
111050Utterström, Sofia-01:00:48+00:20:04
121038Gabrielsson, Maria-01:00:51+00:20:07
131008Bönnemark, GroÅlberga GIF01:01:09+00:20:25
141020Svensk, Carolina-01:01:50+00:21:06
151077Landon, BeritNyköping01:03:22+00:22:38
161056Gustafsson, Eva-01:04:55+00:24:11
171035Appelsved, Ingela-01:06:50+00:26:06
181070Nissle, Ida01:07:13+00:26:29
191014Svanström, MirjaTyresö Runners01:07:42+00:26:58
201018Modigh, Linda-01:07:59+00:27:15
211017Bratne, Denice-01:10:44+00:30:00
221067Nikko, AiriBillerudKorsnäs01:10:50+00:30:06
231057Andersson, Annika-01:12:58+00:32:14
241063Bjärehed, Emilia-01:14:40+00:33:56
-1037Ahlberg, ebba-DNS
-1062Broström, LenaSya SkidklubbDNS
-1010Ekman, SusanneKolmården Team SpiritDNS
-1016Johansson, Stina-DNS
-1009jonsson, KristinDisturbedDNS
-1012Lindberg, KatarinaLindbergs TrädgårdsfintDNS
-1036Lindman, tina-DNS
-1039Lindman, Malin-DNS
-1000Söderberg, Ulrika-DNS
Redovisat 33 av 33 st
Resultatlista: start: 1970-01-01 01:00
Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
Ingen målgång registrerad
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: 10K - Pojke <18år start: 2015-07-04 11:10
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
-1064De Geer, Anton-DNF
Redovisat 1 av 1 st
Resultatlista: 10K - Herr start: 2015-07-04 11:10
Plac.Nr.Efternamn, FörnamnKlubbTid
11073Börjesson, JohnUllevi Friidrott00:32:36
21080Lundin, FransRindö-Vaxholm00:38:18+00:05:42
31031Hjärpe, Oskar-00:38:46+00:06:10
41043Lindström, AndreasKils AIK00:39:56+00:07:20
51029Ruul, Herman-00:41:32+00:08:56
61055Florin, MartinHuddinge AIS00:41:33+00:08:57
71054Rinaldo, JoakimLK Nyköpings Runners00:42:39+00:10:03
81025Jonsson, JörgenNorrköping00:43:16+00:10:40
91022Sidwall, PeterKvarsebo IK00:43:19+00:10:43
101060ström, johanSollentuna00:44:43+00:12:07
111084Ericsson, TommyLK Nyköpings Runners00:44:54+00:12:18
121028Wester, JohanSMHI IF00:45:09+00:12:33
131059Lagmyr, JoakimDjulö Billackering00:46:15+00:13:39
141074Sjöblom, HenrikBromma00:46:55+00:14:19
151076Bergfors, AndreasKontorex.se00:48:03+00:15:27
161003Tufvander, RikardTeam TB Bil i Norrköping00:48:13+00:15:37
171071Karlsson, ThureNorrköping00:48:30+00:15:54
181086Hjortmark, Peter00:48:31+00:15:55
191030Johansson, PeterKopparbo00:49:02+00:16:26
201044Lindberg, David-00:49:13+00:16:37
211072Karlsson, ThommyNorrköping00:49:45+00:17:09
221049Hell, PerNorrköping00:50:06+00:17:30
231083Björk, MatsNyköping00:50:10+00:17:34
241075Lindberg, RikardNyköping00:50:16+00:17:40
251061Gustafsson, MichaelNorrköping00:52:31+00:19:55
261048Persson, Martin-00:52:35+00:19:59
271024Ingvarsson, MikaelMjölby00:53:26+00:20:50
281047Broström, ChristerOK Denseln00:54:04+00:21:28
291042Ydrenius, Fredrik-00:54:13+00:21:37
301002Mosesson, PatrikLinghem00:56:06+00:23:30
311023Ingvarsson, EricMjölby00:56:24+00:23:48
321082Hultberg, FredrikKvillinge00:58:20+00:25:44
331051Haglund, Daniel-00:58:36+00:26:00
341021Svensk, Roul-01:01:50+00:29:14
351033Gustafsson, Claes-01:02:48+00:30:12
361065De Geer, Claes-01:05:37+00:33:01
371019Gülich, Mikael-01:06:28+00:33:52
381004Rising, JohanTeam TB Bil i Norrköping01:07:31+00:34:55
391005Björn, MagnusTeam TB Bil i Norrköping01:08:23+00:35:47
401068Amrén, P-OBillerudKorsnäs01:10:04+00:37:28
411079Persson, Jan-ErikKarlstad01:16:10+00:43:34
421078Stenström, BengtKarlstad01:16:10+00:43:34
-1034Bergström, Jonas-DNF
-1026Andersson, GöranTeam TB Bil i NorrköpingDNS
-1006Angström, LarsTeam TB Bil i NorrköpingDNS
-1007Kuivanen, StefanTeam TB Bil i NorrköpingDNS
-1032Nilsson, Peter-DNS
Redovisat 47 av 47 st

FörkortningFörklaring
DNS(Did Not Start) Har inte startat
DNF(Did Not Finish) Har inte gått i mål/bröt
DISQ.(Disqualified) Diskvalificerad
*Väntar på resultat

www.torden.se - e-post